• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda.jusi tak jsem bouřku poslala na druhou stranu :wink: U nás byla a pak i pršelo tak půl hodky.Ale stejně je vedro a dusno.Navíc mě začlo zas pěkně tlačit na tý levý straně a fest.No že by se drobek konečně umoudřil a začal růst :slight_smile: lady tak hurá do ketíku a rozi taky supr.sovi tak at jsi fit to je z těch veder.To je dobře že je bery v pohodě jo budem se bát pořád.A jakpak asi Danča chybí tu její večerní zpravodajství :slight_smile: Gab neboj tak postupně já si myslím,že v těch vedrech to Val uvítá. :wink:
16. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahojky holky.nezapomínám na vásale nějako není čas celý den jsme u našich u bazénu a večer jsem ráda,že mi je ok a rychle usínám,ikdyž dnes to nevyšlo :angry: tak musím ponocovat už aby ty vedra skončili stačilo by klidně těch 25 stupnů
17. črc 2010 ve 02:24  • Odpověz
Dobré ráno tak celou noc jsem se převalovala a usnula jsem až kolem jedný ráno. Břicho je z toho akorát napnutý. To spaní je čím dál horší.
17. črc 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ráo,

tak mě končí volno bez Anetky...ještě si jedu zacvičit a jedu za nima a Seč :slight_smile: už se na ní tak těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale doma máme všechno uklizený, linku jsem taky zmákla, ikdyž jsem na včerejšek spala 3 hodiny :sweat_smile: :sweat_smile: Tak z toho mám dobrej pocit :wink:

Ty vedra jsou hrozný..doma mi nevaděj, ale když mi včera v 7 večer auto ukázalo 36stupnů..tak to už je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jusi, tak jak?? maj přijít bouřky a ty prý vyvolávaj porod :wink:
17. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky :wink: , stav stejný :sweat_smile:. Dneska jsem celý den doma sama, ani návštěvu nečekám, tak se budu válet a nic nedělat :slight_smile:. Vám všem (i dětičkovkám) bych moc přála to samý, aspoň chvilku si oddychnout :wink:.

Andi, kdepak bydlíš, že u vás byla včera bouřka? To víš že se prcek rozroste :wink:. Každý nemůže mít obříka.
Danča tu fakt chybí, taky jsem se pěkně orientovala, podle jejího souhrnu :sweat_smile:

Delf, to je jasný, však se podívej, jak je tu teď mrtvo. Každý je rád, že je rád :slight_smile:

Luci, netrpělivě vyhlížím, ale nějak se obávám, že to na bouřku zatím navypadá..
Uklízení v tomhle horku, a tak poctivě :confused:. Jsi fakt dobrá :slight_smile:. Anetka se na tebe určitě taky moc těší :slight_smile:

17. črc 2010 v 10:31  • Odpověz
takže jusinka stále 2v1.
ahojky luci tak co holka kdy jdete do akce?
17. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahoooj

Jusi tak pořád nic, no v těch hicech to musí být lehčí očistec..... ale tak aspoň že můžeš dadýskovat....

Dabli ty jsi v těhle hicech někde tůrovala jo a to píšeš, že tě každou chvíli něco trápí (co se břuchu týče...) noooo, nevím holka nevím, by jsi měla být lehce v klídku teda v těhle hicech....

Danča ta už se bude nějak vracet ne?

Luc 3 hodiny, takže pařbička.... no já bych měla asi program jasnej kdybych byla teď doma 3 dny sama - 1 den celej proležet a koukat na fillmy, 2 vypiglovat barák a 3 den plolézt celé město a někde si dát v pohodě kávičku.

Delf, no koukám, že jsi zase měla parádní nocku :pensive:

Tak jdu přemejšlet co ukuchtím.

Jooooo a bouřka zatím nic coooo, mě z toho už klepne, pořád hypnotizuju radar jestli se u Pardubic neobjeví nějakej krásnej černej mračoun a holky nic nic nic, je úplně vymeteno kolem Pic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry:
17. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
Zdravím všechny,taky vyhlížím vodu,zatím jen zataženo a dusno,ale ráno prý to řádilo na západě tak třeba se dočkáme.Večer jsme pozvaný na narozky,tak doufám,že akcička proběhne.
Přesně tak chybí Danča,ale třeba už bude navrátil,Verýsek,Rozi,Beryk a další a další,je jasný,že v tomto období relaxujem jinde,že?
Luc,nechceš přijed vypíglovat ještě k nám,nějako se mi do teho nechce.
Jusi,už by to chtělo porodit bo mi ten tip na váhu nevyjde....
17. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
Hezké odpoledne, tak nám konečně v Pardubicích spadlo pár kapek, hurá.

