• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@sanuska Fíha, to jsi manžela ještě nezabila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Užijte si pěkný večer :dizzy_face:
29. črc 2010 v 16:37  • Odpověz

Woblu to víš, že sem tam už byla kudla v kapse někdy otevřena, jak v mojí tak v jeho :grinning: :grinning: Ale tak si myslím, že když to vemu kolem a kolem, tak na to jak jsme spolu dlouho, že jsme na tom ještě celkově dobře..... :wink:
29. črc 2010 v 16:54  • Odpověz

Tak já se na fotky Danči nepodívám, pc mi vůbec nechce načíst stránku, kolečko se kroutilo asi 15 min a stále bílá stránka... chjo :rolling_eyes:

Tak se odhlašuju, zatím pa
29. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky, v rychlosti jen písnu.Val má dnes první očkování, dostala rovnou dvě a chudák to těžce nese.Ještě jsme stihli nakoupit v Globu , dojet na řeč a kolem 16,30h vypukl ukrutný pláč.Teď ji nosím na letadlo a spí.Položit ji nemám odvahu :pensive: Teplotu nemá jen je spocená z toho pláče.
29. črc 2010 v 17:52  • Odpověz
@gaban Á jé je, to se máme na co těšit :unamused: jaký dvě očkování - hexu a co ještě, ten pneumokok? Dostali jste Synflorix nebo Prevenar?

@sanuska Tak to je paráda :dizzy_face: My tedy máme taky docela pohodový vztah, žádná itálie... :sunglasses:
29. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@wobludka jj pneumokok
29. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
Woblud, náhodou si s tím docela hraje :slight_smile: ... ale samozřejmě nejraději s mobilem, klíčema a s hodinkama a na zemi s lahví od vody, ta dělá takový pěkný rámus :grinning: :grinning:
Jo a s tím manželovým telefonátem jsi mě pobavila!
Srazík?? nebyl v plánu, že prý až v září, ale pokud jsi aktivní a chceš se srazit, co se potkat v HK v tom dětském klubu Barbánek, nebo jak to jmenují, je to někde u Santa Maria.

Holkýýý, máme opravený počítač, ani to nebolelo, návrat k původnímu nastavení zabral....

29. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
Anežka měla reakci až na 3. a 4. hexu a zároveň s tím měla 2. a 3. Synflorix... aby se v tom prase vyznalo, čím to bylo. Prý na to reakce nebývají :unamused: :frowning2:
29. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj,stále v jednom kole,byly jsme zas na borůvkách,objevily jsme včera prima flek tak to tam přeci nenecháme,že.Jinak zítra mám ko,snad nebudu dr. ani podávat ruku zaprvé je fialová od borůvek a za druhé mě poštípali lesní mravenci,sem se jim omylem opřela o domácnost,no já vím,su tele,taky tu teď trpím,pálí to jako čert.
Sanu,gratulace k pevnému vztahu.
Woblu,ty jsi číslo a manža asi ještě vetší,viď?
Jusi,si mě pobavila,že jste s manželem spokojení s tvou postavou týden po porodu...Co by taky chtěl.
Dabli,já zkusím tipnout cácorku.
Tesi,hlavně,že jste ok,to dokáže vylekat,ale vinu si nedávej,může se to stát komukoliv a kdykoliv,děti jsou živý.Čímpak se zabývá manža,že tak často cestuje?
Chybí nás tu hodně Verýsek,Čepeček,Rozi,Míša,Andi,Agi atd.atd.
29. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
Sanu, Selince vše nej k třičtvrtě ročku a Tobě gratulace k dlouhodobému vztahu (i když na nás nemáte) :wink: :grinning:

Ahojko, "opeřela jsem se jim o domácnost..." :grinning: :grinning: :grinning:

Holčiny, přeju krásnou dobrou :wink:
29. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
Sanu téda to jste s manžou dlouho :wink: tak přeju hezkou oslavičku výročí :wink:

lidi Val odpadla 3hodiny v kuse řvala , přišla o hlasivky :pensive:

Dančo tak PC je v kupě.Hele já mám dobrou správkyni PC sedí doma a na dálku mě to poladí přes jakýsi program mě tam hupne a jede. :wink:

tesi Důša taky na půl roce havaroval 3 dny jsme byli v nemocnici a dobrý :wink:

Jooo a potkala jsem Nelču s rodinou :wink:
29. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
@dablikolik já říkám kluka jak buka :wink:
29. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
Nakukuju před spaním...

