• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak jsem naštvaná. Zjistila jsem, že tu postýlku po synovcích co budeme mít nejde sundat ani jedna strana a ani vyšroubovat špricle. To jsem zvědavá až bude dítko větší kdo ho bude vyndávat.
21. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoooj při středě...

Jusi moc přeji ať jsou s Marečkem co nejdřív spolu. Krásný fotky :dizzy_face: , těšíme se na další...

Dani... lézt? Jako po skále :wink: ? A kde :confused: ?

Woblu... zase jsem se bavila :grinning: ...

21. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
Dabli... taková prkotina nestojí za zlobení se :wink: ... Máš 2 možnosti... Koupit novou postýlku nebo činky :dizzy_face: ...
21. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@ahojkyholky já už jsem zase zapomněla, za jak dlouho po té vlastní stimulaci je odběr. Ale počítám, že tak po deseti až čtrnácti dnech? Nebo ještě méně? Jak dlouho ta vejce rostou? :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@sarii
@dablikolik
nebo kladku :grinning:
21. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
Sovi... ta mě nenapadla :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
Holky já vím, že mi to za to nestojí, jen mě štve, že naši mi koupí kočárek a protistrana jen pár oblečků, monitor dechu a tím to skončilo. Švagrová dostala tolik věcí, kluky brali tchánovci pořád k moři a u nás teda nic moc
21. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@ahojkyholky takže budeme skoro spolubojovnice :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@sovicka_ na ko jedeš určitě 3.8. a píchando pak v rozmezí 8 až 12 dní a pak vlastně ještě den a půl po pregnylu,takže tak nějak kolem 15.8. by mohl být spíš odběr,záleží jak budeš reagovat.Už víš co budeš píchat?Bylo tam včera hodně lidí?
21. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@sarii
@dablikolik
@sovicka_ :grinning:

@sovicka_ tak nějak, den sem, den tam, proto se to kontroluje na UTZ, ale přibližně počítej těch deset dní od první stimulační injekce...
21. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky

předávám pozdravy od Jusinky a Marečka.Viděla jsem ho na vlastní oči no co vám budu povídat je náááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jusinka moc hezká a šťastná maminka a tatínek no ten se na Marečka nemohl vynadívat. :wink: :dizzy_face:

Jdu vás dočíst a pak písnu víc :wink:

Jinak sarii moc hezký fotky máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
ahojky, jdu 4.8., hraje ten den roli? :grinning:
včera tam byl nějaký pár a nějaký další přišel když jsem byla na injekci. Já přišla, vlítla k pultu a řekla jsem sestře "já jsem ta a ta, jsem tu na injekci, ale teď si musím jít odskočit " a valila jsem na WC :slight_smile: Nevím čím to, ale před důležitýma věcma, i když necítím strach, mám střevní trable :grinning: :grinning:
Co budu píchat nevím, něco je napsané v tom lejstru co mi dala sestra, ale tam je psaný jen Prednison a utrouš, to je asi doplňkové, že? Jen vím, že chci asi ty nejdražší syntetický... Jsem se tu vlastně chtěla zeptat, co si kupujete vy ostatní, zda ta zlatá střední cesta nebo ty drahé... ale nějak jsem se k tomu zatím nedostala.

wobludka, díky dík :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dabli,ono všude je něco,naše mamka by se taky rozdala,taťku už bohužel nemám,to by můj život byl o hodně jednodušší a z druhé strany podporu nemáme a snad o to ani nestojím,tam se dává jiným.
Sovi,ták ták,možná se sejdem i na OPU a možná i u dr.myslím,že ten můj bude mít dovču teď někdy,tak jsem zvědavá co zítra bude.Každopádně antiko skoro dobrané,Též si měla antiko?
21. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
@dablikolik na to se vykašli, třeba budeš ještě příjemně překvapená :slight_smile: určitě nechtějí jen nic zakřiknout :wink:
21. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
Dny roli nehrají,každé tělo je jiné a každá potřebujem to svý,dyť Míša byla tenkrát na ko myslím ve čtvrtek a začla píchat až v sobotu.Porovnávat se nemůžem,jen si sdělit jak to máme samotný.Já měla to nejlepší dle dr. to jest puregon,ale nereagovala jsem,tak teď očekávám to samé ve vysokých dávkách.
21. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@gaban díky za info :dizzy_face:
@sarii taky jsem si všimla, to váš taťouch takhle hezky fotí?

