• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii moc vám to slučí. Fotečky jsou nádherný.
22. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
To kojení je na budku, jedna známá teď taky měla přikrmovat z důvodu slabší laktace a odmítla dát malý dokrm, to je strašný, jak jsou ty ženský zblblý, že musí kojit, kojit, kojit, jinak nejsou dokonalý matky, nechaly by vlastní dítě trpět hlady :cry:

My vyrážíme na Opaťák, budem tam chrupčit a o víkendu na chaloupce betonujem podlahy, tak spíš nebudu než budu :slight_smile:
22. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
My taky s kojením bojovali protože Adél byla líná.Ze začátku jsem taky dávala večer umělý mlíko abych měla jistotu že nemá hlad.Nakonec jsme to vydrželi 13měsíců.Ke konci dostávala už jen 3x denně.Ale byla jsem taky rozhodnutá,že jak to nepůjde,tak přestanu.Docela mě vadí jak každej že musíš kojit atd.Přeci když to nejde ,tak to nejde.Ke všemu já byla na UM hned od narození,a jaká jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
Dabli jj jak píše Tesinka, vybodni se na to, hold někdo dá něco někdo nic...... nějaký srovnávání nemá cenu, to bych se já mohla "usrovnávat......"

Woblu ještě užijte Opaťáku, od zítra (nebo tak nějak) má být chladnoooooooooooooooooooooo :slight_smile:

Já jsem kojení rezolutně utnula přesně na konci šestinedělí, Sel teda byla megasavec a to asi byl ten problém, že jí to odemne málo teklo a málo toho bylo...... na nervy jsme byly obě, tak jsem si říkala, že aspoň těch 6 týdnů no.....
Jak jsme začaly s flanděrkou, tak u Sel a tím pádem pak i u mě naprostá spokojenost a klid.... :wink:

Madli já jsem taky kojená nebyla..... :sunglasses:
22. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
A to je přeci nejdůležitější,Aby maminka i miminko byli v pohodě:
22. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
holky, nemá mít Bery dneska výsledky těch testů? :pensive:
22. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
Sovi, ano, dnes mají být výsledky, čekám na to tady, nakukuju a pořád nic...

Jinak přeji všem krásný den, od rána sem koukám, když malá dovolí a nechá mi puštěný počítač déle než minutu, čtu, ohledně kojení se vším souhlasím, mánie kojení je blbost... Ona to fakt není prča a hlavně, kojení je o psychice, takže pokud něco nejde tak, jak jsme si vysnily, je konec raz dva... a že by byla pravda, že kojené děti jsou zdravější, to nevím, psala jsem tu o svých synovcích, zdravý raubíř, kojený do 6 týdnů a astmatik, věčně nemocný, kojený do půl roka...

Holčiny, já se nemůžu hnout! Cítím každý sval, i ty, o kterých jsem neměla ani tušení! Byla to včera nádhera, ale dnes fakt trpím, Anežku těžko zvedám, ta dřina na skalách je znát... jasně, tenkrát před dvěma lety jsem byla v kondici z posilovny, takže mě půl den lezení nemohl porazit, ale teď...

Malá spí, až se vyspí, jedem na koupálko, jupííí :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
Hlásím,že nakonec bude přeci jen krátký protokol,takže antiko už nedobírat počkat na ms a píchando začíná.Tentokrát to bude gonal po 300.
Woblu, u nás se betonovala podlaha včera,dnes se podřezává a zítra se bude dávat polyst-ren a vrchní beton,všude borčus,ale žijem.
22. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky venku je strašně. Já tyhle vedra nemusím, je to už moc masakr. Vzduch stojí, ze mě leje no děs.

Ani nechci myslet na to, jakej má vzduch Jusi v porodnici, to se v tu ráno zpotím ještě víc :sweat_smile:

Takže jak se ochladí, jedu koupit šáňo a ihned na začátku podzima ho bouchu na oslavu :sunglasses: :pensive:
22. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahojko tak 3x tfuj :slight_smile:

Bery se třeba někde chladí, těhulkám musí bejt na padnutí.
22. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
zase nakukuju... jestli není zpráva od Bery :confused:

Ahojky, takže stimulace začne... kdy?
22. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@sanuska @dablikolik doplnila jsi mě pro Dabli hezky, já tohle nemám ráda, ten dal to a ten zas ono, ten míň, ten víc, vždyť je to jedno. Nikdo nás nenutil zplodit Kubíka, tak proč by měl mít povinnost něco kupovat, když chce, ať koupí, když ne, hlavu mu neutrhnu a koupím sama, je to moje dítě a mám povinnost mu dát vše, co potřebuje a udělám to ráda a s láskou.

@ahojkyholky držím vše co mám, ať je úroda a úspěšný ET :wink:

Myslím moc na Bery, snad se ozve a mimčo je zdravé.
22. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Tak od rána nakukuju co Beryk jak jsou s prckem natom :slight_smile: a zatím žádné zprávičky. Tak snad se brzo ozvou :dizzy_face: .
@ahojkyholky Tak hurá do dalšího boje at je co nejvíce folíků a ďobanečky at co nejmín bolí :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:55  • Odpověz

Holky kde se dá koupit pepřák nebo slzák nebo něco takového...???? Na psa....................kdyby zase náhodou.............
22. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahoj, tak jsme byli venku, kupovali jsme Kubíčkovi slunečník na kočárek a venku teda děs, běs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sanuska zkus Army shop za Mazdou, myslím jak je obchodní akademie, mohli by tam něco mít.

