• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak jsem zpět od dokyho. Mimi odpovídá 29+6tt takže v pořádku. Mělo zavřená očka a usmívalo se a dost mě kopalo. Mohli jsme si to nahrát na foťák pro prarodiče. Byli jsme z toho unešení. Váží 1350g a porodní váha je odhadnuta na 3,30-3,50Kg.
Jinak jsem dostala magnosolv a tardyferon, protože mi v krvi vyšlo málo železa.

A jinak pohlaví uhádla Wobludka,Tesi a Ahojka

30. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
čekáme kluka s malým defektem, no bude to KLÁRKA ........Jupííííííííííííííííííííííí :grinning:
30. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
Dabli, gratuluju k holčičce :dizzy_face: a hlavně k výsledku kontroly!

Ahojko, jednu radu mám - píchat velmi pomalu, jinak to štípe. Tedy, ono to štípe i pomalu, ale míň. No a mě to píchala tchyňka, takže postup jsem viděla, ale prakticky neprováděla, takže neporadím...
30. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
Dani děkuju, ale po Rychnově pšššt baví nás když to někdo hádá. Jo jinak je hlavičkou dolů
30. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jéžinkote,mě říkala sestřička do nohy a v letáku píšou do břicha,tak kam?Rozi ho určitě měla,Míša -holky kam jste to píchaly????
30. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
óóó děkuji za hezké přivítání
Šári, no my jsme a nejsme doma, hodně cestujeme

ve městě jsem nic lákavého pro Mišulku nesehnala, jen jsem od rána zmlácená jako pes, zdá se, že na mě doléhá nějaký moribundus :confounded: a nebo je to vyčerpání asi z počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky maminky !!!!! dávaly jste něco dětem na bolest, když se asi nejspíš klubal zub?????, zvažuju nurofen čípky, doporučovaly jste je :wink:

Dabli, krásný defekt :grinning: :grinning: a gratuluji ke Klárce :dizzy_face:

Ahojko, já neporadím, já nepíchala :pensive:
30. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
Dabli gratulka k holčičce a hlavně že je vše OK :wink:

Ahojko já to píchala vždy do bříška
30. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@dablikolik super :slight_smile: a taky mě těší, že jsem uhádla :grinning: s tím železem se netrap, to má skoro každej - až je mi to podezřelý, tipuju, že je divně nastavená norma :confounded: Jo a Klárča je moc hezký jméno :dizzy_face:

@verysek1 jejda, dost teď něco lítá, nejsi první v okolí :unamused:

@ahojkyholky čoveče já píchala gonal a ten se mohl do břicha i do stehna, s centrodine zkušenost nemám...
30. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
Woblu,jo gonal mám do břicha,to je při klasika dlouhém protokolu,ale já mám teď protokol s antagonistou a to si ode dneška připíchávám to cetrotide,určitě to měla Rozi,Míša,myslím i Agi.
Dabli,mě též těší,že jsem uhádla pohlaví, u Jusinky jsem se taky skoro trefila do váhy Marečka a tady asi mé štěstí končí.No nic,při klasika otěhotnění nám k tomu taky stačí jedno vajíčko,tak já budu věřit,že mezi těmi mými čtyřmi budou ty pravý a silný jedinci a budou zralý a dobře se vyvíjející všechny a že budu mít i dva mrazáčky.A doufám,že se trefím.
Beryk,jak ty,už je líp?Teď se ten čas asi táhne,ale bude dobře.
Verýsku,nepíchala jo,tak to mě teda pověz........no smajlíky tu nemám.
Dani,tak to si měla dobrý,že tchýňka bodala,kam to bylo?
30. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
@ahojkyholky nezoufat a píchat!
30. črc 2010 v 16:53  • Odpověz
@ahojkyholky neboj píchanec hravě zvládneš , já jsem ho teda vždy píchala ráno do břicha, na jednu stranu gonal,na druhou stranu bříška cetrotide. Nevolnosti jsou furt, včera dokonce i v noci , ale dr. mi říkala,at se nedivím, když mám porád vysokou hladinu HCG
30. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahojda holky.
Ani nevím, jestli jsem vám psala, tak pro jistotu. V úterý i ve čtvrtek na UZ mi Šarinka potvrdila opět anovulaci, sliznice pouhé 3 mm 13 den cyklu a 16 den ve čtvrtek byla necelých 6. Takže KET je o měsíc odložen a tak jak jsem předpokládala, tak musím užívat Estrofem, aby se mi nějaká ta peřina vytvořila. Takže hezkej víkend všem a zase někdy, papa.
30. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
Dabli... tak to já jsem trefila vedle :confounded: ... Další holka do party :dizzy_face: :wink: :slight_smile: ...

