• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hlásím, že v úterý máme párty u Majerky, bude tam Žofik, Luci a Siss, tak potom poreferuju. Seběhlo se to nějak během včerejška, domluvilo, a já už se moc těším :wink:

Ale jak se má Muchla, Artep, Maruška a další, to netuším...

Užijte si sobotu, i když je deštivá, aspoň u nás...
24. črc 2010 v 11:05  • Odpověz

Čavego,

Já krásná sobota, max si to užívám, noc byla taky supr už se těším i na dnešní chladnou noc :dizzy_face:

Odpol máme u ségry oslavičku, tak se pěkně nacpu na to se taky těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Japak Jusi první noc doma :dizzy_face:

Já se jdu zlidštit, aby předemnou nevzala rodinka roha až mě uviděj......

Dani tak to si to v úterý užijte :wink:

Tak zatím páček
24. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
Supr krásné zprávy od Bery :slight_smile: . uf, to to krásně dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: , tak jen tak dál :slight_smile: . Hned je hezčí den, takové supr zprávy :slight_smile:
24. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky

Bery držím palečky dál, aby tyhle krásný zprávy byly i ve 20tt

Včera jsme měli celodenní výlet v praze s našima. Nejdřív ukázka letiště našim, nákup v Ikee a pak procházka z Václaváku k hradu atd. Měla jsem toho plný zuby, ale hrozně dobrej pocit, že jsem naše vyvezla a užila si hezký den.
24. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
Bery to jsou supr zprávy moc jsem mačkala pěstičky aby to bylo ok.
u nás prší a vypadá to že bude celý den.
24. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz

Dabli tak zase maratonek, ale tak když ti je už ok, tak proč ne, hlavně, že byl fajn den :slight_smile:

Delf jj prší prší jen se leje :sunglasses: Je to paráda :slight_smile:

Tak a já se loučím, za chvilku razíme k ségře, tak paaaaaaaaaa
24. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@sanuska maratonek to nebyl spíš procházka. Prostě jsem si chtěla jěště před porodem někam podívat
24. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holčinky, mám čas (nevím jak dlouho :slight_smile: ), tak jsem tady.

Předem pro Beryka, moc jsem na tebe myslela, jsem ráda, že to nakonec sobře dopadlo :wink:

Mareček je zlatíčko, přes den hodnej, docela spí, ale ty noci, holky.. Máme trošku problém s kojením, hrozně moc hltá, a pak to často vyhodí, nebo se zase nechce přisát, nebo se přicucne, ale za 5 minut pustí a usne.. No prostě klasika, je to boj. V noci moc nespí, právě hodně zlobí to kojení a navíc má obrácený režim, takže spí max 2 hod. v kuse.. Ale pevně věřím, že to chce čas, a nějak to zvládnem.. Mlíčko mu zatím (když se chytne) chutná a stačí..

