• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda.teda tady je dusno a zataženo a ani kapka nespadne.Sovi tak to už není návratu.já ti ted nevím ale myslím,že se stejně dělá UZ.Luuc to jsi šikulka.Lady taky jsem pro dvě.mě ted teda zaváděli v květnu jedno páč ostatní nebyly o.k.A doufám,že jsme o.k.protože včera na UZ mi dr.řekla,že jsme o dva týdny mladší ale že by to tak nevadilo ale od minulýho UZ jsme moc nevyrostli tak mi nabrala hcg.A dneska jsem volala na výsledek a hcg je v pořádku.Tak aspon tak.a jusi nic?čeká se na tu bouřku vid.
15. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojda,
musím vás pozdravit než se vrhnu na žehlení.Adél odjíždí v sobotu s tchánovcema na týden na Pecku.
Hlásím že když jsem jela z chalupy,tak spadlo pár kapek.Ale opravdu jen pár :frowning2: .
15. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@andi2 Já v tomto týdnu měla mimi taky o dva týdny mladší a dohnalo to neboj
15. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jé,tu nikdo nebyl...
Sovi,já budu tak čtyři dny po tobě,posledně jsem stíhala Míšu,teď tebe.
Luc,a ty hned za námi s Rozi,Lady,Míšou.Já mám teď Ha a čím budu stimulovat netuším,když jsem tak špatně reagovala,jestli zas Puregon,ale vyšší dávky?
Andi,to doženeš,hlavně,že je hcg ok.
15. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holčinky,

tady je denska docela pusto :confused:... Kdepak všechny jste?

Tes, tak zítra se bude země třást :wink:.. Už to máš za pár :grinning:

cep, aspoň si užíváš koupando, když to máš povolený a navíc takhle vychystaný,, To by mě nenapadlo.. A jaký máš plavky?

Lady, taky jsem pro dva, po KETu je nižší šance, že se chytnou oba dva.. Hlavně je máš mražený po dvou, tak přeci toho druhýho "nevyhodíte" (to by bylo smutný..)

Luci, tys ta okna vážně dala! Máš můj obdiv.. A hlavně máš na nějaký čas pokoj, což závidím :slight_smile:

Andi, tak to bude drobek :slight_smile:. Né, hlavně, že je všechno ostatní jak má být.. Tu velikost dožene.. :wink:

Madli, ahojda, měla jsi ten deštík poslat i do Pardubic, tady ani ťuk :unamused:

Dabli, taky spím jen na boku, bohužel je to spaní v těhu takový o ničem. A co teprve pak, jak tu píšou holky :sweat_smile:

U nás grilovačka super, jsem se přecpala, přidávám do tašky ještě i tu druhou lahvičku Yalu :grinning: :grinning:. Ale nic nebude, břicho je úplně OK :slight_smile: a to jsem ráno vyluxovala, vytřela, lezla po čtyřech... a nic..

Dobrou noc a krásný sny :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@dablikolik moc díky uf jsem si oddychla. :wink:
@jusinka no drobek asi po manžovi já měla 3500 ale manža 1700 :slight_smile: sem tomu nemohla ani uvěřit když mi to jeho táta říkal.jo a u Hradce je bouřka tak Ti jí pošlu do Pardubek :slight_smile:
@ahojkyholky jo pro jistotu mi ho dr.nabrala.Třeba je drobkovi teplo tak se neunavuje aby rostlo budu domlouvat. :wink: tak a jdu zalést do postele tentokrát dřív.Všem krásnou dobrou. :wink:
15. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem včera odpoledne jela k dr., začalo mě píchat v kříži, jako když jsem rodila Marušku. No a dopadlo to tak, že mám magnesko. Jinak čípek je ok, neotvírám se - takže je vše ok. Jen měřil miminka a mimi A má 668g a mimi B má 554g. Takže příští týden jedeme do nemocnice na přeměření průtoků. Tak doufám, že mimi budou v pořádku.

Jusi - plavky mám dvoje dvoudílné. Ve vodě mi to je jedno , to nejsem vidět a na souši se motám do šátku:slight_smile:. Jinak do jednodílnejch se nevejdu :slight_smile:)

Lady - já jsem taky po ketu a jak vidíš čekám dvojčátka :slight_smile:. Ale do zavedení dvou bych taky šla jem vyšší šance...
16. črc 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahoj

Jusi tak jsi to ještě stihla - grilovačku... No tvé datum nedopadlo, tak navrhni nové které by se ti líbilo......??
Já tipuju nové 19.7.2010 :sunglasses:

Andy bouřka jo, no záblesky jsem viděla někdy ve 2:30 ale jen 2, někde nad Vysokým Mýtem a to bylo vše... :rolling_eyes:

Čepi zase se dr něco nezdá :astonished: A nebylo náhodou Bčko vždycky menší?????? :sweat_smile: Opět věřím, že to biude ok....!!!

