• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky, hlásím se z podhůří Jeseníků. Je tu moc fajn, vůbec se mi nebude chtít jet domů :cry: Vítám zpátky Míšu z lázní, je to fajn, po měsíci spát ve své posteli, viď :wink: Rozi, v úterý to klapne, mimískovi nachystáš krásnej hebkej obláček, do kterýho se prďola zachumlá :wink: Luucia- díky moc za tabuli, trochu se podle ní orientuju. Jusinko-gratuluju k Marečkovi, vidíš, jak jsi to krásně zvládla.Ať malej roste do krásy :wink:
Holky, trochu se začínám bát na pondělí na ultrazvuk, abych vůbec měla hezkou sliznici. Neberu žádné prášky, tudíž mám blbej pocit, že ten KET neklapne. Začínám malinko panikařit :confounded:
tak přeji hezkej večer a dobrou noc.
24. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
To souhlasím s Luci, po císaři to byla pohoda... ale asi se neshodnem v tom, zda částečnou (já jsem pro) nebo celkovou narkozu, pro tu by hlasovala Luci. Ono záleží, jak kdo co snese.

Holčiny, díky za názor, tak že by srpen??? To je za dveřmi! :confused: ... ale tedy moc se na to necítím, no uvidíme, ono to nebude hned...

Přeju krásnou dobrou :wink:
24. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
Lady, nepanikař, vždyť "normální" je to bez prášků, není důvod, aby to u Tebe nebylo normální. To v pondělí dopadne. I Tobě samozřejmě držíme moc palečky!!
24. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@rychnov3 Dani, přesně tak..třeba to nebude hned..ale klidně bych "pomalu" začla :wink: Anežka je hodná, tak kdyby se zadařilo hned, bude to v pohodě :slight_smile:

jj, já hlasuju za císař v celkové narkoze :grinning: ale i v epidurálu se to dá přežít :sweat_smile:
24. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@ladybeetle neblázni..určitě bude sliznice ukázková :wink: není důvod, proč by neměla být :wink:
24. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
Rychnov, díky :wink: Ale mě právě sliznice nedorůstá. Neovuluju bez tablet. Takže jsem zvědavá na ten výsledek. Ale třeba Frantovky budou mít blahodárnej účinek ještě teď :wink:
24. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@luucia ty blzne já císaře už nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj,klasika nestíhám,tak až takto pozdě.
Holky,řekla bych,že Míša ještě není doma,vítáte jí předčasně,návrat z lázní až 4.8. myslím.
Jusi,řekla bych jeden z lehčích porodů a jak kdysi psal Žofík-nepanikařit a tlačit.Jinak já vím,mě se to řekne,ale jsi holka šikovná.
Rozi,Lady ať vám to dopadne a z Beryka mám ohromnou radost,jsem slyšela až k nám jak jí spadl kámen ze srdce.
Ty doktoři si s námi zahrávají.
24. črc 2010 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsem byla nucena vstát nějak moc brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: ...

Dani... jsem jako všichni pro srpen :wink: . Není důvod rady astroložky pokoušet... A jak píše Luuc, Anežka je hodná, ty jsi schopná...

Lady... neviď to tak černě! Bez prášků... však jsi nadopovaná až až, ne :wink: ? Na zítra držím pěsti...

Gabi... manžíla budu popichovat, ať na fotkách dělá :wink: ...
25. črc 2010 v 06:55  • Odpověz

Ahoj :slight_smile:

Venku opět krásně, takže přeju všem co nej neděli i těm co z toho radost nemaj :sunglasses:

Lady, věř, že vše bude ok nesmíš házet flintu předem... já si taky myslím, že máš tělo ještě nadopované.... :wink:

A všem Kubíkům alles gute ke svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: (od Tesi a Nelči, nikdo jinej že jo...)
25. črc 2010 v 07:18  • Odpověz
Ajó... Kubové mají svátek... tak vše nej!!! A Dušánkovi taky!!!
25. črc 2010 v 07:24  • Odpověz
Všem Kubíkům přeju jen to nej :slight_smile: A Dušánek má narozky?? Tak přání i pro něj :wink:

Holčiny, užijte si neděli :wink:
25. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobrý den, děkujeme za přání pro Kubíčka. Přeju taky Kubíčkům vše nej k svátku. Nejsem si jistá, jestli nemá Kubíčka ještě někdo z dvojčat, musela bych najít tabulku.
Dušánkovi taky vše nej k narozkám.

