• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@sanuska tak jsem dala vanu - jen krátkou, mám nízký tlak, bych zkolabovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přechází to :frowning2: :frowning2: , fakt už jsem si myslela, že pojedem, ale začalo se to prodlužovat, takže zase nic.. Bééé, mě už to nebaví.. Příští úterý nastupuje Kokrdová na dovču a já budu muset k Mindžákovi :zipper_mouth:

@gaban, asi hodinu jsem si to psala, od tý druhý to fakt bylo zhruba 5-10 minut, ale kolem čtvrtý to začalo přecházet a vana to jen potvrdila.. Te´d je to tak 15-20 minut, se to prodlužuje.. jéé, to byla paní pohodářka, takový štěstí já mít nebudu.. I když porodit doma bych taky nemusela :confused:. A jak to máte s krmením? Musíš dávat víc UM, nebo zatím dobrý?

Rozi, šla bych taky do dvou. nějak mám ten KET spojený s menší úspěšností, prostě.. Neznám nikoho po KETu s dvojčátkama, asi jsem exot :slight_smile:. Aspoň z týhle diskuze teda..

Vidíte, je mi líp, už zase i píšu :sweat_smile: :angry:
19. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@jusinka klíd... mě to po vaně taky přešlo... ale jen na chvíli :grinning:
19. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
@wobludka díky dobrá duše.. Uvidíme, stejně nemůžu dělat nic jinýho, než čekat :angry:.
Se zase odmlčím, si přijdu už trapná, jsem naštvaná sama na sebe.. :rolling_eyes:
19. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
Jusi záda třeba ve vaně povolej............................... jinak je to třeba s dělohou. tak už do tý vany radši nelez a ono se to třeba rozjede...... :wink:
19. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
... nedočetla jsem...

Jusi, jako sorry, ale Ty do příštího týdne nevydržíš! Zítra, max. pozítří, fakt už to je za chvíli, uvidíš.... Takže Mindžák Tě mine, neboj.

Tu naši ještěrku nezajímá nic jiného, než knoflík on/off na počítači, končím, než mi to zas vypne...
19. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
... vyhrála jsem, nevypla to :slight_smile:

@jusinka
Jusi, dala jsem si práci a našla jsem svůj porod, je to na str. 183 - to začíná - zkrátka myslím, že se v noci nevyspíš, pak Ti třeba praskne voda nebo se to rozjede, nejpozději zítra v poledne, Ti prorokuju :dizzy_face: ... a kapky na bolest nezabírají.... to jen kdybys to chtěla zkoušet... já vím, takový "tele" jako já nejsi :grinning: :grinning: Tak se drž!!
19. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
Holky tak Val má 4580g a 56cm.Obvod hlavy 38cm a hrudi 36cm. Za 10 dní nabrala 160g.

Jusi si myslím, že v noci pojedeš :wink:
19. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
@rozinka007 díky za info :slight_smile: Já jedu zítra na tu zastavovačku. Akorát jsem pořád nachlazená (angína to podle mě nebyla, naopak cítím trochu rýmu), doufám, že to nějak nemá vliv - antibiotika ale beru. A navíc šíleně špiním, je to u mě poslední roky normální, tento cyklus jsem začala špinit asi 17. DC, to je děs :frowning2: tak snad to také nějak v Sanusu pořeší.
19. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
Gabi... váha je dobrá :wink: . Mar měla taky tak nějak, jsem se dívala... A jestli je po koju spokojená, tak bych to zatím neřešila, ne?

Rozi... holky začalytrochu brzo... A "TO" se stalo na nějaké školní akci? Nebo proč o tom ví škola :confused: ???

Jusi... mám na jazyku to, co napsala Danča... Mindžáka se nedožiješ :wink:... A už to vypadá velice nadějně :dizzy_face: ... Manžíla máš doma???

Woblu... kdyby jsi jela do Pardubek, tak dej vědět, předala bych ti zboží :sunglasses: ...
19. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
@rychnov3 Dani si tu skoro brečím do polštáře, mě to přešlo, fakt už jen občas, zlehka, mě dloubne spodek :frowning2: :frowning2: .. Já už ani nevěřím tomu, že vůbec někdy porodím, budu tu s pupkem strašit ještě za měsíc, nebo mě dokonce předěhne i Rozi a Lady, který otěhotní teď z KETu.. Ale jdu najet na stranu 183 a číst tvůj porod. Když už nic jinýho, aspoň tím zabiju čas..
A ještě vyluxuju..

