• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
nazdárek,

já jsem ještě v lázních, jedu domů až příští středu, ahojka to napsala dobře, mám tu noťas, tak jsem online, sem tam

lady držím pěsti, žádný černý myšlenky, i když to taky znám, občas to na mě padne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj kočky.

Jaji, přeju, ať se vše brzy vrátí do normálu!!

Sovi, tak je to tu, teď to konečně musí klapnout.

Míša jede nejhorší týden, pak už to jde, když je to ten poslední, ale třetí ze čtyř je otrava...

Delf, 12. tt, ten jsem já tenkrát "zapila", jasně, že riziko je pořád, ale nejhorší doba je úspěšně za Tebou! :wink:

Tady neprší, svítí sluníčko, odpol. asi vyrazíme ven... My jsme dopol. skákly za Anežčinýma bratrancema, jsou tu u babičky, tak si děti pohrály, no a teď se tu spí (manžel po noční, Anežka po obědě) a já vařím guláš a chci spáchat taky bábovku, tak jdu na ni.
26. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
pro mě byl nejhorší v lázních ten první týden, třetí byl už poslední :grinning: ten šel :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz

Ahooooj

Nestihla jsem dočíst,

jen oznamuju, že mi jdou zase vkládat do alba fotky, tak jsem hned jednu na zkoušku lupla do alba huráááá. A to vše díky zlatým ručičkám manžela Nelušáčka :dizzy_face: :wink:

Dočtu večer, jdu se věnovat prckoj :sunglasses:
26. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahojda,
ženy musím se vám přiznat.jsem závislák.A to hroznej.Minulej týden byla Adélka pryč s jednou babičkou,a tenhle týden je u druhý babičky.Si nedovedete představit,jak mi chybí.Nikdy by mě nenapadlo,že to tak těšce ponesu.
26. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
Hezké odpoledne, zatím nedočítám, jen hlásím, že jsme strávily se Sanuskou hezké odpoledne s našima dětičkama. Bylo to moc fajn, děti si pohrály a my konečně aspoň trochu popovídaly. :slight_smile:

Jinak my byli dnes v poradně na desetiměsíční, bohužel Kubíček za dva měsíce nejenže nic nepřibral, ale dokonce zhubnul. Vyrostl o dva centimetry, váží 8650g a měří 74 cm. Za čtrnáct dní musíme na převážení. Tak jsem z toho taková rozpačitá, musím vyzkoumat, čím ho krmit, aby přibíral. Tak jsem koupila dětskou šunku a dostal chleba se šunkou. Když on není chvilku v klidu, několikrát za den se po..., tak nevím, jak má přibrat.

Jinak volala Bery, dnes byla v té genetické poradně. Doporučili jí plodovku, dost ji nahlodali, ale asi počká na ultrazvuk od dr. Kokrdové v polovině srpna a pak se rozhodne.
26. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
Madli, rozumím, chápu a věřím....

SAnusko, co mám udělat, aby mi taky šly vkládat fotky??? Anebo Neli, pomoooooc :wink:
No ale chápu, že když jste se potkali s panem "Nelušákem" osobně, tak je to něco jiného :wink:

Neli, podle mě se tloustne po sladkém. Anežka pěkně přibírá, protože má dvakrát denně kaši, ráno ze 150 -160 vody a večer ze 180. Ale nevím, zda by Ti to Kubík jedl...

K Bery - a co jsme čekali... v jejím věku se dalo čekat, že ji doporučí plodovku, upřimně řečeno... a to rozhodnutí, čekat na UTZ, je podle mě moudré!! :wink:
26. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
jo a Neli, když několikrát denně kaká, nechceš zkusit nějaké ty laktobacily nebo probiotické kapky nebo živý jogurt (já vím, asi mu ho dáváš), aby se mu spravila funkce střev a zlepšilo vstřebávání jídla a omezilo kakání??
26. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
Neli... tak to budeš muset čarovat. S jídlem, myslím. Teda ještě víc než doteď... A co ti Dr. poradila???
26. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
@nela08 tak tak, a ještě bych zkusila třeba v zeleninových příkrmech zvýšit poměr brambor/rýže/těstovin... a nebo dohustit kaší (kukuřičnou, rýžovou, prosnou..)... nějakou část tekutin zkus ještě nahradit mlíkem, třeba ráno a večer nedávat čaj nebo vodu, ale mlíko (nevím, jak to děláš teď)... třeba mě ještě něco napadne, každopádně to, že se hýbe, je jenom dobře
26. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahooooj,jsem tu pozitivně naladěna,odpoledne dorazila ms a od zítra začne píchando.Teda je to tak,můžu dnešní den počítat jako první,když to je asi od tří hodin.?????????Holky,čekám na radu.
Jáji,každý má nějaké ty chmury a s chlapama, stejně jako někdy s námi, to není lehké.Podívej tesinka měla taky mráček v životě a už to je ok,néé.Ale zas uznávám,že pokud by ses měla trápit a zůstávat jen kvůli Verunce,tak to nemá as smysl,počkej,třeba se to zklidní.
Neli,Kubík je na fotečkách akorát,škoda,že ta váha ukazuje jinak,ale věřím,že bude líp,třeba byl jen moc vykakanej.
Woblu,tělo mám protažené dost a stačila mi na to jedna podlaha.Cha cha.
26. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahojko, jasně, ve tři odpoledne je dneska. Kdyby to bylo v 7 večer, tak to není dneska :wink: :grinning:

