• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 

Luc pro alergiky a nemléčné kaše............. prostě nic v čem je mlíko.... do roka....
27. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@sanuska aha :unamused: a co ti řekla teda dr?? že to může být z mlíka? mě na kožním dr doporučila kozí jogurty, ovčí, sojový,...tak ještě zkusit třeba tohle :wink:
27. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz

Tak teď koukám na souběžnost našich profilových fotek...... :grinning: holky maj stejně barevný úbory.... na stený straně....... Nemáš nějakou aktuálnější fotku, na téhle je Anetka ještě pidi :grinning: :wink: :sunglasses:
27. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz

Luc co ti doporučila???

A co mi řekla dr? No nic moc nemohla..... prd s tím naděláme..... snad se jí to ztratí, je to buď a nebo no..... Pak asi v roce zkusíme lupnout mlíko a bude se čekat, co na to "řekne"....
27. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz

.......................a teda když ti to doporučila, tak kde se ty hrůzy kupujou???? Kozí, ovčí, sojový.......................
27. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
sanu, já je viděla ve zdravý výživě na třídě Míru :wink: novější fotku nějak dodám :sweat_smile: a holky jsou hezky sladěný :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz

Luc aha aha, tak tam juknu - Špalda že jo...

pro dnešek se loučím, přeju klidnou dobrou, a modlím se, abych tady zase v 1 hodinu nepsala, že jsem na tom stejně jako včera...................

Tak pa
27. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@sanuska jj, Špalda :wink:

Taky jdu na kutě, zítra jede s kamarádkama na 3 dny s dětma na chalupu..se těším :dizzy_face:

Dobrou
27. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@ladybeetle já bych na tvém místě byla radši doma, přeci jen máš práci náročnější na fyzičku tak bych nechala tělo v poklidu odpočívat a spíš bych ho uvolnila , došla někam na masáž :wink:

holky už mám vymalovanej strop, maluje brácha a jsem zvědavá jestli dáme ty pruhy , páč přemýším kam dáme postel.Nemám to v podkroví tak jak by to vypadalo na celé zdi ???zatím mám jen všude binec :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
odpočítat a pích? Šmarja, neumím si to představit, že do sebe něco bodám.... Dám to manželovi, zavřu oči - a on si hezky zapíchá :sweat_smile: :pensive: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
Lady, hnojiva bych se asi nebála, pokud nemáte úplně pidipsa, na veterině bych se ale poradila.
Je mi líto, že nedojde ke KETu, věřila jsem, že budeme mít úspěšný měsíc a všem se nám to povede... Příště to vyjde, určitě.
27. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
gaban, a obrázek by nebyl? :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
gaban, ahá už to vidím :slight_smile: Já myslím, že pruhy mohou být i na celé zdi, anebo jen na půlce a zbytek se může "rozbít" nějakou policí, třeba bílou - anebo v barvě jednoho toho pruhu, třeba zelenou, nebo dvě police nad sebou, co ty na to? Anebo přímo knihovnou - třeba tou bílou, která je u té oranžové zdi. I když bílá knihovna přímo volá po tom, aby byla na barevné zdi :slight_smile: Dala bych tam nějaké police. Ty se hodí vždy.
27. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
tady http://www.nabytek-disturb.cz/detsky-pokoj-basic-3 mají pruhy po celé zdi a je to přerušené oknem.
27. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
@sovicka_ ty máš představivost to já moc nééé :sweat_smile: nábytek ten máme 2 roky starej. Psací stůl, komodu , dvě police, postel a veklou skříň a vysokej regál.Tak špekuluju kam postel tak nad to ty pruhy.Máme to zrovna blbě rozmístěný proti dbeřím okno.Tak je to taková dlouhá nudle 6x4m
27. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz
Sanu, hezká profilovka.

Dabli, to je normální...

Hočiny, srazík u Evči Majerky byl super, myslím, že i děti si to užily. No a já večer ještě byla venku s holkama tady od nás, takže jsem vyřízená a jdu spát. Přeju krásnou dobrou, dočtu zítra.
27. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ráno kdepak jste? Mě maxík ráno nenechal spát a mimi taky ne.
28. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Já jsem dospávala ponocování, šla jsem spát ve dvě a jsem pekelně unavená :slight_smile: Dneska mám dovolenou.
Dobré ráno všem :slight_smile:
28. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Taktéž přeju všem dobré ráno.

Anežka tradičně po akci dobře spala, takže jsme vstávaly v půl osmé :wink: A teď bude celý den s babičkou a já jdu něco dělat. Ale nejdřív dočíst (a dát si kafe :grinning: )
28. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak břuch 29tt
28. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
Jaji, se sedačkou na kolo neporadím...

