• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi, je to mrzuté. Já stojím na začátku, ale samozřejmě mě občas napadají pocity, co když se to nezdaří, co když je to celé zbytečné. Asi bych si připadala úplně stejně jako ty. O adopci neuvažuju ani náhodou zase já - navíc by nám dítě asi ani nedali. Držím palce, holka...
31. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
Hoj jen nakukuji :wink:

díky dobré duši přes IP mám nakoupené homeopatika atd. dneska zoubky asi moc nezlobily, tak to bylo fajne, v noci zatím spí jako dub i bez čípku, takže to nejhorší máme teprve před sebou :sweat_smile: :confounded:
dneska parádní den, spousta procházek, pokec s kámoškou, rychlo pečení u tchýňky, aby toho neměla tolik a pak šup zase ven :wink:

@gaban
Gabi, nás budou očkovat teprve proto tak dlouho, že se malému špatně hojilo to očkování z porodnice, měl tam pořád na ručce bouličku, tak to Dr. nechtěla zbytečně dráždit, tak jsem ráda :wink: , takže se neboj

@rychnov3
Dančo, super že Anežka zvládla noc i bez své postýlky a ty sis přichrupla, taky to tak máme u tchánovců, ale mládě stejně za chvíli chce za maminkou :grinning:
a užij si návštěvu v "malém" bytě, copak máme říkat asi my ostatní :grinning: :grinning: :grinning:

@ahojkyholky
vtipnýýýý, tak takhle asi jo no :sweat_smile: :grinning: , ale jinak úplně bez píchance, takže vlastně úplná začátečnice :grinning:

@agatice
Agi ahoooj, to je fakt pechanec :angry: , ale ten tvůj chlap by měl tu možnost adopce už jen připustit kvůli tobě, ulevila bys mysli, že seš jako s něčím smířená a hned by bylo o starost míň a šlo by to třeba rychleji, nikdo se ti po takové době nemůže divit, že jsi v beznaději a myslíš na to stále a neustále a pak to prostě nejde :confounded: ,všem vám držím pěsti a myslím, že 3IVF může být nová šance a velká naděje :wink:
31. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
Já také nakukuju co nového,dnes jsme měli nečekanou návštěvu,tak se pokecalo,bylo to fajn,ale lepší,když se nahlásí,člověk by přichystal i něco k snědku.
Agi,užij si dovču v přírodě.
Dani,vím o jaký tip lina se jedná,my máme taky v kuchyni tu dražší kategorii,sic jiného výrobce,jenže mamce se to zdá pro ní drahý kup a snažíme se jí vysvětlit,že raději přidat a mít silnější a kvalitu než nějakou klouzavou šlupičku.
Verýsku,já si hned myslela,že v tom něco bude,jináč by to asi nešlo,žééé cha cha.
Sovi,cystu měla Míša,ale pochopila jsem,že když byla ms,tak by tam být neměla.Co se týká po ET,tak se doporučuje klidový režim,většinou tu holky dva až tři dny odpočívaly a pak se zapojovaly do běžných činností,neměla by se namáhat děloha,což znamená zvedání těžších věcí,cvičení atd.Cestu zpět bych ti navrhla po staré silnici,pokud nechceš riskovat tankodrom.
Já mám ko zítra,tak uvidím na kdy bude opu.
31. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
dočítám...

Sovi, cysta nebude, uvidíš, půjdeš do toho... jj, stalo se to tady párkrát, že byla cysta, pak šly holky na odsátí, to je v krátné narkoze, a stimulka normálně proběhla. ... jestli si dobře pamatuju.
K tomu přespání v CAR, kdysi tady byla Dagina, která měla hrozně málo vajíček, z 1. IVF nic, tuším, z 2. IVF jediné embryo, fakt nechci kecat, ale nějak takhle to bylo, nebo ET a pak jedno jediné embryo na KET... nevím, rozhodně v CAR přespala a má teď mimi. Ale zda má toto vliv, to netuším... o nikom jiném, kdo by v CAR spal, nevím, a vem si třeba Delf (mimochodem, kde se toulá, už tu dlouho nebyla), ta to má do CAR přes 80 km a fakt po hnusných cestách.... No a s tím ležením, fakt to o tom není, spíše mírnější režim. Já dávám za příklad sebe, po přirozeném otěhotnění jsem 4x byla v posilovně (a to nebyla lehká závaží), denně 80 km v autě do práce, za 14 dnů pozitivní test, takž už jsem posilku vynechala, no a Anežka je na světě, naopak po IVF jsem fakt 14 dnů ležela a nic. Musíš si to srovnat v hlavě, nevyčítat si, že třeba neležíš, vymyslet nějaký volnější program, ale já bych fakt 14 dnů už neležela (můj názor).