Holky nezlobte se na mě, já už vážně napíšu až těsně před odjezdem do porodky, si připadám jak héééérečka :pensive: :pensive:

@gaban hlavně že roste, ne? V nejhorším bude Valinka jen na UM, to by nevadilo :slight_smile:, důležitá je spokojenost ..
19. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@sarii díky i tobě.. Vlastně všem co se mě tu snažít uklidnit. Jsem netušila, že je ten konec tak na bednu..
Manžílek je doma, měl mít noční, ale z důvodu Hamiltona si to radši prohodil :sweat_smile:
19. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
jusinko a zkusit teplou vodu jako sprchovat a přímo na břicho né vanu?!
19. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
Jusiiiiiiiiiiiiii co blbnéš čéče, klasika, prostě se čeká na porod nooo já taky pořád vstávala s vanou ráno, pokaždé jsem si řekla hm, tak zase se nic nedělo a den šel dááááál. A Sel se fakt nechtělo, to u tebe se to pořád aspoň chystá, já neměla nálezy ani po Hamiltnovi natož "jen tak" jako ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindžáka se nedočkáš, to ti tady asi řeknem všechny!!!!

A užívej klidu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pak si na to poleženíčko ráda vzpomeneš...!!!!!! Je to naposledy, toho prcka máš už napořád, už nikdy nebudeš mít takovej klid :wink:
19. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
jj sanu napsala jsi to přesně
19. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@jusinka Jusííí, ty holko jedna :grinning: Promiň, já se tomu musím smát :grinning: za pár dní taky budeš :wink: stejně během několika málo hodin až dní porodíš, to Ti svatosvatě slibuju :dizzy_face: vydržela jsi devět měsíců, těch pár hodin už Tě nevytrhne :wink: vzpomeň na Veryska a taky se dočkala :sunglasses:
@sarii Moc děkuju, ale k Pardubkám asi mít cestu nebudu :frowning2: vezmeš mi to na srazík, viď :wink: to už bez nich vydržíme :grinning:
19. črc 2010 v 19:40  • Odpověz

A dneska mám výročí!!!!!
Je to přesně rok, co se do mě "opřel" zdejší pes Středoasijský pastevecký, samo s dobrým koncem až na jizvy, ale to je fučajs :grinning: :wink: :rolling_eyes:
19. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoooooooj,
se omlouvám, v pátek večer přijel manžel, tak se země třásla :grinning:
@jusinka kliiiiiiiiiiid, tímhle jsme si prošly všechny, já měla podobný stavy taky a vidíš porodila jsem. :grinning: :wink: Hele, já byla ješte 14.9. u gyndařky, nález CS3, už mi dávala papíry na 21.9. do Pardubic do porodky na rizikáč a v noci ze 14. na 15. Kuba začal upoštět bazének a bylo :wink: Já se teda přidávám k Danče, já to vidím na zítra. Malej si vybere krásný datum 20.7.2010. To jsme se před 3 lety s manžou brali :dizzy_face: .
Hele a nejsi herečka, je to normální, už je to dlouhý a únavný, ale neboj, týden tě trápit určitě nenechaj :wink:
Jj, souhlas s Delf, teplou sprchu rovnou na břicho :wink:
19. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
to jo mě sprcha pomohla přímo ten proud teplé vody na břicho a rozjelo se to jedna básen :grinning:
19. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jusi- neboooj, to už dáš, máš to za pár, užívej si manžílka, pak nebude tolik času :wink:
Ode dneška poctivě plním manželské povinnosti až do 29., jestli otěhotnim, tak má manža 9 měsíců celibát, prostě žádný risk. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale jen jestli otěhotnim :pensive:
Sarii-jsem je slyšela a bylo to hodně vulgární, já byla teprve ve 13ti poprvé políbená a udělalo se mi z toho na zvracení na 2 roky :grinning: :grinning:
Dani-mně se chytne jedno :sweat_smile:
Sovi-já teď měla cyklus jen 18dní-po té stimulce, asi máš vysokou sliznici, ne? že menstruuješ tak brzy.
Sanu-díky, já budu snad to samé :wink:
Beryku-tak zítra
19. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
Nazdárek,tak tady se to rozjíždí,Jusi taky tipuju,že dnešní noc je poslední 2 v 1.
@rozinka007 ptala jsi se co já,tak já tento týden mám ko a pokud bude vše ok budou zřejmě následovat denní zastavovačky,ale raději bych ten nosní sprej.
I já se zabývám otázkou pokud bych měla třeba více vajíček,zda dát pak dvě ,ale nejdřív musím něco vyprdnout,taťka se pak předvést v lepším světle a pak tu můžu něco řešit.Že joooo?
A musím se pochlubit byla jsem na borůvkách,jsem takový nezmar,zničená z práce a ještě lezu do lesa,ale jsou.
19. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tesi- a já si říkala, že je nějaké slabé zemětřesení :grinning: :grinning: :grinning: se ¨mi málem vylilo víno :grinning: :grinning: :grinning:
Jusi-připojuju se k proroctví-zítřejší datum tě nemine :dizzy_face: mooooc na tě myslim, beruško, už se konečně dočkáš, vzpomínám na naše první shledání v obchodě,tys měla před inseminací a vidíš, kde teď jsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ti to úpřímně závidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: užívej si to
19. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj Ahojko- koukám, jsme se tu registrovaly před rokem skoro ve stejnou dobu. Připomeň mi- jdeš na 1 IVF?
19. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
ahojko, to jsi tedy nezmar.... :wink: Dobrou chuť! Taky bych si dala...