JInak dnes má myslím Rozinka svátek, takže přeju všechno nejlepší, hlavně, ať se dočká vytouženýho děťátka. :slight_smile:
17. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
Holky pršíííí hurááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A radar vypadá slibně též, tak snad když se přežene tohle, přijde další..... :sunglasses:

Jusiiii tak že byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink: Zase ale aby jste se tam nepraly o sály :grinning:
By vám dali táhnout sirku :grinning:

Marti má svátek tak tak, takže přeju taky vše nej a i ti bojovníčci aby se pořádně kousli, děloha pořádna zamakala a drželi se až do konce!!!! :slight_smile:

17. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak jsme doma :wink:
Dovolená byla nádherná, dopoledne výlety a odpoledne koupání, koupálko v Mikulově mají pěkné.
Večer se ozvu :wink: Jsem zvědavá, co se tu dělo. Jusinka nic, sms mi nepřišla, tak asi nic....

... jinak Anežka to zvládla skvěle, byla hodná. Ale zvykla si na to, že nás má na očích a teď jak jdu do jiné místnosti v bytě, hned ječí, vůbec ji takovou neznám... no, snad si zas zvykne zpátky, protože tohle by byl děs... :unamused:

Snad se ochladí.... už aby to bylo... Tak hezké odpoledne všem :wink:
17. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
Danu vítej zpět ztracená sestro :slight_smile: Tak to je paráda, že se dovča vydařila!!!!!!
No jo Anežka si tě bude hlídat čím dál víc............................ :sunglasses:
17. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
Zdravím všechny lehce ochlazené :slight_smile: ,

u mě žádná změna, ani ťuk.. Dokonce jsem docela špatná, prcek je nějak moc klidný, snad se trošku rozvášní..
Sanu, žádný zmatky o sály nebudou :slight_smile: .. Mě ten Hamilton v pondělí nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Taky vás ten deštík zklamal? Taková trošička :angry:. No aspoň bych mohla doma zase trošku něco pofackovat, v tom vedru se na těch sloních nohách sotva udržím :grinning:

Ahoj Dani, ten týden teda utekl :astonished:! Těším se na fotečky :dizzy_face:
17. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
ahojky Dani supr že vám dovča vyšla.
tak tday právě ted zapršelo jupí už to bylo fááákt děsné
17. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
I já přeji rozi k svátku vše nej ať je ti na světě hej........
Dani,vítej zpět.
Tady též drobně sprchlo,v dáli burácí a já mám v troubě prezidentskou bábovku od agi,dnes premiéra.
17. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
Jusi, ale je příjemně neee? My jsme otevřeli všechna okna a je tady krásně, hlavně ten vzduch je supr..... Ale deštík by ještě dorazit mohl...........................sim sim sim.

17. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
To jo, Sanu.. Je lííp :wink:. Ale ještě to chce pořádnou sprchu :slight_smile: at všichni spíme jako mimina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zítra má být kolem 20-25 st., to bude úžasný :slight_smile:

ahojko, prezidentská bábovka je super mňamka, se mi sbíhají sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahoja... v tom teple jaksi nestíhám přispívat, ale čtu... No, možná to nebude ani tak teplem, jako aktivní Mar. Furt někde něco čochní :rolling_eyes: ...

Rozi... všechno nej k svátku!!! A přání je víc jak jasný :wink: ...

Dani... sláva nazdar dovolený :slight_smile: ... a ten jekot, když sejdeš z oka... to znám :sweat_smile: ...

Luuc... takové malé odloučení je supr :wink: ...

Se bude pěkně spát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:... mám radost!!!
17. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
Bože, jak já miluju déšť :slight_smile: Vzdoušek se krásně pročistil, hned je nám všem o kousíček líp a co teprve, jak se nám bude nádherně chrnět :slight_smile: Takže všem přeji klidnou, chladnou a ničím nerušenou noc, ať vám krásně mimina chrněj.
Rozi, všechno nejlepší k svátku a hlavně toho prďolu :wink:
Prosím, pošlete mi tu prezidentskou bábovku někdo do IP adresy :slight_smile: Zítra chceme grilovat, tak bych ji i udělala. Díky a papa.
17. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
Sanu když my jsme o tom místě pořád básnili a nečekala jsem, že bude zase tak dusno.

Jinak u nás prší hurá...........
17. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
... tak nedočtu... ještě jsme si prodloužili dovolenou a šli jsme na večeři, tchyňka hlídala. A teď jdem spát. Ale zítra to dotáhnu, slibuju :wink: Brou :slight_smile:
17. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj

Přeju krásnou upršenou neděli!!! Je krááásně, velice příjemná změna...