Lady mě moc nepřijde, že by po KETech byla menší úspěšnost celkoová i dvojčátek........ jak to pozoruju tady na koňovi a to málo v okolí co vím, že po IVF - KET jsou............ :wink: :sunglasses:

Venku zase teplo, tak se zase můžem dál za deštík modlit.......... :angry:
16. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
Pěkný den :slight_smile:
stále nestíhám a ještě s těma vedrama chvíli nebudu :grinning:

jen jsem koukla, že Andi, dopadla moc dobře :slight_smile: , to je fajne a neboj mimísek to dožene, radši ať je menší, než nějaký 5kg :wink: :grinning:

Jusinko, taky máš ten pocit, že už neporodíš :sweat_smile: , já ho teda měla a byla jsem z toho na haluzku :grinning: , ale ono to přijde a jestli je to takovej drobek, tak má ještě pár dní čas :wink:

Čepečku, krásnýýý zprávy :dizzy_face: , nejlepší na tom je jak nás ty mamky napínají co čekají, to tady bude překvapeníčka :slight_smile:

Lady, no já bychbyla také pro 2, vždy´t nemášco ztratit naopak můžeš jen získat :dizzy_face: , jdi do toho s chutí a ber 2 :wink:

já se jdu dát trochu do kupy a stavím se jen pro nanuky a pak alou k našim a nejspíše nebudu, protože, večer máme na bowlingu sraz na terásce s děckama od manži z bývalé práce, sice teda nevím, nevím se tam asi upečeme páč je to od 5 :confused: , ale uvidíme no
16. črc 2010 v 08:05  • Odpověz
Jusi a bacha já předpovídala tyhle 2dny a nic, tak mi prozraď na kdy jste se s mladým domluvili :grinning: :sunglasses:

čepi, vždyť to je všechno OK, tak proč tě zase někam honí, ale ono pro jistotu, aspoň budeš mít klid :wink:, ty i Dr.

a co Beryk?????, kdy budou nějaké zprávičky :confused:

jinak všem hezký a pohodový den
16. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
@luucia já zatím nevím, co mi dají na stimulaci, jdu v úterý na tu první injekci a ani nevím, jak se jmenuje :confused:

Holky, SOS!! Včera mě začalo bolet v krku, dnes jsem byla na chalupě u místního mudra, protože v noci mě bolelo fakt hodně. Ráno jsem to rozpolykala, ale raději jsme jeli. Řekl, že zatím to na angínu nevypadá, ale předepsal mi antibiotika Ospen 1500. Je to na 10 dní. Můžu jít v úterý na tu injekci? Je to ta první, dlouhý protokol - je to ta injekce v 21 den cyklu. Můžou to ta antibiotika nějak ovlivnit? Já si myslím, že ne a nechci jim to v CARu ani říkat, manžel říká, že jim to říct musím a že mi to IVF pravděpodobně nedovolí..... co myslíte?? :confused: Jsem z toho trochu špatná.... Já ani nevím, zda to ta angína je, ale ten první prášek už jsem si vzala.
16. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
Bré dopoledne, dneska jsme u našich v bytě, mají tu klimatizaci, u nás už bylo na chcípnutí...
Dneska se na mě MarŤas poprvé vědomě usmál, to je blaho :dizzy_face: on se tlemí teda už delší dobu, ale na všechny a všechno kolem, jen ne na mě :grinning:
16. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@sovicka_ Sovi, žádnou paniku :wink: V CAR to určitě řekni, ostatně oni jsou tam pro Tebe! Osobně si myslím, že v téhle fázi by to vadit nijak nemělo, lepší toho bacila vyhnat :slight_smile: tak se vykurýruj a ničeho se neboj, kdyžtak existují i lokální ATB, jako třeba Bioparox :slight_smile:
16. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
wobludko, já nevím, no... četla jsem na internetu, že některá antibiotika požírají střevní flóru a pak se hormony hůře vstřebávají do těla. Ale zda to platí i v případě injekcí, to netuším... a zase to platí jen pro některá antibiotika. V tom by asi mohl být ten problém - aby mi ta zastavovačka vůbec zabrala :slight_smile:. Asi začnu zítra intenzivně pít kefíry a tyhle věci, abych si tu střevní floru obnovovala a snad to nebude problém. Celkově nevím, zda ta antibiotika brát, ale asi ano. V CARu jim to teda řeknu.

