• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu, myslím, že jen zaregistruješ a jedeš :wink: ale už je to dýl, co jsem se registrovala, tak to možná změnili..uvidíš :wink:
11. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Sanu, jdu v pondělí, koukám málá mýlka :grinning: jdu 22.6. :grinning: a sraz je tedy 23.6. viď? nebo taky 22.jejda, já su nějaká zmatená, černá se hodí ke všemu :slight_smile:
Luca má pravdu v Grandu toho maj, fakt krásný pidi věcičky :wink:
11. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
To jo tady na těch stránkách maj prdlajs, ale já si myslím, že v tom Grandu už to není.......?

Taky se dlouho neukázala Jusinka.
11. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Rozi sraz je 22.6., tak dorazíš s ještě horkejma zprávama...

Luci a taky Maruška snad dorazí :wink: mi došlo....
11. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
sanu, myslím, že je...to není to v přízemí vedle bot...tohle bylo v druhým patře :wink:

Haaa, už vím, co si dám k véče :dizzy_face: okurek s kefírem :dizzy_face:
11. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Kefír s okurkem mi taky leží v hlavě

A už jsem oficiální členkou MMB :grinning:

Určo tam juknu, tam by mohli mít takovou kombinézku jak chci na holčinku takovou tu ňuchavou, jak z toho matroše dělaj i ponožky ten měkoučkej.
Ale nejdřív samo juknu na MMB :grinning:
11. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Sanu - díky, jdu tam v 10h, tak pak hned za Vámi, už jste se domluvily, kde to bude? Nebo jsem zas přibržděná :sweat_smile: a ty věcičky jsou jak říká Luca, když jedeš po schodech nahoru, tak po pravé straně
Hojky, od kdY si zas budu moct dát vanu? A toho 22. budu měsíc po ET, co by už mělo být vidět na UTZ?
11. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Jo jo to už tam malinkýho pumprdlíčka uvidíš.
Vanu jsem si dala poprvé někdy v 16tt, ale to jen takovou vlažnou a to si dávám doteť. Teplé se radši vyhni...
11. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Zdravím sanusky,
jak se máte? :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Díky Sanu :wink:
Luci -jak se dostanu do té Vaší databáze?
11. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
rozi, do jaké databáze?? myslíš do tabulky?

čau tesi, jak je??
11. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
11. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
11. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
čau Luci, jde to, včera jsem byla na cukrovce v nemocnici a dneska jsme byli s manžou lovit kočárek :grinning: .

Chodím vás sem šmírovat, takže jsem i v obraze :grinning: .

Sanu, gratulace k holčičce a ke kočárku :wink: .
11. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
11. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Luci, ulovili jsme V-Cross v Opatovicích :grinning:
11. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
tahle je neeeeeeeeeeeeej http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23782674&tab=6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tesi, haha, koukám, že v-cross je oblíbenej :grinning:
11. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Luci kde tam na to chodíš, jsem to tam neviděla. Líbilo by se mi něco jako je ta první.

Nebo třeba jen takovou bundičku, tu jsem tam našla, ale nevím co pak k tomu teda pod to, asi jen dupačky, ale to by bylo málo....... :unamused:

Tesi nazdááááááááááááár hele nedorazíš na sraza???????????????????????????????????????, :slight_smile:
Jakej kočárek máte v páccu???
11. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Tes jooooooooooooooooo a nekupovali jste ho včera a nejsi z Chrudimi? :grinning:
11. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Luci, celkem se nám líbil, ale kvůli porouchané autosedačce jsme vybrali jinou barvu než je zbytek kombinace, ale to si myslím, je celkem v poho. Dobrá manipulace i cena :wink:

Sanu ahojjjjjjjj, kdy máte srazík? Máme V-Cross :wink: .
11. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Sanu, nn, jsem pardubačka a kupovali jsme ho dneska v Opatovicích. :wink:
11. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
No to jsem si už přečetla že máte Včko, jakou barvu???? Manipuluje se s ním dobře viď, no uvidím pak v prxi, snad s ním budem spokojené.... :wink:
Sraz máme 22.6. tak na 12 ještě nevíme přesně místo, ale Pardubky :wink:

Luci ta vypadá taky suprově a když si představím v ní tu holčinku s čepičkou :grinning: :dizzy_face:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23223941&tab=0
11. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
sanu, bundička je pro začátek blbá :unamused: aby mimču netáhlo na záda..lepší je kombineza, nikde mu nefouká a dobře se i oblíká :wink: mě se nejvíc líbí ta poslední :dizzy_face:
11. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
sanu, hezká, ale bundičku bych nebrala :wink:
11. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Luci, do té tabulky, jak tam o sobě píšete-jako IUI, IVF a tak :slight_smile:
Ahoj Tesi.
11. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Luci i když pod tím bude mít dupajdy? :frowning2:

Tes už to vidíííím :wink: Ten tam včera ani neměli snad, jakáá to je barva? Podobnej jsme okukovali byl hnědej a taky s nějakejm a kolečkama a sem tam byla ta kolečka bleděmodrá. Manža mě na něj zkoušel zlomit, ale nedala jsem se :sunglasses:
11. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Sanu, mrkni do alba, jak jsem psala Luci, nemáme stejnou autosedačku, byla rozbitá, tak jsme vybrali jinou barvu než zbytek kočárku, ale to nám nijak nevadí.
22.6. nic nemám, ale jsem taková málo ukecená, tak aby jste se nelekli :sweat_smile: .
11. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Když já bych jí chtělaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: A vypadá i docela dlouhá a když to je 56, tak se to miminko nehejbe, že by mu táhlo na zádíčka cooooooooooooooooooooooo? :grinning:

Tes a co cukrovka vše ok?
11. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
rozi, písni mi IP, co máte za sebou a nějaký info, ke komu chodíš,... a já tě ráda přidám :wink:

sanu, já nevím..každýmu vyhovuje něco jinýho..já měla ráda kombinézky :wink:

tesi, jasaaan, přijd :wink:
11. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.