• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@dablikolik dabli, stahy dělohy jsou kontrakce, můžeš je cítit, ale nemusíš, já jsem to teda nepoznala...

@tesinka nic se netrap, já takhle žuchla na kebuli, když mě hlídalo asi deset lidí, bylo šitíčko, ale žádný stopy to na mně nezanechalo - ikdyž jiní by asi tvrdili opak :grinning: alespoň mám s čím machrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dablikolik já tipuju ,,chcandu", jak by poznamenal můj švagr

@jajicek :slight_smile: ale to mi nevadí, jen ty děti byly takový rozjívený, tak jsem byla ve střehu :slight_smile:

teď jsme měli dvouhodinovej hysteráček, něco ho trápí, ale nepřišli jsme na to co :frowning2: manžel ho teď držel za ruku a povídal mu pohádku, tak snad to zaspí... no říkám si, že kdyby to bylo něco zásadního, tak by nejedl a to on se docela nažuchnul, jen ho normálně všechno ,,sere"
28. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
holky, díky. Připadám si jako nejhorší matka pod sluncem, byl to jen okamžik. Kuba už asi 2-3 týdny leze na sedačku, vysoká asi 40 čísel. Včera už lezl normálně na jídelní židli a taky se mu to podařilo. A dneska jsem se jen otočila k bedně s hračkama, seděěl pořád za mnou a vybírala něco, s čím si budeme hrát a když jsem se zvedla a koukla kde je, byl na sedačce a jak mě viděl, tak se rozběhl po té sedačce a hlavou napřed z ní a byl dole. Ve vzduchu udělal salto a skončil na záde ch hlavička mu klinkla dozadu. To bylo řevu a jak se utišil tak usnul. Volala jsem na dětské a měly jsme hned naklusat. Tak byly jsme u mudry, pak na dětské chíře, RTG a neurologii. Kubíka mám hlídat. Vlastně, když jsem se zeptala na vyhodnocení RTG, tak mi nic neřekli a mám si zavolat rentgenologovi v pátek, Kubíka sledovat a kdyby něco okamžitě přijet. V noci budit ve 00.00, ve 4.00, dát jen napít, ale abych věděla, že jde probudit. V papíru je napsáno něco, čemu nerozumím, ale asi tak...
Jo, aby toho nebylo málo, tak dneska odjel manža zase na akci do Rakouska a vrátí se v neděli. Tak jsem zase doma sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
Tesi :confused: :confused:
tak hlavně, že je malý OK...

Dabli, mě děloha netvrdla, takže já bych to nepoznala, uvidíš...
Jo a tipuju kluka...

Woblud, asi jo... anebo prdíky? Anebo zuby? ... univerzální výmluvy, nic jiného neznám....

Když jsou tu ty padací historky, taky máme jednu za sebou, teď o víkendu, tak moc se vykláněla, až kočárek převrhla, pravda, šel pomalinku, tak vylezla z popruhů a vyrazila po kolenou za námi, nic se jí nestalo, neplakala... u dveří, ale zvenku, my byli v předsíni (oba), u stejných dveří, ale zevnitř.... to člověk neuhlídá....
28. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tesi, máte monitor dechu??

Jinak když jsme byli s Anežkou v nemocnici, tak tam přivezli miminko, které spadlo. Bylo to přesně takhle, v noci ho budili (po hodině), svítili mu do očí baterkou, dítě vřeštělo, ale druhý den šli domů, protože bylo vše OK. Myslím, že u Kubíka to bude taky tak, ony jsou ty děti "gumové"...

Holčiny, skončila atletika a já se jdu uložit. Přeju krásnou dobrou :wink:
28. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
@rychnov3 ještě nakukuju, Dani, jasan, to byla základní výbava, nedám bez něj ani ránu. Normálně beru Kubíka kolikrát na noc do postele, ale dneska bude spát pokud to půjde pouze v postýlce s monitorem. Je to jistota...

