• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jusi prostě to je příprava na porod.tak písni,písni :wink:
13. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
Jéé, koukám, že se u Jusi začíná něco malinko dít... Ale klid, hlenová zátka si odchází jak chce... třeba i týden i víc před porodem... Takže zatím jen čekat a čekat :wink: ...
13. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@madlina kopce zmrzliny, ano, taky jsme měli kopce zmrzliny :slight_smile: U stánku, ke kterému jsme chodili, byli sympatičtí chlapíci, kteří pochytili trochu češtiny a byli opravdu roztomilí - třeba když mi chtěli nandat zrmzlinu s otázkou "a ty krásná, co ty dáš?", načež můj manžel na to odpověděl "tak já bych si dal tu a tu" :grinning: S oblibou mi dávali porci navíc, případně dělali ze zmrzliny zrmzlinového panáčka - akorát jsem od toho měla olepené ruce. Kam jste jeli? My přes Slovinsko nejezdíme, kvůli poplatkům a kolonám, dopravu jsme měli zcela bezproblémovou. Hned bych se vrátila.
13. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky, taky koukám jak Jusi, já jsem si myslela, že když bude manža pryč, budu mít večer čas koníkovat. Ale teda řeknu vám, že celý den od rýána do večera s Kubíkem je takový záhul, že jakmile usne padám za vlast :grinning: :grinning:
Jinak Jusi, malýmu se chce ven, tak to ještě chvilku vydrž, věčně tam nezůstane :grinning: :wink:

A Bery, skvělá zprávička, vypadá to nadějně, držím palce dál tobě i mimískovi, ale mám obrovskou radost, že to vypadá tak dobře :wink:

Rozi, super úrodička, drž se :wink:

Jo, jinak mám super zprávu, teda alespoň pro mě, kamarádka, co se mnou chodila do práce a popohnala jsem ji k Šárce do Sanusu je po 1. KETu těhu, tak moc jí to přeju, hlavně, ať je mimísek zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem to málem včera obrečela do telefonu za ní, když jsem s ní mluvila :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

nešlo mi se připojit :angry:
nedočítám, te´d zatím to nestihnu :grinning:

ale koukám co Jusinka a že by??? no do pátku by to mohlo být :wink: :slight_smile:
Jusinko, držím ti pěstičky ať to je brzy za tebou a hlavně písej sms, kdyby něco :wink: a drž se kočko :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj tak Jusi konečně se něco děje.

Mě dnes mimi udělalo radost, konečně trochu kopalo. Jinak rodiče už vědí co čekáme. Nechali jsme je hádat z UZ a byla to sranda. :slight_smile:

Mám dotaz mám z toho tepla opruzená stehánka co na to pomáhá? Mažu avirilem
13. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahojky holky.jusinko paráda tak zádka odešla tak kéž by zítra tak hezké datum to je.dabli tak dnes se prdola už hýbal víc!?to je dobře.
14. črc 2010 v 00:16  • Odpověz
Hoj

Tak Jusi nic hm, si říkám, že jste to měli posichrovat kobrou.... :sunglasses:

Venku se to chystá zase na další pařáček, tak asi skočíme do Alberta teď a budem pak čekat na mamul až dorazí.

Takže zatím, budu jukat...... :sunglasses:
14. črc 2010 v 07:10  • Odpověz
Ahojda? Jusi tak jak? Jsem jak na trní :slight_smile:
14. črc 2010 v 07:32  • Odpověz
Zdravím,

Jusi, tak jaaaaak??

