• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
A v kolik vy? Já mám volňasa.
11. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Anetka bude tak do 2. spát, tak potom :wink: tak se stav u nás na kafčo a pak půjdem :wink:
11. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Luci tak můžu, mě je to fučik, ale kde že tě to najdu? Nebo bych dorazila k lékárně že jo a tam bych ti cinkla.
Jukla bych s tebou do CAčka a asi bych frčela dál směr Globus pro maso.
11. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
sanu, IP
11. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
hlásím se po obědě, totálka nacpaná, ale místo na zmrzlinku samo je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, užijte si město, CA chodím 2x za den kolem a závidím maminkám na mateřské jak chodí nakupovat :wink:
11. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Very, vždyt už tě to nakupování za chvíli čeká :wink: víš, co tady budeš mít rádkyň :wink:
11. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky zdravím, tak pregnyl mám píchnutej a zítra mám poslední iui v novým sanusu.Jinak vybírám tu dovču.Manžel nedorazí je seklej ve Španělsku a dorazí áááž po neděli takže si mi hatí veškeré plány :unamused:

Evi to nechápu ten přístup toho dr. dyť ty už trpíš jak zvíře :frowning2: :frowning2: 37tt a ještě dvojčata a cukrovka to si pamatuju, že ty holky rodily někjak dřív .Aspoň, že ta vana ti pomáhá..

Neli i ode mě velká gratulace :wink: :wink: seš prostě jednička :wink:
11. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Gabi, na zítra držím pěsti :wink: jak ti budou dělat IUI? ze zamražených spermíků?
11. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tedy, Luci se Sanuskou spolu nakupují... Tyjo, Dabli, tak to bychom mohly taky spolu, když jsme ze stejného města... jenže až Ty budeš 12. tt (a budeš trochu klidnější a budeš "moci začít") tak já budu po porodu, tak to toho moc nestihnem :grinning:
Ale na to kafe do Sultána bychom mohly, že? A Agi taky... jestli čte :slight_smile:

Gabi, držím palce na IUI :wink:
11. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
jojo Luci máme mražený, páč jinak to manžovo cestování nešlo vyřešit..

holky já jsem dneska nějaká nas.aná, všechno mě točí :angry: najím se a půjdu vytřít aspoň vymlátím tu blbou náladu.Jo a taky mě štve sklokeramická deska, nejde mi pořádně umejt, zůstávají mi na ni kolečka už nevím jakej sajrajt na to koupit..
11. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojky,

tak jsme zpět a celý, ty kroupy předevčírem byly fuj, švagrovka říkala, že jim to rozlámalo velkej strom na zahradě

Gabi držím pěsti na IUI a na sklokeramiku, no já mám na to takovou špachtličku, je to přímo na tohle a když se ti tam něco vylije a uschne nebo tak, tak to tím dostaneš krásně dolů

Dani třeba Anežka ještě otočí než bude chtít veverka ven :grinning:

Eviku držte se s holkama, určo bude všechno v :wink: pohodě
11. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Luci, no já doufám, že tu někdo bude kdo mi bude radit :grinning:

Gabčo, tak na zítra budu držet pěstičky a třeba nový Sanus přinese štěstí :wink: :dizzy_face:

dneska je počasí k na...naštvání
11. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Gabi, jo, jo, kovová špachtlička (jakoby s žiletkou), která je přímo na sklokeramické desky, ale mě většinou stačí i přípravek Larrin Kera čistič z drogérky, ten vyčistí všechno :slight_smile:

Jsem po masáži, tak jsem zvědavá, jestli to bude v noci s tou bolavou rukou lepší. Byla jsem překvapená, jak moc mám ty záda zatuhlý a krk taky, naposledy jsem byla na masáži v září, to jsem ještě nebyla těhotná, je to pohoda, nechat si namasírovat záda... škoda, že drahá polovička na to není...
11. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
ty Dani a to jsi ležela na břichu nebo na boku :confused: :confused:
no tu špachtli mám, holky mě zas tak dva dny bolela hlava a měla jsem zas ty buchance dneska už je to lepší, :sweat_smile:
Jinak díky za pěsti a všechno co mi držíte :grinning: uvidím za 2 týdny, holky je tu vůbec ještě šance, že by se to povedlo??sperma pořád stejný, myslím, že kdyby se to podařit mělo tak už se to povedlo dřív ne??