Tak taky jdu, dobrou :slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
@tesinka tééééda to jste měli hnus den, to musely být nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přeji vám bezproblémovou noc,at je Kubík v pořádku

Jusi nádherné fotečky, moc vám to sluší :wink:

Jáji supr, že se manža umoudřil, at mu to vydrží a v sobotu si to krásně užij te :sunglasses:

jdu zalehnout ,krásnou dobrou :wink:
28. črc 2010 ve 23:53  • Odpověz

Ahoj

Tesi tak to jste měli doma takovej bourák, hlavně, že je vše v pořádku a v noci bylo doufám taky.....

Dabli já tipuju taky kluka jako buka.

Dani atletika to je tvoje viď :slight_smile: My jsme koukali na film, kterej skončil tak, že jsme ani jeden nevěděli, co to jako mělo znamenat ten konec.......divnej no.

Jusi moooooc ti to sluší a jaká jsi fešná tejden po porodu :astonished: :wink: A Mareček je zlatíčko krásný :dizzy_face: Jak píšou holky, se očucháte a vše pojede jak po másle...

Bery vítej zpět, doufám, že už žádné nedobré zprávy nebudou!!!! :slight_smile:

My dneska slavíme devitiměsíčniny :dizzy_face: To tak letíííííííííííííí
Tak musím pořídit nějaké devítiměsíční foto.........................
Dneska si jedu pro mamul, tak se chystám i na výtah fotek, aby jsme je dali taky vyvolat, ještě nemám ani jednu jedinou vyvolanou :sweat_smile: :confused:
29. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že noc jsme přestály, Kubík se jen zase více budil, ale u mě v posteli to bylo více, méně v poho. Ještě jenou moc děkujeme za podporu. :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj...

Tesi... tak jak noc? Dobrá? A teda, že popis RTG snímků bude až v pátek :astonished: ??? Asi podrobný, ne? Jinak by se na to měli podívat hned, aby tam něco nebylo :confused: ...

Bery... škoda toho Eliáše, ale i v nemocnici jsou na dobré úrovni! A věř, že to bude dobrý :wink: !!!

Dani... taky dobrá historka :sweat_smile: ...

Sanu... užij si "dámsou jízdu" :wink:

Hezký den...
29. črc 2010 v 08:34  • Odpověz
@sarii Sari, no kdyz jsem se ptala jestli je RTG v poradku, mudra mi rekla, ze to neni az tak prukazny a v patek si mam zavolat tomu rentgenologivi. Jinak čemu nerozumím je popis. Town bez předsvědčivých traum. změn na skeletu, širší deltový šev v bočné projekci :confused:
@beryk na tebe moc myslím a držím sále palečky, drž se :wink:
@sanuska užij si den u mamul, my k ní jedeme odpolko :slight_smile:
@dablikolik ja tipuji holčičku :slight_smile:
@jusinka vypadáš super, taky bych chtěla tak vypadat, moc ti to sluší :dizzy_face:
29. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
Tesi tak fajne!!!! A taky mě udivilo, že jako rentgen v pátek... ale to na něj asi koukli ne...?
A pro mamul si jedu já, bude tedy chrupčit, tak dneska máme Globus, zítra Afi................. :dizzy_face: Manžíla se vrátí ani nevím přesně kdy, tak tady budem spolu a já využiju, abych mohla vyšůrovat :rolling_eyes: :wink:
29. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahooooojda holky, krásný den přeji :sunglasses:

@tesinka paráda, že noc v poho a Kubajs v pořádku

@sanuska jůů to teda letí Selinka už 9měsíců,tak vše nej....

já ted letím s trhačem ven,pááááááááááááááááá
29. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
@tesinka Tesi, super, že je Kubíček ok. To už bude dobrý. Jsem ti chtěla s tím popisem pomoci, ale jsem z něho magor. Ať pátrám v paměti, teď už i v anatomických atlasech, podle toho žádnej deltový šev na lebce neexistuje. Deltový je sval a ne na lebce, a švů je na lebce mnoho, ale jmenují se jinak. Tak počkáme na popis podrobnější, včera tam ještě nebyl, jsem koukala. Rozhodně to není až tak důležitý, když až v pátek, tak to je dobrý. Hlavně, že jste v pořádku, ale nervy to musely být hrozný.

