• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jusi ty čekáš až bude trochu chladněji, že?

Já jsem každý den ve sprše protože to se fakt nedá. Dnes jsem miminku pustila písničky přes sluchátka a hned se začalo hýbat. Asi se mu to nelíbilo.

Tesi vše nej k narozkám
14. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
Gabi, jasan, pokud je to zánět, tak chladnej tvaroh. Ale zase néé ledovej. A pokud máš zatvrdlinu, jako retenci, tak tu zkoušet rozmasírovat v teplé sprše :wink: ...
14. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
Luc co jsi objednávala?????? Já nějak nic nemůžu vymyslet.... :unamused:
14. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tesi vše nej!!!!!

Jusi, to třeba dneska ještě stihneš... :sunglasses: I když teda lehce pochybuju....

Lady, na zítra držím pěst!!!!!!!

Gab před kojením teplou jinak studenou. Já jsem na to měla homeopatika možná mi taky zabrala, jak jsem je začala zobat, tak se to pak už jen lepšilo.....

Sel byla dneska zase akční, usíná dlouho vstává brzy (i když dneska si to natáhla až do 6:30) dopol spí někdy supr, ale odpol většinou tak 45 min..... Tak doufám, že se zase lehce navrátí do miminkovskejch začátků.....s tím spaním :sweat_smile:

Bouřky nikde, tak teda nevím, jestli někdy ještě kápne..... :rolling_eyes:
14. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tesi vše nej!!!!!

Jusi, to třeba dneska ještě stihneš... :sunglasses: I když teda lehce pochybuju....

Lady, na zítra držím pěst!!!!!!!

Gab před kojením teplou jinak studenou. Já jsem na to měla homeopatika možná mi taky zabrala, jak jsem je začala zobat, tak se to pak už jen lepšilo.....

Sel byla dneska zase akční, usíná dlouho vstává brzy (i když dneska si to natáhla až do 6:30) dopol spí někdy supr, ale odpol většinou tak 45 min..... Tak doufám, že se zase lehce navrátí do miminkovskejch začátků.....s tím spaním :sweat_smile:

Bouřky nikde, tak teda nevím, jestli někdy ještě kápne..... :rolling_eyes:
14. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
co to :confused:
14. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky,
holky, jste mě skoro dojaly. Moc děkuju za tokových přáníček k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: Jst moc hodné.

Sari, hele na to jsem taky myslela, že teda obdivuju maminy, co jsou na děti samy, zvládnout se to dá, ale člověk je potom KO a to totálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já zítra budu jen ráno, mám rande s tou čerstvě těhu kámoškou, jde si pro prášky do Sanusu, tak ji jdeme asistovat, abysme okoukly novo polohu pro případný podzim, kdyby bylo potřeba, v nové jsem ještě nebyla. A odpoledne jedu zase do mamahotelu a večer se vracím. A v pátek večer přijede konečně manža, se na něj taaaaaaaaaak těším. Třeba se i země zatřese :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
fuj, píšu jako čuně, se omlouvám :confounded:
14. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@tesinka to bych mohla vyprávět jaký je to být pořád sama.Dnes se manžel stavil, vykoupal se najedl , dal nám pusu a letěl do Francie.Malou viděl sotva deset minut tak jsem mu ji strčila do ruky ať taky cítí tátu.S Dušánkem prohodil pár slov a frčel.
@sanuska to spaní co Sel má to je teda málo co????No co nás čeká teď spí prd a co potom?? :confused: a taky to teplo viď jí nedá spát.

Lady tak zítra přeju ať najdeš ty // :wink: zítra se asi půjdem podívat na sestřičky budem v nemocnici.doufám, že přežijem cestu.A ještě musím koupit paraple ke kočáru..