Na internetu jsem četla, že se dokonce dávají antibiotika hned po odběru vajíček (zamezení infekcí), takže si říkám, že by to snad problém být neměl.

Nechce se mi IVF posouvat. Jsem pozitivně naladěná, mám na to teď čas, dovolenou...
16. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahojda,

sovi ničemu to nevadí, já taky byla nemocná, když mi dávali injekci :wink:
16. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím stále stejný stav :grinning:

@andi2 bouřka bohužel nikde :confused: .. Snad zíítra :wink:, uleví se nám všem.

@cepecek co se zase dr nezdá? Ta rozdílná velikost? Já myslela, že je to u dvojčátek normální, přeci ani při narození nebývají obě děti stejně veliký ..
Hlavně, že jsi jela k dr s tím pícháním., magnézko ti pomůže :wink:. Odpočívej

@verysek1 jo, mám pocit, že neporodím, nic mi není, všecko mě přešlo.. I to tvrdnutí mám jen občas, to před měsícem to bylo horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:. V pondělí jdu ke Kokrdový, prý mi udělá Hamiltona, tak to třeba rozjede.. :sweat_smile:
Užijte si hezký den, sraz bude určo fajn, ale jak píšeš, v tomhle horku :astonished:

Lady, jak ty..?

Volala mi Rozinka holky, tak vás musím informova. Dneska je 2DC (dostala to 7 dní od OPU), byla u Šárky jak vypadají vaječníky, jestli může hned na KET. Ultrazvuk dopadl dobře, vyfasovala od 5DC Estrofem a 27.7. se jde Šárce ukázat jak peřina roste (to bude 13DC, do tý doby mají v Sanusu dovču, Šárka jede někam o Jižních čech :grinning: :grinning: ) a když to bude OK, tak zhruba 30.7. by si měla jít pro dvě krásný dětičky :dizzy_face: :dizzy_face:

Beryk jde ke Kokrdový v úterý, výsledky pak budou ve čtvrtek, tak musíme ještě vydržet.. Ale snad to bude dobrý :pensive: :slight_smile:

Štípnula mě nějaká havět do víčka, jdu to zamaskovat a sjedu honem koupit něco co ledničky, jsme jak u snědenýho krámu :rolling_eyes: , odpoledne mi přijde kámoška.. Tak zatím, hezký den :wink:
16. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
super zprávičky, Rozi držím pěsti a Bery taky :wink:
16. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
Nazdárek,tak tady je zas vedro a dusno,deštík žádný,večer pár kapek bez bouřky.
Sovi,myslím,že to nevadí,tu zastavovačku ti určitě dá,pak máš ještě 14 dní čas než si začneš píchat.A v CARU bych to řekla,že je momentálně beru.S těma kefírama nevím,u nějakých antibiotik se mléčné výrobky nesmí.
Woblu,ten Bioparox jsem měla teď při dubnové alergii a je hnusný,ale účinný,spokojenost.
16. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
@sovicka_ no to je tím, že antibiotika zabíjí bakterie, ale neumí rozlišit ty hodný od škodlivých :slight_smile: s kefírem to nepřeháněj, to si ho spíš kup až po dobrání, ať si zase teď ATB hleděj krku a ne kefíru :slight_smile: a pak podle chuti, ne že toho zkousneš hektolitr, to by jsi měla akorát slušnu běhavku :grinning:

Jé já jsem ani nezaregistrovala, že to teď Rozi nedopadlo :pensive: tak alespoň že může ketíkovat až do aleluja :dizzy_face:

Na beryka myslím a pochopitelně držím palce, to čekání je o nervy, no holt bát se už teď budeme o špunty pořád :unamused:

Jusi, pochvala za zpravodajství :dizzy_face: a přeju, ať Ti to těhotenství brzo úspěšně skončí, teď to musí být vážně vopruz

jdu, synáček je posrán :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale budu tu, snad mi dopřeje kafíčko... a pak že by Tour de France :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
zdravím všechny
na víkend se chystáme k babičce, děda je na montáži a manža jede zítra služebně do Nitry
balím věci, zítra razíme na koupálko do Lodína, jedeme tam poprvé tak jsme zvědavá :slight_smile:
rozi a beryku myslím na vás
jusinko at to brzičko přijde a máš už mimíska v náruči, budu mrkal přes mobil na net at jsme v obraze

ty vedra jsou děs snad v neděli ochlazeníčko ale pak zas pařáky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
všem maminkám přeji hodné miminka, snažilká hodně zdaru a těhulkám hodně odpočinku v těch vedrech
krásný víkend všem :slight_smile:

jo a madli zdravím tě po dovče, četla jsem že bylo super, to je fajn :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
Dobré parné odpoledne, teď volala Beryk, je na chaloupce v Pekle, všechny moc pozdravuje a děkuje za to, že na ní tolik myslíte. :slight_smile:

