• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré skorodopolko :slight_smile:

Jdu vás přelítnout a dodělat resty ze včerejška.
11. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Hele, holky, co fotečky??? Věrka, Dabli, Sanuska, Muchla, Maruška, Verýsek... to teda pěkně flákáte :angry: !!! Jo a pro Vás něco mám... KUK : http://www.pupikroku.cz/
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak i když teda to moc k síchu není, tak jsem se za těch pár příspěvků docela nařehtala :grinning:

Zofi - chtěla by být zase ženou - se mi najednou ukázal před očima penis... :grinning: :sweat_smile: Ale to je jen fantazie. Nezkoušela jsi se cachtat vývarem z dubové kůry??? Prý to hodně pomáhá.

Maju - něco ploutvatého - to znělo taky výstižně, tak si připadám já :sweat_smile: A to mám ještě celou druhoou půlku před sebou :confounded:
Ale vůbec se mi nelíbí, že to berou s tak ledovým klidem, to je jak kdyby dělali statistiky co ženský fakt vydržej.

Luci co Anet spala nebo jedla??? Půjdeš dneska do toho CA? Mi pořád ten usínáček leží v hlavě :grinning: Pak ho holčince dám a ona ho po mě švihne zpátky... :sweat_smile: Ale mě se líbí, s ním budu když tak spát já :grinning:

Dančo no jsem teda zvědavá jestli si Anežka dala říct, ale cvičila jsi pravidelně, tak snad v tom mamku nenechá....

Sari z tebe čiší taková naprostá pohoda a uvolněnost, doufám, že dorazíš na sraza, aby jsi nás resp mě dobila...!!! Obdivuju tě.

Very si tam vem tu el bačkoru :grinning: To by asi koukali co, ale ty jelikož máš -0,0001 mg tuku, tak je jasný, že jsi hned promrzlá, tak aspoň chránit záda břicho nohy nooo :sweat_smile:

Jdu pracovati ať to mám z krku.

Venku úžasně zamračeno, zase mi bude faj, tak jsem ráda :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Sari já možná blejsknu zase v neděli, ale fotila jsem myslím po 3 týdnech, tak nevím, musím juknout do alba. Ale přijde mi, že se mi zvětšuje jen okolí břišní krajiny, břichový pahorek zůstává tak nějak pořád ve stejné rovině :sweat_smile: :confounded: To asi jak mi narůstá to okolí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jdu, pak juknu.

PS: já si veřejně ostudu řezat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maju ta by tam mohla poslat, by určitě vyhrála taková šťopka s dvojčatama!
11. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
áhojda kočandy...

no Evík je ok, to su ráda..se statečně držíš....

Sari mě se ptej? já su teprvé týdenní mamina..né víš co dávám, ten letní fusak Emitex, je takový jemně fleecový, když svitně Vašíka poodkryju a když je zasvitne zas ho zachumlím...používám ho i v autosedajdě...no taky furt přemýšlím s tím oblékáním...je sranda jaký byly pařáky než jsem porodila a teď nic :astonished:

jinak jsem si včera objednala letní čepičku karkulku, doktorka mi řekla že až budou vedra, že klíďo může mít jen krátký body ale že vždy musí mít na hlavě čepičku, kvůli fontanele či co.....takže tak....no komu to píšu, asi pro Šári :dizzy_face: ....
11. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak my máme hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evíku, ahoj :slight_smile: nalož se do vany a relaxuj...aspon někde ti je líp :pensive: drž se kočko

Sanu, samozřejmě, že jedla, takže jsem prohrála sázku :angry: nojo, co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: když nebude nějak extra moc pršet, tal ven určo půjdem, CA mám minutu od domu, tak tam zajdu, stejně půjdem kolem :wink:
11. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Luci přemejšlím, jestli tam nezajdu hodit okem, myslím, že nic tak extra v plánu nemám....