Mně se fotky z rajčete nakroutily... A jsem z Anežky paf... to je táááák miloučkej kukuč :dizzy_face: ... A Barbánek byl nějakej žlutej pes, co si pamatuju... jsem ho měla ráda :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:

Gabi... už vymalováno???

Já se s Nelčou taky zastavila :wink: a snad jsem i zahlédla Tesinku, ale nevím, byla daleko a moje krátkozrakost to neuměla vyhodnotit... Tesi, nemáš ještě světlejší vlasy :confused: ???

Ahojko... mravenci :grinning: :grinning: :grinning: ... Hele, Dr. ti snad na ruce koukat nebude :grinning: ...

Hezkou dobrou...
29. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
@sarii už hotovo ještě nastěhovat ty kupy hraček. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Důša spí tak něco půjde na půdu............no snad to hledat nebude :sweat_smile:
jak fotky???? se nemůžem dočkat.dětem hned bouchnu do pokojíku jednu :wink:
29. črc 2010 ve 23:50  • Odpověz
Ahoj moje sanusky :dizzy_face:
strašně to flákám, ale na jednom místě a v klidu se moc nevyskytuji :sweat_smile:

Byli jsme do úterý na Vysočině, manžel pomáhal u rodičů dělat novou vodu a odpady a já s malým jezdila po návštěvách, ve středu jsme zavářely s mamkou okurky, včera nějaký nákup a dneska znovu odjezd na Vysočinu :wink:

něco málo jsem dočetla, ale všechno ne, to přiznávám, těším se na konec prázdnin, to se sem dostanu snad víc :grinning:

Beryku, tak tebe jsem tu hledala, ale nic moc jsem se nedověděla, takže na 17.8. budeme držet pěstičky :dizzy_face: , musííí to být prostě dobrý :wink:

Gabi, pokojíček krásnej :dizzy_face: , a očkování nás čeká první teprve příští týden, tak jsem taky zvědavá :pensive:, chci poslat manžu, páč nechci slyšet pláč, ale stejně půjdu já :confounded:, jinak snad je dneska Valentýnce lépe :wink:

Holky atopák nezávidím, já ho měla prý jako miminko, tak vždycky jak se něco Míšovi objeví hned plaším :pensive:

Dančo, fotečka ze srazíku u Evči je super, okoukla jsem FB, ale okomentovat nějak nestíhám :sweat_smile: :grinning:
a na Anežku ještě musím juknout :wink:

30. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
Woblu, manžel je teda dost dobrej :grinning: :grinning: :grinning:

Tesi, :confused: , člověk se s těma prckama fakt nenudí :confounded: , hlavně a´t jste ok :wink:

Sanu dodatečně gratulka k 9 měsíčkům :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
HOLKY , pozdrav ze Sanusu, byl jim odeslán odkaz na fotky ze srazíku :wink: a tady je odpověď.

Dobrý den,

velice děkujeme za tak pěkný odkaz! Udělal nám velkou radost.
S pozdravem

Kolektiv CAR

30. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@jusinka
Jusi, sluší vám to moc a tvá spokojenost je nejdůležitější :slight_smile: a dočetla jsem tvůj porod, zvládla jsi to skvěle a neboj po měsíci, to budeš vidět zase o něco líp, jak já :wink: a už je to všechno lepší? co monitorek a dudu zabral dudlík?
30. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
no já zase pomalu mizím k našim, po obědě jedeme mladýmu pro nějaký dupajdy a tepláky, ze všeho vyrostl :confounded: :grinning: , chlapeček malej :grinning:
30. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
a je dost nevrlý, tak to vidím na brzký přírustek zubu :sweat_smile: :confused:
30. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky tak včera kolegyně tipovaly taky kluka tak uvidíme odpoledne. Už chci mimi vidět a vědět, že je vše jak má být.
30. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Dabli, já též tipuju klučíka :wink: :slight_smile: :dizzy_face: a krásný pupík
30. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahojda holky,všem pohodový den :sunglasses:

Very se nám vrátila, dobře nakup,at na Míšulku vše seženeš

Rozi ,Ahojky držím vám pěstičky,at kontrola je OK :slight_smile:

Dabli tipuji kluka jako buka :wink:

Jusi uvidím s prlodovkou podle UTZ a co mi řekne Kokrdka
30. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@rychnov3 jo ahá, s tím srazíkem jsem to nějak přehlídla :slight_smile:

@ahojkyholky u nás už je po borůvkách, tak dnes vezmem babku, psa a vyrazíme na houby :slight_smile:

@verysek1 vítej ztracená dcero, já s každou vypranou várkou nějaký oblečení vyřazuju, naštěstí máme stálý přísun :grinning:

Jo a u nás nasněžilo! Tak jsme postavili v pokojíku sněhuláka, teda hlavě babča se činila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

30. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
@wobludka jéééé to se máte u nás nic :grinning: , sněhulda je krásnej :wink:
30. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
Woblud, pokojíček pěknej, jen ten sněhulák, v červenci :confused: :confused: Ty musíš mít vždycky něco extra :grinning: :grinning:

Very, vítej zpět. A šťastné cestování přeju! Dejte na sebe pozor.

Bery, ať čekání utíká!

Přeju příjemný den všem, tady prší, ale ven musíme, no co už, nejsme z cukru...
30. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
ahojky všem
Verunka zase měla včera i dnes v noci zvýšenou teplotu, ted dopolko mi zvracela, ach jo, snad to nebude nic vážného, tak jsme doma, ted spinká tak uvidíme co dál

Dani moc hezké fotečky jak Anežky tak i ta srazíková :slight_smile:

very vítej zpět a zase pa pa :slight_smile:

všem děkuji za podporu, doma vše ok, jsem fakt ráda,ale zítra se na pout nejede, tolik jsme se s Verunkou těšili, no nedá se nic dělat
30. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
Woblu... babička je šikulka, jen by to chtělo obrázek i z druhý strany, bys to mohla po půl roce točit :wink: ...

Dani... ta srazová fotka... mi to furt vyskakovalo, než jsem zjistila, že je jen jedna :grinning: ...

Jaji... jsou horší věci a jestli bude pršet, tak by jste se stejně moc nevykolotočovali :wink: . Ať to u Verunky nic není :wink: ...

Very... já myslela, že už jste na dovče po tý naší vlasti :confused: ... a vy jste přitom normálka doma :astonished: ... a nepísneš. Ty, ty, ty...
30. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
... jj, ze srazu je jedna. A na dlouho je to všechno, protože já sem ty fotky fakt nedostanu, už mě to fakt štve... chci je nechat vytisknout, ale bez toho debilního "zásuvného modulu", což je nějakej program zadarmo, to nejde - sem na koně, do tiskárny, nikam, jen rajče jde....
30. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj,tak mám po ko,prolezla jsem s mamkou ještě city park,samé výprodeje,ale nic moc lákavého.Ko nic moc,myslela jsem,že to bude lepší než posledně,ale bohužel,tentokrát levá strana zareagovala a překvapivě asi moc rychle,jsou tam dva větší a na pravý dva menší,takže dávky gonalu hned stáhnuty a večer si mám píchnout tu cetrotide do nohy.Teoreticky mi bylo vysvětleno co s tím,ale jestli to večer prakticky zmáknu to nevím,kdo jste si ho píchal??????Máte nějakou radu????Raději buďte někdo na příjmu v osm ať tu neplaším.Vypadá to dost složitě.
30. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.