@sovicka_ já jsem si vzala to, co mi doporučil dr., navrhl takový cenový průměr... měla jsem gonal a ten se vyrábí z ovariálních žláz čínskejch křečků :grinning: Prednison a utroš (crinone) se dává v Sanusu standartně...
21. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@sarii jo jo hezké fotky,srší z vás pohoda.A na dětech je opravdu vidět jak ten čas letí.
Gaban,děkujem za pozdrav,jasně,že jsou štastnými rodiči,kdo by nebyl,Mareček už je u maminky?
21. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@wobludka jsem si to s tím predn. a utr. myslela. Taky si necháme něco doporučit - ale někde jsem četla - nebo doktor říkal, teď nevím - že ta syntetika dává o maliličko lepší výsledky. Tak nevím, no... Uvidíme, na to je ještě čas :slight_smile:

@ahojkyholky to je jasný, každý je jiný - proto právě po těch lhůtách ani moc nepátrám, stačí mi zeptat se orientačně vás - a proto ani moc nepátrám po těch preparátech, je jich tolik a nemá podle mě smysl, abych studovala příbalové letáky všech :grinning:
21. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
holky v sobotu se jdem taky fotit Sarii má šikovnýho manžela,tak nám Valinku taky vyfotí :wink: :slight_smile: jen sarii doufám, že to najdu i mapku mi poslali, tak snad trefíme....

Jusinka má už Marečka u sebe jen zatím nekojí, jak nám říkala, jde jí mlíčko s krví tak se čeká co dál...

Woblu tak borůvková buchta ......taky bych si teda dala :wink: a hafáč se probral , tak to je dobře ta naše taky jen leží a funí...
Delf noční nevolnost to znám ...do čtvrtého měsíce mě to zlobilo ....
21. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Jsem zpět z "mučení na skalách", jak psala Madli, náhodou v lese je stín a nahoře na skále krásně foukalo, takže to bylo moc příjemné. Holky, já jsem se tak odreagovala, bylo to fajnové odpoledne. Sari se ptala - Ostaš u Police nad Metují, tam se leze po skalách, tedy mj. Jasně, Delf, byla jsem opatrná, po dvou letech se stejným "horským vůdcem", ale s jinou partou lidí, pan vedoucí na nás fakt dával velký pozor, je to všechno na laně, člověk je uvázaný a i kdyby žuchnul (nespadl dnes nikdo) nic by se nestalo. :wink:

Madli, snář nemám... býval u babičky, ale kam přišel, to nevím... zkus na netu.

Sovi, boduješ! Jsem se nahlas zasmála tomu, že jsou spermie blbé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Woblud, co dělá ségra v Rychnově??? Anebo mluvíš o vašem Rychnovku??

Jusi, krev v mlíku?? slyším prvně... hm, jak píše Woblud, kojení není sranda... uvidíš, snad se to srovná. Držím palce!

Rozi, užij si chaloupku!

Zítra budu moc myslet na Bery... holčiny, kontrolní otázka, kdo má na Bery mobil? Prosím do IP, Peklo je kousek, jely bychom ji s Anežkou přepadnout :grinning: :grinning: :grinning: tedy po dohodě mobilem.

