• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
separační vložky????????????? Jakooooo to tlusté balení bo co to je??? :sweat_smile:

Jo se tomu tlemíte, ale ona když se rozmáchne, tak to fakt i bolí :grinning: No jo snad jí to řezací období přejde, no max dostanete na srazu taky, aby vás ten humor přešel :grinning:

Marti taky vítej zpět, jak bylo????
18. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
Sanu to je taková ta buničina http://www.latkovky.cz/separacni-plenky/separacni-vlozky-imse-baby/, co se dá na plínu a zachytí jen tu hořčici :grinning: ..a když je plína nepočůraná, může se použít dál.. Ale tohle znám jen z vyprávění, tak netuším co a jak.. :confused:
A dudlíka a kojící kloboučky si mám dopředu vyvařit? Jsem si to chtěla vzít s sebou do nemocnice, ale taky netuším co a a jak :sweat_smile:
Věřím, že to bolí, si to vybavuju, že to děti dělají.., ale mě to (zatím( přijde hrozně roztomilý :grinning:
18. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holčiny... já nějak nestihám :unamused:

Ale díky za přivítání zpět :wink:

dočtu, slibuju... jen jsem zaregistrovala separační vložky - to je do látkových plínek, aby to "ovno" se vyhodilo do koše nebo do záchodu (podle typu vložky) a aby plínka nebyla tak špinavá a mimi tak moc v mokru... asi se na to nikdo neptal, já jen z rychlíku zaznamenala něco o tom... jdu robit večeři... langoše, večer manželské povinnosti a pak tu budu :wink:
18. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
ahoj sanusky :dizzy_face: :dizzy_face:
@jusinka ja jsem si ty separačky taky koupila a byly mi uplně k prdu :unamused: do papírovek se to nevyplatí, pže jak dětičky sranděj ty míchany vajíčka, tak sice hrudky zustanou v ty separačce, ale ta žluta voda je na plíně, takže daš stejně novou plínu :sweat_smile: asi se to vyplatí třeba u latkovek, a nebo spíš až když děti maj tuhy hovnouse :dizzy_face:
18. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahoj kočky,
já vůbec nestíhám :sweat_smile:
jen vždycky juknu jestli je tu Jusinka a je celá a protože sms žádná nejde, tak vím že nic :wink:

včera jsme tu měli synovce a ségru a do noci jsme hráli monopoly a dneska na oběd k našim a přijeli tchánovci, takže rychlé pečení a padám za vlast

ochlazení bylo super, ale dlouho si ho neužijeme :sweat_smile:

zaregistrovala jsem Danču

Dančo ahojky, paráda, že se dovolená vydařila a ještě o večeři byla prodloužena :slight_smile: , snad se tu víc sdržím nějaký den a dočtu podrobněji, byli jste v té restauraci z Ano šéfe?
18. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
Hoja holčičky!
Dnes večer budu s vámi.Jen budu odbíhat k Ptákům v trní... :wink: :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
Zdravím,

tak my už jsme kompletní rodinka :dizzy_face: Anetka byla štastná, když mě viděla..hned se ke mě hnala a řvala Maaamiiiinkooo :dizzy_face: to bylo tak krásný :dizzy_face: Včera jsme ještě zůstávali na Seči a grilovali u známých :dizzy_face: Ráno počasí na prd, tak jsme jeli dom :slight_smile:

Vítám všechny navrátivší se :dizzy_face:

@delf , do akce jdeme v září :wink: už se těším asrpen, že začnu brát HA, taks e něco bude dít a už jdu na UZ a začne píchando grande :grinning:

O separačkách nic nevím, ale u dalšího mimča bych pár látkovek pořídit chtěla, tak se tady pak budu informovat :slight_smile:

@sanuska, jj pařbička byla a pořádná..jako poslední v baru jsem ještě nikdy nebyla :sweat_smile: :sweat_smile:
18. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jinak Anetka se měla na Apaluše super...plnili bobříky, dostávali medajle,... užila si to :dizzy_face:

ahojko, jj tohle je hrozný...škoda, že ty ostatní neberou malinko ohled :pensive: ale neboj, určitě se dočkáš a pak budeš vesele debatovat taky :wink:
18. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
Luc,jasně,včera to na mě nějako dolehlo,víš seděla jsem tam jako na trní,aby se některá nezeptala a co my,myslím,že jen jedna z nich ví o umělku,protože to měla chlapova šéfová narozky,ale stejně jsme všichni z jedné vesnice.No ještě se mi taková krizička nestala,tak snad bude líp.
18. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahojko-určo bude líp, jesště jsem nedočetla,tak nevím, jak to je teď s tebou? Je něco v dění?
Sanu-mě to přijde taky roztomilý, jak vás řeže :grinning: :grinning: tak uvidim na srazu, až mě taky majzne, pak se už třeba smát nebudu :grinning: :grinning: jinak bylo nádherně-to víš, železné hory
Jinač-zítra jsem 5DC, a začínám brát estrofem 1-0-1. Taky jste to takhle někdo bral? A opravdu po tom sliznice roste? Mluvila jsem o tom jen sJusinkou. Máte s tím ještě někdo zkušenosti?
Luci-září je cobydup
Dani-manželské povinnosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Jasně, ochlazení není od věci :slight_smile: Tady se nakonec počasí docela umoudřilo. A bylo to příjemné :slight_smile:

Holky, nedal by se nějak aktualizovat seznam kdo co a jak? Já mám i po dvou měsících chaos s tím, kdo čeká na IVF, kdo podstoupí IVF brzy a kdo výhledově, nebo kdo vůbec... :slight_smile: Klidně by se sem mohl dát nějaký starý a každý by si zauktualizoval :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
Luc nooooo, tak to byla kvalitní pařbička :grinning: Takhle jsem byla naposledy v lednu 09 :confused: :sweat_smile: to je dávno...na mě :grinning:

Rozi no jasný, že se tomu musím taky pak řehtat, jak se ještě u toho zamračí.... a když se jí u toho ještě zsměju, když mě řápne, tak se u toho ještě zamračí a louskne mi další :grinning: :angry:
Aby jsme pak nemuseli chodit na kobereček do školky, že řeže dětičky bitkařka naše :grinning:

Jusi neee to já nepoužívala, jela jsem klasika Pampersky a pohoda.

Very no máš to nadupaný :confused:

Věru hoj, coopak dneska máš večer vyloženě sama pro sebe? :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
Rozi Estrofem jsem taky brala jako ty, měla jsem sliznici supr! :wink:
18. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@sanuska hele ty prcci maj různý období...Anetka nás kolem 2 let slušně kopala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojko, určitě bude líp :wink: na každou snažilku to jednou padne, kor když se sejde v takovýhle společnosti :pensive:

sovi, jasně, že se dá aktualizovat..je to pár dní, co jsem tady psala, aby jste mi do IP posílaly info a já to pak zaktualizuju :wink:
18. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj sanu!
Jo,mám večer pro sebe.No,ale je mi to jaksi na nic :sweat_smile: No,ale aspoň se vyspím,že jo :sunglasses: :grinning: Jsem doma,potřebovala jsem na PC a zítra hned ráno oběhnout zase nějaké úřady.To víš,pořád něco,ale brzičko už snad bude všemu konečně konec. :pensive:
18. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
ahoj zdravím :slight_smile:
18. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
takže zprávy od nás - Anežka se asi bála velkého prostoru... když si to tu zas po čtyřech prolezla, uklidnila se a už je zas v pohodě... vlastně ji chápu, celý týden pořád s námi, pokojík v penzionu byl pěkný, velký, ale pořád nás měla na očích, a najednou jsme ji přesadili do stometrového bytu, sice je tu doma, ale musel to být šok. Dnes už je v pohodě, dokonce si i vzpomněla na to, jak se chodí za odstrkovadlem, tak jsem ráda. No a krásně spí, ťukám, i na dovče to bylo fajn... už se děsím, jestli jednou to druhé plánované mimi bude opak, to si užijem...

... jj, po týdnu spolu ještě na večeři, fakt je to tak neobvyklé??? Drahý měl 14 dnů dovči a mě fakt mrzí, že už musí do práce... ale jo, i tohle ťukám a vážím si toho....

Jusi, na Tebe myslím... hele, tak si druhá, kdo se "dožije" 41. tt tady na koni, první jsem byla já... nebo kecám, bylo nás víc, ale pořád je to normální, takže čekáme, uvidíme... jinak já začínala i na 10 plínách na den, myslím papírovky, teď látkovek je 7 na den, to vím přesně... a teď jsem vyřadila ty, co měla od porodu, už z nich vyrostla :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak potápěč je skvělej!

