• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
very díky za info tak hlavně aby to už měla kočka za sebou a už to šlo rychle
20. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
Jusííí no teda :confused: brzy bude mamina :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 11:43  • Odpověz

Very dííík

Tak to třeba už skoro finišujou.... jeeeeeeeeeee to je hrůza.......

Woblu mě rupla voda a měla jsem to za 10 hodin :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
tak už mě pýýýýýýchli :slight_smile:
Jusince držím pěsti!
20. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
no me odtékala voda od jedne v noci a Kuba se narodil ve 23,45 :grinning:
20. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
@sovicka_ tak tfuj, tfuj, ať je úroda :wink:
20. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
Sovi tak píchačce zdar! :slight_smile:

Holky dotázek, nevíte kde na netu nebo obchod maj nějaké pěkně doplňky do pokojíčku? Mám představu třeba na stěnu nalepit z takového toho pěnového materiálu třeba velkou kytičku a kolem ní nějaký broučky a zvířátka, nad tím sluníčko....... Ale netuším kde hledat.....
Chtěla bych už dát pomalu pokojíček dokupy, aby jsme si tam mohly se Sel chodit "zabíjet" čas. Je tam koberec, tak se jí tam bude i dobře pohybovat, tady jí musím na podlaze pořád jistit................................
20. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojda, netrpělivě vyhlížím jak Jusi pokračuje.Držím palečky.
20. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky a je to tu :!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
SMS:
Ahoj, máme to za sebou, prcek se narodil v 11:05 hod., váží 3080g, měří 47cm a jmenuje se Mareček. Vsichni tři jsme v pořádku. Návštěvy od zítřka :wink:
20. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jusinko, obrovská GRATULACE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zvládla jsi to super kočko,, přeju vám ať vám Mareček dělá jen radost a užívej si to :slight_smile: a míry jsou krásnýýýýýý :slight_smile:

holky slzička ukápla, jak to letí, to je krásnýýý :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
Very děkujem za info :wink:

Jusi jééé tak strašně moc gratulujem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a přejem strašně moc štěstí a zdraví :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
Oooooooobrovská gratulace.Ať má mareček ty nejnej rodiče.Jako všechny naše děti :wink:
20. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
holky já jsem z toho úplně hotová ..........mě to teda dojalo :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
Holky my dneska dostali pohled od Adélky.Vlastnoručně se podepsala.Sice jen A ale i tak víme od koho to je.Prý se jí vůbec nestýzká :frowning2: .Pomáhá prostírat a sklízet ze stolu.Pomáhá prej i v kuchyni. :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
No paráda. Jusi, krásné míry, jsi šikulka, žes to zmákla. Ať se má Mareček k světu a dělá Vám samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face:

@verysek1 jj, máš pravdu, já mám stejný pocity a je to hrozný, jak to letí :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
Gab,to bysme měli uspořádat slezinu a pořádně to oslavit. :slight_smile: .Proč když se narodí někomu dítě,choděj chlastat jen chlapi?
20. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulace, Marečkovi hodně zdravíčka štěstíčka a lásky a hlavně, aby ho rodiče nezlobili :dizzy_face:
Jusi obr gratulka, krásně jsi to zvládla viď :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

......................lehčí husina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak a kdo je dalšíííííííííííí???? :grinning:
20. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
já jsem holky taky pro to zapít :grinning: :grinning: , ale když kojím, skončím u nějakého juice :grinning:
mimochodem zítra máme . měsíční KO a začneme pozítří s příkrmem

a taky už se týden kulíme na bříško :dizzy_face: akoráde je k nezastavení, jak ho položíme šup a už je na břiše :grinning: pacholek
20. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
mizím na ten rybíz :wink: a asi už nebudu, ale možná nakouknu, ale nebudu slibovat

sliby chyby :sweat_smile: :pensive:
20. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
I já se přidávám... Luci, gratulace k vytouženému miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Těšíme se na první fotky Marečka a šťastných rodičů :wink:...
20. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
no, já jsem taky teda hotová, dojatá jak blázen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jusi, obrovskááááááááááááááá gratulace ještě jednou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
very nebudeš v tom sama.Já bych přijela autem takže bych taky byla jen na juisíku :sunglasses: .Ale i to se počítá :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
No to je krása, Jůsa je máma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bylo strachu, že se nedočká :grinning: Moc gratuluju! Souhlas, to by se mělo zapít :grinning:
20. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ale až příští týden,tenhle bojuju s odpolední tak se nikam nedostanu. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jéééé, narodil se Mareček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jusi, přeju Tobě i malému hodně zdraví a štěstí. Tak to je paráda, že už máš miminko u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
20. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
jsem pro každou špatnost, takže i pro zapití miminka :grinning:

Very, to okamžité přetáčení ho přejde, až se nabaží, dá zas (na chvíli) pokoj.... a pak se naučí zdrhat a to naši malou zatím nepustilo, takže přebalování je horor :confused:
20. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jsem přišla od tchýňky a Jusi je už maminkou. Přeju Vám oběma hodně zdravíčka, ať Vám Mareček dělá hodně radosti. :slight_smile: A porod jsi tedy zvládla skvěle. :wink:
20. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
@jusinka

dočítám... tak Jusi, jestli tě bolelo řed porodem gyn. vyšetření, tak se máš na co těšit při kojení, to je teprve vyschlá sliznice a stojí to za prd... ale chápu, že teď s týdenním zpožděním Ti ta informace moc nepřináší, tak si užívej :wink:

Čepi, jsem ráda, že se máš dobře... no a koupání v rybníce, mě by to nevadilo, záleží asi, jak je člověk k těm chorobám náchylný... říkají, že nejhorší jsou vířivky, kde je 37 stupňů voda a různé ženské choroby se tam množí a nedají se vyčistit. To v rybníce nic takového nepřežije, si myslím...

Lady, ještě jsem nedočetla, ale doufám, že Ti KET dopadne co nejdřív. A šla bych do dvou.

Sovi, není návratu, si psala minulý týden. Tak fajn, hlavně, ať to brzy a dobře dopadne!

... je to pěkné, dočítat týden zpět, jak Jusi prohlašuje, že ji možná Hamilton pomůže....

U Rozi dobré, co čtu zprávy z minula, tak jen tak dál :wink:

A Bery držím palce!!

Delf, Tobě to letí, 12. tt...

Jusi, Andi, Ahojko - jsem Vám chyběla, jste psaly, to je hezké.... přiznávám, že Vy mě taky, často jsem si vy Mikulově vzpomněla, zda se tu kecá nebo je mrtvo a jak se všem daří...

A dočteno za celý týden.

Jo, ještě k Sanusce, kdybys měla 3 dny volna, bylo to pěkně napsané, já teď ty tři dny skoro mám, spíš vlastně dvě odpoledna, kdy hlídá tchyňka, takže teď jdu uklízet a zítra jdu lézt po skalách (to je pro mě taková zábava, jako když jde Sanuska šmejdit po krámech). Užijte si odpoledne :wink:
20. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj, Lucka mne prosila abych sem dal pár fotek, tak jsem vložil do jejího fotoblogu. Honza
20. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.