• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
cepecek, gratuluji k pozitivním zprávám!!!

Holky, na tu první injekci už se taky musí pít nebo je ještě brzy? :sweat_smile: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@wobludka tak to mi určitě to tvé roční výročí přinese štěstí :grinning: Zatím to teda nějak neprožívám, nějak mi to moc nedochází. Akorát mě bolí břuch :grinning:
20. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz
Sovi, s pitím počkej, na to máš čas, ale je pěkné, že to bereš zodpovědně :grinning: :wink:
20. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz
jé holky já zas ponocuji opět noční nevolnost,já jim dám ranní fakt už mě ten název deptá :sweat_smile: :angry:
21. črc 2010 v 01:00  • Odpověz
@sovicka_ hele těch nervů a příležitostí na panáka bude během ivf až až :grinning: to je dobře, já jsem se loni taky cítila fajn, byla jsem hodně zvědavá, co se bude dít a tak :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:19  • Odpověz
Krásné ráno,

Mareček je krásné miminko.

Ženy mám dotaz.Dá se udělat IUI s ultrazvukem? Jako aby bylo vidět kam ty spermijky uvnitř putujou.Slíbila jsem kolegyni v práci že se vás zeptám.
21. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
madli, o tom nic nevím a myslim, že pouhým UTZ nebudou ani vidět, ty jsou vidět jen pod mikroskopem, ne? Nebo se mýlím? :confused:
Jsuikuuuu-ještě jednou gratulka a krásnýho fešáka máš, dneska bych přišla juknout na vlastní oči :wink:
Woblu-tak rok výročí a vyliješ na sebe friťák, ještě že byl fakt studenej, jsi střelec
Veru- to nic já mobil v autě zase zašlápávám, jak mi padá z desky :sweat_smile:
Mluvila jsem s Lady, tak půjde určo do dvou, to mě viklala, ať jdu do jednoho, ale já už jsem pevně rozhodnutá, hlavně aby k tomu KETu příští týden došlo, už se těším na Šárku na úterý, jak rostě sliznice s tím Estrofemem, taky ji přikrmuju čajem z lístků maliníku-vlastnoručně trhaných :pensive:
Beryk-byla včera na krvi, jak píše Nelik a ve čtvrtek budou výsledky, tudíž, zítra. Je jinak pořád na chalupě a mooc Vás pozdravuje!!!!!! :wink:
Čepi-suprrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Dabli-držim palečky na KO! A asi jsi fakt teď na ředě, ne? :dizzy_face:
Žofi-taky tě zdravím po dlouhé době, malej ti pěkně roste :slight_smile:
Sari-my ty borůvky dostáváme od tchánovců, tchána to moc baví na ně chodit tam u nich na Sketečsku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
na Skutečsku :sweat_smile:
21. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
Rozi,myslím jestli nejsou v nějaký tekutině a ta že by byla byla vidět kam tam putuje.Kolegyně říkala že má po porodu císařem v břiše nějakou kapsičku,tak má strach když jde na IUI aby ji to šlo na správný místo.
21. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@madlina Madli, já taky myslím, že určitě ne... spermie nejsou blbý, poradí si :slight_smile:
tady prej ty borůvky taky rostou, tak odpoledne vyrazíme s kočárama... ale jen tak na buchtu :slight_smile:
¨náš pes od včerejška zvrací a nechce ani z boudy ven :pensive: ho chodím kontrolovat, jestli je živej :pensive:
21. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
Dobré ráno.

Madli, souhlasím s Rozi, spermie nejsou na utz vidět, jsou moc malé, dokonce ani embryo není na běžném utz vidět, prý je menší, než zrnko maku, ptala jsem se na to. No a s tou "kontrastní látkou", to se dělá vyšetření průchodnosti, že se tam "něco" stříkne a kouká se, kam to putuje. Je to méně invazivní než laparka, ale prý to bolí víc, protože je to bez narkozy. O IUI s UTZ nic nevím. No a... hele, kapsička, copak do ní leze vejce??? To asi ne. Takže když tam vleze spermie, tak to snad nevadí, si myslím. ... a kdyby bylo nejhůř, tak by tam to mimoděložní zjistili a vyndali, když už hodně přeháním...

Užijte si den! :wink:
21. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
woblu, chjo.... a bacha na klíšťata!
21. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky díky,slíbila jsem že se zeptám a odpovědi vyřídím.
21. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Se dneska zase uvařím v práci. :unamused:
21. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
Tak jsem zpět z kontroly. Za měsíc jsem přibrala jen 1,5, takže zatím za celé těhu 5,5Kg nahoře. Mimi je nad pupkem kde má být. Srdíčko bije a koplo i nohou. Dělal mi kultivaci a příští pátek velký UZ.
21. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
Hoj

Gab fotky bych přidala ráda, ale od té doby co maj tu novou verzi, mi to nejde vííííš :rolling_eyes: :wink:

My jsme dneska se Šári taky byli na borůvkách opět během 2 minut já litr a půl a Šári litr :grinning: Ovšem jsme u toho zase tahaly portmonky z brašen....