Sanu, Anežka nás neřeže, jen kope... a zdrhá při přebalování, to je fakt boj... no a leze, všude možně, občas i vertikálně, zkrátka po skluzavce do kopce, jsme koukali :confused: přes opěradlo křesla a tak... nechodí, ale leze...

Rozi, vše NEJ k svátku!! Pozdě, ale přece....
18. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz
Luci, to je fajn, že si Anetka užila. Oni ti chlapi občas s dětma umí... aspoň ten můj umí líp než já....

Verčo, samozřejmě jsme v Lednici v restauraci u Tlustých byli. Mají tam dětskou místnost, kde děti lezou po prolézačkách a dospělí baští, takže pohoda... samozřejmě stolička a mikrovlnka, vybaveni jsou dobře... tedy, když objevila skluzavku, bylo po srandě, nebyla k uhlídání. Jídlo skvělé! Můj manžel miluje těstoviny a prohlásil, že takové nikdy v životě nejedl! Určitě tam ještě někdy pojedem, fakt to bylo na úrovni, sice dražší, to jo, ale fantastické. Takže doporučuju. No a já jsem měla dršťkovou a palačinku, dobré to bylo, to jo, ale těžko se na tom pozná, zda je to extra, nebo normálně dobré, proto píšu názor svého drahého, ten má těstoviny ozkoušené po celé republice, takže tak :wink:

jj, tabulka se hodí :wink:

Ahojko, dočkáš se, uvidíš!

18. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz
Jé sanu malej tyran to znám :wink: :grinning: :grinning: Důša štípal, tahal za kůži a pěkně krákal za vlasy a brutálně plácal :sweat_smile: Honza náš co dostal facek :grinning: :grinning: :grinning: segra šílela :sweat_smile: já se bavila :sweat_smile: A Valča zas kope

zítra jdem na 3 měsíční kontrolu tak jsem napnutá jak váha a hlavně délka :confused:

Rozi taky přeji vše nejlepší k svátku :wink:

Dančo tak jsem četla, že se vám dovča vydařila :wink: a uteklo to rychle co.

Jusi tak stále spolu já jsem nestihla o víkendu nakouknout a bála jsem se , že prošvihnu narození mimča :sweat_smile:

Věru tak zas lítačky na úřadech, tak ať je v poklidu zmákneš.....
18. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
Luci máte Apaluchu a bomba, že děti jezdí s tatínkama :wink: :wink: a ty doma šůruješ jak blázen :confused:
18. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz
V rychlosti nakukuju, už bych spala :pensive:..
..jsem dobalila tašku.., když jdu zítra na ten hmat :grinning:. Moc toho s sebou nemám, nejvíc zabrala ta drogerie, vložky, tampony, plíny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jéééé a musím si vzít něco sladkýho, když už pak budu moct :sweat_smile:

Dadous, díky.. jsem si myslela, že je to jen na látkovky, nebo až dýl, když už to bude tuhý :slight_smile:

Dani, dýchá z Vás taková rodinná pohoda :dizzy_face: .. Je moc fajn, že dovča proběhla super.. Anežka si zase brzo doma zvykne :slight_smile:. Na tu restauraci mrknu,.
No, zítra mi skočí 41tt :unamused: , ale jak se to vezme.. Podle ms mám termín 22.7. a i podle ultrazvuku z minulého týdne mi to tak vychází.. Nevím, je mi to jedno, hlavně aby bylo všechno v pohodě..

Lucci, přesně na tohle se klepu.. Musí to být úžasný pocit být pro někoho tak moc důležitá :slight_smile:

Holky musím zalehnout, jsem úplně hotová, ráno brzo vstávám.. Písnu až dorazím dom, což bude předpokládám někdy kolem poledne nejdřív :confounded:

Dobrou noc :pensive:
18. črc 2010 ve 23:12  • Odpověz
... dočítám, právě na str. 941... to už Jusi každým dnem čekala, až porodí... a na každou další bouřku, jako vloni já... to už není pravda...

jo, fotky, asi dám na rajče a pošlu hesla, protože kůň se mnou nemluví... :unamused:

Jusi rozhýbávala prcka sklenicí studený vody :grinning: :grinning: :grinning: ... Dabli, se nedivím, že se nehýbou, copak my se v tom vedru hýbeme?? :grinning: :grinning:

Míša v lázních... plány pěkné, jen tak dál. A hlavně si užij procedur a pověstné františkolázeňské zimy, nevěřím, že tam bylo 30 nebo jo??

Neli :confused: :confused: týden pryč, věřím, že Kubík už je v pohodě!

