• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojko: pobyt mám změněný, v Sanusu jen napíšou hlášení na sociálku o změně pobytu od -do. Nemusíš s tím nikam lítat, pošlou to oni. Ale když to bude na tři dny, tak sami v Sanusu mi řekli, že to nemám řešit, že mi omluvenku kdykoliv dají. Ale na 14 dní jsem to změnila, raději. I když budu ve skutečnosti na dvou adresách, bo mám naše a tchánovce na jiné adrese, ale pár kiláků od sebe :wink:
19. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahojko... taky jsem byla na borůvkách, měla jsem za 2 minuty 2 litry... pravda, za 160 Kč :grinning:

Lady... z krásné Moravy... to asi nebude Ostravsko, že :sweat_smile: ...

Taky přeji dobrou...
19. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
Lady, užívej si!

Jusi, to je rada, s tím balonem! Myslím na Tebe...
19. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
Rychnov, to máme vyzkoušený z praxe ve Zlíně :wink: A funguje to dostatečně a má to skvělé výsledky. Balon a teplá sprcha je kouzelná :slight_smile:
Sari: nene, ostravsko ani náhodou :wink: Je to krásný šumpersko, podhůří Jeseníků. Prostě kouzelnej rodnej domov můj :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
... ještě nakukuju a ono nic, Jusi asi spí... budiž jí to přáno. A ostatním taky přeju dobrou noc :wink:
20. črc 2010 v 00:16  • Odpověz
... dočetla jsem aspoň kousíček....

Gabi, zánět už je pryč, doufám, jsou to starosti... radu by měla Neli, kdyby chudák nemarodila a byla tu... ale dle popisu to byly "jen" zatvrdliny, na to teplé pomáhalo, aspoň mě, zánět jsem naštěstí neměla...

@misa.77
Míšo, nuda v lázních, no, přiznávám, čtvrtý týden už jo, to už mě to nebavilo, bylo to pořád to samé, procedury, procházky, kavárny... ale já občas zašla i do "urnového háje", tedy do Sadové kavárny na klasický taneční večer, to mě bavilo, to pro Tebe asi není... taky jsem tenkrát sháněla práci, takže pracovní servery, procedury, procházky, kolo z půjčovny, brusle, zákusky a kafe atd. pořád dokola. Jj, Soos i Seberg stojí za vidění, taky Cheb autobusem, Aš a rozhledna tam, je to ho víc...

A brou :wink:
20. črc 2010 v 00:31  • Odpověz
jo a... Tesi, vše NEJ k narozkám!

Žofi, ráda Tě zas vidím!! :wink:
20. črc 2010 v 00:32  • Odpověz
hoj holky, jsem tu sama, že jo :slight_smile:

Píšu, že se teda si něco fakt děje, od 22 hod. měřím intervaly a nejdřív to bylo zhruba 10 minut, pak 7, ale to jsem začala mezi bolestma pochrupkávat, tak se mi to zase protáhlo na 10 a teď je to tak 4-6 minut, tak ještě čekám, ale asi brzo vyrazíme, ať neporodím na cestě. Jenže mě se tam tak strašně nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dočetla jsem, hrozně díky za podporu, je to super pocit vědět, že se to dá přežít :grinning:

Pozdravujte ode mě Beryka, držím jí kočce pěsti..

Jdu vzbudit manžela, tak zatím. Snad mě nepošlou domů, že to jsou jen poslíčci, by mě jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pááááá

20. črc 2010 ve 02:30  • Odpověz

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Jusiiii oni tě neposlali domůůů, tak to dneska bude maličkatej sanusáček na světě!!! Teda třeba i už na světě je...... Myslím na tě Jusi :slight_smile:
(a nebo tě domů poslali a šla jsi rovnou spát a napíšeš až dopoledne) :grinning:

Jinak zdravím všechny, u nás se zase prořezává chrup, takže noc na perdlačku a budíček ve 4:30 :unamused: :unamused: :unamused: Lupla jsem Panadol, usnula mi ještě v ruce a jak jsem ji chtěla položit do postýlky, tak bylo zle...... Tak jsem zvědav, kdy okulí očko.... a já jdu péct borůvkovou buchtu, abych zabila čas než to na mě padne taky.... :wink: :rolling_eyes:

20. črc 2010 v 05:35  • Odpověz
TO tady vstávám jako jediná takhle ráno raníčko...??? No to je nekázeň, nikdo nedrží basu............. jediná Jusi :grinning:
20. črc 2010 v 06:19  • Odpověz
:grinning: já tu taky čučím, mlaďoch si v noci vynechal jedno kojení, tak mám prsa nalitý a v posteli s noťasem odsávám :grinning:
no vida, Jůsa se brzo dočká :dizzy_face:
Sanu, tak ať to tu vaši zubajdu moc nebolí :slight_smile: výročí s psiskem :grinning:
Žofíku, zdravím :sunglasses:
20. črc 2010 v 06:47  • Odpověz
Dobré ráno, Jusinko moc moc ti držíme palce, ať to máš brzo za sebou a mimnko v náruči. :slight_smile:
20. črc 2010 v 07:09  • Odpověz
Dobré ráno,
jusi - moc držím palce ať vše proběhne bez komplikací,,,,

Včera jsem byla na testu cukrovky - výsledky budou ve čtvrtek.Dneska frčím do nemocnice na přeměření průtoků v pupečníku. Jiank mám nahoře 7,5kg kam až to dojede ???
20. črc 2010 v 07:27  • Odpověz
Tak jsem zapátrala, Jusi přišla na porodní sál v 6.00 s pěkným nálezem, takže by to mohlo hezky jít. :slight_smile: Dnes to bude jistě.
20. črc 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Jusi, držím palečky,ať to jde hladce :dizzy_face:
Lady-ty mi dáváš, ale s jedním embryjkem,to je jako nic :frowning2:
Tesi-vše nej k narozkám, ať se vše daří :slight_smile:
20. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
Krásný den, pro Jusi bude ten nejkrásnější, koukám :wink: :wink: :wink: ...

20. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojky,
my jsme stále od rána nasíčkovaný u našich, takže tu skoro vůbec nejsem
jen koukám co Jusinka a je to tu :wink: , mě taky Hamilton nebolel, takže to je jasný, když nebolí je to k porodu :sweat_smile:

Jusinko, držím ti pěstičky ať to máte co nejdříve za sebou a malého brzy u sebe :wink: :dizzy_face:

Beryku, tobě na dnešek také hodně štěstíčka :wink: :slight_smile:

a zase mizím, psala jsmem Jusi sms, tak kdyby něco napsala tak sem doplním :wink:
pááá
20. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
Tak přeju dobré ráno podruhé, Sel před půl 7 ještě usnula a chrupala doteď (to usnula poprvé v tom modrém lehátku od FP :confused: takže byla asi fakt vyřízená) tak jsem toho musela využít a buchta se bude péct až nějak.................

Nelčo ty náš Sherlocku, tak to už snad bude mít Jusi co nejdřív za sebou................... už má třeba malého v náručí........... :dizzy_face:

Nelčo jak ti je???????????????

Woblu to jsi pořádná mlíkárnička, když jedno kojení se vynechá a ty jsi na explozi :confused: :wink:
20. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj,
tak koukám, Jusinko, jsme ti říkaly, že se dneska dočkáš, malej si vybral krásný datum :dizzy_face: , tak ať tě moc netrápí a máte ho brzo u sebe, drž se :wink:

Bery, držíme palečky a všechno co mámá :wink:

Neli, super infošky, ještě že tě máme :wink:

Rozi, děkuju, narozky byly před týdnem, dnes máme výročí 3 roky od svatby a za 4 dny to bude 11 let, co jsme spolu. Jak říká manža, skoro 6x prošlá zárukou, bez možnosti reklamace :grinning:

Very, užij si den u rodičů :slight_smile:

Sanu, tak je brzy líp, zoubky jsou prevíti, u nás noc taky na prdlačku, za noc sice jen 1 krmení, za to čajování snad 8x, :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen kdybych věděla, čím to je :rolling_eyes:
20. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Jéééé, Jusi, myslím na Tebe a věřím, že to rychle a dobře zvládneš!