Holčiny, přeju krásnou dobrou, zítra jedu na dýchánek k Majerce, takže se ozvu až asi večer, pak jdu tady ještě s holkama na pizzu, ... to bude další vpravdě dovolenkový den :wink:
26. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
rychnov, ale kdyby to bylo v sedm večer dneska, tak to je dneska, ne? :grinning: :grinning:
ahojko, tak to jsi na tom skoro jako já, ale u mě to bude všechno asi pozdější.
26. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@rychnov3 díky moc. Já kaši dávala, ale Kuba měl po ní velký bolení bříška, tak nám dr. řekla, ať ji zkusíme vyřadit. No zkusím ji zase zařadit přes den, ne noc.
Do půl roku jsme jezdili vytrvale do Polska pro probiotický kapky, teď nedávám nic, jen jak měl ten průjem, tak nám dr. napsala Hylak, tak mu ho občas dávám.
Jogurt jsem dávala, lítalo mu po něm jídlo nahoru (dávala jsem Hollandii i Activii), tak mi dr. řekla, ať ho nedávám.
@wobludka děkuju, zkusím dávat Sunar dvakrát denně, dávám jen brzo ráno. Kuba žije z brambor, mrkve a ovesných vloček, jinak jí ovocné přesnídávky, piškoty, Sunarky.
Říkala jsem si, že budu krmit vícekrát denně, začnu nějakou lučinu, nebo něco také, dám víc masa, brambory jsem mixovala s vodou, ve které se vařily, tak budu dělat kaši s mlékem, víckrát sunar, atd.
@ahojkyholky díky. No, nám se Kubíček taky líbí :wink: ,ale přibírat by mohl :frowning2: . Vykakanej byl dost, to je pravda, ale taky pěkně nažuchnutej obědem.
26. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
Dani, manžel by tě navedl na instalaci jiného prohlížeče, stačí zavolat když budete mít oba čas. :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
Neli... máš to zmáknutý, věřím, že to zvládnete!!! A dobrý je Glukopur :wink: ...

Dani... tak všechny moc pozdravuj a užijte si hezký den :sunglasses: ...
26. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@sarii moc díky, no jsem se chtěla cukru vyhnout, protože po sladkém mu to v bříšku děsně kvasilo. Tak uvidíme, zkusím třeba šťávu z hroznů, co prodávaj, jestli je to menší zlo.
26. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
No jasně,dnes je dnes,škoda,že tu nemám smajlíky...Zítra si budu volat a objednávat na ko v pátek,to tam ten můj dr. nebývá tak jsem zvědavá ke komu to bude.
Sovi,nebude,hlavně,že ms je,já posledně píchala denní zastavovačku od čtvrtka a ms přišla ve středu,týden přede mnou byla Delf a Míša.
Dani,užijte si to,Evču Majerovic pamatuju a pizza odpoledne nebude k zahození.
26. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahojky, mám pocit, že se ten čas děsně vleče, že už je to tak tři týdny, co jsem tam byla - a ono ještě ani ne týden. To jsem vážně zvědavá, jak zvládnu pak čekání na pozitivní nebo negativní výsledek :grinning:
26. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz

Tak jsem lupla fotečky do alba :wink:

Dani jj to by jsi nějak musela stáhnout jinej prohlížeč bo jak se tomu říká.... pak ti to půjde jedna báseň....
Zítra si to užijte, doufám, že budou fotečky....
26. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky u nás byl dnes uřvanej den.Val začla už ráno v posteli a Důša kňučí, že ho táta navzal sebou do práce . :unamused:

Jdu dočíst co Nelča a Kuba???
26. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
@sovicka_ to jo, viď jak se na něco čeká tak se to jak naschvál vleče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
@gaban přesně :wink:
26. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Krásný večer holky
26. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz

Gab, tak to jste měli dneska veselo.... A pročpak taťka Důšu nevzal? Mu to bylo slíbeno?

Rvas čauky :slight_smile:

A kde máme Very a Jusi??????
26. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
Sanu,sluší vám to,jste kočky.A na fotečce s křupkou vidím za gaučem kytičku myslím,že zamicolus bo jak se to píše,máš ho pěkně bohatej,nám nějako uhnívá.
Já se též loučím,bolí mě břuch nic jiného čekat nemohu,doufám,že to zítra v práci přežiju a nebudu si muset vzít volno jako už několikrát.
Jo a kdepak máme verýska?
A zítra má ko buď lady nebo rozi,tak ať to dobře dopadne.
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz

Ahojko jj je to ten "zumikulus" :grinning: To je můj název pro ni, ale každej ví co myslím. Si nepamatuju jak se to jmenuje přesně.... :grinning: No to ho nesmíš tolik zalejvat víííš, u mě přežívá i se zalejváním 1x za 14 dní :wink:
26. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz

Holky děkuju za komentáře :wink:
26. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@nela08 Neli, jak to tak čtu, tak myslím, že když si to v klidu promyslíš, tak si v pohodě poradíte :slight_smile: s tou kaší, jogurtem apod. - třeba byl na to ještě malinkej a teď už to bude ok, chce to zkoušet, ale kdyby mu to nesedělo, tak na tom svět nestojí :slight_smile:
@sovicka_ :grinning: počkej až budeš čekat na porod, to se teprve vleče :grinning:

@rvasata nápodobně

@ahojkyholky Tak flusanec pro štěstí a koukej házet pravidelné info :sunglasses:
@rychnov3 že holky pozdravujem :slight_smile:
No jo, Tesi, u vás už dobrý?
26. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz

Woblu tak tomu říkám fantazie :grinning: :grinning:

Pro dnešek dobrou....
26. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.