Gabi, fleky - mám zkušenosti jen s exémem a opruzením, vzadu na krku má Anežka klasické mateřské znamínko, no, velké, to jo, ale jinak s fleky nevím, snad zmizí....
18. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz
Jusi, moc na Tebe budu zítra myslet!! Přála bych Ti, aby si odrodila ve slušném počasí, takže nejpozději v úterý....

Sanu, s tím propoceným kočárkem - jasně, to je asi stejný u všech dětiček.... byl to hnus, to vedro.... a bude asi zas :confused:

Woblud surfuje??? Tak to mě minulo, zkoušela jsem to jednou a rychle jsem to vzdala. Obdivuju, fakt, není to prča...

Míšo, já skotský střiky měla (teplý skotský střik), docela fajn procedura :wink: ale asi je to individuální, co Ti napíšou... a taky co se komu líbí, mě to nevadilo, ač ten popis od Jusi seděl (jak v psychiatrický léčebně :grinning: :grinning: )

Madli, pěkný popis dovolené, muselo to být fajn :wink:

U nás podobně, Mikulov doporučuju, je tam nádherně, má to atmosféru. Penzion U Horáků v Mikulově taky doporučuju, my měli pokoj s předzahrádkou, takže večer buď vedle v báru nebo venku na zahrádce, Anežka spala, byla to pohoda. Repelent zabral, dokonce je i dětský Difusil pro děti, ten jsme jí nastříkali jen v Lednici v parku, přiznávám, tolik komárů jsem v životě neviděla, ale šlo jen o ten dojem, nesedali, neštípali, jen tam byli...
Jinak pohostinnost Moraváků nic moc... nalévají hnusná vína, asi nás měli za Pražáky, nebo nevím... a chování v hospodách hrozný, to nás zklamalo. Anebo srovnání s Rakouskem? Den jsme byli v Rakousku, v Poysdorfu a v Laa, kdo to zná, je to fakt rozdíl... víte, léto otevřených sklepů si představím tak, že najdu otevřený sklep, ochutnám, nakoupím, realita je taková, že od pondělí do čtvrtka je všude zavřeno.... v Mikulově ve vinotékách nakoupím, ale neochutnám, to nedělají... jen "trhovci" na náměstí, myslím prodejci pro konkrétni značku, ti jo, ochutnat, koupit, normálka, ale vinotéky ne... sehnat sklep, kde by se nalévalo? ani omylem.... je to škoda, podle mě :unamused:

Jak psala Lady, zavzpomínala jsem si, Gruzie ve Fr. Lázních :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Lady, výsledek ještě neznám, doufám, že to klaplo? :wink:

Holky, přeju krásnou dobrou, kldinou, chladnou noc, zítra to dočítání dotáhnu, teď už usínám... :wink: ... a mám hlad... jo a... dvě kila nahoře, stačil týden s polopenzí, tedy, pan majitel penzionu vařil skvěle a hned je to znát....
19. črc 2010 v 00:14  • Odpověz
Dobré ráno, večer jsem odpadla a zrovinka se to tady dalo do pohybu :sweat_smile: ...

Danča zase poslední a za tím ještě 30 minut cvičení, odhaduju :sunglasses: ...

Věru... jsi se tu moc neukázala, asi hlava plná starostí nebo tě převálcovali Ptáci :wink: ...

Ahojko... ty stesky byly hrozný :frowning2:, vzpomínám, ale však ono se to v dobré obrátí :wink: ...

Sanu... tak to Mar nám teď furt dává pusinky. To nebolí :grinning:...

A Míša a Tesi se neozvaly, že by romantic veekend?

Jusi, Gabče a všem, co jdou na pokec s Dr., tak jen dobré zprávy...

19. črc 2010 v 07:37  • Odpověz
@jusinka držím pěstičky aby to dopadlo dobře a hmat zabral at ho udělá pořádně :grinning:
jinak já už dnes dostala oficko půkajdu takže dnes to řekneme asi našim,chtěla jsem to vydržet do 6.8.teda kvůli tomu že mě čeká ten utz na ty vady snad to bude ok musím myslet pozitivně jo a říkám Petroj že si nechám říct co to bude pokud se nechá a ukáže se malou jsme měli jako překvápko a on že né,že si to nenecháme říct,at je to zas překvápko,no holky je najivní když si myslí,že si to nenechám říct :grinning: když na utz chodím jen já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
Krásný začátek týdne,
máme doma takovej divnej klid.Adélka odjela s babičkou na týden na Pecku.
Chtěla jsem vložit ještě pár fotek z dovolený ale nejde to :frowning2: .nějak to semnou nemluví.