Tak všem hezkou dobrou :wink:
14. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím, že u nás nic nového. Vedra snáším zatím dobře, chodíme se koupat do Velkého Dářka. Otoky na nohou jsou malé tak si to fakt užívám. Všechny moc zdravím.
15. črc 2010 v 06:43  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím, že jsem nejséíš dostala mrchu. Sice špiním strašně maličko, ale to je u mě normoš :frowning2: Takže ani netestuju. Je to v háji :frowning2:
15. črc 2010 v 07:28  • Odpověz

Ahoj :slight_smile:

Dneska si to Sel natáhla do 7:30 :slight_smile: (sice sem tam dudlas, ale jinak spokojenost).... Jestli to není tím, že chodí večer spát dýl.................??????????

Gab no právě, Sel když byla jako Vaji, tak spala pořád, takže si to vybírtá teď.... asi. Takže když Valentýnka nechrupe teď, tak bude spát paaaaak :sunglasses: :wink:

Čepi, vše v pořádku, tak supr, už 24tt( :astonished: ) a vedra snášíš, tak to jsi dobrá!!! Tak užívejte koupálka :slight_smile:

Very ta už pakuje ručníky a kruh :grinning:

Tesi, mama hotel je piríma coooo :grinning: I když je to jen chvilkové..... Člověk si tam přece jen určitým způsobem oddáchne i když má prcka pořád u sebe.....

Lady, ale tak špinění nemusí ještě nic pořádně znamenat ne..........???? Já bych stejně testla, dle toho bych se pak zkusila tak nějak psychicky připravit na krev i když ta krev může dopadnout úplně jinak než by se třeba očekávalo.... :wink: Držím ti pěsti až do konce!!!!!
15. črc 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahoj, :slight_smile:
@jusinka tak co Jusi, koukám, jestli jsi to přece jen včera nestihla, s tím, že se tě manžel bojí, z toho si nic nedělej, ten můj se bál od začátku těhu a za tu dobu jsme kobrovali jen 2x na začátku těhu okolo 12tt a pak už nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@gaban to je děs, ten můj je pryč jen na 6 dní a jsem total KO, už se těším až přijede, fakt jako holyk, co jste na sěri samy, smekám!!!

@cepecek Cepi, fajn, že jste v pořádku, co pohlaví mimísků, dali jste si říct?

@ladybeetle třeba to nic není, držím palec :wink:

@sanuska no jéje, je to super, mamahotel se úžasnej vynález, a nemusím po Kubovi u mamky uklízet. Mamka se mu hodně věnuje a já stihnu trochu dobít baterky :dizzy_face:

U nás usínání v 21.30, vstávání 4.30, jsem myslela,, že mě klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:, usnul teda zase v 6.30 a vzbudil se v v 7.40, tak jsem si na hodinu taky lehla, ale teda, spala bych dál, až bych brečela, njn, to je úděl matek, nevyspalost. V noci čajujeme v průměru 10x. Jen doufám, že se to zlepší :sweat_smile:
15. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj,
já se všem mocinky omlouvám, ale tyhle 2 asi nedočtu, nevím??? :sweat_smile:

Jen jsem to tu prolítla a.... :wink:

Jusinka si přichrupuje :grinning: , jinak dnes je čtvrtek, tak šup šup ať se něco děje, aby to dnes a nebo v pátek bylo :grinning:

holky, já taky obdivuji mamky, co jsou na všechno samy, fakt smekám

Sanu, jjj, máš naprostý recht, pakuju su, čekám na mládě až se vyspí a vyrazíme na nějaký lehký nákup a pak rovnou směr bazének :slight_smile:
15. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráo,

tak já už jsem od včerejška bez Anetky..večer jsme byly s kamarádkou na víně, pak u mě i spala, pže má za 14 dní TP a doma maj šílený vedro..tak se aspoň vyspala a já ted dopiju kafe a jdu na ty okna :sweat_smile:

sanu, já už objednávku udělala, mě se tam líbí hodně věcí :slight_smile: ale nevím, jak ta menší kolekce :wink:

@ladybeetle držím pěsti, aby špinění nic neznamenalo :wink:
15. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
holky, tohle nevyspání mě zabije, já na to vůbec nejsem zvyklá, kdyby to bylo od mala tak to prostě bereš, že to tak má být, ale jako až začne teď tzv. vys..., tak mě švihne

Gabčo, ať zánět brzy odezní a jedete bez problémů dál :wink:
15. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobrý ráno,
nic, nic, nic.. Ticho po pěšině :confused:, noc hrozná, dost mi otýkají nožky, až mě to nedá spát + tak 6x wc..
Dneska jsem chrupkat nemohla, vzbudila mě smska a už jsem nezabrala :angry: .. Ale já si během dopolka dáchnu, se znám :slight_smile:. Odpoledne, nebo spíš navečír jedem grilovat, jupííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se nacpu a snad z toho porodím..
Jo, včera jsme měli na tý oslavě mojí 32 tchýně :grinning: tiramisu z Mascarpone a normálně mi chutná z pom. másla víc, jak vám?

@tesinka s tou kobrou je to u nás úplně stejný :grinning: . Mám pocit, že i obyč vyšetření už mě bolí, jak není ten spodek v provozu :grinning: :grinning:. Manžílek už brzo dorazí?

cep, ty jsi borec.. Koupat někde do rybníka? Bych se bála.. Buď opatrná ať něco nechytneš..

Lady, špinilo nás hodně.. Ještě to nemusí být konečná..

Jsem zatím těhule a taky obdivuju maminy, co jsou na vše samy.. Musí to být pořádný záhul..

15. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
Tak koukám že Jusi stále 2v1

Já se v noci vzbudila a dost mě pnulo břicho jako by mělo prasknout. Přestěhovala jsem se do obýváku a usla jsem. Nejhorší je, že už nemůžu spát na zádech
15. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@tesinka -jj nechali, ale neřekneme, je to překvapení :slight_smile:
@jusinka - neboj mám to probrané s gynekologem. A zavádím si gel s aloe vera než se jdu koupat, abych nechytla nejakou kvasinku a pak samozdřejmě vylezu a jdu do suchách plavek.......
15. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
Dobré dopoledne,já nemohla též spát,večer k nám šel otevřenými okny závan od koňů,takže dobré znamení na deštík,ale zatim jen zamračeno a dusno.U nás se dnes natahuje nová voda,tak je domek bez vody,je to hrozný jak je člověk zvyklý a teď si namydlým ruce a pustím kohoutek a ono nic.
I já se připojuju k tomu,že mamky jsou nám k nezaplacení a obdivuju všechny,kdo se odstěhuje daleko a kolem sebe žádnou oporu ať už na hlídání či občasnou výpomoc.I když jsou případy,že někomu to vyhovuje daleko od rodičů,ale to je asi tím,že tam ta rodina nefungovala tak jak má.
Lady,tak je to asi v háji,jaký máš další plán?
15. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
zdááár,

dneska budu konečně výletovat, je tu zataženo a v noci pršelo, tak je kráááááásně, hurááááá

Lady držím pěsti, třeba to dobře dopadne :wink:

Jusi si teda dáváš na čas :grinning:
15. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Holčiny, tak s těma rodiči to máme právě my tak. jak říkáte. Oba pocházíme z moravy a oba máme rodiče 120 km odsud. Tady pořádně žádnou kámošku, žádnou tetku na hlídání :slight_smile: Jednou to bude zajímavý.Ale si furt říkám, že se to nějak zvládne. Máme super manžela.
Jinak fakt díky za oporu, ale je to mrcha. Dnes už bolí i břicho a začíná se to rozjíždět. Plány nevím, co mi navrhne Šári. Ale nerada bych ukončovala neschopenku a zkoušela to zase za měsíc :frowning2: Snad mi navrhne hned KET. Nebo jak se to dělá? A to se nějak stimuluje? To asi ne,ne? Jen se ďobne Pregnyl a hotovo? No zítra jsem teda zvědavá.m Je to fakt na pytel :frowning2:(((
15. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@ladybeetle já se taky cítila přesně na mrchu.. i špinění bylo dost.. Ale nemá cenu Ti dávat planý naděje, znáš se nejlíp ssma..
Pokud chceš jít na KET hned, neschopenku ti neukončí. A pak záleží, jestli máš ovulaci a jestli ti roste sliznice. Pokud ovuluješ a sliznice je pěkná, pújdeš cca 10 DC na ultrazvuk a podle nálezu ti naplánují Pregnyl a pak KET. Pokud neovuluješ, nebo je špatná sliznice, dostaneš na peřinu prášky a pak se to řídí výškou sliznice. Já měla KET až 21 DC, sliznici se prostě nechtělo vyrůst :sunglasses:
15. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
ssma - sama :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
Jusi se nacpeš jooo, tak když tak si vem s sebou radši do porodnice jeden Yal navíc :grinning: :grinning: :grinning: Neee si dělám srandu........ :sweat_smile: Ale teda už musí bejt špunťas pěkně dole, já tohle noční čůrání neznám max 1x a to bylo vše, asi jak byla pořád nahoře......

Luc no já koukám na obě velikosti teď nevím přesně jak to je, ale výběr bych měla mít dosti velkej, no ale nějak co jsem potřebovala mě neoslovilo :pensive: Tak budu špízovat dál mimáč....

Lady já jsem brala před KETem jen Estrofem na sliznici a po KETu Utrouše to bylo vše..... jooo vlastně ještě Prednison. Já bych to asi zkusila hned, kdyby na to šári kejvla.....

Venku se zatáhlo, tak kéééééž by něco přišlo....

Já jdu jako vždy fackovat, dokud Sel ťuhíkuje.....
15. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Jusi a Sanu,
děkuju vám, kočky moje. No asi půjdu hned do KETU a u mě s tou ovulkou je to složitější, no :frowning2: Uvidím, jak se s ní zítra domluvím. Snad to nebude žádnej problém, jít do toho hnedka. A ještě nevím, jestli jít zase do dvou, nebo zkusit jednoho bojovníka. Ale asi ještě teď dva a pak bych zkusila kdyžtak jednoho. I když hoklky z práce mi to rozmlouvají :frowning2: Jinak venku je teď fakt příjemně, půjdu nakoupit, snad dnes prát sluníčko nebude:slight_smile: Takže hezkej den a zatím papa
15. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
Lady ovulku na KET nepotřebuješ a jeslti ti neroste sliznice jak má, tak vyfásneš ten Estrofem (mě taky nerostla protože jsem ovu neměla kvůli těm PCO.... a Estrofem mi ji pěkně vyhoupnul). Takže se se Šári domluvíte ty by jsi začala (aha teď už nevím vlastně od kolik DC, možná 5DC brát Estrofem) a dorazíš na UTZ................kdyby teda teď nic....
15. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz

Joo a dala bych 2 bojovníčky.....proč snižovat šance když ještě špunta nemáte.........
15. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
Sanu, to jsem potřebovala slyšet :slight_smile: Díky moc, ještě že vás tu mám :slight_smile:
15. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
tak jsem objednaná na úterý na tu první stimulační injekci. A pak už nebude návratu :grinning:

Chtěla jsem se zeptat - oni ještě nějak testují, zda nejsem náhodou těhotná? Nemůže případně ta injekce ublížit zárodku?
15. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
Uffff, tak okna jsou umytá..byt vyšůrovaný od stropu až na podlahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela se to s klimoškou dalo :grinning: zítra ještě maximálně umyju kuch.linku a to jen, když se mi bude po dneší pařbě chtít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ted se osprchnu a vyrazím do Afi omrkout obchody..potřebovala bych nový oblečky a spinning :dizzy_face:

@ladybeetle taky bych šla do KETu hed, jak píšou holky :wink:
@sovicka_ čím budeš stimulovat?? Já mám v srpnu začít brát HA a pak asi Puregon :wink:
15. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.