• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
gratuluju k Marečkovi moc !!!!
20. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
fotky super :slight_smile:
20. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
No, malej je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a rodičům to tam taky moc sluší :wink:
20. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
Honzo gratulujeme a děkujeme za fotečky. Mareček je krásnej!!!!
20. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
Taky se přidávám k mnoha gratulacím, k malému Marečkovi :slight_smile: . Tak hodně štěstí a lásky do života. :dizzy_face:
20. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
no to je fofr :sunglasses: pěknej klučík :dizzy_face: a počkejte dva tři dny, ono ty děti pak odpuchnou a jsou zase úplně jiný :dizzy_face:
20. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
@sovicka_ Sovi, ve čtvrtek to bude rok, co jsem dostala zastavovačku, takže moc držím palce, ať přibude další květňátko do party :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
jejda to tady zasviním příspěvkama :sweat_smile: ale jsem se nepochlubila, že jsem na sebe včera překlopila friťák, naštěstí studenej, ale trochu jsem si zauklízela :grinning:
20. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
jééé, Mareček je nádhernej! A rodičům to taky moc sluší.

Wobludko, Ty jsi dílo...
20. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
Mareček je nádherný. Moc mamince gratuluju jak to zvládla.

Teď jsem si uvědomila, že si myslím, že teď jsem na řadě já asi?

Naše dítko mi od včerejška dává zabrat. Začalo to večerní nevolností, skoro probdělou nocí, ráno jsem usnula, ale pne mě břicho a jsem hrozně unavená, špatně semi dýchá a trochu zase nevolnost. Jěště, že zítra mám kontrolu
20. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
gratulace Jusince k Marečkovi :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
Jusi moooooooooooooc gratuluju!!! krásné dítko, at vám dělá jen radost :wink: :grinning:
20. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
jusinko taky moc gratuluji hodně zdravíčka a štěstíčka pro malého a pro tebe brzké zotavení.teda holky mě to tak dojalo až husí kůže mi naskočila to je tak nádherné.
20. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
kočky, chtěla jsem vám sem přepsat ještě jednu sms od Jusinky, ale rozbila jsem si display na mobilu :unamused: :frowning2: :angry: , takže vám napíšu prd

jen si pamatuji, že kdo chce může se stavit a prý na dlouho jedno miminko stačí, kvůli porodu, ale čekala, že to bude horší, takže tipuju, že na tom bude jako já, za měsíc už si klidně druhé střihne :grinning: a byla trochu nastřihnutá, takže si myslím, že porod zvládla na 1*

a já se jdu vztekat a mordovat s mobilem, nemám na nikoho číslo, jsem úplně v pr... a než mi ten můj opravý tak sse budu houpat na haluzce :confounded:
20. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
jo a ještě leží na rizikovce neboť 6nedělí plné a sestřičkou jsou moc hodné :wink:
20. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
teda very co jsi dělal s tím mobilem?tak to určo zvládla na jedničku holka šikovná
20. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
Něco pro zasmání, pupík 28tt. Musím se jít trochu skulturnit zítra na kontrolu.
20. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
Jusinko, veliká gratulace k Marečkovi, ať ti dělá samou radost a jemu přeji hodně zdraví a mlíčka a spoustu úsměvů kolem sebe.

Já jsem dneska byla ne té kontrole miminek a průtoků v pupečníčkách a dopadli jsem překvapivě dobře. Mima mají už 800g a B je dokonce o třošku větší. Průtoky ok. Čípek zavřený dlouhý 6cm hlavičky nenaléhají. Takže hurá do dalšího měsíce.
20. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
Delf ani mi nemluv :angry: , jsem vytočená čím dál víc :angry: :angry: , jela jsem jiným autem, jezdím normálně jiným a tam si mobil dávám k řadící páce jakoby do té kůže, jenže v tomto super moderním autě je něco jinak a při řazení 2 jsem mobil pěkně slisovala :sweat_smile: , takže se tu vztekám a je mi to kničemu a nejlepší na tom je, že ještě ten můj starý mobil, který jsem chtěla použít jako náhradní pro tuto chvíli, tak přijme hovor já slyším, ale mě neslyší nikdo :grinning: , no já jsem na větvičku z toho :grinning:

Dabli, krásný pupík :dizzy_face:

Čepečku, super zprávy a hlavně že tě strašili, všechno dobře dopadlo a tak to má být :wink: :slight_smile:

Beryku, jak jsi dopadla ty? měly být dneska výsledky nebo ne???
20. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
jé dobrý dablik to je hezké
capecku no to je supr že je vše ok paráda
teda very ty jsi číslo takhle slisovat mobil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
holky co ta Bery?
20. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
taky se přidávám ke gratulce jusince
Mareček je krásný klučík, hodně zdravíčka Marečkovi i mamince :slight_smile:
tatínkovi děkujeme za fotečky :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
Bery šla dneska myslím na triple testy a výsledky mají být ve čtvrtek.
20. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
Cepi, super!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli, držím palce na kontrolu! Hmmmm, jsi na řadě... ale máš ještě hodně týdnů čas...

JJ, Neli má pravdu, jak jsem dočítala, mám to v paměti, že v UT odběr v a ČT výsledky...

...
Tak jsem si užívala mateřskou dovolednou, večer jsme ještě byly s holkama bruslit. Zítra lezení, přece jen se hodí, že má babička dovolenou a chce být s Anežkou co nejvíc :wink:
20. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz

Hoj

Mareček je krááásnej, Jusi vypadá lehce zmoženě - nedivím se - a taťka náležitě hrdě :slight_smile:

Bery držím pěst!

Dabli už jste pěkně narostli!!!

Čep supr, tak snad už vám daj se všema "strašákama" pokoj! :slight_smile:

Já se dneska loučím, jsem ko.

Jooooo a Very noo to naštve a měla jsem to samé, já všechny slyšela a mě nikde :grinning:
20. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
tak jsme doma od tchýně.........

Koukla jsem na Marečka , je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Jusi opravdu vyřízená ....no.....jako každá z nás po porodu.

Čepi no vidíš je to OK a to vás dr. tak strašili :wink:

tak teď ještě Bery :wink:
20. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
Sanu přihoď taky ňáký nový fotky :wink:
20. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
No jo, Dabli, šlo to dovnitř, musí ven :grinning:
Čepi, bezva zprávy, jen tak dál :slight_smile:
Jo s tím telefonem, to je prej mikrofon, řiká ,,drahoušek". Kdyby jsi měla Nokii a měla cestu do HK, tak se Ti na to podívá, i na ten displej :wink:
20. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
Hezký večer,dnes nestíhám a tady se dějou takový věci.Jusi od rána jsem na tě myslela a je vidět,že né marně,takže vám přeji hodně zdravíčka a ať se brzy zotavíte.Tip na váhu mi skoro vyšel,kéž by mi tak vycházelo v životě i to ostatní.
Čepi,bezva,že je vše ok.
Woblu,já budu mět zastavovačku tedy rok po tobě,no nádhera.
Neli,jak vy,tobě už je líp?
Verýsku,zahodit a kupit nový.
Sarii,ty jsi mě dostala s těma borůvkama,ale i můj říká,že by si je raděj koupil než ohýbal hřbet.
Loučím se,ráno brzo vstávám.
20. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Taktéž přeji krásnou dobrou :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.