Jusi, tak jak? Asi nic co, no jo, tak Hamilton ti píchne, když jsi otevřená, hlavička naléhá a zátka nikde....si myslím, že tobě to píchne.... jako že ti pomůže..... :wink:

Danu panečku, tak tomu říkám pohoda, ode mne by po týdnu společného pobytu někde manža nejdřív utekl :grinning: A vy jdete ještě na véču - to je supr!
18. črc 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahoj,to je nádhera prší celou noc a ten vzdoušek,jen nám zateklo do kuchyně kolem komínu,se to na střeše asi teplem roztálo,tak budem muset koupit silikon a hurá na střechu a v kuchyni zas zamalovávat fleky.Ach jo,stále něco.
Lady,bábovku posílám do IP,chutná nám.
A včera k té narozeninové párty - si to představte,6 bab,chlapi seděli na druhé straně stolu, a všichni maj děti,tákže se hovor točil jen na jedno téma.Vždycky jsem si myslela,že su odolná vůči tomuto tématu,ale co je moc je moc,celkem jsem byla ráda,že jsme v půl jedné šli,protože mé pocity byli v prde--.Kdysi tu o tom psala Agi a i Míša,dnes se připojuju já,prostě mi to nesedlo.
18. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno. Prší celou noc, ale já se potím jako blázen. Dnes jsem jela do Tesca na nákup a mají slevy na věcičky tak jsem samozřejmě neodolala. :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
čau holky, i tady prší celou noc, ale i dneska - a je celkem zima. Raději snad to vedro než toto, je to počasí naprd :frowning2:
18. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
Sovi jeee, to je přece paráda aspoň jeden den nekoupat se ve vlastní šťávě, to mě to teda vyhovuje :dizzy_face:

Jdu přbalit bobasa a jdem obědvat, pak juknu jestli se nenahlásila naše skoromamina :sunglasses:
18. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
Nazdááááááár :slight_smile: , to je nekázeň, co :grinning: ..
No nic se neděje, no.., už je mi to i trapný, fakt :grinning:. Ráno hurá na ten Hanilton :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Manžel si pro jistotu zítra přehodil noční, srandista, si asi myslí, že bych mohla porodit :confused: :sweat_smile:.

Počasí nechá chybu :slight_smile:

Dani, přidávám se k Sanusce.. Týden spolu a pak ještě véča.. Pohodička, ale tak to má být :dizzy_face: :dizzy_face:. Fotečky přidáš, viď?

Ahojko, :pensive: :pensive:.. však se taky dočkáš.. vydrž..

Dabli a copak jsi pořídila :wink:,

Sovi, kosa tam je, pořádná, ale myslím, že jednou za čas je to víc než příjmný.. Vždyť se i líp funí.. A jak se krásně chrupkalo :dizzy_face:

Sanu, hlásím se :slight_smile:. Ale neboj, kdyby něco, ještě bych vám před odjezdem písla, jsme domluvený, ne :wink:. Mamino :slight_smile:, ty používáš papírovky, viď? Jakou má Sel spotřebu? Nemám odhad.. Mám koupených pár balíků od newborn až do 9 kg..

18. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
Jusi já jsem před každým kojením přebalovala, tak mi to říkali ve špitále a dělám to do dnes, aby měla pořád prcku v suchu ona dost pije tak i dost cvrká.... takže teď má 5 plín na den (ale je to víc, protože teď v těch hicech jsem ji přebalovala i mezi když teda zrovna nebyla nahotina...) A na začátku to bylo 6 - 7 plín na den. No a taky záleží kdy se zašvihne...... :wink:

Holky co máte dětičky kolem roku, taky vás řezaly vaše dětičky??? Sel do nás poořád buší jak hluchej do vrat akdyž jí ukazujem malá malá, tak z toho má prču a když uděláme, že jako brečíme, že nás to blí, tak nám ještě přidá, asi aby jsme měli proč brečet........................ :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Nemáte nějakej trik????????????????????????????????
18. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahooooj!!!!
Mooooc děkuju za přání k svátku!!!!
Dani-vítej
Lucku-zdravím též
Jusi-zítra bude velké H :grinning:
Sanu-to je prča,že Vás řeže, asi si to zasloužíte, hahahaha, někdo Vás musí srovnat, úplně jsem si tě představila jak děláš hérečku a jako brečíš, na srazu musíš ukázat :grinning: :grinning: :grinning:
zatim papa, jdu dočíst
18. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
Sanu, díky.. to mi přijde nějak málo.. , ale tak fajn.. :slight_smile:. I když ono je to stejně u každýho jinak.. A separační vložky používáš?
Sel musí být legrační, takY budu chtít vidět :grinning:. I když prča to pro vás asi není..

Nazdar Rozi :slight_smile: , vítej !

Holky těhulky, na tohle sice nejsem, ale tak mě to pobavilo, že vás sem musím hodit odkaz http://www.natriko.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=3_37&products_id=351 :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.