• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky psala jsem Danče sms, jak dopadla Bery:
a tohle přišlo :
....Mám obrovskou radost ! jinak my si užíváme,každé odpol. na koupálku, dopol. trochu cestujeme, ale moc to v tom vedru nejde. Všechny zdravím. Dana
12. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
Konečně mám chvílu klid.ryhcle napíšu něco o dovče.Samosebou jsme si ji všichni tři užili.Nádherný počasí,osvěžující moře a kopce zmrzliny.A když píšu kopce,tak to opravdu byli kopce.ne jako tady že dostanete mini kopeček a ještě púrodavačka tu naběračku utře aby vám náhodou nedala víc.Takový mega zmrzliny zvládla Adél tři denně a to jsme ji museli krotit.Stejně tak si užívala moře.nejdřív se jí tam moc nechtělo ale po 5minutách jsme ji museli tahat ven násílím :grinning: .Jsem si už připadala jako slaneček :grinning: :grinning: :grinning: Zaplatili jsme si fischpiknik.nejhodnější dítě na lodi bylo to naše.jen jsme vypluli,tak do 15minut usnula a spala celou plavbu která trvala asi 2hodinky.vysadili nás na Hvaru,tam jsme se vycachtali na písečný pláži,dostali jsme na lodi makrelku,postavili jsme z písku Trosky a nějakou přehradu,a plulo se zpátky.A nejhodnější dítě na lodí? Asi ani nemusím psát.No aspoň byla chvílu v klidu a rodiče se mohli kochat okolím :slight_smile: .Dovolená se prostě vydařila.celkovej dojem jen kazila cesta.Vypadalo to,že pojedem zhruba 10-10hodin.nakonec se z toho vyklubalo hodin 18 :angry: .První kolona byla ve Slovinsku.Tam jsme zkejsli 4hodiny a popojížděli maximálně o 2metry.No a další dvě byli v Chrvatsku ale ty byli tak hodinový.Spátky to bylo podobnýod hotelu jsme vyjížděli v sobotu v 9:30 a doma jsme byli v neděli ve 02:30.

Mám pocit že jsem se ještě nezastavila co jsme doma.Hned v neděli jsem vyrazili na chalupu do bazénu.Dneska jsme byli taky celej den naložený ve vodě.Z chalupy jsme jela za mamkou k babičce,trochu ji psychicky podpořit.Byla tu už včera a loupli jsme lahvinku červenýho.S dědou to nevypadá moc dobře a momka s tetou se tam střídají ve dne v noci.Od babičky rychle do krámu,domů,hodit poslední várku ručníků na vyprání,dát péct maso abych ho mohla vzít zítra s sebou na chalupu.Ještě že Petr s Adél tam budou vegetit celej tejden,tak budu mít trochu klid.Kromě toho že musím od zítra do práce :angry: .jak mě se nechce.

dočítat nebudu.Asi bych tu seděla do vánoc.Jo a pokusím se hodit do alba nějaký fotečky.Za kvalitu se omlouvám ale nejsou ještě upravený.

uf,jsem se nějak rozepsala.
12. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Hoj

Jusi souhlasím s tebou, to počasí to už není normální............
A malej má supr odhad!!! To je tíííííím, že jsi dodržovala diteku!!!!!! :wink: A Kokrda supr co, mě si domlluvila na čt na vyvolávačku páč měla službu a fakt byla i u porodu skvělá!!!!

Dneska jsem v GLobu viděla Terku od Věrky, tak jsem pořád natahovala krk, jestli tam není s mamkou a nebyla. Pak už jsem radši nekoukala, aby si neřekli že jsem vadná :grinning:
Terce to moc slušelo je to slečna :slight_smile:

Bery supr zprávy!!!! Držíme pěstičky dál!

Rozi, já si myslím, že KET dopadne hned po prní mrše, když takhle supr funguješ, tak ti to zase až toliko nenaběhlo dle mého... Já jsem pokaždé ležela v Sanusu na kapačkách, takže u tebe to vidím dobře :dizzy_face:

Sovi to dovča utekla co.... :unamused:

Andi to máš lehce obrácený, to noční espaní je přííííšerný, já zabírala na začátku a na konci těhu většinou tak ve 2 ve 3 ráno...................... to byl děs.
12. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@jusinka jusi, mně zase říkali, že to ještě nebude a bylo, prostě to může přijít kdykoliv a taky nemusí, v tomhle směru se situace mění každým okamžikem :wink: a nezapomeň, při kontrakcích zatnout zuby a vydržet, no a pak nekoukat, kde co lítá a tlačit :slight_smile:
12. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
Snažila jsem se dát nějaký fotky alůe nějak mi to blbne :angry: :angry: :angry: .nechám to třeba na zítra.Dneska už nemám náladu se u toho vztekat.
12. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
Woblu... co manžíl? Jak se mu spí? Stále opatruju ty hračky :wink: ...
12. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz
madli fotky hezký.Mě zas blbne koník než to naskočí to je doba.Sanu přesně tak ve 2-3 usnu a pak to doháním přes den no ve středu jdu k dr.tak nesmím zaspat no jdu na 12 :slight_smile:
12. črc 2010 ve 23:49  • Odpověz
Přeju krásné lehce podmračené ráno, docela příjemná změna, nevidět hned od rána ten puchejř :sunglasses:

Já mažu k doktorovi a odpol jdem na grilování, tak snad nebude taaaakovej pařáček, jinak vemu Sel asi vaničku s sebou....