Sanu, gratulace Selince, letí to příšerně.
29. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

... úvaha nad nenažraností... než jsem stihla nakrájet broskev, ožrala Anežka knížku o kuřátku a obilí.... já vím, mám být ráda, že jí... a nemyslete si, ona neví, že kuřátko a obilí je k jídlu, ona jen neměla žádný jiný papír v dosahu. Papír fakt "žere", nejraději televizní program, to je mžik a už to žmoulá, nu co, aspoň se nenudím...

Přeju všem krásný den!

Tesi, tak hurá, že je dobře. Taky si myslím, že když to nechávají do pátku, že to je OK. Jinak jeden známý stál u baru a pil a pil (na firemní akci), pak se ozvala rána, spadnul dozadu, praskla mu lebka, byl dlouho doma, ale nakonec v pořádku, samozřejmě z akce odešel po svých a k dr. šel za několik dní, když ho hlava pořád bolela...
U Kubíka - to by na snímku jistě viděli. A protože tam nic takového není, tak snad dobré!
29. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ,

jsem se včera dala do žehlení, takže jsem vás zase nestihla.. Jinak teda ty hory prádla!! Mareček hodně ublinkává, takže pořád převlíkame a to je nářez, nebyla jsem zvyklá :sunglasses:

holky jdu vás zběžně dočít :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
tAK UŽ KOJÍM U pc, ale neumím psát jen jednou rukou :grinning:
29. črc 2010 v 10:31  • Odpověz
všem díky za milé poznámky k moji postavě.. Holky to oblečení dost zkresluje, bych řekla, tak super to zase není, ale přiznávám i já i (manžel) jsem týden po porodu spokojená.

@tesinka to se může stát úplně každýmu, hlavně, že se nestalo nic vážnýho, to už by vám řekli, ne.. Ale šok to musel být pořádný :pensive:. Manžel jak na potvoru pryč, brr, mě z toho mrazí za tebe. Ale zvládla jsi to, jsi šikovná mamina :wink:

se blbě píše..

@beryk a ty jdeš teda i na plodovku? Nebo jen ten podrobný ultrazvuk?

@wobludka hysteráček, blééé, to je hnus, neumět prckovi pomoct :unamused:
29. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
Dabli já tě typuju na kluka taky :slight_smile:. Pupek mi tvrdnul tak od 30 tt a bylo to hódně nepříjemný, jsem měla kolikrát pocit, že už pojedem..
29. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
@jajicek blahopřeju k domácí pohodě.. :dizzy_face:
29. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
Tak holky se bavím těma tipama. Zítra se ozvu až odpoledne co to teda v bříšku nosím. Dnes jedu za kolegyněma z práce tak assi až večer ahoj
29. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@sanuska aha, tak to jo, já to zase blbě pochopila. njn, blondýna :grinning: . Taky bych potřebovala doma uklidit, ale nějak nejsou lidi, no :grinning: :grinning:

@nela08 Neli, ty jsi zlato, moc děkuju, já taky hledala, a nic nenašla. Ale moc si toho vážím a děkuju, jak se tady nám všem snažíš takhle hodně pomáhat :zipper_mouth:

@rychnov3 Dani, tak to je teda taky historka, no, u nás to tak vážný určitě není, to by viděli 100%. Kubík normálně jí, je čilý (až moc), zajímá se o vše kolem, takže myslím, že je OK.

@jusinka děkuju :wink: :slight_smile: , hele podle fotek, nebydlíte náhodou v Polabkách u Pergoly?
29. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
@tesinkabydlíme v Polabinách na trojce.. :wink:

29. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
@jusinka nj, tak to jsme se tam nekolikrat mohli videt, ja bydlela na petce a na trojku chodim dodnes volit, mám tam pořád trvalý bydliště a dneska tam jedu do mamahotelu :grinning:
29. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
holky blbá otázka, jak přidám něčí fotoglogy do oblíbených??? :confused: :sweat_smile:
29. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
Tesi, tak to neporadím...
29. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jusi, šikula, já u PC nikdy nekojila... ale užívej si to, že malý ještě moc nevnímá svět, kolem půl roka si u kojení nevemeš ani knížku, ani nekoukneš na PC, ani televizi nepustíš, protože by se pustil a koukal, co kde lítá :grinning:
29. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
... tak když mi nejdou fotky tady na koni, donutila jsem se vytvořit album na rajčeti.