Ty usínáky měli v takovém jakoby regálku pověšenýho na těch kovovejch úchytech že jo....??!!!! Jakoby v prostoru ne někde u zdi.
11. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdu ještě trochu poúředničit.

Pak juknu.
11. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojda, jdu vás dočíst a přeji hezký den :wink:
11. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
sanu, měli je tam jak maj dětský ponožtičky, čepičky, brejličky,... :wink: se kdyžtak zeptej :wink: se stav, když budeš ve městě :wink:
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Žofi... o.k. tak to děláme stejně :wink: . Čepičku karkulku? Teď když byl hic, tak jsem čepuli nedávala :astonished: . A o strojení Dr. říkala, dávat o jednu vrstvu víc než sobě...

Tu chybí Soňa :frowning2: ...
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Evi drž se kočko a když ti pomáhá vana, tak bych do ní být tebou lezlá víckrát za den. Já si v ní taky ráda hovím a dětem se v ní taky očividně líbí, polévám si pupek vodou a jak to cáká, tak kopou :grinning: Jo a Evi pacha na blány mezi prsty :wink:
Nevím kdo se tu ptal na lázně Jánky, kamarádka jezdí s klučinou do lázní Košumberk a právě teď jsou poprvé v Jánkách a moc si to tam chválí :wink:
Sanu gratulka ke kočíku, tak přeci jen černa?? No mně se taky líbil černý kočík, ale manža ho nechtěl kvůli vyšisování, takže nakonec (i kvůli ceně) jsme koupili takový, jaký jsme koupili :wink:
Nelly jsi šikula, taky moc gratuluji k Bc., obdiv obdiv :dizzy_face:
Dani tak jak prďolka?? Má prdelku hore?? Kéž by jo, viď?? Ale jak jsem psala, manžovic sestřenka rodila obě děti KP a prý naprosto v pohodě. No já z toho mám lufta a taky doufám, že se ti mí prďolové udrží tak jak jsou a už nebudou moc cestovat, ale moc tomu nevěřím. Dneska ráno se mi zase pěkně boulil pupek, tak si myslím jestli zase neprováděli nějaké manévry a neotáčeli se :rolling_eyes:
Žofi a jak Váša?? Pořád hodný??
11. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
HOlky a kde je Sonča?? Někam odcestovala či co?? :astonished:
11. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Ninde nindo, tak si jdu natáhnout nožky a pak oloupat brambory k obídku ... a nebo radši obráceně, pak by se mi nemuselo chtít :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holčiny...
Hlásím, že nic moc. Tedy, naštěstí vše v pořádku, hrdlo uzavřené, srdíčkou bouchá, jen naše mladá je pěkně svéhlavá, jak prohlásila tchyně (no, po kom asi, po mě, samozřejmě), takže je pořád hlavou nahoru. Minule hlavou vlevo, teď vpravo, takže teď budu pro změnu spát na pravém boku. Pan doktor je v klidu, že prý je čas - to té mé kámošce říkal taky.... A dále prohlásil, že bych chtěl vidět porodníka, který by KP rodil, že to ti mladí doktoři neumí, že se to řeže. Samozřejmě při prohlídce porodnice zaznělo, že KP není indikace k císaři a ještě něco - porodní asistentky ze stejné porodnice tvrdí, že je to pouze na dohodě, že rozhoduje rodička.
By se z toho jeden po.... Ale krásný Evčin výraz "poločas oklepávání" taky nemám moc dlouhý, teď jsem si dala kafe, mám dnes odcvičeno, ještě budu minimálně 20 minut polohovat a uvidíme. Třeba ví, proč to dělá...
Peťo, já vím, já jsem taky narozená KP a mamka říkala, že to bylo v pohodě, jenže to ti doktoři věděli, co mají dělat... v RK bylo vloni 25 KP, z toho 15 císařem a obecně se doporučuje, kdyby se rodilo KP, jít do většího špitálu se zkušenostmi.... což já zas nemůžu, že...
Jdu dočíst :wink:
11. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Dani tak uvidíš, třeba se malá ještě rozhoupe.
No ... jít do větší porodnice ...já když viděla to osazenstvo v HK, samý mladý doky, myslím že taky moc zkušeností nemají, tak nevím. Myslím, že ani velká porodnice není zárukou toho, že s KP mají zkušenost.
Ale prostě teď frčí trend, jak jsme tu už psaly, co nejvíc přirozených porodů. Já se ho sama osobně bojím, ikdyž by se tak eventuelně mělo narodit až druhé dítko, prostě mám strach a to hlavně z možných komplikací. Ale nechci strašit ...
Sakra proč ta Plzeň je tak daleko holky ,,, já chci taaaaaaaaaaaaaaaam :pensive: :pensive: :pensive:
11. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Jo děvčata a na MD ofiko nastupuji 21.6.09 :grinning: :grinning: :grinning:
Už mi to hlásila sestřička, tak jí musím vyzpovídat, jestli mám něco zařizovat či co ... :sweat_smile:
11. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Peťo, tak jdeš na MD přesně měsíc po mě, já jsem od 21/5 :slight_smile: A zařizovat? Jen ten papír, co Ti dá doktor, doručit do práce, oni doplní potřebné údaje a pošlou na sociálku no a 10/7 Ti přijde podpora. U mě to fakt takto bylo, jsem včera koukala....