Madli fotečky jsou, jdu juknout :slight_smile:

Luc ani nevím, jeslti jsem tě přivítala :sweat_smile: Ale vlastně asi jooo bože. Neva, .................... tak žádost podškrtnuta, supr, a buď v klidu, si myslím, že na stimulku se těší většinou každá, je to další krok..................... :dizzy_face:
Tak ti přeju štěstíčko!!!!
Jo a včera jsem na mimáči (teda Šárka našla) ty lacly jak měla Anet, tak jsem byla ráda, že jsem na ně padla..... :sunglasses:
13. črc 2010 v 06:43  • Odpověz
Madli, tak dovolená vypadala velice spokojeně, já už se těším na příští rok.snad to taky doopadne....... A teda ta rybička ňaaaaam, tenkrát jsme taky dostali na lodi a ta byla taaaaaaak dobrá, jak já ryby nejedla, tak jsem ji zbouchla celou..... Uměj to udělat no....

Tak já se jdu chystat k mudře, tak zatím
13. črc 2010 v 06:48  • Odpověz

:confused: Nikde nikdo, se asi udělalo lépe, tak jste vyrazily do světa.....

Jusi?????????????????????????????????????

Dneska teda prozatím je parádně, jsem úplně jinej člověk, takhle by mi to počasí vyhovovalo :slight_smile:

Jdu matlat br salát.
13. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj,

Jusi to jsi mě moc nepotěšila, já myslela, že jsi tam byla loni před KETem, no už jsem volala do Jihlavy, 4.8. ve 13.00 jdu na KO a uvidím jestli něco uvidím :grinning:

jinak spolubydlící je 23, jsem to nějak neodhadla, vypadá starší :confused:
13. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj,tak tady od rána zase pere slnko,ale teď se to začíná kabonit a sem tam nějaká kapka,kéž by chtělo pršet třeba celý den a noc,aby se nám ten vzdoušek vyčistil.
Míšo,tak uvidíš co uvidíš......budu na tě myslet.
Sanu,ty máš chuť v tomhle teple na bramborový salát???A co u dr. dobrý?Užijte si grilovačku.
Andi,takže máš neschopenku a jen chodíš hlídat?Bys mohla mít otevřený krám v noci,když nespíš,třeba by někdo přišel,ale neboj,já jsem na tom stejně s tím spaním,přijdu z odpo,osprchnu se a pak nezaberu.Tento týden už máme směny ale naposledy,pak se vrátíme do starých kolejí a bude jen ranní.Jupí.
13. črc 2010 v 11:02  • Odpověz

Míšo, takl hlavně že je v pohodě spolubydlící, na věku nezáleží, když si budete rozumět :wink:
A prosím tě co to jsou ty plyny? To tě tím jako nafukujou bo co :confused:

Ahojko to není vyloženě klasickej br salát jako na vánoce (kterej teda taky straaaašně miluju), ale jsou to jen brambory, jarní cibulka, ředkvičky, trošinku majolky a bílý jogurt no a samo sůl.... ale je strašně osvěžující, jak je to s tím jogurtem, pěkně vychlazenej z ledničky........... je to ňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Jusi????????????????????
13. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
Jooo a u mudry dobrý, jsem byla u kožní..... se mi po porodu (naposledy jsem ho měla asi když mi bylo pár měsíců) rozjel atopický ekzem a docela s tím bojuju, tak uvidíme, chtěla jsem kortikoidovou mast, protože už kvůli tomu pořádně nespím, mám to po rukách, celej dekolt a sune se mi to už i na břicho................. tak jsem musela zasáhnout. Dostala jsem i prášky, aby mě to tak nesvědělo, tak jsem šťastná.....
Jen NESMÍM čokoládu, mlíko, kakao(!), než se mi to zahojí tak chodit na sluníčko a žbráchat se doma v bazénu (kvůli té chemii, že to taky dráždí) :angry:
Takže tak
13. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahojky holky, tak devátej den od ET a test negativní :angry: Moc dobře to nevidím.
Sanu-ty plyny, to jsou normální záchody, na kterej si sedneš a zespoda jdou plyny, ketrý prokrvují sliznice a organismus.
Nelli-doufám, že Kubíčkovi už je fajn, je to trápení, když ty nemluvňátka trpí a nevíš, co jim je, co je bolí a nebolí :frowning2: Stejně tak jako u zvířat.
Míšo- tak ať si se spolubydlící rozumíte a podnikejte co nejvíc dámských jízd, ať máš na co vzpomínat. Gruzie to jistííííí :wink:
13. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
Přesně tak,JUSI????Co to je za morálku...
Sanu,tak to jo,lehoučký s ředkvičkama,neznám to,ale mňamka to může být.A atopický mám od mala,jsou roky kdy je to pohoda a někdy se to holt zhorší.Momentálně co začlo sluníčko tak předloktí to jistí,mažu též a občas na to prdnu tekutý pudr,aby se to zklidnilo,když už je to moc červený a svědí.Každý má něco,jen já mám občas pocit,že musím mít vše,teda krom jednoho přání,bohužel,zatim teda.
Lady,hm,je ještě šance,sic malinká,ale krev rozhodne.A hele ty máš nějakou zkušenost z února??????Gruzie?Snad i naše kluky tam potkáme,nééé,bo je to tak zlý?
Loučím se a pádím na odpo,je dusno a neprší.
13. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
Lady je sněhobílej jo, ani když se navrátí zpět z koše.......???? Šance ještě je..... testni ještě 11 den a dle toho bych se řídila.... :pensive: :wink:

Ahojko no mě zatím zabraly jen kortikoidy když to mažu normoš "promašťovadlem" tak mi to je k prdíku...... :unamused:

Jusi no to je opravdu nekázeň....!!!!!
13. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahojko, jéja, já mám zkušeností z Frantovek :slight_smile: Mohla bych napsat knížku :wink: Ale s těma našema českýma chlapama je to tam mizérie. Buď staří lázeňští šviháci, jako to jsou dědci, co to maj za pár a nebo mláďata. Takže s chlapama moc nepočítat :slight_smile: Ale Gruzie je moc fajn, pěkně tam hraje živá hudba. Tam se mi líbilo. Je ale možný, že teď to tam žije víc, bo únor není hlavní sezóna a my si tam vyloženě užívali klidu a pohody :slight_smile:
13. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
Nazdarek :grinning: :grinning: :grinning: , jsem tady.. Jsem si dneska dopoledne užívavala zalezlýho sluníčka a pořád u tv pochrupkávala :grinning:

Sanu, ahojko, nebojte se, až to začně, honem zapnu PC a písnu, neodjela bych bez rozloučení :slight_smile:. Ale nic mi není, břicho nebolí, netvrdne.., takže já budu s pupíkem tvrdnout ještě za týden :angry:

Atopický ekzém? Neznám, ale svědění musí být nepříjemný..A bez čokolády a takových dobrot, jo :angry:. Hlavně aby ti ti pomohlo..
Ten studený salátek zkusím, úplně se mi sbíhají sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lady, ještě to nemusí být ztraceno, každýmu to roste jinak.. Vydrž pár dnů. Ale chápu, že to vidíš černě. Je to nápor na psychiku :pensive:. Držím palečky :slight_smile:.
Ty záchodky s plynem byly super, jsem tam málem omdlívala z toho vzduchu :grinning:

Míšo, ale potěšila, mám pupíka i přes špatnou sliznici a ty budeš mít taky :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblud, dík :wink:

13. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
Holky, právě mi odešla hlenová zátka, s krví.. takže to asi bylo ono.. Kolik mám ještě času :sweat_smile: ? Jsem se začala klepat jak ratlík :sweat_smile:
13. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
Jusi :confused: :confused: :confused:
13. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
Zdravím holky :wink:

Koukám Jusinka to bere hákem :confused: kámošce co ležela v nemocnici se mnou odešla zátka dopoledne a večer ve 22h jela :wink:
a mě u Dušánka někdy ráno v 8h a ve 13,35 h byl na světě.Ale asi jak u koho ???? Hlavně buď v klidu a těš se na mrňouska :wink:

Jinak jsem četla, že Beryk dobré zprávy od doktorky :wink: to je dobře, že tě uklidnila a ono to bude dobré uvidiš :wink:
13. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
Holky Val je dnes vzorná tak jsem uklízela a jakej z toho mám dobrej pocit.a taky se Důša strrrrašně nudí.Nevíte o nějaké atrkci někde v okolí??Jo a pořád hledáme kam na dovolenou , aby si tam užil Důša, byla v klidu Valča, sedla si i já a oddechl manža?????
13. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@ladybeetle klíd, je moc brzo... podívej ke mně do alba, jakej jsem měla dvanáctej den po ET sotva znatelnej pidiflek :wink:
@jusinka no to je nadějné :slight_smile: hele může to být pár hodin, nebo taky ne, co se porodu týče, tak není jistý skoro nic... mně třeba zátka neodešla vůbec, respektive až v porodnici, jak se ve mně šťourali, tak pak trochu odešlo, ale většina asi až s Martinem :slight_smile:
13. črc 2010 v 16:49  • Odpověz
@jusinka No pořád jsi si stěžovala :grinning: , že se nic neděje a ono je to skoro tu :dizzy_face: :sweat_smile: . Tak hurá hurá na to..... Neboj jen tě zlobím, ještě je čas :grinning:
@ladybeetle No jak píšou holky zkusila bych test 11-12 den až pak bych začala být nervní, ale vím, že ted to moc klidu nepřidá, :wink: ale ono to dopadne neboj :slight_smile:
13. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky mám otázečku kolikátý den jste špinily a jestli jste špinily po ET? Jsem 7 den po Et a zatím nic....a testovat se je ještě brzo.....
13. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahojda.jéjda Jusi.Mě odešla ta zátka s krví když jsem čekala syna ve22 hod večer a v 7:15 ráno se narodil.tak to prubneš fakt toho čtrnáctého :wink: Ahojko dobrý takovej nonstop :grinning: Mám neschopenku a dr.mi napsala neomezený vychajdy bych je potřebovala fakt jen navečír a v noci :slight_smile: Musím dělat papíry nemaj nikoho a taky by se musela udělat inventura a na tu se já v těch vedrech teda necítím páč ve skladech je hic. :wink: Lady uvidíš jak krev a počkej až tak na ten 11 den.Držím mocinky pěsti :wink: mariana 7 den je brzo no i když já jsem zrovna případ kdy jsem testovala už 7 den.a s tím špiněním to nevím já to nikdy neměla ale bývá to. :wink: A nezaprší a nezaprší tady.
13. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
holčičky moje, díky moc za povzbuzení. zítra testovat nebudu a zkusím až ve čtvrtek. bo v pátek jdu na krev. Tak uvidím.
Woblu-hlavně tobě díky a můžu říct, že to mě tak trochu uklidňuje, že jsi to měla pozitivní malinko dýl :slight_smile:
Mariano, já jsem třeba nešpinila vůbec, jsem dnes devátej den po ET, tak nevím, jestli je to dobře nebo špatně.
A k těm záchodkům plynovejm, teda moc příjemnej ten smrad nebyl, to je pravda. Se mi po něm pěkně motala šíša.
Holky, ještě, kterápk máte zkušenosti s Crinone gelem místo utrouše? To je hnus. Vůbec ze mně nevychází ven a zůstává to ve mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takový kusy,fuj. Bych to přirovnala ke zatvrdlýmu silikonu :frowning2: To je jako normální?
13. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
@gaban , @wobludka , @hop , @andi2
Holky, vy mě normálně děsíte (asi blbý výraz, nevím jak jinak to nazvat).. Na netu píšou že odejde třeba i pár dní před porodem :sweat_smile: .No stejně musím čekat.. To je hrůza.. Ale nic mi není, nic nebolí.. Zítra máme jet na oslavu a já bych ráda.. :sweat_smile:. Nebo bych radši porodila :confused: Nevím co chci.. :sweat_smile:. Vím, nechci rodit, chci prcka bezbolestně ven :grinning: :grinning: :grinning:

Lady, to bude dobré.. Vydrž ještě.. :wink:. Občas nakouknu do fotoalb a je tam spousta holčin, co mají čárku třeba až 12tý, 13tý den.. Nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko :wink:
Ten Crinone.. Včera Beryka (snad se nebude zlobit, že to sem napíšu) Kokrdová musela od Crinone vyčistit. Říkala, že byla úplně zabetonovaná a nemohla se do ní dostat.. :unamused:

Gab, to je super, že se Valinka lepší.. Dovču netuším.. Asi někde poblíž, viď?

Woblud, co mrňousek? A jak valčíte s kojením?

Mariana, po úspěšném KETu jsem špinila 9tý den, po neúspěšném taky tak nějak, ale sílilo to.. Hodně štěstí..

hop, jojo, dokud se nic neděje, člověk je hrdina... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andi, neomezený jsou super :slight_smile:, však je oceníš až až :slight_smile: .

Kdyby něco, holky, než vyjedem písnu.. :wink:
13. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@jusinka přesně tak u každého to je jiný já se tenkrát lekla,když jsem viděla tu krev a taky jsem hned nejela ale pak mi začli asi za 2 hodky bolesti tak jsem jela. :wink: No já jsem zase u Utrouše začla špinit před ketem a embryoložka mi to vysvětlovala,že někdy utrouš to dělá nějaký ty vlásečnice bo co tak jsem ho pak polykala.A crinone zas ucpe.nevím proč dávají někomu to a to. :wink:
13. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.