• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, krásný fotky.

Neli, díky, zkusím to nějak spáchat... anebo si řeknu tady našemu počítačovýmu kamarádovi, když vím, že chyba je v prohlížeči a ne v koňovi. :wink:

@nela08 Co bílý Choceňský jogurt? Ten je fakt dobrý, s přesnídávkou přímo mňam :wink: ... a neříkej mi, že mu dělá takové problémy kaše. Vždyť je to jen mlíko (to, které běžně dáváš, takže Sunar) a do toho přijde obyčejná nadrcená rýže, např. Rýžová krupička od Nestle (za pár korun). Je to chutné a podle mě to není těžké na žaludek... navíc je o něco starší, než tenkrát, kdy mu to nesedělo... ... jsme se s Woblud shodly v názoru.

Tak brou. :wink:
26. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@wobludka takhle dopředu nemyslím :grinning:
(ale dneska jsem neuváženě klikla na diskuzi o těžkých poraněních při porodu a rychle jsem ji zase zavřela....)

Mějte všichni dobrou noc!!!
26. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz

Tyjo to je strašný, když člověk nemůže zabrat..... kdybych byla aspoň těhu, to bych mohla ráno relaxovat do aleluja...... no ale těhu nejsem.... :rolling_eyes: :pensive: :wink:

Tak jsem proházela a doházela fotky, tak se nelekejte, že je tu někdo novej :grinning:
27. črc 2010 v 00:59  • Odpověz

...........jsem zavřela, tak otevírám..... usnula jsem v 1:45 teda naposledy jsem koukala na čas...

Všem přeju krásné úterý, vykukuje i sluníčko, snad nebude hic......

27. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno, holky mám dotaz v noci když se vzbudím na záchod tak mě bolí podbřišek. Mám ho hrozně napnutý. A to se snažím spát na boku s kojícím polštářem. Nevím jak budu jěště ty dva měsíce spát.
27. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
auuhauuuu to mě bolí břuch, to je obzvlášť protivná menstruace, doufám, že poslední na delší dobu :rolling_eyes:

Všem dobré ráno, tady svítí sluníčko, vyrazila jsem do práce nalehko - ale je tam slabých 20 stupňů, trochu jsem to přehnala :grinning:
27. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj,

Sanu hezká profi fotka :wink:

Sovi tak ty ať máš tuhle ms poslední :wink:

a já blázen jsem vystěhovala dětský pokoj a budem malovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď vymýšlím barvu a pořád nevím.Teď máme modrožlutý a teď bych do zelena buď s oranžovou nebo světle hnědou. :confused:
27. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahojky všem

taky gabi at dobře vymalujete :slight_smile:
sanu moc hezoučká fotečka, sluší vám to holky
dnes je hezky tak odpolko jdeme ven na písek, Verunka tam je děsně ráda

asi jsem dneska viděla wobludku se sestrou v krtečku v HK, woblu byla jsi to ty? Stále jsem hned za vámi s Verunkou :slight_smile:

všem hezký den a dani a luci at se srazíček vydaří a pozdravujte od nás holky :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky rozumíte někde jakou sedačku na kolo koupit?
my to budeme asi ted řešit a potřebuji poradit, tak kdyžtak piště tipy ju, moc díky :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz

Gab já bych glasovala pro hnědo oranžovou :sunglasses:

Jaji tak s tímhle já neporadím....

Ahojko (kdo to byl s tím ekzemem????) nezkoušela jsi někdy třeba homeopatika na to????? Já jak přestanu mazat kortikoidama tak je to tam kde to bylo, dneska si můžu ty ruce udrbat, je to děs.
Jdu si dát Fenistil, bo budu za chvilku až na kosti...... :confounded:
27. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahojda,

jaji najdu na netu tu co máme mi a hned semka hodím odkaz..Vozím v ní Adél ještě teď aj sem s ní maxi spokojená.Koupili jsme k ní jeden držák navíc aby mohl vozit i Petr.A teď jdu hledat.Vydrž.
27. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Máme tu šedou.
27. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahoj,tak pravidelné info,dnes bodnuto,ale dělám zas někde chybu i když jsem tu injekci nechala ve špíčku cha cha dýl / až mě to už bolelo/ tak stejně po vytažení byla na jehle kapka a sestřička říkala ani kapku nazmar.Ach jo.
Sanu,jo jo ahojka má vše,takže i ekzém,homeopatika jsem nikdy neměla,začla jsem lehčími kortikoidy a pak se síla stupňovala,teď se snažím mazat jen krátkou dobu a pak promazávám dělanými mastičkami,název nevím,jedna je modrá,druhá bílá,řídká.Tenhle poslední ekzém přikládám sluníčku,takže spíš nemažu a když se zhorší lupnu na to tekutý pudr na zklidnění a je to lepší.Ovšem,když to přeženu s čokoškou,tu já tuze ráda,tak pomsta je viditelná.No a na drbání zyrtec,ale beru si ho,když už je nejhůř,jsem po něm ospalá a v době alergie si ho užiju dost.Kdybys narazila na nějaké homeo,které zabralo,písni mi.A ještě mě zajímá jak Sel?Má taky ekzém po tobě,říká se,že většinou to děti nemine,když ho rodič má.Naši ho neměli a já hned od mala,to jsem si užila,v prváku jsem s ním i ležela v nemocnici.
27. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@ahojkyholky hele a dávají v sanusu na to píchání nějakou instruktáž? :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
Sovi nevím jak v Pardubkách ale já v Hradci dostala instrukce od sestřičky a ještě jsem asi do druhýho dne měla půjčenou videokazetu.Ale to už je 4roky zpátky.
27. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@sanuska čoveče, co zkusit na noc meduňku? A pak ráno budíček se Cel, to musí být masakr!