Přeju krásnou dobrou :wink: ... jdu bojovat s fotkama, já ten počítač porazím :wink: a když ne, tak se aspoň příjemně opiju, mám už 3. decku vína... jinak návštěva proběhla v klidu a pohodě, 9 lidí se nám do obýváku vejde :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
ahojky, díky :slight_smile:
Na zítřejší kontrolu držím moc palce. Budeme spolubojovnice :slight_smile:
Zeptám se doktora na tu jednodenní hospitalizaci, pořád si nejsem jistá. Vše ostatní je mi jasné. Ms jsem měla, tak pokud to znamená, že je to ok, je to super :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
Rychnov, taky dík za názor. No já to mám 90 km po D1 na Brno a pak ještě kus. Samozřejmě mě poveze manžel, ale nějak nevím. Proberu to s Kučerou.
Jasně že nemám v plánu ležet 14 dní, to by mi stejně hráblo :slight_smile: Vidím to tak na tři dny s tím, že prvních pět dní prostě piánko.
31. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
ahojky holky,ne né rychnov já chodím vás číst neboj :grinning: sovičko jak psala rychnov taky to máme daleko,v sanusu jsem ležela tak hodinu a pádila domů nebavilo mě to tam v autě jsem si sedačku dala víc do lehu a jeli jsme dva dny jsem ležela samo,že né poctivě,ale jo ležela,a pak jen tak polehočku fungovala a když jsem začala cítit bříško šla jsem si lehnout a chvilku :grinning:
31. črc 2010 ve 23:38  • Odpověz
držím pěstičky sovi at to obře dopadne
31. črc 2010 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ... to je nekázeň, deset a tady nikdo....

Jinak Delf, 13. tt, to je fajn...

Užijte si den!!
1. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky včera jsme byli u našich na grilovačce a byla jsem úplně vyčerpaná. budoucím prarodičům jsme pustili video a byli unešeni.

Agi ani se ti nedivím, že máš všeho plný zuby. Když si vzpomenu na sebe a to jsem toho za sebou jěště moc neměla., byl to halus. Manža by ti měl pomoc, vždyť si můžete jenom zjistit co je potřeba k adopci, ale nemusíte do ní jít, ne? Jen bys myslela na něco jiného a odpočnula bys mysli. To je můj názor.

Delf už 13tt, to nejtěžší období je za tebou. :slight_smile:

Jinak nevím je mi nějak divně po tom železu. Beru 2x1 železa a k tomu magnosolv a bublá to ve mě.
1. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
Dobré ráno všem, tady začíná vedro - a mě bolí hlava :frowning2:
Ještě dotázek - mohou se ke stimulce pobírat prášky jako je třeba Ibalgin, Panadol, Paralen a podobně?
Tu cestu asi teda ještě přehodnotím, jsem zbytečně úzkostná.
1. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoooj...

Dani... já bych tu i byla, ale... je moc práce, noo.

Agi... já jsem o článek o adopci tenkrát zavadila a říkala jsem si, že pokud dojdeme někam do bodu "x", tak o tom budu dost vážně uvažovat. Jděte do 3. pokusu a uvidíte :wink:
1. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
Hezkou sobotu,

@sovicka_ no já jsem teda ležela 3 dny v kuse , šla jsem jen na záchod a do koupelny.Jsem to pošuk :sweat_smile: a moc to prožívám.Ležela jsem taky cestou domů v autě 30km :sweat_smile: :sweat_smile: no teď se tomu směju :grinning: ,ale předtím jsem manželovi vynadala za každou díru , kterou projel :sweat_smile: pátý den jsem už pochodovala a vařila a to nadával manžel zas mě, že četl 5 dnů ležet.