No a k porodu :slight_smile:.
v pondělí během večera jsem začala mít bolesti, nejdřív jen občas. Od 22 hod. se to začalo zpravidelňovat a to po asi 5-10 minutách a takhle mi to vydrželo do 4 hod., kdy už jsem volala do nemocnice, že nevím jestli to nejsou jenom poslíčci, že se ty intervaly ani nezkracují, ani neprodližují, že to jen malinko víc bolí, ale pořád docela pohoda..Tam mi zase poradily vanu, zkusila jsem ji, bolesti bolesti neustoupily, tak jsem šla vzbudit manžela. Do nemocnice jsme přijeli v 6 hod. a já byla přesvědčená, že mě pošlou domů, protože mi to prostě pořád nepřišlo tak strašný, jsem si fakt myslela, že to jsou jen poslíčci.. Vyšetřily mě, PA řekla, že jsem na dva prsty, ale že ten nález je pěkný i kontrakce na monitoru, tak ať se převlíknu a že mi kolem osmý píchnou vodu ať se netrápím a rozjede se to. Ty dvě hodiny jsem tam chodila, manžel čekal na chodbě, protože mi tam jedna sestřička řekla, že dokud mi neudělá přípravu, tak že ho tam nepustí.. V osm ho za mnou pustily, dovedly nás na sál, napojily na monitor, píchly vodu a čekalo se co to udělá. Bolesti zesílily, na monitoru se prcek bohužel občas trošku ztrácel, tak jsem musela zůstat napojená a ležet, což byl horor, v leže mě ty bolesti fakt bolely :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Pa už si jen vybavuju, že mi píchly nějakou injekci na zrychlení a taky na oblbnutí, nebo co, protože já pak byla jak po opici :slight_smile:, mezi kontrakcema jsem byla jak ožralá. Vyšetření byl teda brutus, to jsem nespolupracovala, ale vždycky jsem byla o kus dál, tak mě to hodně pomáhalo, že už to nebude dlouho trvat. Jen jsem při těch bolestech nechápala, jak ho zvlásnu vytlačit.. No pak jsem najednou měla pocit na tlačení, takže jsem chápat začala :slight_smile:). PA mě pak naposeld vyšetřila, řekla že ještě malý kousek, že musím pořádně zatlačit a že zajde branka a že půjdem na to.. Zatlačila jsem, bolesta jako :zipper_mouth: :zipper_mouth:, řekla jsem že to nedám, PA mi řekla že to teda dám, že jinak prcek ven nepůjde a že se udusí, tak mě to nakoplo.. Pak už si jen matně vybavuju, jak jsem tlačila jak to hrozně bolelo, ale že jsem měla tak strašný strach, že jsem si v duchu říkala, že radši ať tam zůstanu já, než malý, že musím tlačit jak říkají.. Na asi 5 zatlačení byl venku :sweat_smile:. DR mě malinko nastřihla, ale jen malinka, vůbec o tom nevím, sedět jsem mohla hned.. Placenta bohužel nevyšla v pořádku, tak mi ještě na sále dělala revizi, což bylo hnusný.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:.. Šití úplně v pohodě.. U porodu jsem měla dvě PA a dr. Jágrovou .. Tu bohužel neznám, ale byla úžasná.. Milá, šití v pohodě.. Super..
Celkově, byl to porod, ale mě přišel strašný jen ten konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:, kontrakce se daly .., každopádně ten uzel za to 100% stál.. Brečím jak želva, jen ho vidím a říkám si, jak je krásnej a že je náš :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@jusinka jé ahojky no páni to je story,ale jako dobrý koukám,že ten hamilton,nebo jak se to píše pomohl tak jak mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj určo se malej spraví a hodí se do pohody přez noc otočí si to a kojení nevzdávej když máš mlíčko a to je dobře
24. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
++er
24. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
Pardon, to není sprosté slovo :grinning: ... to jen Mar psala a odeslala :grinning:

Jusi... tak celkem dobrý porod, ne?
24. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
a já si sári říkala co to je,že tomu nerozumím :grinning:
24. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj,jsem z chaty zpět! Ve čtvrtek ráno jsem bafla ještě před vizitou na Jusinku a Marečka, hověli si spolu už na pokoji, taky se mi chtělo brečet dojetím, bylo to kouzelný. Včera jsem mluvila s Berykem a zas má beruška klidné spaní, tak uvidíme jak v pondělí genet. poradna. Já se už nemůžu dočkat toho úterka, mooooc bojím, že se to zase odloží o měsíc, doufám, že se mi dělá peřina jak hrom :sweat_smile: . Jedem ke tchánovcům do Proseče,tak v neděli večer jsem zas s Vámi. Pěkný a chladný zbytek víkendu, přeji!!!!
24. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
zdravím :slight_smile: To je zase změna počasí, ach jo, jsme na chalupě - tak výletujeme.

Super zprávy od Beryka !!!! Dopadlo to tedy skvěle, držím palce i nadále :slight_smile:

Jusi, konec porodu - popis tedy děsivý, asi dítě mít raději nebudu :grinning:

Luci, díky za seznam :slight_smile:
24. črc 2010 v 15:08  • Odpověz

Jusi tak jste si s broučkem taky užili co..... a to jak píšeš, že jsi musela ležet, že se jim nezdál monitor, tak ti taky zaváděli tu sondičku na tvář? Mě právě ničilo to, že se nesmím hejbat....
No a popis.......................... příště zase budu křičet hned ráno, aby počítali zase s epiduralem :grinning: :grinning:
Ale zmákla jsi to, na jedničku vidíš :dizzy_face:
24. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
Holky díky moc za palečky i přánička, mi došlo, že jsem ještě nepoděkovala.. :sweat_smile:

delf, jo, doufám v to.. Tý jó, už 12 tt, super :wink:

sari, jako v podstatě si nemůžu na nic stěžovat a že to bude bolet, bylo víc než jasný :grinning:. V podstatě to bylo i rychlý, ty bolesti doma se daly zvládnout..

sovi, to jsem nechtěla.. Ale tak je jasný, že to bolí.. A stojí to za to..
24. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
Sanu, sondičku na tvář? To vůbec netuším, ale tu asi ne.. Musela jsem ležet na zádech, nebo na boku, o sondičce nevím :confused: . O epi jsem taky žádala hned, ale PA říkala, že když ty bolesti zvládám tak dobře a že to rychle postupuje, že je to zbytečný :unamused: . Heleď a ty už teď víš, že bude příště :wink: ?
24. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
Nakukuju,

Jusi, to je nádhera... mě to dojalo... jsem hrozně ráda, že na to máš aspoň takové vzpomínky, hrůzostrašné story o porodech nemusím.... a s tím převráceným režimem, měl to můj manžel, když byl mimino, vydrželo mu to rok :pensive:

Rozi, teď si na řadě na kolektivní držení palců, takže se soustředím na úterý, aby byla peřina, aby byl KET, aby to bylo ONO.

