• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@sanuska Děkuju.To jsem asi potřebovala tršoku slyšet.Já jsem rpostě v tomhle hrozně pitomá.Nesmím všechny tak poslouchat..Musím si věřit já co chcci a kam.A povedlo se Vám tam???? :slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz

Rvas no já beru Sanus jako Sanus, maj jak v pcích tak v HK stejné metody...... chodila jsem do HK, pak moje mudra odešla do pic, tak jsem šla za ní, ale ani v pcích se nezadařilo hned....Až při druhém IVF a otěhotněla jsem z KETu, takže fakt to není o pcích nebo HK....... Nikoho neposlouchej, každej je strašně chytrej, každej má jinou zkušenost, musíš si to testnout sama :wink:
Rozhodně bych z toh neměla strach nebo pochybnosti....
27. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@rvasata a malou máte přirozeně??
27. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@sanuska no já jsem tam spokojená.Už jsem tam byla 2x a nepodařilo se.Máme tam ještě 6 mrazáčků.Tak doufám,že jeden z nich bude tan správnej :grinning:
27. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@luucia Ano přesně po roce snažení přirozeně
27. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@sanuska jídlo jí asi ani nevadí :wink: teda je fakt, že citrusy jí nedávám..ale jahody, čokoláda,...to jí běžně a bez problémů :wink: u ní je spíš problém, že furt lítá a jak se spotí, tak se jí ten ekzém zhorší :unamused: Zkus tu Adermu..máme i sprcháč a fakt dobrý :wink:

@rvasata určitě jeden z nich bude ten správnej :wink: je dobrý, že spolu máte dítě, takže je problém fakt spíš v tý psychice, ne v tvým těle :wink: to mi říkala moje dr, že spolu dítě máme, jsem mladá, zdravá..tak se to prostě povíst musí :wink:
27. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
no mně říkal doktor, že ty v peru jsou ty nejdražší, ty injekční jsou ty levnější - ale nevím, jestli to nějak nepletu. Určitě bych ráda ty perové. A vážně nevím, jestli budu bodat já, nebo to nechám na manželovi - spíš asi on :grinning: To se bodá ráno, že jo?
27. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@sovicka_ mě říkala dr, že se za to pero doplácí asi 4 tisíce :wink: ale nevím, kolik se doplácí za injekce :confused:
27. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@luucia Děkuju.No moje psychika je fakt .....No a já jsem prý naprosto zdravá.posdstupujeme to kvůli špatnému spermiogramu.
27. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
Sovi já bych do sebe teda nikoho bodnout nenechala, teda manžu.... Je to pohoda, jde jen o první odpočítání...

Luc no já se modlím, aby jí to mlíko nevadilo.......
A nějaké infošky ze srazíku aspoň ve zkratce coooo?????
27. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
@rvasata my to samé :wink: jaký máte spermio?? moje osychika je taky na prd...ještě jsem nezačla ani stimulovat a už se mi zdaj sny, pořád na to myslím,.... to bude horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
sanu, srazík byl super :dizzy_face: pokecaly jsme, děti si hrály, v Žíželkách je to fajn :dizzy_face: Evče to moc sluší, je to kost :dizzy_face: No Danče taky a žofi taky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě to bylo hezký odpoledne :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
sanu, proč myslíš, že by jí mělo vadit mlíko??
27. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@luucia Tak to mi povídej.Já při stimulace..no děs.Teďka byl první KET a lepšé...ni a dala jsem si měsíc pauzu tak nevím jestli teďka v srpnu nebo v září...Bojím,bojím.No já si to nepamatuju ty čísla co na mě vychrnil jen vím,že 2procenta pohyblivých,ale ostatní katastrofa
27. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@rvasata já ted čeká na MS, abych začla brát HA a pak až začnu píchat a málem každý den se dívám do kalendáře, kdy už přijde MS, aby se to hýblo a já začla brát aspon tu HA :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze mě bude do konce stimulace magor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@luucia Nebude.já jsem při stimulace HA (je to antikoncepce,že?) :grinning: nebrala.Takže holčičku máte taky z umělka???Takže teďka 2IVF?? :slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@rvasata nene, malou máme z IUI :wink: ted nás čeká 1.IVF :wink: jj, HA je antikoncepce...jsem se musela zeptat, jak se nasazuje, jsem si to už za ty léta nějak nepamatovala :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
@luucia No mě to udivilo,já jsem antikoncepce nebrala...A k čemu to? :confused: No mě nabízel taky IUI ala s dárcem,což jsem odmítla
27. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
Luucia,to jsme na tom podobně,já když mi dal HA poprvé,tak jsem se ptala jak se to bere,když jsem to v životě nepotřebovala,mělas vidět jak na mě koukal,ale pak jsem se tomu musela smát.Já na starý kolena antiko a ještě v době,kdy chcem mimčo,tomu se musí člověk opravdu zasmát.
27. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@sanuska tak to bude nakonec nějako takto