Tady je:
http://spejchalovi.rajce.idnes.cz/vyber_2/

a první půlka Anežčina prvního roku je tady:
http://spejchalovi.rajce.idnes.cz/vyber_1/

no a ta slíbená fotka ze srazíku je tady:
http://spejchalovi.rajce.idnes.cz/Anezka_-_fotky_ze_srazu/

A teď pozor, hesla. Heslo k Anežčiným fotkám, stejně tak jako jméno alb, je stejné, jako jméno naší malé kočulíny. S malým písmenem, bez háčků a čárek. Jméno alba i heslo k té fotce ze srazíku je sraz. Trochu rébus, ale vy se v tom vyznáte, kdyžtak se přes IP zeptejte :grinning: Jo a kdo by si chtěl prohlídnout všechny Anežčiny fotky (je jich už přes 1000), tak všechna alba mají stejné jméno a heslo. Příjemnou zábavu :wink:
29. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
He tak dneska mě fakt pobavil manžel, v poledne volá: ,,Čau, jste doma?" Já: ,,Jó, jsme, jsme..." On: ,,A můžu se stavit?" :sweat_smile: Já dost nechápavě: ,,No jó, můžeš :sweat_smile: " (Co by se nemohl stavit doma, že) a on na to: ,,A mám přinýst malýmu ty jogurtový křupky?" Na to já už významné COŽE :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ? Pak významné ticho a manžel: ,,Jé já jsem vůl, já chtěl volat ségře, jestli k ní můžu přijít na oběd!" :grinning: Ten by chudák nemohl mít milenku, hned by to na sebe prásknul :grinning:

Jdu dočítat :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:55  • Odpověz

Ahoooooooooooj

Woblu, jako vždy dobrej zásek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já se jen ohlašuju, že je změna plánu, Selinka byla odložena u mamul, máme dnes 4 roky od svatby a 13 let spolu :confused: , tak jdem něco pokoupit a pak na véču a až se vyspím, tak si jedu pro obě holky (mamku i Sel :slight_smile: )

Už se na Sel těším teďka :sweat_smile:

Tak zatím pa jdu se dát do kupy, večer juknu...................
29. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
@tesinka Tesi, to se stane každýmu, známá vždycky říká, že její holka si zlomila ruku, když se mlela na zemi a hlídali ji 4 dospělí... každej jsme sebou někde třísknul :wink: Důležitý je, že z toho bude maximálně boule :slight_smile:

@rychnov3 Dani, teda ty Anežky kukadla jsou úžasný. Tajně jsem doufala, že bude mít Marťas taky takový, ale nejspíš to nedopadne. Koukala jsem na ten dřevěnej vehement s těma kulčkama, hraje si s tím Áňa? Říkala jsem si, že bych to pak časem taky pořídila, nicméně když tak koukám na Honzu, tak ten si zásadně hraje s tím, co není hračka :unamused: Jinak vyřiď Anežce, že ji naprosto chápu, protože já jako dítě neustále žrala složenky, bejvaly takový zelený, silnější papír :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jusinka super :grinning: to natrénuješ, trvá to, ale dá se to :grinning: a Danča má pravdu, že jak povyrostou, tak už to nepůjde...

Jinak jsme dva dny doma a už se docela nudím, furt uklízet se mi taky nechce :confounded: ale zítra bude doma mamka, tak něco podniknem, o víkendu chaloupečka a v pondělí už snad budem zase courat :dizzy_face: mmch, jak to vypadá se srazíkem, zase čtvrtek? Já abych naplánovala vejlet :sunglasses:

29. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.