My dnes jdeme k mamce na obídek a manža v noci jede opět na letiště pro naše výletníky. Jsou z Londýna úplně unešení.

Užijte hezkou neděli.
25. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky předem nejdřív vše nej Kubíkovi a Dušánkovi. :wink:

Jinak u nás nic nového. Jen jsem musela začít nosit formovače bradavek, ale jde to. Jinak Dančo já bych do toho šla už v srpnu nevíš jak to půjde tak proč nezačít. Třeba budeš mile překvapená a bude to na to tata
25. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno,

všem Kubíků přejeme krásný svátek :dizzy_face: A Dušánkovi všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já du za chvíli na pump fx..snad to přežiju, pak má ještě večer spininng :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpoledne musíme něco vymyslet, na ven to moc není :confused:

Užijte si neděli
25. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
Luuc... už jsem o tom slyšela, tak pak podej info, jak náročný to bylo :wink: ... Mně přišla nabídka na trampolínky, ale ty prej nic moc :confused: ...

Neli... já měla za to, že manžíl a brácha jsou pryč... a že jsi je tam vezla ty :confused: ...

Dabli... ty formovače ti doporučil kdo? Mně na bradavky za celý těhu nikdo nekoukal... myslím teda Dr. :sunglasses:... a možná proto jsem musela kloboučkovat :sweat_smile:...

25. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
@sarii zeptala jsem se doktora když mám vpáčené bradavky a on mi je kontroloval na začátku těhu
25. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
@sarii nikoliv, jel můj taťka a můj bráška :grinning:
25. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@sarii tak to bylo teda hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jse docela slaboch na ruce a ty teda necítím a nohy mě bolej taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to jako cvičení v posilovně, jen pod vedením instruktorky :wink: určitě zas půjdu, zase něco jinýho :wink: na trampolínkách jsem byla asi před rokem a moc mě to nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt jsem kontrolovala, abych nespadla..ale určitě to bude účinný :wink: No jsem zvědavá, jak dám ještě večer spininng :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj všem,

děkujem zapřání Dušánkovi , jsem si včera vzpomínala jak se narodil, jakej byl a ono ho to nebavilo :sweat_smile: nojo chlap.Strašně rychle těch 7 let uteklo ani nevím jak :pensive: pořád byl malej a jak jsem přivezla Val tak najednou vyrostl.

Sarii jojo popožeň , jsem zvědavá :confused: Sar jinak musím říct, Mari je celá taťa viď. :wink:

Lucia tý jo ty si dáváš :wink: bych taky potřebovala protáhnout tělo

Kubové taky přejem vše nej k svátku :wink:
25. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
Luuc, tak to jsem čekala, že to bude pěkná zabíračka... a bavilo tě to :confused: ?
25. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem doma z víkendu. Začíná mě bolet nepříjemně břicho, jako na ms - tak ji asi dostanu normálně i s tím dlouhým protokolem.
25. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
@sarii jako spininng mě baví víc :wink: ale je to zas příjemná změna :wink: ale že bych bez toho nemohla být..to neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
Luci, a zumbu si zkoušela? Nechala jsem se poučit, prý je to nějaké taneční cvičení, znáš?? Holky si to moc chválily... já budu muset začít něco dělat, cokoliv, už půl roku necvičím a je to sakra znát... že by dnes, mám volný večer :grinning: :grinning: :grinning: sotva, kecy v kleci, se znám...

Dabli, lépe teď formovače, než pak bojovat... mě dali formovače až v porodnici s tím, že jsem je měla dávno nosit (a to vpáčené bradavky nemám, jen prý malé).

