• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@sarii nádherný fotky máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
Dobrý večer, jsem dorazila zase až před půl osmou. Kuba ještě nespí, tak jen v rychlosti.

Bery má na ultrazvuku úplně zdravé miminko. Dr. jí řekla, že některé známky se ještě mohou objevit a rozhodující bude ultrazvuk ve 20. týdnu, ale Bery je šťastná, plakala radostí, všechny moc a moc pozdravuje. Myslím, že to bude dobrý, mimi má srdíčko v pořádku a má i nosní kůstku. Tak držíme palce dál, ale už to vypadá, že se vše v dobré obrací.

Jusi, vítej doma!!!
23. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jéééééé no to mám radost Bery...................uffffffffffffffffffff mě spadl šutr ze srdce. :wink: :wink:

Jusi vítej doma :slight_smile: :slight_smile: Mareček je fešák :wink:
23. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz

Nelčo dík za info!!! Hlavní je, že to jsou dobré zprávy, jsem ráda, že je to tak, jak to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jůůů, hurááá, to mám z Beryka radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Neli, díky za infošky :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj kočky,
moc se sem nedostanu, jsem stále každý den u našich :wink:

jen jsem to prolítla letecky, se přiznávám :sweat_smile: :pensive:
budu to brát na přeskáčku :grinning:

@jusinka
Jusinko vítej doma!!!!, nevím zda došly všechny sms, snad jo, na svém starém mobilu mě psát nebaví, takže to posílám z netu :wink: Mareček je krásnej :dizzy_face:hned bych miminko pomuchlala :dizzy_face:

@rychnov3
Dančo, děkuji za info ohledně restauračky v Lednici :wink: a s tím přebalováním a zdrahací Anežkou jsem se pobavila,věřím, že u nás bude to samééé :grinning: , už teď vidím jak by se nejraději někam rozfrčel :grinning:
je to bomba jak se to teď otočilo a pokroky jsou vidět každý den :slight_smile:

@gaban
Gabi, mě okurky čekají ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pak je to dobrůtka, teď za sebou máme meruňky, chvíli si orazím a pak šup na okury a do léta zase klid :grinning: , no jo ale za chvíli nás čeká cukroví :grinning: :grinning:
jinak jsem četla, jak Valentýnka chrupčííí, to je jak náš mladej, jsou to zlaté dětičky :wink:

@sarii
Šári, krásné fotečky máš :dizzy_face: , jen jsem myslela že bude víc z oslavy narozenin a třeba nějaká s manžou, neznám, tak abych okoukla :sweat_smile: :grinning:

Beryk má pro nás krásný zprávy!!!!!!!super, Nelčo díky za info :wink:
23. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
jinak my jsme měli včera půl ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a naše míry jsou : 8520 g a 69 cm :grinning: :slight_smile: , je to zkrátka chlapec dobře stavěný, dostali jsme pochvalu jak pěkně vypadá na kojený mimčo a od středy papáme příkrm, který nám mocinky moc chutná, dneska místo 3lžiček chtěl přídavek, řval jak pominutej, tak snědl lžiček 6 a nejraději by se krmil sám :grinning: spíše než jídlo ho zajímá mistička nejvíc miluje lžičku :slight_smile:

zítra odjezd na Vysočinu a návrat v úterý, nevím jak budu nebo nebudu, spíše nebudu :wink:

nějak jsem přehlédla jak Míša v lázních a trochu nemám přehled, kdo je te´d v očekávání :sweat_smile: a zahlédla jsem Hopika :slight_smile:

23. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj, tak nakukuju a krásný zprávy od Bery, gratulka obrovská a palečky držíme dál :wink: :dizzy_face:
@verysek1 hezký míry :grinning: :wink:
@nela08 nelinko, děkujeme za zprávičky od Bery :slight_smile:
@luucia Tebe jsem asi včera viděla na Karlovině s kamarádkou a Anetkou na odrážedle, myslím, žes to byla ty :sweat_smile: :wink:
@jusinka Mareček je kouzelnejjjjjjjjj :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@tesinka faaaakt?? ses měla přihlásit :wink: já kolem sebe vůbec nekoukám :sweat_smile: ale je to možný..my byly na Sluneční pláži a přes Karlovinu jsme šly :wink:

Very, gratuluju k půl roku :dizzy_face: to tak šíleně letí :astonished: :dizzy_face: a míry krásný :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
@luucia myslím, že jsi na nás i koukala, šli jsme s manžou, měla jsem ružový tričko a bílý kalhoty a manžel tlačil kočárek s Kubíkem, stály jsme u toho paneláku jak je trafika a Hrubej, jsem na tebe chvilku vejrala, jestli jsi to ty, poznala jsem teda spíš Anetku, ale zase jsem nechtěla vejrat moc, abych nevypadala moc divně, bylo to kolem 17,30 :grinning:
23. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@luucia taková velryba jako já šla totiž těžko přehlídnout :grinning:
23. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
holky díky :wink: :slight_smile: a letí to strašně, říkám jsem si úplně posteskla a záviděla Jusince to miminečko, ale každé období je krásné, teď se nanás zase malej hezky směje, natahuje ručičky, je to krásný, když vás ráno budí úsměvem :dizzy_face:

Luci, co je Sluneční pláž|??? :confused: :sweat_smile: :confused:
23. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@tesinka tak kolem 17:30 to jsme asi byly my :wink: já na lidi fakt moc nekoukám..spíš nějak skrz :sweat_smile: fakt nikoho na ulici nevidím..idkyž koukám přímo na něj..jsem ostuda :pensive:
23. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@luucia tak třeba příště, až na tebe vybafnu, tak se neděs :wink:
23. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
@tesinka prosím tě..žádnou velrybu jsem rozhodně neviděla :wink:

Very, to je za plavečákem :wink: je tam dětskej bazének s takovejma malejma skluzavkama :wink: je tam hodně dětí...je to tam fajn, ale u našich je to prostě lepší :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@tesinka jasně..příště houkni :wink: já jsem fakt slepoň a hlavně si to nějak nedávám do spojitosti...ten net a pak živý lidi :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@luucia v poho.. Já bych tě taky normálně nepoznala, ale Anetku jo :wink: Mě manžel zrovna dával pusu a já se otáčela za tebou a on na mě, kam zase koukáš mamko a já, to byla další Sanusanda víš, tak koukám, jestli je to fakt ona. Už si zvyknul, tak mu to nepřijde blbý, že občas kouknu po ženský :grinning: :grinning: .
23. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@tesinka tak to mě fakt mrzí, že jsem tě neviděla..tak třeba příště :wink:

Bude vůbec v srpnu srazík?? nebo až v září?
23. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
@luucia jj, určitě :wink: , srazík je plánovaný až na září :frowning2:
23. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@tesinka a vy bydlíte na Karlovině??

Ahaaa, tak až v září :unamused: to odvedu Anetku do školky a dorazím..snad :wink:
23. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@luucia jj, skoro u Sluneční pláže, vlastně rovnou naproti Ideonu :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@tesinka fakt?? to tam jste celý léto, ne? :wink:
23. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@luucia nn, byla jsem tam naposledy je před 8 lety, 1) nemám postavu na to, abych se veřejně ukazovala v plavkách a 2) se nesmím moc slunit kvůli pihám, takže jsem celý rok jak ředitelka vápenky :grinning:
23. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@tesinka jéééžiš, na postavu kašli :wink: myslím, že zrovna tam je většina mamin, takže to tam nikdo neřeší :wink:
23. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
@luucia nj, ale to já nemůžu veřejnosti udělat, abych jim neublížila na zdraví, kdybych se tam já zjevila, tak raději trčím doma a cachtám se max. s Kubou v bazénku na chatě, kde skoro nikdo není :grinning: :wink: A navíc ani nych neměla s kým, protože kolem mě není žádná kámoška s malým mimčem :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@tesinka to je škoda, že nemáš kámošku...moje nejlepší kamarádka má o 3 měsíce mladší holčičku a je to super :dizzy_face: pořád jezdíme někde po výletech, na kola, na hřiště,.... je to fajn :wink: ale třeba nějakou kámošku objevíš na cvíču, plavču,... :wink:

Já jdu na kutě, ráno jedem do Prahy do aquacentra :slight_smile: tak dobrou a klidnou :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@luucia Moje dobrá kámoška je na začátku těhu, tak budeme pak chodit spolu, už se na to moc těším :dizzy_face: Teď se musí ale opatrovat, ve středu jde k Šári na UTZ :dizzy_face:
Taky jdu, užijte si to zítra. My jdeme ke švagrové na oběd. Slaví se bráchovi narozeniny, taky moje, taky synovce a Kubíčkův svátek, bude veselo :grinning: :grinning:
Dobrou :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
Hurááá, Bery mi udělala radost (tedy zprostředkovaně Neli). Tak to je fajn, jen tak dál, už jen samé dobré zprávy!

Verčo, gratuluju k mírám na půl roce, 8,5 kg má Anežka asi teď :grinning:

Tesi, vše NEJ k narozkám!!

Holčiny, přeju krásnou dobrou. Mám fakt radost z Bery, bude se mi lépe spát... :dizzy_face: :slight_smile:
23. črc 2010 ve 23:57  • Odpověz
Ahoja při sobotě...

Taky jsem moc ráda, že Bery a její mimísek dopadli dobře. Už je snad vyhráno :wink: !!!

Very... fotek máme víc, ale manžíl se nechtěl ukazovat :sunglasses: ... Jo a samo super váha :slight_smile:!

Tesi... si trochu věř, ne?

Gabi... ať focení zvládnete :wink:...

24. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
A taky si říkám, co Muchla, Majerka, Maruška, Pavla, Soňa... Vysočanka, Snahapada... :confused:

24. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.