Od Bery dobré zprávy, to je super :dizzy_face: jen tak dál :wink:

@sanuska už je nová kolekce Nextu..večer budu posílat objednávku :grinning:

Mě odpolede odjíždí Anetka s manžou na Apaluchu, tak budu do soboty sama samotinká :astonished: :grinning: :grinning: o už mám plány...jako umýt okna, vyžehlit tu megagiga hromadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a a ějakou akcičku se čas taky najde :grinning:
14. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
hoj hoj,

no mi včera v Gruzii seděli na Mojito, ale v deset jsem šla spát, hodím na brusle a jsem pak utahaná, jezdím nějakých 12 km, vzhledem k tomu, že nejsem zvyklá, tak mě to unaví :grinning:

Jusi ty jsi totiž z těch šťastnějších, já takový šťastlivec nejsem, takže si buh ví jaké naděje nedělám

a z lázní vaše nadšeí dalece nesdílím, je to tu hezké, ale nuda, nebýt toho, že doufám, že mi tady alespon trochu pomůžou, tak to druhej den balím, nebaví mě to tady
14. črc 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahojky,přesně tak,vypadá to na další pařáček.

@tesinka ,Vše nejlepší k narozeninám.

Míšo,nuda jo,tak se postarej,aby nebyla néé,naplánuj výlety do okolí a najdi si zpřízněnou duši,ve dvou se to lépe táhne.

Luc,plány pěkné,ale v tomhle mýt okna,nikdy a žehlení brzo ráno beru.Co je to Apalucha?

Dabli,potři stehna tuhým deodorantem,pak se nepotí.Vyzkoušeno.

14. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojko, no jindy na ty okna není čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: na štěstí na tu stranu svítí až odpoledne, tak dopoledne to nějak zvládnu :wink: a na žehlení si pustím klimošku :slight_smile: Apalucha je z filmu S tebou mě baví svět..tatínkové jedou s dětma pryč :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Máte někdo úpravy do tabulky?? kdyžtak prosím do IP :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Hezký den,
nakukuji kvůli Jusince???? :confused: :astonished: :confused:

Jusi, kde jsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dneska nebudu čekáme návštěvu a pak jedeme na bazén :wink: :slight_smile:

Tesi, ty máš narozky? tak všechno nejlepší kočko, hlavně zdravíčko a a´t se ti splní všechna tvá přáníčka :wink: :dizzy_face:

Luci, okna????? neblázni, v tomhle to s tebou švihne :confused:
14. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
Luc,no vidíš a to jsem to viděla několikrát,tak ať se taťkové staraj o dětičky dobře.
14. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojko, nejsem sama, ale promin, v tomhle vedru mě na výlet nikam nedostaneš, sotva zajdeš za roh, tak z tebe leje a ani to nedoporučujou :sunglasses:

nehledě na to, že mám procedury tak šikovně, že ani nikam nemůžu páč bych to nestihla

jo a nejsem typ co se seznamuje na potkání, je tady partička slečen, co hulí jak pohádkový draci, vzhledem k tomu že nekouřím a nejsem slepičí typ, tak mám smolíka
14. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
Tak teď jsem si volala do kdy se dělá 3D UZ a mám smůlu dělá se do 26tt ach jo
14. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
Dobrý den :slight_smile:,

tak nic :unamused: .. Pořád 2v1.. Holky kobra u nás nee, manžel se mě bojí :sunglasses:.

Holky já dlouho vyspávám, mě se spí dopolko nejlíp, tak zapínám PC dlouho.., se omlouvám..
14. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@tesinka všechno nejlepší k narozeninám..!!!
Takový hezký datum sis vybrala..:slight_smile:

@luucia ty jsi nezmar, v tomhle mýt okna.. Ale když tam teď máte stín.. No žehlení je taky lahůdka, ale s klimoškou to musí jít samo :wink:
Úpravy zatím žádný nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@misa.77, šťastnějsí.. Kdybys znala můj život, nenazvala bys to tak.. Možná náhoda..? Věř, dopadne to :wink: :wink:

14. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
Jusi: ty čekáš na nějaký to ochlazení, viď? Se ti vlastně ani nedivím :slight_smile:
Miso: tak to já si lázně teda maximálně užívala, hlavně bazén v hotelu a procházky po okolí byly naprosto boží. Ale byla jsem v zimě, tak je to zase asi něco jinýho. A na Americe se nedá koupat? Tam to je paráda :wink:
Luc, poslala jsem nějaký info do IP, díky za přidání do tabule
Holky, jinak hezký pařeníčko, už aby tomu byl konec :frowning2:
14. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
Míšo,a já myslela,že když jezdíš v tomhle vedru na kolečkáčích,že nějaká prochajda volným tempem po okolí s posezením v letních zahrádkách pro tebe bude pohoda???Jo jo,jak tu někdo psal,když pak narazíš na stejnou krevní skupinu je to o něčem jiném.
Jusi čeká na bouřku,prý už zítra budou.
Lady,zítra ještě testneš?Máš neschopenku nebo chodíš do práce?
Pádím do práce,snad to tam přežiju,včera mě děsně bolela hlava z toho vedra.
14. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojko, jsem na neschopence. Zítra budu testovat, ale nevím, nevím. Mám pocit, že snad i špiním, když ze mě vypadávaj ty kusy Crinonu nějaký pošpiněný. Jsem z toho jelen.Fakt nevím. Tak ať ti to v práci rychle uteče :wink:
14. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj,

koukám jak Jusi :confused: :confused: ještě 2v1.........

@ladybeetle ten crinon mě taky zlobil jak píšeš , byla jsem toho plná a měla jsem pak z toho infekci.......zlatej utroš ten jsem polykala a pak jsem po něm spala a aspoň to rychleji utíkalo :wink:

holky a zas mám zánět :frowning2: teď vlevo k ránu mě bolest vzbudila.Od ráno nahřejvám a morduju prso a už mě začíná pěkně bolet hlava tak jdu dát horkou masáž a jdu pátrat kde se mi to ucpalo..
14. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@tesinka vše nej k narozkám :wink:
14. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@misa.77 ahoj Miso, já byla v lázních na 3 týdny a první týden byl příšerný. Byla jsem tedy v Jeseníku, což pro mě bylo stravitelnější - tam je to v horách a v lesích a ne město, to město musí být ve vedru prostě šílené. Ten první týden jsem si protrpěla - otravná spolubydlící, nikoho jsem neznala, nuda a nuda. Jsem jako ty - nerada se seznamuju s novými lidmi, jen tak někdo mi nesedne, všichni hulili a mě to otravovalo. Další týdny se to pak zlepšilo - jednak o víkendu přijel manžel a další víkend pak zase a ještě kamarádka, ta byla u mě i na přistýlce, druhak jsem dělala dlouhé výlety do hor s tím, že jsem prostě vynechala nějakou tu proceduru. Myslím, že procházka dá tělu mnohem více než jedna procedura. Držím palce, aby se tam třeba objevila nějaká ta kámoška a aby bylo počasí na nějaké aktivity.
14. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahojko na kolečkáčích jezdím, ale až večer páč během dne bych to nedala

sovi já tu kamošku mám, chceme jít na SOOS a já bych chtěla i na Seeberg, jenže je to 6 km a v tomhle vedru pěšky nikam nejdu

lady já si ted užívala cvičení v bazénu, bylo dobré, celkem zahul, joooo a na Americe je krásně, ale do vody by mě tam nedostaly ani omylem, je hnusná, špinavá a smrdí, ještě bych něco chytla, ale okolí je kouzelný, je tam restaurece přímo na vodě, mají úžasný poháry, mnnnnaaaaaam

no snad se aspon na jeden den ochladí bude se dát něco dělat, jinak okolí už mám projité, to se nebojte, ale vzhledem k velikosti františek, je to tak na dvě odpoledne :sunglasses:
14. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
jusi já už nevěřím, můj šestý smysl, mi říká, že to k ničemu nebude, většinou se neplete
14. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoooj, prolítávám.

Gabi... na zánět studený!!! Teplým to ještě zhoršíš :astonished: ...

Tesi... taky vše nej! A vím, co to je, když je manžíl pryč... proto obdivuju holky, co jsou samy :sunglasses:
14. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
A jéé jee, Míša zase sejčkuje :confused:
14. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
@misa.77 no tedá tytyty.........
@sarii no neblbni já, to masíruju horkou sprchou, minule to pomohlo.A už jsem si doběhla pro tvaroh tak to mám plesknout na ty hrudky co jsou uvnitř???

Zítra jedem na logopedii tak se asi uškvaříme v autě.
14. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.