Woblud, tohle znám, ta rána bývala náročná, když mlíkárny přetékaly...

Jedem na výlet vlakem, s bandou holek a dětí. Pa odpol. Budu spěchat, abych už měla zprávy o Jusince :dizzy_face:
20. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@nela08 Super info :dizzy_face: a jak se cítíš?
A Jusince přeju, ať to dlouho netrvá a dobře to dopadne :dizzy_face:
@sanuska čoveče mně připadá, že k ránu se mi udělá mlíko na celej den.... takže jsem spoustu odsála, ale on si to pak během dne dojí, odpolko bývá po kojení hladovej a klidně si ještě padesátku dá...
20. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
Kubíček konečně usíná. Mě už je líp, nezvracím, můžu pít, jsem slabá, ale lepší se to. Moc myslím na Jusi.
20. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
dobré dopoledne,

koukám, že jdu akorát :grinning:

Jusi moooc ti držím pěsti :slight_smile:

Bery tfuj tfuj tfuj, myslím na tebe

Rozi co ty??? na kdy máš KET?? myslím na tě

já ted byla na KO u doktora a ptala jsem se jewstli mi může nechat nemocenskou, tak naznal, že neexistuje, tak naštěstí jdu 4.8. při cestě domů na KO do Jihlavy, tak řeknu svému doktorovi, at mi ji vystaví znovu nebo jestli to jde na nějaké pokračování páč nebudu mít žádný den prodlevu, bude to navazovat :sunglasses:

jinak tady v poho, akorát tu není na co koukat, žádní hezcí chlapy, samej duchiš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani mi na SOOSu už byly, do Chebu jedeme zítra a na Seeberg v sobotu, je tam jarmark
chodíme každý večer ven, aspon skleničku, se tu ze mě stane alkoholik :grinning:
20. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Jusii moc na tebe myslím a držímě pěsti co to jde, ať vše zvládnete :wink: nooo koukám na hodiny tak si říkám jestli už není miminko na světě? :confused:

Bery tobě taky držím moc pěsti :wink:
20. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
přidávm se k držení pěstiček jusince at je prdola rychle venku
20. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
no to jsou nervy... už vím, jak se musela cítit naše mamka, když jsme rodily kluky...
20. črc 2010 v 10:33  • Odpověz

Woblu přesně, teda já to věděla hned jak na tom moje mamul bude... :grinning: :grinning: :grinning:

Jusi je teda od 6 na sále...................... tak snad už...........................

Jdu nás provětrat pak už se z baráku nehnu....
20. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
no, snad už to má Jusi za sebou, nervy to jsou pořádný :grinning: :wink:
20. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
holky sms od Jusinky v 9:04, byla jsem na otočku v Pardubicích, takže předávám až teď :wink:
psala jsem ji, že na ni myslíme a držíme pěsti.

Sms: ...díky,díky, všechny zdravím. Je to nářez, ale zatím to porad ještě jde, usínám mezi bolestma. Na epi uz je pry asi pozde, jak mi prdly vodu, zaclo to postupovat rychleji, jsem pry za pulkou.

toť vše, jen si myslím, že epi klidně mohli dát, mě praskla voda za dset 6 a postupovalo to dobře a epi mi dali až kolem 11, tak nevím no, hlavně ať to mají brzy za sebou a je jim dobře a jsou v pořádku.

jak něco bude hned se nahlásím, jdu sice sbírat rybíz po obědě k sousedům, ale si když tak odběhnu :grinning:
20. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
Very, díky za info, teda chudinka, myslím na ni a držím palce, ať se to zrychlý :wink:
20. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
Tak to bude mít kočka každou chvíli, já měla od prdnutí vody 3 hoďky...
20. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.