@sovicka_ My když píchaly s Gab, tak jsme si stáhly instruktážní video z youtube :grinning:

@jajicek no jó, to jsme byly my! To do nás musíš šťouchnout! Já měla Martina zaparkovanýho u vchodu a furt tam k němu strkali hlavu nějaký rozjívený haranti, tak jsem kolem sebe moc nekoukala :sweat_smile:

@madlina ta vypadá pěkně, co jsem zatím viděla, tak tam děckám dost klinkala hlava :unamused:
27. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
Woblu mě hlavně vyhovuje to ovládání na skolpení.Nemusím jako u jinejch točit kolečkem ale jen trochu nadzvednu tu pločinku na ovládání a je to.A klinkací hlavu při spaní jsme řešili tak,že jsme přivázali jeden konec šňůrky k hlemě a druhej k sedačce.Většinou to odnesla šňůrka z mikiny která myla vždycky porucu :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 17:19  • Odpověz

Ahojko díkes za infošky.... JJ Sel to má taky, já ani nevěděla že jsem ekzem měla (měla jsem ho jen v několika měsících ) to mi mamka prej mazala kortikoidama jen pod kolenama, pak celej život jsem o tom nevěděla.......................... až jsem porodila Sel................... a to se toho nemůžu zbavit, mám to defacto pořád s jen pár denníma přestávkama......

Woblu no masakřík to je, ale ráno to jde, horší jsou krizovky přes den............... :rolling_eyes:
27. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
tak jsem se mrkla na youtube na ty injekce - uuuuuáááá to je děs :grinning:
27. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
...hele a jak je to s těma injekcema, doktor říkal, že existuje i cosi jako diabetické pero, ale já všude vidím klasické injekce (byť teda malinké), ampule atd... to se vážně musí takhle připravovat a instalovat?
27. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoooj...

Koukám, co Lady a Rozi :confused: :confused: :confused: ...

Jaji... už je doma líp?

A dneska bylo luxusně, takhle bych to brala do konce září :wink: ...
27. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
Sovi,samozřejmě instruktáž dostaneš od sestřičky,ale neskákej jí do řeči to nemá ráda,takže vyslechni a pak se ptej,první bodnutí absolvuješ s ní a pak už doma s vystrašeným ksichtíkem.Myslím,že určitě dostaneš to pero buď s Gonalem a nebo Puregonem.
Kde jste našli nějaké video na ty injekce,prosím odkaz,hlavně mě zajímá to jak se míchaj ty při krátkém protokolu snad antagonista?????
27. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
Sanu,ještě k ekzému,zkoušela jsem mast z konopí,na chvíli mi pomohla a co se týče rukou tak mě často praskaly prsty a zkusila jsem na doporučení krém na ruce pro velmi suchou pokožku od Avonu / jakož že ho nemusím / je to bíložlutý obal s modrým víčkem a bezva,ten si teda nemohu vynachválit,promazávat,promazávat a ok.A na obličej nemohu nic jiného než Lipobase z lékárny a nebylo špatný teď ho doma nemám,tak promiňte tu zkomoleninu názvu Excipial u Lopolotio nebo tak nějak-mlíko na tělo.Kamarádka má obě děti s atopikem a teď jim něco doporučili,já se optám a dám vědět,malýmu jsou 4 a holčině půl roku,ta by nic špatnýho nezkoušela,tak pak dám echo.
27. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
Krásný večer holky.Asi jsem si už ptala,ale zkusím to.Chodila jste některá do Sanusu v HK?
27. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojky,

tak nám se mini srazík vyvedl..no minisrazík..bylo nás 6 dospělých a 6 dětí :grinning: počasí bylo luxusní, děti nezlobily :dizzy_face: co víc si přát :slight_smile: snad Danča hodí nějakou fotečku :wink:

@rvasata já jsem chodila do HK, ted už chodím do Pce :wink:
@sanuska hezká profilová fotečka a ty v albu taky :dizzy_face:
@sovicka_ mě říkala dr, že dostanu Puregon v peru :wink: myslí, že ty injekce už tolik nejsou :wink:

Ještě k ekzému, Anetka ho má taky a hodně poáhá kosmetika od A dermy :wink:
27. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@luucia Byla jsi v HK spokojená?Já mám pořád takový strach...Fakt jsem už švihlá.Zadařilo se tam?
27. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
@rvasata jj, byla :wink: z HK máme dcerku :wink: Ted chceme sourozence, ale moj dr, co byla dřív v HK je ted v Pce, tak chodí k ní :wink: Ničeho se neboj :wink: ke komu chodíš?
27. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@luucia Tak to jo.No já jsem tam spokojená,ikdyž zatím 2 pokusy bez úspěchu.Ale jsem jak mi někdo řekne,že to ja na prd,tak jsem hnedka psycho.Fakt jsem blázen.Já chodím k dr.Dejmkovi je na mě hodnej,vše řekne....
27. črc 2010 v 19:54  • Odpověz

Hoj

Luc a vadí Anetce nějaké jídlo???????

My máme doma asi 100 krémů, než jsme zjistili co Sel vyhovuje i ten Excipial atd atd................ Já jsem dostala něco od mudry ani nevím jak se tomu říká.... mě přijde, že ať se namažu čím se namažu ztratí se to samo až se to samotnému zachce.....

Rvas já taky chodila do HK, já si myslím, že to není zase až tak o centru teda taky asi je, ale prostě úspěšnot maj všude...... Pak už je taky velká práce na tělu a embroušcích jak zapracujou..........................
27. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.