• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jsem ko, jen letmo dočítám :wink:

@sovicka_ v mé oblíbené knížce je na tohle téma napsáno, že jistá paní po prvním ivf ležela ani se nehla, nepovedlo se, po druhém se chovala naprosto normálně a taky se nepovedlo... ovlivnit se dá stejně max zahnzdění pokud vůbec, to, jestli se embryo bude nebo nebude vyvíjet těžko... takže zrovna na olympiádu netrénuj, ale jinak to neřeš. Třeba já jsem potřebovala být doma, nasávat domácí pohodu a sluníčko, být zavřená v nemocnici, ikdyž jen chvilku, to by mě psychovalo...

@rychnov3 Dani, jak už jsem psala Tesi, jsou věci, co neovlivníš, hlavně, že to je ok :slight_smile:

@gaban Gabi, já bych klíďo píďo vyrazila :wink:

My opět bojujeme s kojením, mlíko nám tak nějak stačí, ikdyž žádná sláva, ale Marťas ho začal bojkotovat, někdy se odmítá přisát nebo se hned pustí a spustí hysterák,, ze stříkačky si to v pohodě vezme, takže hlad má. O tři hoďky později na tom samém místě, za těch samých podmínek je kojení normálka, nechápu... Dávala jsem si pozor, aby měl absolutní klid, flašku nedostal, nevím...
1. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@wobludka to má taky něco do sebe, že nemocnice stresuje.

@aja75 myslím, že tu holky píší, že je to srovnatelné, Sanus jako Sanus, obecně dobrá úspěšnost... tak asi co pro tebe bude praktičtější :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
@aja75 Aja, já jsem byla moc spokojená s MUDr. Novotnou, byla velice příjemná, ale hlavně všechno vysvětlila, takže doporučuju. Teď je v Pardubicích, za mě byla ještě v HK a za ní jsem přešla do Pardubek (nejen já). No a Sanus jako Sanus, spíš vyber to, co máš dostupnější po stránce dopravy.

Holčiny, díky moc za podporu... My bychom na tu pohotovst i jeli, byli jsme nachystaní, ale pak se probudila Anežka a byla jak sluníčko, do večera naprosto v pohodě a teď klidně spí. Navíc nevím, co by nám doktoři řekli, kdybychom si stěžovali, že nám dítě spadlo z 17 cm a nevíme jak - zda po hlavě nebo bokem nebo na kolena - a proto tam jedem... :grinning: teď mi to přijde spíš úsměvé, ale odpoledne mi do smíchu nebylo, když tak smutně plakala... :unamused:

Woblud, Ti nevím, je to kojení alchymie... já když jsem Anežku "připustila", vždycky cucala ze všech sil, dokonce z obou stran, takže neznám, že by mlíko bojkotovala, ale každé dítě je jiné... hele, on nemusí mít hlad, když si vezme ze stříkačky, možná pije proto, že to samo teče, ale na kojení neměl chuť, já v té době často slýchala přirovnání k nám dospělým, že občas nemáme chuť na jídlo a nemá to žádný vážný důvod, tak ať těm dětem ten luxus "nemít chuť" taky dopřejem, že za pár hodin chuť dostanou, já to tenkrát nechápala, teď vím, že to byla pravda...

Přeju krásnou dobrou :wink: My máme za sebou zahradí párty s grilováním a pak posezení na balkoně, byl teplý večer, nemělo to chybu :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 23:39  • Odpověz
.... a mělo to pokračování.... :grinning: :grinning: :grinning: prý v jednom kresleném vtipu (já jsem ho neviděla) psali: "až se uděláš, tak mě přikrej a zhasni..." toť konstatování od mého chotě, uvidíme, zda bude mít i nějakou dohru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Brou... tedy dobré ráno, už je po půlnoci :wink:
2. srp 2010 v 00:04  • Odpověz
@rychnov3 myslím, že když spadne dítě odkudkoliv jakkoliv, obavy jsou vždy na místě a není na tom nic bláznivého :wink:
2. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
... a přeju dobré ráno všem :slight_smile: Dneska mě čeká práce... byť do práce nejedu :grinning: Pracuju z domu.
Včera jsem nemohla usnout, přepadaly mě myšlenky jako "co když se mi neudělají žádná vajíčka", "co když vajíčka budou, ale nebudou spermie", "co když budou vajíčka i spermie ale žádná vajíčka se neoplodní", "co když se oplodní, ale žádné embryo se nechytí", "co když se chytí, ale potratím", "co když nepotratím ale dítě se narodí postižené"... Dneska mě to už přešlo, ale dojít k těhotenství je prostě trnitá cesta :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahojky,co s načatým dnem?Nějako se smráká tak že by úklid?

