• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf-já zas překvápko mám ráda, u dvojčat jsem si to vydobyla, teď to bude horší, až se to povede, budu hrát kino, že není nic vidět :grinning:
19. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@rychnov3 chci se zeptat nechodila jsi u nás do nemocnice do té poradny kojení atd.?

Byli jsme se v porodnici podívat s manžou. Manža vysmátej a já jsem se nějak uklidnila a přestala mít strach.

Holky kdy jde Bery na ten Uz
19. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
Hlásím taky KETík na září.Chci za ještě zeptat na laparku a jak to chodí s lázněma.
19. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
Woblu, no prsty ty jí teda už nedávám, 2x mě taky scvakla a teda měla jsem oči až na čele. Ale jako úmyslně, že by kousla to neeee - zatím :grinning:
Tak manža tě chce vzít za kultůrou a ty uděláš tichou domácnost :grinning: :wink:

Danu jak to budeš maskovat? Koupíš novej obraz, kytku, nebo rovnou vymaluješ? :grinning:

Rozi já nevím, statistiky neznám, ale jak to vidíš tady na koni, tak z KETů je dvojčat taky dosti :confused: :sweat_smile: Mi to teda přijde.... kamarádka má taky dvojky z KETu.

Dabli šak manžu ten humor přejde :grinning: A ty jsi se uklidnila, tak to je fajn, já když byla tenkrát s Nelčou juknout na sály, tak se mi udělalo ještě víc zle, že jako fakt budu rodit :grinning:
19. črc 2010 v 11:25  • Odpověz

Jusi tam ještě určitě tvrdne, já se taky vracela až po poledni dom..... fuj a ten vzduch tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Jusi se to už krátííí :wink:
19. črc 2010 v 11:27  • Odpověz

Jo a dík za uklidnění, že násilnické projevy dítek se nevyskytujou jen u nás - uf :wink:
19. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
Sanu-taky díky za uklidnění, holt to nechám na přírodě, až dojde na KET, děj se vůle boží, ale já do těch dvou prostě chci jít, i když rozum říká NE!
Tak kde je ta Jusiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
Neliku-jak je?
19. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
Rozi, rozum říká ne a co říká mudra???
19. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
Rozi,pokud u nás dojde na KET,taky si nechám zavést dvě.Sice budu riskovat,že bych měla celkem tři děti ale co.petr s tím souhlasí taky.Adélka je taky z KETu na je jedna.
19. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky já jdu za chvílu do práce.Se mi tam vůbec nechce :frowning2: .
19. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
Madli aspoň není takovej pařák - blbá útěcha co, no ale nic lepšího mě nenapadlo :sweat_smile: Tak ať ti to tam rychle uteče!!
19. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahojky, já jsem hotová, zvracím a zvracím a pokud nezvracím, tak to jde z opačné strany, no mě je zle, jak už dlouho ne. Jsem chytla nějakou bestii, hlavně aby to nechyt malej. Jdu se odplazit, na nohou sotva stojím. Pááá
19. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@madlina já mám dneska po 3 týdnech noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky se mi tam vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile:,
dočtu odpoledne, jsem hrozně špatně v noci spala, tak jen napíšu jak jsem dopadla a jdu si dát dvacet :sweat_smile:

Monitor v pořádku, pak jsem šla k dr, v kabince jsem zjistila, že ze mě zase odchází zátka ale teda tentokrát hódně moc, hned jsem to zahlásila dr, ta se zaradovala, že se to hezky chystá.. pak prohlídka, skutečně se to chystá :slight_smile:, říkala i něco o čípku, to jsem zapomněla.., ale že je to hezčí nález, než minule. Pak říkala, že jestli chci, že mi pomůže, ale že pokud to ještě není tak jako k porodu, že to bude bolet.. No souhlasila jsem.. Zapřela se do lehátka a čekala tu šílenou bolest a ona vůbec nepřišla :sweat_smile:. Udělala mi to 2x, říkala že to vypadá dobře a že teda asi budu špinit, tak to malinko jo, ale lehce.. No a pak si všimla mých oteklých nohou, nebo teda spíš levý, tu mám nateklou víc.. Hned mě vystresovala, že to nevypadá dobře, že můžu mít ucpaný žíly, tak jsem ještě s brekem mazala na ultrazvuk žil a naštěstí, trombóza to není.. A teď mě bolí chvílema pupek a jde mi to až do zad, tak jdu honem zalehnout aby kdyby něco, byla jsem vychrupkaná :slight_smile:
Zatím holky, pak se ozvu.. papa

19. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jusiiiiiiiiiiiiiii týjo, tak po panu H jsem špinila celou dobu až do porodu to jooooo, ale bolení břicha jsem teda neměla :dizzy_face:
Tak hezky odpočívej, počkej ty porodíš ani nemrkneš.... :slight_smile:
19. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Dani... taky jsem zvědavá, jak tu skvrnu zamaskuješ :wink: . Nebo to ukecáš :wink: .

Rozi... co :astonished:??? Ty důchodci :astonished:... si snad ani nechci představovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!

19. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jéé, Jusi... máš za sebou maratonek, ale zase Dr. nic nenechá náhodě!!! To je dobře!!! Odpočívej a naber síly na akci :wink: ...

Neli... jééé, zase něco :astonished: ... Hlavně, jak říkáš, aby to nechytil Jakoubek :fearful: .
19. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@jusinka no vida, jak se to hezky chystá, čím víc toho zaspíš, tím líp :slight_smile:

@sarii hehe já jednou viděla líbat se v buse děcka z prváku, holčina už byla docela ženská, ale ten kluk byl normálně dítě, jsem na ně musela furt civět, jak mi to přišlo divný :grinning: a na gymplu jsme měli dva, co se do sebe na začátku přestávky zakousli, bez hnutíí tam deset minut stáli a po zvonění se zase pustili, jsme se tlemili, že je musí bolet za krkem :sweat_smile: :grinning:

@sanuska :grinning: na přesdržku byl :grinning:

@nela08 Neli :frowning2: koukej se vykurýrovat :wink:

jen holky ketíkujte, ketíkujte, já byla přesvědčená, že do dvou už nejdu, jenže jsem zjistila, že je máme zamražený po dvou a kdyby to obě přežily, tak vyhoďte si jedno, že... chceme děti brzo po sobě, takže to bude asi masakr :grinning: kor jestli mi zase bude tak blbě :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
tak jdu junkou co Jusinka :slight_smile: a heleme se ono se už něco chystá :grinning: :grinning:
Danča už je zpátky z výletu :slight_smile: supr.
19. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
Tak Jusííí je zpět a chrupká, jen si polež, brzičko jedeš :grinning: :grinning: :grinning:
Sanu-MUDr. taky navrhovala jen 1, že prý dobře těhotním,ale z 2IVF jsem neotěhotněla, tak jsem dala na srdíčko
Sariiii-masakr, u nás teď na základce to maj za sebou "tenkrát poprvé " holčiny 12 a 13 let, ti důchodci, to je tak 4 míza, ne? :sunglasses:
Woblu-přesně tak, tobě se Marťas chytnul z jednoho nebo jsis tam nechala šoupnout 2?
Vím, že Gabča s její diagnozou měla při Ketíku s Valinkou 2 embroušky.
Neliku-cos to kde chytla? Ať je brzy líp!!!!!!!!!!!!!§
19. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
@rozinka007 jj, měla jsem dvě embrya, obě byly hezký a chytnul se ,,jen" Marťas. Gabča měla taky dvě, ale já myslím, že Vája nebyla rampouch, ale z normálního transferu, tak jako Martin :slight_smile:
hele ty máš aprobaci na první stupeň, nebo máš starší dítka?
19. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak jsme samy.... taťka je v práci... chudák, mě by se tááák nechtělo...