Zdravím Agi......přeju hodně síly do dalšího boje .I my jsme uvažovali o adopci, když se nám nedařilo, hlavně proto, že bych dala hezký domov a určitě lepší život někomu, kdo neměl štěstí v životě...Je mi těch dětiček líto :pensive:

Very tak pozdravujem Míšu a ať ho ty zubáky tolik nebolí.
@dablikolik neboj to se nic neděje já bublala celé těhu a po magnézku bývá těko od žaludku a po železe zas zácpa.
@rychnov3 už bydlíte v novém ?????bo mě něco uteklo??? :confused:

Holky teď raďte, máme možnost v září jet karavanem k moři. Asi někam do Itálie. Valče bude 5 měsíců. Tepla už takový nebudou tak by to mohla snášet líp.Taťka je tam coby dup , pohodlí bude taky postele , kuchyň i teplá voda.
1. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
gaban :grinning: :grinning: :grinning: A jak jsi ležela v autě, prostě vzadu bez pásů?

Moře ti závidím. Já mám v záloze nějaký last moment, kdyby nááááhodou to IVF nevyšlo. Ale myslím, že to nebude potřeba :slight_smile:
1. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
Sovi, při stimulce můžeš prášky baštit "neomezeně".

Gabi, jsme přestěhovaní od 8/5 :wink: A dokonce už je prodaný starý byt. No ale Ty si byla v nemocnici, pak byla Val malá, takže se nedivím, že Ti toto ušlo. :wink:
Gabčo, neváhej a jeďte! V karavanu je veškeré pohodlí. Ty kojíš, takže malá nic víc než Tebe nepotřebuje. Hele, za rok, až bude všude lézt a chodit, bude se cestovat hůř, však to znáš s Dušánkem. Vůbec se neboj a jeďte do světa (... hele, kdo s karavanem nebyl, neví, jaké je to pohodlí, takže na názory nezkušených nedej)... máte určitě plynové topení, sporák, všechno... takže je to v pohodě :wink:
1. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@rychnov3 jé Dani tak jak se Vám bydlí v novém, no vidíš proto to nevím, že jsem byla mimo :sweat_smile:

Jeli by jsme až třetí týden v září, karavan je pěknej , už jsme s ním byli v Chorvatsku a bylo to fakt pohodlí.Spíš si říkám, aby jí nevadilo jiné podnebí...
1. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
zdar holky tak dnes slečna stávala o půl desáté supr :grinning: no už jsem 13tt ale už jsem 14dní neviděla prcka na utz to se změí v pátek 6.8to mám ten důležitý utz na ty vady tak snad bude vše ok jako snažím se myslet pozitivně ale víte jak člověka napadá vše možné no pokud to dobře dopadne tak za odměnu si něco koupím pro prcka :grinning: tak snad jo.no ted jedeme k našim tak budu večer holky
sovičko třeba já byla ve předu a dala si sedačku dozadu a do lehu víc vem si poklštářek do auta je to pak lepší pod hlavu mě se dělá špatně v zadu tak proto ve předu v sanusu jsem prckům domluvila před odjezdem at tam pěkně zůstanou,no zůstal jeden,druhý vzal roha radši :grinning: ale zaplat pán bůh za jednoho snad to bude boovník pořádný :sweat_smile: až do porodu
1. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
holčiny, dotaz... ale on tu stejně nikdo není... Anežka mi (asi) vypadla z postýlky, jak je taková ta cestovní s odepínacím zipem z boku, v ní má matraci a tím bokem (asi) vypadla. Stála jsem zády, tak nevím, jak se na tu zem dostala... ale viditelné zranění nemá, spíš mi přišla hodně vyděšená a plakala... no ale pak jedla, když se uklidnila, tak docela reagovala i na srandičky jako normálně, ale najednou zas začala strašně plakat, pak zas klid, zas pláč, teď spí... ale plakala tedy hodně a celá se třásla a zalikala. Co myslíte, kdyby to pokračovalo (že jako pokračuje, protože se ze spaní vzbudila zase s hrozným řevem a nic nezabíralo), že máme radši jet na pohotovost nebo mám počkat do rána?? Dík.
1. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@rychnov3 utíkej na pohotovost, radši zbytečně, než něco zanedbat :frowning2:
1. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
@rychnov3 Dani já bych jí ještě sledovala a pak bych jela a hlavně jestli nezvrací a není spavá víc než obvylke.
1. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj,Dani,já bych asi taky jela,když si neviděla jakým způsobem padala,mohla si dát do hlavy a lepší jet zbytečně než si pak něco vyčítat.
Gaban,dnes se cestuje hodně i s malými dětmi,já jsem taková bábovka,tak já bych to nedala,ale pokud se na to cítíte tak proč néé,tata je scestovalý,na místo vás bezpečně doveze a pak si budete už jen užívat.
Neli,jak vy,Kubík i ty v pořádku?
Delf,letí ti to letí.Na utz držím pěsti ať je vše ok.
1. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
... tak abych Vás nenechala dlouho čekat. Spala 2 a 3/4 hodiny, což je u ní úplně normální. Šli jsme ji budit, tedy se strachem, no a probudila se do růžova, veselá a hravá, dojedla oběd a dorazila se celým maxi lipánkem! Takže to spíš vypadá, že to řvaní bylo z leknutí a hlavně z přetažení, protože dopoledne nespala a kolem poledne už bývá fakt hodně unavená... a já jsem po ní ještě chtěla, aby byla vzhůru a aby se usmívala... Ještě ji budu sledovat, ale fakt to vypadá, že to je dobré. Přesto díky za rady!
1. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
Rychnov, já bych pozorovala, jestli jí třeba nepadá hlavička nebo neusíná. Cestovní postýlka, to asi nebyla velká výška, ne ?
1. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@rychnov3 no vidíš........je to dobrý
1. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
tak se právě koukám do papírů ze Sanusu, v kolik tam mám jít ve středu na krev a nemůžu to rozluštit. Je to buď 7 nebo 8, ale nezdá se mi, že by tam byli už od sedmi... ahojko, nevíš náhodou, v kolik se tam na tu krev chodí?
1. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
Hezký nedělní večer...

S pádama se roztrhl pytlík :rolling_eyes: .

Gabi... jeď, já bych jela hned. Takže si koukejte Váju nechat zapsat do pasu :wink: ... A to by jel i Důša? Ale to už bude škola :confused:...

1. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@sovicka_ v sanusu jsou od půl osmý,určitě to bude v osm,tenkrát jsem to taky měla na osmou a na devátou dr.,to už věděl výsledky,které potřeboval.Já jdu na krev v úterý.
Né nadarmo se říká,že přes léto je více úrazů,hlavně,že je vše ok,jak u Tesi tak u Danči.
Já jdu bodat cetrotide,první den jsem bodla do břicha,včera zkouška do nohy a bylo to lepší,takže dnes zas noha.Ještě jednou díky za radu.
Jo a vzala jsem si ode dneška neschopenku,sic úroda zas nic moc,ale zaplatíme si ICSI,tak věřím a doufám,že alespoň dva bojovníčci budou a je mi jedno jestli budou mít červený nebo modrý trenýrky.
1. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jééé, Jusi, Mareček je vyfocený v deníku, cák jsi se nenechala vyfotit s ním :sunglasses: ?
1. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahojko, kam to pícháš, jakože do zadku?

My máme ICSI automaticky, jiná volba asi nepadá v úvahu. PN si nevezmu, mám dost dovči, alespoň nepřijdu o peníze. Ale já to mám takové flexibilní, takže jí asi nespotřebuju moc...

Na zítřejší kontrolu ti držím moc palce :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
Dobrý večer.Mám dotaz.Rozhodli jsme se přejít do Sanusu na 2 ivf ale nevíme jestl Hradec nebo Pardubice.Jak jste kdo byli spokojeni myslím přístup apod.Děkuji.
1. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.