• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rychnov3 Není, tipuju, že je v nastavení omezený přístup :wink:
28. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
Agi vůbec nevím... neviděla jsem ji, ani nepamatuju...

Rozi se taky neoběvila... a Bery???

Jusinka asi nestihá...

Tesi, copak potřebuješ?
28. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
hmmmm, tak já nevím, jak sem tu fotku dostanu :frowning2: :unamused: :unamused: :angry:
28. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
rychnov, fotku mohou vidět asi jen tví přátelé :slight_smile: Zkus dát úpravy fotky a tam nastavit, aby jí viděli všichni :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
... milé dámy, manžel mě asi zabije... a jako obvykle právem... :confounded: :grinning: :grinning:
Snažila jsem se něco přenastavit v počítači, aby šly vkládat ty fotky tady na koni, no a dopadlo to tak, že máme nový prohlížeč, dokonce dva :confused: :confused: , fotky nejdou vkládat pořád :unamused: a zmizela celá historie úplně všeho a všechny záložky... :pensive: :confused: :fearful: No já se na to vy....

takže jdu hledat, co jsem v těch záložkách měla... samozřejmě tam byly e-shopy, diskuse apod., samozřejmě se zadanými hesly, která jsem dávno zapomněla... já se bez toho nepřihlásím na svůj FB, do své banky, na naše rajče apod. úplně namydlená... :cry:
28. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@rychnov3 Klíd, manžel Tě zachrání - od čeho ho máš, né :slight_smile: a kdyby se nedařilo, tak Ti půjčím svýho, on je na tyhle věci šikovnej, zachraňujem někomu data denně :slight_smile: však z naší chaloupky to k vám je nedaleko

jako to moje dítě furt spí :sweat_smile: dneska byl vzhůru si hodinu a ještě byl protivnej, že by si jako dáchnul... mu asi taky změřím teplotu, jestli taky nemá nějakej ten moribundus :confounded:
28. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
Woblud, dobrej nápad - myslím obojí, jak měření teploty, tak pomoc od Tvého drahého.... příp. se ozvu... :pensive:
28. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
Dani... nový prohlížeče a jejich nové verze přímo nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... já si pěstuju taky svý záložky, pak mi do toho šťourne správce mýho PC a já si to všechno musím nanovo vynajít a vypiplat :angry:... A prej, proč tam mám těch záložek tolik :rolling_eyes: ???
28. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
Hoj

Tesi copak bylo za akuťák???? :confused: Vše ok?

Danu nooo určitě tě manžel nepochválí, ale tak snaha se cení, jsi ho tím nechtěla zatěžovat, tak jsi to zkusila sama no.... :grinning:

Woblu tak jak jste dopadli s měřřením???

No jooo záložky, ani nevím, to mi asi ale pan Nelušák zachránil bych řekla :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: se mám cooooo :grinning:
28. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojda kočky :sunglasses: , jsem na chvilku doma a konečně mám přístup k netu. Všem vám moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc děkuji za podporu,když jsem si zpětně pročítala,ukápla mi i slzička, jste strašně moc hodné ,že na mě myslíte a držíte nám pěstičky a velké dík Květě,která mi zařídila dr. Kokrdovou a podávala vám infošku. Já ted čekám na 20 týden na UTZ(jdu 17.srpna do nemocnice k dr. Kokrdové) a pak se rozhodne. Zkoušela jsem dr. Eliáše,ale bohužel je furt v zahraníčí a bude až v září.

Jusi ještě jednou tobě i mimískovi vše nej......, myslím na vás , jak zvládáte?

Rozinko v pátek budu držet pěstičky,at kontrola dopadne na jedničku a máš tam pěknou peřinu a po neděli hurá transfér.

Lady to je mi líto,ta sliznice je mrcha,škoda,že ti hned nedali prášky na podporu, když máš s ní furt problémy.Příští měsíc bude líp a klapne to :wink:

Dani s těma datama to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jsem zvědavá jestli ti to manža zachrání
28. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny :wink: :wink: :wink:,

měla jsem ukrutnou depku, tak se nezlobte, že píšu až zase po půl roce :grinning: .. Ale depka je snad v tahu a já mám manžela doma na dovče (14 dní, jupíí), tak to budu líp zvládat a budu moct občas nakouknout.
Holky mě přijde, že pořád jen kojím :sweat_smile: . Musím Marečka budit po dvou hodinách, jinak se mi hrozně zalykal a pak vyblindil totálně vše co vypil, takže jsem docela KO.. Jinak je přes den suprový, hodňoučký, spinká, ale v noci bojujem..

28. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
@jusinka Jusi, to je normálka! Za chvilku se očucháte a budete si to užívat, mně připadá, že tohle léto je jedna super dovča :sunglasses: To nic, on se to naučí, nějak to překlepejte a jak bude mít čtyři kilča, tak z něj bude úplnej profík :slight_smile:

@sanuska Dobrý, 36,4, tak se mu asi jen dělaly mozkový závitečky, jak by řekla moje babča :slight_smile: teď si pěkně hraje, začíná máchat ručičkama a je z nich celej paf :grinning:

@beryk ahój, jj, Nelča je super informátorka :dizzy_face: a co nevolnosti, je to lepší?

28. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
Jsem si smazala příspěvék :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a z pokoje už zase volá moje dítko že má hlad.. Ách jo.. Zkusím ještě nakouknout potom..
28. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
@jusinka v pohodě, za chvíli se naučíš kojit u pc a budeš mít na kvákáná fůru času :grinning:
28. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@jusinka supr, že je líp

@wobludka nevolnosti porád přetrvávají, ale už je to lepší, můj největší kámoš porád igelitový pytlík, bez něj se nehnu :wink:
28. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
Jusi... další várka fotek, pochvala!!! Moc ti to sluší! A Mareček už je takovej "vyklubanej". A neboj, bude líp :wink:... Jak píše Woblu, bude to moc fajn dovča... Doufám :confused: , že to nečte Věrka :rolling_eyes: , by mi asi dala :grinning: :grinning: :grinning: ...
28. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
Teda Jusi, Tobě to sluší!! Kde máš kila?? Týden po porodu... to já ještě vypadala jak v šestým měsíci :grinning: :grinning:
Jak píšou holky, se zaběhnete a bude to paráda.

Holky, prý snad by to někde mohlo být uložené, uvidíme, třeba to kámoš počítačový mág najde, už jsme volali SOS :grinning: :wink:
28. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@wobludka no jen aby mi "technika"byla co platná.Ale snad jo. :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
Holky mám dotaz teď jsem četla, že můžu občas cítit ztahy dělohy. To jako poznám?
28. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
Jo a můžete tipovat pohlaví. V pátek vám to možná povím :grinning:
28. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
Holky, tak jsme doma, odpoledne jsme strávily v nemocnici, Kuba spadl na hlavu ze sedačky. Ale snad dobrý...
28. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@dablikolik většinou to poznáš, děloha je normálně měkká a když se stáhne je tvrdá, někdo to vnímá, někdo ne, ale většinou to je takovej tah v podbřišku

@tesinka Tesi, je malýmu něco? To musely být děsný nervy, bych se zbláznila hrůzou.
28. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@tesinka Je Kubík v pořádku?
28. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@dablikolik To je slovo do pranice :grinning: . Tak já tipuju kluk jako buk :dizzy_face: :dizzy_face:
@tesinka tak hlavně, že je Kubík ok, a má bouli? a co říkal doktor? :confused: na jeho akrobatický výkon :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
holky, jdu nakrmit, uložil, uspat, pak se ozvu, ale teda ty nervy, za celý den jsem snědla jen jogurt ještě že to se mnou absolvovala ta čerstvě těhotná kamarádka, byla mi velkou oporou, já bych se sama asi zbláznila a to normálně nehysterčím, ale teda byla jsem s nervama v kýblu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
@jusinka Tý jo takhle štíhlounká hned po porodu, no to je paráda :slight_smile: . Neboj i ty noci se upraví a Mareček bude chrupčit :grinning:
28. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
má modřinu na jednom obratlu. Přepadl během chvilky, a to jsem u něj byla tak na metr, bych si v tu chvíli nejraději nafackovala, pak se ozvu.
28. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
A jéé, jee... já tušila, že to bude něco takovýho, Tesi. Poradila sis... neztrácet čas a alou do nemocnice.
28. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jusinko moc hezký fotečky, sluší vám to oběma, s tím kojením je to asi záhul, to já bohužel nevím, ale drž se :slight_smile:

tesinko hlavně at je Kubík v pořádku, vím, co to je Verunka mi taky spadla jako málá v 7 měsících z gauče přímo na plechovku od barvy a měla ránu pod okem, hrůza drž se holka :slight_smile:

beryku to je dost, že jsi napsala, furt na tebe a mimi myslím a Květušce děkujeme za info :slight_smile:

woblu Verunka ti určitě do kočárku na Martínka nelezla, neboj měla jsme jí v náruči pro jistotu,ale už by tam taky nakoukla :slight_smile:

jinak u doma je to lepší, včera mi manža přines kytku sám od sebe, jsem myslela že mě šlehne, ted je to dobrý v sobotu jedeme na pout do opočna, tak uvidíme jak to dlouho vydrží, promluvili jsme si tak snad ok, jsme ráda už kvůli Verunce

zítra nebudu jedeme ráno nakoupi, pak do nemocnice za tchýní a pak jedu do práce za kamarádkou

holky nevíte jakou velikost musejí mít fotečky,abych je sem mohla hodit?

28. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.