Jinak jsem viděla asi Lucku, teda spíš jsem ji poznala podle Anetky, šla s kamarádkou a Anetka jela na nějakým odstrkávadle a moc to holkám slušelo, jsem na ně zírala, že si musely holky myslet, že jsem vadná:grinning::grinning::grinning: :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky mě by to ani ve snu nenapadlo porovnávat, ale stojím mezi oběma rodičema a to je strašný. Všichni se hrozně tešili na vnouče a teď se snad kvůli němu zokmotří. No nic uzavírám tuhle kapitolu. Zítra jedeme s našima do Prahy tak se moc těším.

Bery jak výsledky?
22. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
Tak holky dneska byly výsledky toho testu cukrovky a mám to prý hodně hraniční hodnotu 7,5. Takže prozatím omezení cůkrů a koncem měsíce srpna znova na testík. Tak doufám, že to bude lepší, ale nevím jak omezit cukry. Když nejím sladké a nepiju ani sladké vody ( to je to co říkal dr.). No uvidíme za měsíc....
22. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
Holky,dík,doufám,že to bude tentokrát lepší.Nejdřív to vypadalo,že půjdem do dlouhýho,ale řekla jsem mu,že chtěl krátký a nezačalo se kvůli dovče tak se zamyslel,přemýšlel,brouzdal v počítači a říká tak jo.
Sovi,začínám druhý den ms,tak až dorazí,nevím po vysazení antika tak do pěti dnů?
A souhlasím s vámi,dnes je zas pařák,ale od soboty má být chladněji po celý týden,myslím.
22. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj den byl náročný, půjdu písnout Jusi jak se mají :wink:

U nás vše při stejném......... dovču jsem zatím nevymyslela, Důša v sobotu slaví, dort nemám , táta v čoudu a já jsem spocená až na záda :sweat_smile: jdu koupat a nakládat okurky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
@sanuska v porodnici bylo na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co ti budu povídat hnus
22. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
... taky čekám zprávy od Bery a ono nic....

jj, v porodnici bylo vedro, to si z loňska pamatuju... dvě košile na den a po pár hodinách střídat, pot na zádech, mlíko vpředu....

Ale snad prý bude chladněji.

Ještě kouknu...

22. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahojko, vzhůru do boje :wink:
22. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahojky

právě jsme dorazili i s Kubíčkem z Ruzyně, vezli jsme brášku a taťku na letiště,letěli do Londýna. Trochu teplo, Kuba to ale skvěle zvládnul, stavili jsme se v Ikee, prostě fajn den.

Bery mi volala a věci se mají takto. Triply dopadly špatně, hcg je opět asi dost vysoké ( no ale to jsme dost čekali, triply vycházejí skoro všem špatně). Dr. Kokrdová ji chtěla poslat k Eliášovi, ale ten má dovču, nakonec to domluvila s Dr. Musilovou v Arletě, kam Bery jede zítra v 15.30. V pondělí odpoledne půjde do genetické poradny k dr. Bělobrádkové. No, takže nejvíc ted asi záleží na výsledku zítřejšího ultrazvuku. Plodovku genetik navrhne každopádně s ohledem na věk a špatný PAPP, HCG a triply a chybějící nosní kůstku. Rozhodnutí zda plodovku ano či ne padne až podle ultrazvuku zítra. Potřebuje držet kočička všechny naše pěsti, aby to zítra dopadlo dobře. Moc všechny zdraví a děkuje.
Aby toho neměla málo má nepříjemnou vyrážku ted už po celém těle, která se zatím po léčbě z kožního zhoršuje.
22. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahojko, ty chodíš k Fikerovi ? A jakej je ? A jakej je ten třetí (nevím jak se jmenuje, prostě ne Kučera, ten je "můj" :slight_smile:), zažila jsi ho ? Předpokládám že se může stát, že někdy narazím i na jiného než pořád jen na svého :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
Neli díky za zprávy o Bery. Chudák malá, já držím všechny palce i pěsti co to jde, aby to zítra bylo ok ...
22. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz

Ahoj, nakoukla jsem jak Bery....

Nelčo jak jinak, než vyřiď, že držíme pěsti co to dá!!!!!! :pensive:

Danu no a nejkrásnější bylo, že v porodnici imr vére košile nebyly, takže když jsem si neurvala na další den v noci co tam dali, tak ráno už nebyla šance.... :rolling_eyes: A to jsem se budila ráno totál mokrá...

Dneska jdu spát, jsem totálka....tak klidnou dobrou všem!!!!!!!
22. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
Neli děkujeme za zprávy o Bery. Zítra budu držet všechny pěstičky.
22. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
hmmmmmm, tak jak na Arletu nadávají (a nadávám i já), většinou se to týká toho doktora tam. Na MUDr. Musilovou pějí všichni chválu, fakt všichni. Takže věřím, že i naší Bery přinese štěstí. Moc jí zítra budu držet palečky, aby to bylo dobré.
Holky, je to boj....

Přeju dobrou noc.
22. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
... už dlouho tu nebyla Věrka, ta je asi s holkama v mamahotelu... jsem zvědavá, jak se mají....
22. črc 2010 ve 23:12  • Odpověz
Jéééééééé tak to na Beryka budu celý den zítra myslet :wink: a držet vše co mám, aby to opadlo všechno dobře...

holky jsem teď zavařila poslední lahev okurek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uvařila omajdu na zítra , hodím sprchu a jdu spát........
smrdí nám celej barál octem :angry: a to jsem pustila digestoř na plno.

jj Věrka chaloupkuje :wink:
23. črc 2010 v 00:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.