Ahojko... myslím, že je to jedno. Pokud ti řekli do nohy, tak bych to bodla do nohy... Do těla se to dostane tak jako tak...

Woblu... jsi vyhlásila možnost protáhnout si tělo u vás na chalupě, jsem nikoho neslyšela pípnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:...

Gabi... na fotkách se pracuje, průběžně připomínám, neboj :wink:...

30. črc 2010 v 18:17  • Odpověz
@dablikolik gratulace veliká k holčičce :wink:
30. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdem chvíli ven do kočárku Valunka je celej den smutná jak tělo bez duše :frowning2:

Verysku jak to, že Mišák ještě nebyl očkovanej???? Nebo byla Val brzy??Počítala to od očkování v nemocnici a říkala , že už můžem.
30. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
@wobludka :grinning: kdo z nás dvou je větší číslo vážně nevím, včera před spaním malýmu vypravoval pohádku O Karkulce a státních dluhopisech :grinning: Bohužel, o čem to je nevím, protože mě vyhodil, že si prej důvěrně povídaj, každopádně Martin voči jen vyvaloval :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tuhle, jak měl M. hysteráček, tak mu krásně vypravoval, jak má každej svýho ochránce, ale protože je ještě malinkej, tak má ještě nás dva :dizzy_face:

@sarii :grinning: :grinning: :grinning: no popravdě jsem odezvu nečekala, ikdyž iniciativě se meze nekladou :grinning:
30. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
já jsem blb, to mělo být @ahojkyholky :grinning:
30. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
Já jsem teda jako pípla,ale fakt jen pípla v tom smyslu,že mi jedna podlaha u nás stačí,teď čeká mamka na obkladače a pak nastane těžký úkol-vybrat lino.
Woblu,jestli taťka nevyprávěl Martínkovi,že už takhle malej dluží těch 130 tisíc,to bych se nedivila,že koulel očima.Jen by mě zajímalo jakou roli tam hrála karkulka,kdyby vlk,tak to chápu,protože vlk taky sliboval,no každopádně jste veselá kupa.
30. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
Holky koukali jsme se na to video z foťíku a je to super. Jsem tak šťastná.............
30. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahojky,no co to tu máme za nekázeň,od půl osmé včerejší nikdo????
Tak tedy dnes otvírám,hlásím,že mě vytáhlo z postele sluníčko a teď nikde neni,zamračeno a chladno
Včerejší píchnutí cetrotide ok,děkuji za podporu přes IP jedné nejmenované dušičce,potěšilo mě to a to štípání nebylo tak zlé,ty mravenci den před tím mi dali víc zabrat.Už si je nekoupím ani na kalhotkách,páč tam ztrácí barvu.
31. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahojda holky,jsem tu jen na skok, odjíždím ke kámošce na chajdu :sunglasses:.Užij te si víkend :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojko, mě to píchala tchyňka do ramene. Ono je to fakt jedno :wink:

Přeju všem krásný den. Včera jsem se rozhodla skoro na poslední chvíli vytáhnout Anežku poprvé na noc k babičce, takže jsme byly u našich na grilovačce a pak přes noc, bylo to překvapivě v pohodě a hlavně ráno, vyžádali si malou k sobě do postele a já jsem mohla spáááát do půl osmé :slight_smile:
Teď trochu připravuju, odpol. přijde návštěva, bude nás v našem "malém" bytě 9 dospělých...