Dabli, tam vlastně žádná poradna pro kojení není, to si špatně pochopila. Ale po porodu se Ti věnují laktační poradkyně, všechny dětské sestry tam jsou na to vyškolené. Takže budeš-li jen trochu chtít, kojit budeš, si myslím. Tady porodnice
má fakt velkou snahu, aby se kojilo, je to nesrovnatelné s Ústím i Náchodem. No a kdybys měla s kojením pak problém, jsou na telefonu, nebo tam můžeš jít i osobně se poradit, to jsem tam jednou byla a byli moc milí. Takže neboj, je to takto zařízené :slight_smile: ale nevím o tom, že by byla předem nějaká poradna, do které by se chodilo, to snad ani nejde, já chodila na kurzy do Třebechovic, tam bylo o porodu a o kojení, ale to běží od září, tak to je pro Tebe pozdě, tuším...

Neli, chjo :confused: brzké uzdravení přeju!!

Rozi, znám troje dvojčata z IVF, všechna jsou z KET a ne z ET. Tak nevím....

Jusi, držím moc palce!!! takže dnes nebo zítra, tyjo, už je to tu! ... asi, tipuju...

flek na zdi jsem přiznala... Tatínek udělal ty, ty, ty, Anežka udělala taky ty, ty, ty, moc pěkně jí to jde a vůbec tomu asi nerozumí... no a jede se dál. Prý mám sedačku při krmení dávat do prostoru, aby to bylo ke zdi dál... no to se mi tak chce! Až bude slušně jíst i druhé dítě, vymalujem, do té doby na to kašlu... nejsem maniak na pořádek...

Užijte si odpolko, jdem ven, je hezky...
19. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
:grinning: manžel chtěl pořád na nějakou přípravu k porodu, ale já to teda vidět nemusím, popravdě jsem ráda, že si tam nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a světe div se, taky jsem porodila :grinning: s kojením mi v porodnici sestry radily, ale úplně blbě, nakonec jsem si stejně musela poradit sama :confounded:

Musím navrhnout koupelnu a světnici do chaloupky, aby manžel věděl, kde vykutat díry pro odpady...
19. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahoj,

tak Jusííííííííííííííí , už se to chystá :confused: :confused: :wink: já se těším na další sanusátko :wink:

holky kontola OK ještě písnu míry no nic moc nepřibrala :pensive: jsem ten zánět zchladila tvarohem a zdá se mi, že mlíka je nic moc :frowning2:
19. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jsem zpět.. Spaní jsem moc nedala, nějak to nešlo, protože to břicho, nebo spíš záda mě prostě zhruba každých 5-10 minut bolej :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale asi jsou to jen poslové, protože ta bolest se jako dá snýst, i když to nic příjemnýho není. A navíc to vždycky trvá jen chvilinku.. Tohle kdyby byl porod, to bych brala :slight_smile: . Uvidíme co dál..

tady se dneska kecá :slight_smile:, naštěstí vesměs všechno v pohodě..

Neli, tobě přeju ať to brzo přejde.. Hnus, když to jde oběma stranama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jdu se zase natáhnout, tohle mi nějak nejde, jsem trošku vystreslá, už tu sedím a smolím asi 15 minut

19. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
@jusinka jen se neboj, ono se to rozjede :grinning: :grinning: :grinning:

@gaban hlavní je, že prospívá :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
@jusinka čéče , aby to nebyly kontrakce.radši to počítej a hlídej.Nechci tě strašit, ale ležela vedle mě holka a povídá no občas mě břicho zabolelo, taková křeč tak jsem ji rozchodlia pak si zas sedla a zas rozchodila a nakonec porodila doma na podlaze :sweat_smile: A to byla ráno u dr, a on jí řek, že porodí tak za 1-2 týdny..
19. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
jojo, mám aprobaci na 1.st. +VV a AJ specializaci,učím malí háďátka :wink:
Danu-taky nestraš, když se chytnou obě, budu se opečovávat dvojnásob, žádný cvíčo a budu zašitá :dizzy_face:
Gabi-ale trošičku přibrala, to je hlavní, ne? Já tomu moc nerozumím, hlavně, že není na stejné váze. ne? :confused:
19. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
Jusi pravidelný joooooooooooooooooo???!!!!!! Tak to bych zkusila vanu když ani to nepomůže, tak je to jasný....... tedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nevím jestli to pllatí i na zádové........?????????????????????????
19. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
Rozi Sel je taky zmrzlík a taky ji vkládali se "sourozencem" :wink:
19. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.