Sanu, homeopatika na exém má Anežka, už je bere od podzima, kontrolu má zase na podzim. Ale musím říct, že je to fakt dobré, nemá nikde nic. Uvidíme dál... Ale to se nedá jen tak koupit, musíš k lékaři homeopatovi a ten Ti něco napíše, pokud usoudí, že to má význam. Jinak jak psala Luci - A Derma, konkrétně http://www.docsimon.cz/zbozi/a-derma-exomega-lait-emollient-zvlacnujici-mleko-200ml to snad zabírá každému, co vím... no ale jak jsem četla v lékařské knížce, exému se prý nedá zbavit, je tam a bude tam, dá se jen utlumit a přežít...

Sovi, co máš za léky? Puregon i Gonal jsou v "diabetickém" peru... No a ten antagonista, to se fakt míchá a ředí, ale mě to píchala tchyňka, ona je sestra (zdravotní), tak jsem to měla bez starostí... ale holky to zvládaly samy, tak uvidíš...

Madli, klinkající hlava přivázaná za helmu tkaničkou, to je fakt dobrý! Zní to hrozně, ale účinnost zaručena :grinning: :grinning:

Woblud, Ty klidně napíšeš "cizí haranti"... co když jeden z nich byl právě Jaji Verunka?? :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
28. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
Luci, nebude z Tebe magor, neboj, to zvládneš (myslím stimulku).

Rvasata, jen aby ti zmrzlíci nebyli nakonec dva :grinning: :grinning: Hele, u Tebe to klapne, dřív nebo později, když už spolu dítě máte a není žádný závažný problém, tak v klidu a určitě to dopadne!

Lady, chjo... ale aspoň víte, že ani po lázních to nefunguje všechno tak, jak má... a podle toho se teď dr. zařídí. Na Tvém místě bych šla do práce, kvůli psychice... no a za měsíc hormony, peřina, KET, a hurá těhotnět :slight_smile:
A s tím hnojivem, co píšou na obalu?? Jestli nic, mělo by to být dobré, kdyby to zvířatům vadilo, myslím, že to tam musí napsat.

Gabi, pěkné :slight_smile:

Užijte si den. Jdu zařizovat to, co na mě už pár dní volá... no a je zima, včera bylo nádherně.... jo a fotky ze včerejška... slibuju, zařídím si funkčního koně a pak je vložím!
28. črc 2010 v 10:35  • Odpověz
Holky jste tu některá? Potřebuju honem poradit :confounded:
28. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
rychnov, zatím nic, to se dozvím až 4.tého...
tesinka, jedině já :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
Tesi, chvíli jsem ještě tady. Co se děje??
28. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
My jsme oba doháněli strašnou noc a teď jdeme naproti ke tchýňce na obídek.
28. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
@rychnov3 Díky.Tohle já asi potřebuju slyšet.No mě by ani 2 zmrzlíci nevadili.Já se snad i těším :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@dablikolik už je z Tebe pěkná kulička, jen co je pravda :dizzy_face:

@rvasata jsem si tuhle říkala, že to už nemůžou být takový nervy, když už člověk jedno dítě má a ono né :unamused: to, že už dítě máte, je fakt obrovská výhoda, prostě to technicky jde, jen počkat na to správný embryo :slight_smile:

@nela08 my měli jet taky na obídek, ale Honzík má čtyřicítky, tak jsme doma, Martin pochrupává a já s ním - tedy už jsem si musela dát kafe, protože jsem děsná lemra

@rychnov3 heh, to bude muset Verunka ještě povyrůst, aby mohla strkat hlavu k Marťasovi do káry :grinning:

ještě jsem chtěla reagovat asi na milion věcí, ale jsem fakt nějaká vypatlaná... @jusinka už tu dlouho nebyla, ani se jí nedivím, já první dny taky měla plný ruce práce, než jsem se rozkoukala. Ale chtěla jsem se zeptat, jakou by doporučila autosedačku po vajíčku, Honza už se do něj nemůže vejít...
28. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj...

Gabi, nám sem pokojíček hoď :wink: ...Jsem zvědavá na ty pruhy :dizzy_face: ...

Dabli... pěknej pupíček :slight_smile: . A pokud můžu tipovat, tak jsem za kluka :wink:.

Lady... škoda :frowning2:, ale příští měsíc políčíte a spadne klec :wink:...

Dani... dobrý, s těma harantama :grinning:...

Tesi... copak??? Jsi tak náhle zmizela :confused: ? Jste v pořádku???

A co Rozi??? A Agi, nejezdí ještě po Vltavě??? A Very je na dovolené po naší vlasti???

28. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.