Woblud, si děláš prču, ne? Vejcovody jdou přeci z vaječníků do dělohy, bývalo na obrázkách, nekončí snad v břiše, nebo jo?????? To by bylo pro mě překvapení...
21. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
Dabli já mám postýky obě taky na pevno a neboj ohýbat se nebudeš muset , páč prcek vyskočí a až bude velkej a těžkej tak vyhupne sám dřív než se naděješ :wink:
21. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
Sari, pěkné fotky, moc :slight_smile:

Dabli, nesrovnávej babičky a dědy! Stačí, že to dělají oni sami a předhánějí se. O tom to přeci není...

Sovi, dej na doporučení dr.

Holčiny, přeju krásnou dobrou :wink:
21. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dani, vaječník začíná v děložním rohu a končí blízko vaječníku... jako ho obklopuje. Čili při tom vyšetření HSG (vyzkoušela jsem si ho) co jsi popisovala, vytéká kontrastní látka volně do dutiny břišní...
21. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz
@rychnov3 kuk na foto, vejcovod normálně ústní volně, na konci jsou takový řasy, kterýma si to vajíčko z vaječníku pěkně nasměruje do vejcovodu... v Rychnově kupovala od nějaké paní starší židličku a mamka tam jezdí do krámu s látkama, taky jsem tam jednou byla, je to v takový průmyslový oblasti...
21. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
no tý jo... tak to tedy "čumím"... já myslela, že je to mnohem jednodušší!!

Woblud, o té prodejně látek vím, tchyňka taky šije, taky tam nakupuje.

Tak a jdu do pelíšku, dnes si to po té fyzické námaze zasloužím... :wink:
21. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz
.... ale je to "fuj", když spermie volně putují po dutině břišní....
na druhé straně to vysvětluje, proč může být mimoděložní těhotenství třeba přichycené na střevě, jsem snad někde četla... jdu se podívat na ten svůj "zázrak" vedle v pokoji, protože to fakt zázrak je!! ... nemaj to jednoduchý, ty spermie, fakt ne, ale když se ta jedna trefí, stojí to za to....
21. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ránko,že bych byla první,teda pokud mě někdo nepřeběhne než něco napíšu?
Dani,tak tak i u mě bylo podezření,že mimoděložní mám v dutině břišní někde v rohu,pak mě operovali,odsáli promodralou rezistenci a z ní se těhu nepotvrdilo,tak mě nechali další dva měsíce v nejistotě,ale už jsem o tom psala.
Za chvíli jedu k dr.,tak se jdu připravit.
22. črc 2010 v 08:34  • Odpověz

Hoj

tak to je pro mě taky novinka, že to není zakončené :astonished:

Jsem kaputo, Sel vstávala ve 3:30 a pakjsme si bzukly jen mezi 7-8 hodinou...... ale hejbu se, tak jsem to zatím rozchodila.... :wink: :unamused:

Blbé spermie.................... :grinning: :grinning:

Krev v mléku? Z čeho to může být.....? A Jusi zítra asi pošupajdí dom ne...?
22. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
Krásné dopolko,
Sanu,tak probdělou noc ti nezávidím.Já se konečně vyspím.Adél není doma tak můžu chrupkat dýl.Jsem myslela,že se mi to nikdy nepoštěstí. :slight_smile:
22. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj, :slight_smile:
@sarii krásné fotečky, moc vám to s Marinkou sluší :dizzy_face:
@dablikolik to neřeš, nám nekoupil nikdo nic, vše jsme si cálovali sami a taky žijem. Buď ráda, že máš rodiče a nestrovnávej, kdo co dal, na tom svět ani vztahy nestojí....
@gaban super infošky, taky bych se za Jusinkou třeba dneska stavila, ale asi bych tam netrefila :grinning:
@rychnov3 super že sis to užila a přežila ve zdraví :wink:
@sovicka_ držím palce :wink:
@sanuska Já měla krev v mlíce taky, ale až asi týden po návratu z nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prso jsem nesměla 3 dny zatěžovat, odstříkavat puze růčo a dobrý.
22. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.