@sovicka_ Ne ne stimulační injekce se píchaj do břicha,střídáš pravou a levou stranu,sestřička ti ukáže jak se s tim zachází a první injekci si píchneš před ní ve středu.Já si pak píchám tu druhou,kterou ty nebudeš mít,ještě do nohy.Kontrolu mám v úterý,néé dnes.Jako co pracuješ,že máš volnou prac.dobu a hromadu dovči neni k zahození.
Dani,výrok z kresleného vtipu jsem buď četla a nebo už slyšela,takže u vás byl včera kouzelný večer či spíš noc,že.
Woblu,jak podlahy,betonovalo se?
2. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@aja75 Ájo, já myslím, že Sanus HK nebo Pardubky je úplně jedno, ono je to hodně propojené... vyberte spíš to, co máte dostupnější a až se rozhodnete, tak to tu spolu můžem probrat a vybrat dr., co by Ti měl nejvíc sedět - protože každý očekává něco jiného :wink:
@rychnov3 Dani :grinning: a s tím kojením máš recht...

@sovicka_ hele s dětma je všechno o nervy, kdykoliv se to může podělat a porodem to nekončí... tuhle jsem třeba četla, že sadismus je vlastně nemoc, která vzniká hormonální nerovnováhou zhruba v polovině těhotenství. Tak si taky říkám,jsem toho tolik problila, hormony dostávala, co když to moje úžasný miminko jednou někoho hnusně zabije... budu si říkat, že to všechno stálo za to? Prostě si to člověk nesmí připouštět, jinak by se zbláznil...

2. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@ahojkyholky milý s těma trenýrkama :grinning: to víš, betonovali jsme jak diví, máme asi půlku - navečer se pokusím dodat foto, teď jedu pro ségru a fičíme na Opaťák natírat molo :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Sovi, to dopadne dobře. Je to jasný, že se každý obává, jak se to bude vyvíjet, ale půjde to dobře, uvidíš :wink:

Ahojko, jj, večer byl kouzelný, tedy spíš noc :dizzy_face: :wink:

Woblud, s tím sadismem je to pravda :confused: :confused: Hm...

Užijte si den!
2. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojda holky, všem prima den :sunglasses:
Vrátila jsem se z chaloupky od kámošky, bylo tam nádherně, plno borůvek a hub.Vzpoměla jsem si na sanusku,jak jednou psala jak bránila pejska,na nás tam vylít jeden pořádnej hafan ,no a náš Maxik ,proti němu špunt,tak jsem je otrhávala od sebe a odnesli to kalhoty,mám tam pěknou díru, zrovna jsou nové a těhu, budu muset koupit nové, abych měla v čem chodit a zůstal mi pěknej 7cm škrábanec ,byla jsem z toho pěkně vyjukaná,páč krve ze mě teklo , ale pak dobrý,už mi to zplaskává.

Rozi dnes transfér, myslím na tebe,tfuj tfuj tfuj, at se pořádně zakousnou

Agi užij te si pořádně dovču a naber nové síly,at je líp

Sovi takové myšlenky vyhod a začni věřit .....

:wink:
2. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@ahojkyholky já myslela ta injekce do nohy, kam se to jako přesně píchá...

@beryk ale já věřím a takové myšlenky normálně nemívám, jen mě to napadlo... resp věřím nevěřím - prostě to beru pragmaticky - vyjde vyjde, nevyjde nevyjde, ale proč by to nemělo vyjít? Smůly už jsem měla vrchovatě, jsem prostě na řadě :slight_smile: :grinning:

2. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
Sovi, tuším, že holky psaly, že do stehna...

Rozi, držím palce! Ani jsem o Tvém transferu nevěděla. Moc Ti přeju, ať se chytí a ať vydrží!! :wink:
2. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Zdravím lidičky

rozinko tak tfu, tfuj , přeju ať se zakousnou :wink:
2. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
Do stehna,přesně tak.

Rozi,taky tfuj,tfuj,tfuj,si nám ani nedala vědět.