http://www.nabytek-disturb.cz/detsky-pokoj-basic-1

holky atop je prevít to mají děti od segry a pořád něčím maže.Honza má z toho astma a Káje ani lázně nepomoháj.

Rvas jasný o místu to není a věřím, že u tebe je to otázka času :wink: a povede se.
27. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@gaban Díky.Určitě.Jeden zmrzlík to jistí :grinning:
27. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahojda,přeji hezký večer. Tak jak jsem předpokládala, u mě sliznice nenarostla a ovulace je v nedohlednu, jestli vůbec nějaká bude :unamused: Takže tento měsíc KET nebude, prý mě musí nadopovat Estrofemem a pak to půjde. Jen jsem v rozpacích, zda si nechat na ten měsíc neschopenku, nebo jít pracovat. co myslíte, holky?
a ještě jeden dotaz. Jsem jak na trní, bo mi mdnes moje malinký psiště tahalo sáček od Kristalonu, hnojiva na zeleninu.Bylo tam trochu hnojiva a já nevím, jestli to i žral, nebo ne. Ale je to už tak pět hodin a zatím je v pohodě. A ten Kristalon byl vysypanej po zahradě. Ale co najde, to žmoulá, takže nevím,co z toho bude. Nevíte někdo, jestli to není jedovatý pro psy?
27. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@rvasata mě dr řekla, že HA je na to, aby se při stimulaci neudělaly na vaječníkách cysty :wink:
27. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@luucia AHA.No vidíš a mě nic takového neřekl.no stejně tomu všemu pořád tak nějak málo rozumím.No ale si říkám,hlavní je výsledek
27. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
@rvasata já myslím, že každej dr má stejně ten svůj styl a podle toho jede :wink: prostě co se mu osvědčí :wink:

@ahojkyholky no ta HA mě teda taky překvapila..jsem si říkala...my chcem mimčo a já búdu brát HA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
Lady,to mě mrzí,mohla ti ho dát hned viď,to čekání je fakt děs.Co se týče neschopenky záleží na tobě,pokud po tobě z práce nejdou a finančně nestrádáš zůstala bych doma a užívala léto,v opačném případě si myslím,že v práci ten měsíc uteče rychleji.Já pokud to bude vypadat nadějně co do počtu foliků tak bych chtěla tentokrát neschopenku taky,na uklidnění mysli a tak.
27. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@ladybeetle to mě teda taky mrzí :unamused: s tou PN nevím, já bych možná šla do práce, mě to doma neutíká :unamused:
27. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
Lady, tak si nedala říct mršina jedna..... No jo, taky to u mě tak jednou bylo, zkusily jsme jednou bez a viděly jsme, že to nepůjde............... Estrofem ti pak píchne.
Do práce bych šla, rychlejc to uteče....... teda jestli nemáš nějakej mega program když by jsi byla doma...........
S hnojivem neporadím, cinkla bych na veterinu, oni ti řeknou.................

Luc máme podezření na mlíko, protože když byla pidi, a dala jsem ní Nutrouš mléčnej nebo třeba i jen HA, tak jí atop vylítnul...................

Gab supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@sanuska aha a co teda pije ted za mlíko??
27. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@gaban krásnej pokojíček :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.