Sanu,malýho tyrana máme doma taky.právě máme období vzteku.Jak ji něco nedovolíme,vynucuje si to vztekáním.Za ty hysterický výstupy by zasloužila Oskara :grinning: :grinning: :grinning: .

Dočítat ani nebudu.Minulej týden jsem jezdila za rodinkou na chalupu a domů se vracela pozdě,tak bych toho měla na dočtení fůru.Doufám že se nebudete zlobit.
19. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno, teda Jůso, trpím s Tebou, ale já si říkala, že do čtrnácti dnů bude venku a přišlo mi to úžasný a nepředstavitelný, že už jako fakt budeme mít dítě.

@sanuska Sanu, trik nemám, ale ségry Honza zase kouše :confounded: těma jeho zubákama to jako fest bolí...

No my jsme v pátek hlídali Honzu, manžel přijel až o půl devátý večer, protože jel pro nějaký poblbený trubky, já Martina u prsu, Honzina vzbudil telefonem, takže ten blbě vyspalej rozmrzelej řval, Martin se v tom rámusu furt přisával a pouštěl, no a manžílek si nakráčel domů a ve dveřích prohlásil: ,,jé to je řev, nejdem je uvozit do hospody?" :angry: Jsme měli do pěti do rána tichou domácnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže drahoušek spal v obýváku, já Martina z jedný strany a Honzu z druhý :grinning:
Další noc jsme spali na Opaťáku, Martin usnul v devět po kojení, my poseděli, probudila jsem se ve čtvrt na pět, celá mokrá od mlíka, ten pacholek spal jak zabitej :sweat_smile: Sice hezký, že mě nechal pospat si, ale ještě že mám tu odsávačku, :slight_smile:

Gabul, jsme na vás holky zvědavá :slight_smile:

Jo a taky máme ostříhanýho psa a vypadá jako debil...
19. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Sari, tentokrát odhaduješ špatně... cvičení už je dávno pryč, od ledna, kdy jsme byly s Anežkou v nemocnici, jsem jedinkrát necvičila. Je to ostuda, musím zas začít... Skončilo kojení, baštím furt stejně, je to znát... a hlavně, všechno se mi všude klepe, fuj...

... po 14 dnech mi jde drahý do práce a je mi smutno :unamused:

Anežka mi před chvílí vypla počítač a teď při baštění meruňky dělala bác tak šikovně, že to je i na zdni... no, ještě, že je manžílek v práci, to by bylo tóčo.... snad to zamaskuju

Užijte si den!
19. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
Woblud, Tvoje story :grinning: :grinning:

Delf, překvápko ne, to bych nebrala :wink:
19. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobré ranko všem.
Gabčo,Dani-děkuji za přání.
Woblu-to znám po stříhání šok, al zvyknete si :grinning: Jsi měla pěkný víkend-čtu :wink:
Jo Gruzie je Gruzie, ještě byl dobrej Royal-měla jsem tam šok, když o půl noci rozsvítili, že je konec a přede mnou na křeslech do sebe zakousnutý důchodci, jsem je v tý tmě vůbec neviděla, nikdy bych nevěřila,že jsou lázně taková sodoma gomora :grinning: :grinning: :grinning: ale zase to má dobré účinky asi :sweat_smile: Míša ať si ještě pěkně užívá střiků a výplachů, a pak zase do boje.
Hojky znáte nějaké statistiky dvojčat po KETu? Mě Lady strašila, že jich pár zná,ale embryoložka zas řekla,že je to vzácné :sweat_smile:
Jusi-tak hned piš, jsem zvědavá co H? :slight_smile:
Beryku-na tebe myslim zítra, přijedu tě do nemocnice poflusat,ju?
Sovi-co já vím, tak Lady jde 26.7. na kontrolní UTZ 13DC před KETem a já jdu taky hned 27.7. takže jestli bude vše OK, tak 30. nebo 31. mám KET a Lady je o den napřed. Pak nevím, jak Ahojka-myslim,že čeká na MUDr. konec dovolený a jak jsi na tom ty? Jo a Míša až se vrátí, tak nějak by měla jít na Ket během srpna a Lucka v září. Ještě jsem nedočetla, tak nevím jak Rvasata.
19. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.