U nás nic moc nového, Kuba špatně spí, ale možná to je i tím teplem, ale mám velkou radost, konečně lezeme, hurá. :dizzy_face:

Přeju všem krásný víkend a Jusince brzký pohodový porod.
16. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@jusinka ty sis teda dala do těla a ono nic....... no tak máš aspoň naklizeno :wink:
@jajicek tak si to u babči užijte :wink:
@wobludka jak u tebe a Marťa jak dává ty vedra??????
16. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
@gaban no odvázanej z nich fakt není... už jsme měli dva festovní hysteráčky, které tomu vedru přisuzuju, nevím, prostě jsem nepřišla na to, co mu scházelo nebo naopak přebývalo :unamused: na Opaťáku to je dobrý, u vody se to snáší přece jenom líp, vždycky mu tam omáchám ručičky, nožičky a prdítko, no a pak větráme zadek pěkně ve stínu... na chaloupce si ho beru dovnitř, rád na nás kouká, ale někdy je problém, že třeba něco vevnitř bouráme a dost prášíme, tak to pak musí ven do stínu :unamused: no a doma je hrozně, takže dneska jsme u našich a vyfoukáváme si byt na snesitelných pětadvacet...

jinak dobrý, včera se mi přes noc oprudil (kombinace blbý plíny, vedra a toho, že si uprdl začátkem noci), ale už to má skoro ok, naštěstí se to hojí rychle, Akorát je opruzenej i pod bradičkou a tam teda fakt nevím, jak mu to mám větrat :unamused: tak to akorát vždycky máznu...
16. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
Holky, to jste mě uklidnily, ufff - hlavně Míša, když jsem teda slyšela, žes byla nemocná - tos taky brala atb????

Jinak - vedro, vedro, vedro. A při tom to bolení v krku - fakt ideální.
16. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@sovicka_ čéče kde jsi chytila bolení v krku :confused: :confused: :confused: no co nejdřív se toho zbavit :wink: no a já cejtím průdušky asi z tepla a a lergie dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@wobludka ty jsi strčila Marťu do Opaťáku :confused: seš dobrá já mám sto chutí ji ochladit v bazénu, ale odvahu teda nemám se bojím , aby z toho neměla šok :sweat_smile: teď spí v koupelně na zemi, ale v lehátku za celej den spí teď poprvé :unamused: a teplo vlezlo i k nám :sweat_smile: bohužel...... jinak Val je samá potnička tak jsem jí to mazala sudocremem a přišlo ji to vtipný jak se smála.

Jusi co ty jsi doma zavrtaná????
16. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahojky holky,
tak HCG negativní :frowning2: Je mi z toho tak trochu na nic :frowning2: Rozi mi psala, budeme na tom podobně. Já jdu na UTZ 26.7. a KET naplánují dle toho. Ale jsem tak trochu špatná z toho, že mi nedali ten Estrofem :frowning2:
Jinak od pondělí odjíždím zhruba na 14 dní na moravu k rodičům, vstřebat trochu jiný myšlenky, ptž tady mě to unavuje :slight_smile: No a taky podle toho, kdy mi teda naplánují ten KET.
Takže to je pro dnešek ode mě asi tak vše, samým vedrem mi to ani nepřemýšlí, raději bych teda sníh :slight_smile: Tak papa a hezký víkend.
16. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
@gaban no to víš, že ho tam nemáchám jak Honzu, jen pocákám - na vrchu je to jak kafíčko, kamarádka dělá v laborce a říkala, že voda je tam perfektní :sunglasses:

@ladybeetle nezoufej, však se podívej, co je tu ketíkových dětiček :wink: příště to bude určitě lepší :slight_smile:
16. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahoj dnes jsme s manžou a Maxíkem byli na výletě. Nakonec jsme Lezli srázem dolů a nahorů. Byla jsem ufuněná jako blázen. Stálo to ale za to našli jsme plačtivou skálu kde jsou zátočiny a romantika. Manža se s Maxíkem vykoupal a jeli jsme domů.
16. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@wobludka já vím , jen tak zlehka.Val se teď vzbudila ta jí vemu ještě do kočárku na vzduch.Holky a já krkavčí matka jsem jí konečně koupila od Lamaze hračku motýla, no ho miluje :slight_smile: a to paraple na kočár.sice černý, ale pařit by to na ní prý nemělo..
16. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@dablikolik tý jo to si dala do těla....
16. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.