Jo, s tím KP uvidím. Evi, přidávám se, nerouhám se, jiným je hůř, ale zkrátka když si tu člověk postěžuje, uleví se mu... :wink:

Jdu vařit, noky s kuřecím a se špenátem. Odpol. kouknu :wink:
11. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
kecám podpora, myslím mateřská...
11. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Dani, tak třeba ti tvůj dr do průkazky napíše, že doporučuje císaře :wink: tím pádem by se tím měli v porodnici řídit :wink:

Taky jdu vařit oběd...květákový placky s bram. kaší :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky, co s tou tabulkou? koukám, že se k tomu všichni hlásí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bylo by to jen na 14 dnů, co budem na dovč..pak si jí zase vezmu :wink:
11. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Dani tak to jsem zvědavá, jestli u nás to bude takový fofr jako u vás, myslím s tou mateřskou :grinning:
Jé noky, špenát, kuřecí ... to by si děti daly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci já se omlouvám, ale radši bych aby tabulku obhospodařoval někdo jiný, nejsem pořád on a taky nevím jak na tom za 14 dní budu .... :confounded: tak se nezlob, ale jestli se nikdo nepřihlásí, tak to vezmu :wink:
11. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Luci mě je to fučik, já ji klidně budu "opatrovat".

Pořád přemejšlím jeslti vyrazit do toho města nebo ne.....

My jsme si dali v Garáži naprosto vynikající oběd, dneska se jim to povedlo.
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Lucko a vy půjdete do města bo ne?
11. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
sanu, půjdem, musím stejně pro rohlíky a pro ovoce do Zlatý uličky, tak se tam mrknu :wink: Tak než pojedem na dovču, tak ti tabulku předám, ju? díky :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
artep, jasně, já nemyslela těhulky před porodem :wink: u tebe je to pochopitelný :wink:
11. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Artep... hele koukej odpočívat, tě vidíme :slight_smile: !!!

Dani... kontrola o.k. :wink: . Hele, fakt ten KP neřeště. Stejně nic nenaděláte, akorát je to na nerv :wink: . Však oni si Dr. budou vědět rady. I mladí. Navíc vždy slouží jeden starší, takže kdyby něco...

Sanu... koukám, že máš nákupčího na dálku... Luuc je tvoje prodloužená ruka :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
sarii, jj, ale mě to nevaaaaa :grinning: já ráda nakupuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Luci jako že bych šla s váma.
11. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
sanu a v kolik půjdeš?
11. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.