Beryk,ještě aby si do toho něco nechytla,buď na sebe opatrná,jinak já v rámci vycházek byla teď zase na borůvkách,prostě mě les přitahuje.
2. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@ahojkyholky objímáš v lese stromy ????Ty předdávají energii :wink:
2. srp 2010 v 17:28  • Odpověz
@gaban fakt joooo,to nevím,tak to já budu muset vyrazit i zítra a nabrat jí co nejvíce.Zatim mám štěstí jen na mraveniště,dnes jsem v zápalu sbírání super velkých borůvek opět do jednoho šlápla,odnesla to jen bota,rychle jsem je sklepala oproti minule kdy mám 23 fleků od štípnutí na předloktí.
2. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
taky jsem nevěděla, že má dnes Rozi transfer, držíííím :slight_smile:

@ahojkyholky co kontrola?
2. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
já jsem borůvky zpracovala do knedlíků, dortu a do dvou misek se šlehačkou a ještě mi zbylo. Ale další už nebudou, bohužel :frowning2: Leda bych si je koupila někde u pouličního prodavače, ale tím budu jen podporovat hřebenáče a já je fakt nesnáším :frowning2:
2. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
Holky, mě dneska ďobla vosa v kadibudce, normálně si tam na mě počíhala a zdrhla
Rozince hodně štěstí!
2. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
Čavec...

Rozi... taky ti držím pěsti :wink: ...

Woblu... vlastníte Opaťák, nebo jak to mám chápat?
2. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@ahojkyholky no jasný , jen objímej :wink: když jdem s Důšou do lesa tak vybíráme ty největší a objímáme :wink: to si vybíráme největší tlusťochy :wink:

holky Valu mě zlobí kouše mě do prsa a začla dělat u jídla blbosti.Pořád nechce dudase tak začla brutálně sjíždět pěsti, mlaská a slintá :sweat_smile: no taková volezlá holčička po bradě je z ní :sweat_smile:

@wobludka čéče ...... ďobla tě zrovna, když jsi tam trůnila :confused: :grinning:
2. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@wobludka k tomu kojení u vás, takže to děláš jak v nemocnici pořád.Nakojíš a pak dle ohadu dravce dokrmíš stříkajdou jooo.Mě už to nebavilo tak jsem jí šoupla lahev a vždycky se přicucla bez problémů. to jsem se jen crcala kolem krmení s ní a jsem ráda, že to už nemusím.Už se těším na příkrm.Až ji nacpu plívkou :wink:
2. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
jéé Šári přišly na email fotky :confused: :confused: :confused: ale jak je stáhnout.je toho mnogo........
2. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@sovicka_ už jsem ti psala ráno,že kontrolu mám zítra,krev,moč a dovím se kdy bude opu zda čtvrtek či pátek.
@wobludka a kam tě ďobla???
@gaban tak snad to Valinku přejde i když to slintání bude asi čím dál víc.
Kdo ví jak Míša už má v lázních určo manžu tak si užívaj,snad podá info až dorazí.
Taky jsem přemýšlela jak to máme s těhulkami dabli,čepeček s vysočankou,beryk a delf,souhlasí to pořadí tak nějako?
2. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
A já bych zabudla na andi,ta je nejčerstvější,žé.
2. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@sarii Tak nějak. Docela slušnej kus + asi čtvrtinu vody. Teda já né, ale ségra se dobře vdala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@gaban
@ahojkyholky jó, zrovna při trůnění, ale můj zadek zůstal ušetřen, schytala jsem jednu do lopatky :grinning:

@gaban tak tak, nakojím z obou a pak nabídnu odstříkaný ze stříkačky, teda jen přes den - v noci je mlíka dost a taky se mi nechce vstávat že... je fajn, že si to vzala z lahve, já se bojím, kor když mi teď u toho kojení dělá caviky :unamused: ale on si vezme tak jednu až dvě stříkačky, někdy to nechce vůbec, tak se to dá... naštěstí mi to pije i studený (ne teda vyloženě ledový z lednice), takže to zvládáme i třeba na parkovišti...

přijel manžel, musím jít kolem něj běhat, tak ještě podrbeme zítra...
2. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@ahojkyholky já jsem tele, už se mi ty dny pletou - myslela jsem, žes mi to psala včera, tj. že "zítra" je "dnes" :slight_smile: :slight_smile:

Míše se to už krátí, že ? Co nevidět bude zpátky. Šíleně to letí.

2. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
Včera,dnes a zítra cha cha......Nic si z toho neděj,nejhorší na tom je,že bude hůř a hlupák kdo si to nechce připustit.
Jo jo Míša by měla ve středu končit a hned se stavit v JI na kontrole,pokud neni změna.
Já se odpojuju prší,což nevadí,ale začíná i bouřit,takže pokud nenakouknu ještě ráno,tak na mě všici myslete.
2. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
Woblud :confused: :confused: s.ině vosa...

Gabi, Valinka vyvádí, koukám... neporadím, nevím, co místo dudlíku???

Jj, Míša už má společnost :wink:

hm, těhulky chybí....

tady začíná bouřit právě teď. Taky se odpojuju. Brou :wink:
2. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.