Přeju krásný večer :wink:
25. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@rychnov3 znám, ale ještě jse na to nebyla..u nás je to úplně narvaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý je to záhul, ale já nejsem úplně taneční typ, tak nevím, jestli bych to dala :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
Dobré ráno, tady se chrupe, já bych taky ještě prděla do peřin, ale za chvíli vyrážím asi po sto letech ke kadeřnici si nechat vytvořit na škebli nějaké to veledílo, Marťu mi pohlídá ségra, chtěla bych zmáknout i nákup, tak snad bude hodnej...

@sovicka_ na tuhle ms jsem se těšila :slight_smile: tak přeju, ať dorazí bez problémů a je na dlouho poslední :slight_smile:
Kdo si chce protáhnout tělo, tak o víkendu betonujem :grinning: :grinning: :grinning:
Lady, při ivf je skoro všechno jinak než normálně, rozmazluj se a žádné chmurné myšlenky! Dopadne to tak, jak to dopadnout má, nezměníš to, ani kdyby jsi se rozkrájela... tak si udělej nějakou radost a příjemně se optimisticky nalaď :slight_smile:
26. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
dobré ráno holky přišla jsem pozdravit juknout jak se máte.ahojky luci teda tak ty si dáváš takhle do těla jo no jen si dej už to nebude na dlouho :grinning:
26. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
prší - jak u vás? Doufám, že přestane, ve středu jedeme na poslední mini-dovolenou :slight_smile: Už se moc těším. Ale dneska a zítra se ještě budu věnovat práci :slight_smile:

@wobludka no já jen dufám, že nevadí, že jsem ji dostala cca 4-5 dní dříve než obvykle. Ani jsem nebyla schopná poznat, co je špinění a co už je menstruace :confounded: , tento cyklus špiním nějak silně. Nevím, zda to nemohla navíc ovlivnit ta zastavovačka a doufám, že s tím špiněním pak něco udělají po té stimulaci, protože jinak se tam to embryo nemůže udržet, řekla bych...
26. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
@sovicka_ nebój, po ET dostaneš progesteron (Utrogestan nebo Crinone) a po tom by jsi špinit neměla :wink: a i kdyby přece jen, ta žádnou paniku, někdo má přece MS i v těhotenství :wink:
26. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
zdravím všechny

dodatečně všem Kubíkům a dnešním Aničkám vše nejlepší k svátečkům :slight_smile:) hlavně hodně zdravíčka

jusinka ten porod pěkně zvládla až mi slzička ukápla, Mareček je moc krásnej, ted užívej jusi každé chviličky hodně rychle to letí
Verunka už má zase zlobivé období, takže víkend na pytel :angry: navíc se ted hádáme s manžou, jsem z toho smutná, on narození Verunky se tak změnil, už nevím co dělat, prominte že to píšu sem, předem se omlouvám, nechci se rozvést, ale zase zůstavat s někým jen kvůli dítěti to taky není dobré, no uvidíme, kdyby se s ním dalo alespon normálně mluvit a vše si vyříkat,ale to ne, jsem zoufalá, navíc naši jsou na dovče, ségra taky tak nemám za kým jet, ach jo, až naši přijedou asi se nastěhuji k nim na nějaký čas i manželova mamka a ségra mu domlouvali a marně, všichni stojí při mě, to je fajn,ale k ničemu to nevede :frowning2: včera jsem s Verunkou byla krmit kačenky u labe, bylo mi líto že jdu jen sama, každý tam chodil v páru a já jak kůl do zelí,ale měla jsem alespon Verunku.
byla jsem za tchýni v nemocnici, je po operaci spodku, měla tam nádor, tak čekáme na výsledky, navíc chytla do rány infekci, tak jí tam dávají řasy, no uvidím kdy ji pustí.

madli třeba se na koupálku v PCE někdy potkáme, ovšem nevím, zda se tam ještě dostanu, auto je manžela a ten mi ho asi nepujčí :frowning2:

z beryka mám velikou radost, spadl mi kámen ze srdce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

přeji hezký den, u nás zatím neprší,ale pod mrakem tak třeba taky sprchne
26. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.