Míšo už ti to taky utíká viď :wink:
u nás byla teda bouře a povětří i písek nám z kupy lítal.
Very bude mít zachvíli padla..
11. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Gabčo, seděla :wink:
Hele, vždycky je šance. Zkrátka se musí sejít ta správná konstelace. Takže věř, doufej, bojuj. Fakt.
Tady v půlce města nejde proud, volala kámoška, ale u nás jde :wink: Jinak bouřka byla, ale nic velkého :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
no já jsem si říkala, jestli jsi Anežku nepřiplácla :sweat_smile:
hledám na netu zahradní nábytek a pořád nemůžu najít něco dle mého gusta.
11. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Tak jsme toho se sanu moc nepokoupily..vlastně jooo...Ve Zlatý iličce jsme koupily nějaký ovoce :sweat_smile: a já ještě rohlíky...Jinak jsme byly u nás, pže byla šílená průtrž :stuck_out_tongue_closed_eyes: a usínáčka neměli :frowning2: chjo, snad ho ještě někde seženem :dizzy_face:

Gab, to víš, že šance je :wink: A tobě vždycky dělali IUI ze zamražených? nemůže být problém právě tam? pže vy nemáte nejhorší spermio :confused: Snaž se na to vůbec nemyslet..prostě když začneš přemýšlet nad tím, jestli to vyšlo nebo se pozorovat..tak si řekni..ted už to stejně neovlivním, bud to tam je nebo není a mysli na něco jinýho :wink:u nás to pomohlo a kámošce, ketrý jsem to poradila, to taky vyšlo :wink: Je to těžký, ale ta psychika dělá fakt hrozně moc

Já na sklokeramickou desku používám taky Larrin jako Danča :wink:
11. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
no Luci já už si jen říkám, že teď už mi je to jedno, chcem to moře a pak budu mít větší jistotu v ivf, protože u nás je to asi v tom, že se ta spermijka asi nezavrtá..Ale je fak, že už z toho nejsem tak nervní jako u těch prvních 4 teď zž jsem taková v klidu, si tam doběhnu odfrknu a frčím domů.V sobotu oslava bez manži to se zas Důša nakňučí :frowning2: Luci beru tvoji radu k srdci :wink:

Luci Anetka ztratila mazlíka na spaní??? :confused: a ten Larrin zkusím..
11. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
tak ještě 26minut a pádím domů, už aby to bylo
mě to zmáhá :grinning: , ale je mi aspoň trochu dobře a to je ok :wink:
11. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Gabi, nene, neztratila..máme ještě jednoho náhradního :wink: :grinning: le sanusce se líbí pro malou už ho nemaj :frowning2: ještě se po něm mrknu v hk

Very, už jen 13 minut :grinning:
11. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky.
Gabi-držím palečky na IUI -tfuj,tfuj,tfuj :wink:
Sanu a Luci-taky Vám zavidím, že nakupujete, tak snad pořídíte usínáčka příště :slight_smile:
Veru-obdivuje tě, že pracuješ, já jsem furt strašně unavená-někdy si říkám,jestli už to není za ty 3 týdny neschopnosti spíš lenost :grinning:
Jedu k našim a potom na sedánek s holkama. ... jsem si zařídila program, abych se zase nenudila, stačí, že nemám nic na zítřek... to bude hrůza, doma sama :confused:

Přeju krásné odpoledne, kouknu večer nebo až ráno :wink:
Helou, tak jsem doma.

Luci jsem myslela, že se v Globu skácim, mě ten běh nějak vysílil :grinning:
11. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
sanu, jéžiš, ještě jsem tě mohla mít na svědomí :sweat_smile: jsem koukala na ten MMB a tam spinkáčka z CA nemaj :frowning2: ještě se mrknu v tom HK :wink:
11. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Gab jak píše Danča, třeba zrovna v téhle dávce se může ukrývat ten spárvnej spermoník..... :wink:

Rozi já jsem taky pořád ko, třeba budeš mít stejný osud :grinning:

Luci to neee sim tě jsem běžela asi tak 20 metrů :grinning: Jo a prosím tě jak se jmenuje nebo teda nick té holčiny jak porodila....? Ta říjnová

Jdu si namazat ještě jeden pláteček chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Sanu -v to doufám :slight_smile: dnes jsem byla u dr. a vše OK, mám velký bříško a plaskne pomalu díky těhu :wink:
Na UTZ jdu 21.6. a 22.6. máme srazík, tak se moc těším na oba dny :grinning: zase čekání :unamused: Jakou barvu bys tedy toho kočárku chtěla?
Gabi-psychika je fakt sviňa, znám to na sobě :frowning2:
11. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Rozi ty jdeš v neděli na UTZ??? :confused:
No barvu kočárku mám černou :grinning: Ještě sehnat toho správného Lamazáčka :wink: ALe je to většinou samej obr :sweat_smile:
11. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Jo Luci a poprosím tě jestli by jsi mi mohla hodit ještě jednou odkaz na ty stránky na věcičky pro malé lidičky :wink:
11. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
sanu - www.vecicky.cz :wink: ale spíš se mrkni do toho Grandu, tam maj víc věcí než na netu :wink:
11. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Luci na MMB se normoš zaregistruju a jedu? Nebo to je něco jako na aukru...?

Mě malá lehce načutává :dizzy_face:
11. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.