Holčiny, poslouchám ČT 2 Šporcla - housle, je to bomba :dizzy_face:
24. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
úvaha na téma: "příště"... budu křičet ode dveří, že chci epidurál, protože jak jsem si připomínala svůj popis "té noci", tak jsem tedy kontrakce zrovna dobře nezvládala...a to ještě nebyly na monitoru ani vidět, jak byly prý slabé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

... no a další věc, kdy začít... zda už teď v srpnu, jak radila astroložka (která zatím měla ve všem pravdu) nebo to risknout a počkat... baby, raďte :grinning: :wink:
24. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahoooooj,

jukám kvůli Berykovi, náááádherné zprávičky, normálně brečím, držím pěsti na utz ve 20tt, ale určo to bude v pohodě
:wink:

jinak se tady mám celkem fajn, je to tu náročné, člověk aby si bral ještě po lázních dovolenou aby se z toho vzpamatoval :grinning:
24. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jusiiiii ty jsi mě rozbrečela ještě víc, já se tak těším na to svoje, jestli se ho dočkám , jak já vám závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
Rozi mooooooc držím pěsti na uterý!!! :grinning:
24. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky,

jusi, u popisu porodu jsem slzela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste šikuly, jak jste to zvládli :dizzy_face:

@rychnov3 já bych začla už v srpnu :wink: co má být, to bude :wink:

My byli dneskav aquaparku v Praze...je to tam hezký :dizzy_face: Anetka se vyřádila, skákala do vody, potápěla se, plavala, klouzala,.. :dizzy_face: super :dizzy_face:
24. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
Bery :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jusi, porod jsi myslím měla fajn :slight_smile: a s kojením vydrž, já měla pořád pocit, že musím něco dělat špatně, když s tím tak bojujeme, ale opak je pravdou, chce to trpělivost, koj často, třeba po dvou hoďkách a nemá cenu ho mít u prsa dýl jak dvacet minut, jak přeleze 4 kila, tak přestane usínat, začne mít sílu a bude krásně sát :sunglasses:
Dani, já bych to neodkládala, kdo ví, jak to půjde :pensive:
24. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jusi aha tak já nevím, Brychovi se nezdály ozvy (srdíčka nebo příjem kyslíku?????) nevím, tak jí do mě zavedli přímo sondičku, kterou jí dali na tvář a dle toho viděli, že se jí daří dobře, že mě nemusej kuchat...... a ono to nechtělo sem tam na té tvářičce držet, tak jsem se musela co nejmíň hejbat, aby jim to hlásilo její stav....................

....příště.....no Jusi někdy asi možná joooo :grinning:

Danu no já jedinej strach z čeho mám je, že mi řeknou že mi ho už nestihnou píchnout :grinning:
24. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz

Danu tak srpen jo........................... :sweat_smile: :sunglasses: :wink: .........................uf no, s chutí do toho a půl je hotovo :grinning:
Jsem pro :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

Jusi porod jsem přečetla, jsi šikovná s Marečkem jste to zvládli na jedničku :wink: a věřím tomu, že i druhý dítko zvládneš. :wink:

Sarii focení jsme zvládli Valentýnka byla hodná a nejlepší byl Dušánek toho to bavilo.No uvidíme co z toho vznikne??Mě přišlo , že jsem to kazila jen já.No nefotogenickej člověk :sweat_smile: Jinak si nedovedu představit toto absolvovat někde ve městě v ateliéru.

Jdu Vás dočít

24. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
Míšo vítej zpět doma a hlavně to teď musí dopadnout :wink:
Rozi tak tfuj, tfuj, tfuj :wink:

Holky i porod bez epiduralu je v pohodě , z vlastní zkušenosti je bolest po císaři horší a dlouhotrvající. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
Gabi, já byla po císaři jak rybička :wink: příště bych ho brala klidně zas :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@gaban no nevím, jestli je v pohodě, ale přežít se dá :grinning:
24. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.