Jestli pak budou infošky od Jusi???? Jak se jim daří, jaká byla první noc jako mamulína..... :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:29  • Odpověz

Dabli tak fajn, a teda mě už srdíčko moc nebralo po tom 17tt, když kopala, brala jsem že i srdce bije :dizzy_face: :wink:
A kilový nárůst maš parádní!!
21. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
Dabli, pěkný :wink:
Sanusko, náš doktor srdíčko pouštěl při každé kontrole a dokonce každou komoru zvlášť, asi dvakrát, je to zajímavé poslouchání i po tom, co mimi začne kopat. ... ale já byla taky spíš na to kopání, to přiznávám.

Holčiny, užijte si odpoledne, já jedu za chvíli lézt po skalách... po takové době, dvou letech, se těším... :dizzy_face:
21. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
Dabl,i tak to jsou fajn zprávičky.

Nemáte některá doma snář? Se mi na dnešek zdálo,že jsem těhotná. :confused: .

Dani,v tomhle počasí se mučit na skalách? Já bych raděj skočila do bazénu :wink:
21. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
wobludko :grinning: díky
dabli, 5kg nahoře? To ti závidím. My máme v rodině spíš opačný problém, takže počítám s 20kg nahoře :frowning2: :frowning2:
Madli - našla jsem toto http://www.snar.cz/search.php?what=t%EChotenstv%ED

Ad blbé spermie - no já myslím, že blbé jsou, kdyby byly chytré, nemuselo by jich být tolik :grinning:
21. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
dani bud opatrná teda
21. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
no sovičko něco a tom bude kdyby nebyl blbé nemuselo by jich být tolik :grinning: no nemají to lehké mají spoustu ástrach a překážek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
No, přidávám se do diskuze, že pánbíček za to že jich je víc, jinak by se opodňovalo asi hůře a byl by menší výběr, ta příroda je stejně ale chytrá, jak to vše vymyslela, no nic, co se mám stát, se stane-jsem zas nějaká zamyslivší se.
A zase začínají ty tropy, ach jooo, jsem chtěla za Jusinkou, ale nevím, jak se tam dostat bez své káry a v těch vedrech
:frowning2: Jusi mi psala,že leží na rizikovce, že maj plno a že malej za ní nemůže,zatím nemůže kojit, poněvadž jí teče s mlezivem i krev, tak je na um.výž.. Ani nebrečí, je to prý flegmouš :grinning: všecky Vás moc pozdravuje a děkujeeeeeeeee!!!
21. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
hlavně že to bere v pohodě.
21. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
to je zase vedro, už se těším na chaloupku :sunglasses:
21. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
:grinning: no vejcovody taky nejsou nijak ukončený, ústí to volně do břišní dutiny a taky nám spermie nevylejzaj uchem, že :grinning:
s tím psem to odvolávám, během dopoledne to rozdejchal :dizzy_face: tak nevím, co mu bylo, možná úpal... ale takhle zle mu fakt ještě nebylo
my dneska ty fialový potvory sbíraly jak divý, jen kluci pro naše počínání neměli příliš pochopení - když náhodou neřval jeden, tak spustil druhej :grinning: ségra dala píct buchtu a odjela do Rychnova, že ji mám prej hlídat :grinning: hahaha, si fandí, že nezakrojím :grinning:
jó kojeníčko = mučeníčko, snad se to brzo srovná... proč nemůže mít špunta u sebe :confused: ? Jenom kvůli místu? Já v HK taky ležela na rizikovým a děti jsme u sebe normálně měly... To je hrozně blbý ho takhle hned ze začátku nemít :pensive: mně stačilo těch pár hodin... dokonce mě to i v těhotenství budilo, zdávalo se mi, že mi ho nechtějí dát...
21. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
vedro šílený. A já jsem nějaká otupělá, náladová, bez chuti... tak nevím, jestli to není z té injekce...
21. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
Tak Sovi-injekce za sebou, už se to zas hýbe,viď?
Woblu-taky nevím, proč ho nemá, brzy ráno za ní skáknu a pak tradá na Vysočinu.
21. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
Rozi, jo jo, to to uteklo. Teď čekám, kdy přijde ms - jestli teda vůbec přijde.
Máme jet kolem 15.8. na nějakou krátkou dovolenou, ale asi to zrušíme. Myslím, že to bude zrovna kolem odběru nebo transferu - a fakt se nehodlám někde nechladit nebo chytnout nějakou chorobu, nebo sedět s plnýma vejcotvorníkama někde v hospodě :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj,dnes nám tu někde poblíž močůvkovali pole,ale to je síla....
Dneska málo příspěvků,už ,aby zase někdo rodil...a Mareček má krásné příjmení...
Sovi,to datum odpovídá pro tebe spíše už transféru,už to mám dopředu tak zhruba napočítaný,já jdu zítra pro injekce,teda alespoň si to myslím.
Woblu,borůvkové šílenství,že?Jaká byla buchétka,já dělala včera hrnkovou s tvarohem a boruvkami,ale něco jsem poprděla,je hodně promočená,kdepak máme pekařku Verýska-čím to je,nemáš zdání???
Rozi,tak k nám na vysočinu,hezky si to užij.
21. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.