Jusi, žádná hérečka, je to naprosto normální... Sanuska měla přesný komentář, nemá cenu něco přidávat :wink:
19. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
... po dovolené byly tři pračky prádla a teď na mě významně mrká, už suché... navíc zítra dopol. se budem s malou flákat venku, takže dnes vařím oběd... a pak chci dočíst, už jen 4 stránky mi zbývají. Takže jsem tu a hlídám, jak Jusi...
19. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahoj kočky, nebyla jsem tu 100 let, zdravíme a koukám že budeme rodit :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jusi drž se holka :wink:
19. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@rychnov3 ten komentář s kapkama na bolest, jsem se zase zasmála, pamatuju jako dnes, jak jsi to popisovala :grinning:

@rozinka007 njn, to víš manžel týden pryč :grinning: Jinak držím palce a neboj, ceelibát přežije, ten můj to přežil taky a dobrovolně :wink:
@ahojkyholky to jsi dorá a fakt nezmar :slight_smile:
19. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
Rychnovko- u mě výsledek nulový :frowning2: Jdu do KETU. A Rozi- nezapomeň!!!!Dělám na porodnici a proto vím, že i po KETU se rodí dvojčata. A mě to teda vzácný nepřipadne :wink: Ale v žádným případě nechci strašit. To bych si nedovolila :frowning2:
Jinak se všem hlásím z krásné moravy od rodičů, je to božsky a já si teprve teď užívám neschopenky :wink: ZAse se ozvu a všem přeji krásnou dobrou noc.
19. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@rozinka007 Rozi jak se to veme,1 IVF jsem měla teď v květnu,ale protože nedošlo k ET tak se mi to nepočítá,pojišťovna hradí tři stimulované cykly IVF s ET a pak tzv. půl cykl,ten je v případě stopky,kdy tělo nezareaguje a nedojde tedy ani k ET.To jsem měla já.
Lady a ty máš změněný pobyt na neschopence nebo to neřešíš,já kdybych taky někdy potřebovala,abych věděla.
A borůvky jsou na to,že bylo hodně sucho větší a štavnatý,sbíralo se dobře a snad ani klíště nikde nemám.
Beryk,zítra moc moc budu držet pěstičky.
Sovi,já myslím,že než začneš stimulku tak budeš ok,jestli ty se tak trošku nebojíš,neboj to dáš i s rýmou.
19. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
Nelčo, co to tu čtu. Já myslím, že jste si i s Kubíkem vybrali úplně všechno :frowning2: Teda hlavně ty!!!!! Už si přestaň vymejšlet a hleď být zdravá, ju :wink: No ne, prosím tě, ať tě to brzy přejde, kočko a ať jsi konečně nadobro fit a zdravá :dizzy_face:
Rozi: já být teda tebou, tak jdu fakticky do jednoho. Nechci ti do toho kecat, ale s tvoji anamnézou bych fakticky dvojčata neriskovala a dala na Šárinku. Steh není stoprocentní prevence předčasnýho porodu. Nehledě na to, že s sebou nese velká rizika pro tebe a hlavně pro prďolku. To jest můj názor :wink:
Jusinko: No nechat mimíse si nemůžeš a nejsi slon, aby jsi maličký nosila několik let :slight_smile: A myslím, že hrozba Mindžáka u porodu je dostatečnej postrach!!! Takže jak odešla zátka a něco se děje, tak porod začíná!!!!!! Držím pěsti, jestli máš balón, zkus poskakovat na balonu a jestli máte i sprchu, tak teplou vodou na podbřišek, poskakovat na baloně a nestiháš jet do porodnice :slight_smile: Drž se, holka!!!!!
19. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.