Jdu dočíst.
31. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
ahoj kočulky :slight_smile: Nedočetla jsem všechno nedá se to ,ale chci moc popřát Jusince ke krásnýmu miminku :slight_smile: :slight_smile: a Tobě Bery strašně moc síly a víry. Myslím, že to bude dobré, však ty sis ten pohár beznaděje a trápení musela vypít sakra až do dna. Jinak snažilky co stimulují, co se chystají na ketík či ET, maminky , budoucí maminky a vůbec všem vám moc štěstíčka a zdravíčka a radosti z miminek. :slight_smile: :slight_smile:

Já teď nemám nějak náladu , popravdě mě sžírá neplodnost a tak nějak jsem v tom zas po uši :pensive: :pensive: :pensive: . V pondělí odjíždím s manžou do Krkonoš na dovču tak snad tam si odpočnu a příjdu na jiný myšlenky. Mos se těším až budu brázdit vrcholky hor a chodit po lese a užívat si přírody. Na přelomu září října jedeme někam k moři a pak pokud to finančně zvládnem půjdu na 3.IVF.

Ale realita je taková , že se na další umělý ani snad netěším. Mám toho už docela dost a nejradši bych se všim práskla a někam utekla. Teď mám 6 kamarádek co porodily a měla bych se jet podívat na miminka ,ale nejsem blázen , prostě na to nemám.
Přemýšlela jsem dost o adopci ,ale manža nechce ani slyšet, tak já nevím jakou cestou se dát........
31. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
Jinak jsem pořád ta stará Agi :slight_smile: , teď jsme dostali s divadlem nábídku hrát v sousedním městečku tak to dávám do kupy,aby to pěkně klaplo a my mohli zase udělat pár lidí veselých :slight_smile: .

dančo- koukla jsem na fotky ze srazíku u Evči a moc vám to tam všem sluší a ty děti strašně rychle rostou to je síla.

Luuci- něco si psala o dovče a už ani nevím kde byla. A co stimulka kdy půjdeš do toho???

A jak Misa se má??
31. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
jé, Agi, jak je, stará vojno??
31. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
Agi, Míša pojede teď ve čtvrtek (nebo ve středu?) z lázní. Luci byla snad na Malorce, ale už je doma.

Very, jasně, nurofen čípky. Nemá cenu se trápit víc, než je nutné. Já to nechtěla s práškama přehánět, ale je to krvina, klidně mu lupni čípek, ať se vyspíte :wink:

Woblud, velká část žen je chudokrevná a v těhotenství je to ještě horší, nemyslím si, že by byla blbě nastavená norma, spíš je to tak, že jsme čím dál víc chcípáci, stejně jako chlapi s počtem spermií...

Lady, už teď držím palce na příště!

Woblud, to jsou pohádky... :grinning: :grinning:

Ahojko, my měli v munulém bytě a i teď máme toto lino:
http://www.linomorava.cz/pvc_forbo_heter_novilon_nova.php
asi číslo 5114 Vypadá to jako plovoucí podlaha, ale je to měkoučké a příjemné a nebouchá to, jak plovoučky občas. Takže doporučuju.
31. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
Agi, však uvdíš, třeba 3. IVF vyjde... jinak nevím, co Ti říct, protože to už je vážně na prd, co máš všechno za sebou... No, snad jen, že Hopi, Lilli a Anii, co tu byly stejně jako Ty ještě přede mnou, taky stále jen čekají....
31. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
Agi, a dej vědět o divadle! Však víš, kde teď mám nově schránku, v tom novém nad gymplem...
31. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
Dani- aha, vím ,že bydlíš tam někde ,ale nevím číslo domu.

Luuci- tak Mallorca a jak jste byli spokojeni, nebylo tam mraky lidí. Slyšela jsem, že je dost komerční. Taky jsme o ní uvažovali ,ale nejspíš to vyhraje Egypt.
31. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky, jsme zpět z minidovolené, bylo to fajn, i když nám propršel čtvrtek :slight_smile:

Začínám být lehce nervózní ze středeční kontroly. Snad mi tu stimulaci zahájí, bojím se, aby tam nebyla nějaká ta cysta, o které mluvil doktor, že se to prý může stát - stalo se to někomu?

A pak mám pár dalších otázek už ke stimulaci, přenosu a tak. Jednak by mě zajímalo - využívala jste některá možnost strávit jeden den (a noc) v CARu po KETu? Četla jsem v papírech, že tam ta možnost je, ale že to nehradí pojišťovna. Já to mám do CARu 100 km po dálnici - drncání a tak :slight_smile: - a říkám si, že to těm embroušům v těle asi nebude dělat dobře, svislá poloha pár hodin po transferu a drncačka, co myslíte?
A ještě jedna věc - dodržujete po transferu klid? Tj. třeba poleháváním? Nebo prostě jen mírnější režím?
31. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.