• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... tak jsme tu měli servisáka na počítač (ne teď večer, ale ráno), no a stejně mi ty fotky nejdou vkládat. Už jsem z toho bezradná, asi je někde nějaká zrada....

Holkýýý, kam s dítětem na Šumavu? Máte někdo tip na penzion s restaurací??
2. srp 2010 ve 23:59  • Odpověz
Ahojda holky,
to zas byla noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chytla mě migréna a bolí mě břicho,usnout se mi nedaří

Ahojkyholky držím pěstičky,at kontrola je OK :wink:
3. srp 2010 ve 04:31  • Odpověz
Gabčo, to je asi jen věkem, Martin teď taky objevil ručičky a každou chvíli je má v tý puse narvaný... až zase objeví něco jinýho, tak ji to přejde, myslím... to blbnutí u jídla máme taky a řekla bych, že hlad je nejlepší kuchař - takže ho nechám bejt a třeba za hoďku už se obvykle nají pořádně...

Dani, ani servisák si s tím neporadil? no to je prekérka... tak alespoň na tom rajčeti to zkouknem :wink:

@beryk ty na ty migrény trpíš, viď...dej si chrupku přes den, však bude líp
3. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
@beryk Ahoj nechci strašit, ale spaní bude čím dál těžší. Já se dnes celou noc budila, fakt super

Včera jsem jela pro mamku, že jedeme ke kadeřnici a zůstala jsem viset na obrubníku. Naši se ségrou mě pomohli auto sundat, abych nárazník neurvala úplně. Volala jsem kámošovi v kolik je doma zda se s tím dá něco dělat. Byla jsem strašně vyklepaná a celou dobu u kadeřnice mi skákalo břicho. Naštěstí to šlo opravit. Stejně si to vyčítám, ale hlavně že se nám dvoum prý nic nestalo.
3. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
@wobludka já bych tak ráda chtěla usnout,válím s po rád v posteli a spánek nikde, hlava už dobrý, ale bříško nebo spíš podbříšek porád bolí :frowning2:
jak jst dnes zvládli kojení?
3. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@dablikolik jj hlavně ,že jse vám nic nestalo :wink:
3. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@rychnov3 s dítětem bohužel neporadím :frowning2: My máme jedno místo oblíbené, jsou tam děti - firendly, mají tam i velký dětský koutek, ale pod kuřáckým salonkem, inteligentně :slight_smile: Venku je i trampolína a je to tam hodně na procházky, ale cenově dražší.

Myslím na ahojku a mačkám prsty co to jde :slight_smile:

Mně nějak není dobře, včera jsme měli míchaná vajíčka a ta vajíčka asi nebyla úplně ok :frowning2: :frowning2:
3. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,tak konečně mám výsledky z genetiky.Dopadly dobře,ale proč nám se to neuchití,to nám snad nikdo neřekne.Už se snažíme 2roky a nic.Lenka :frowning2:
3. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@tygr21 my jsme se snažili kupu let a intenzivě 4roky,vyšetření byly OK, dr nám říkala, že neví co má napsat za příčinu neplodnosti,prohodila , že psychika je svinstvo. Nakonec se nám to podařilo. nevzdávej to a věř, že vám to taky vyjde :wink: . Přeji hooooooooooooooodně štěstí :wink:
3. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
ahojky holky jdu pozdravit.des je hnusně teda aspon u nás ano
3. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojda,
hlásím že žiju ale nějak nestíhám psát.Ani nebudu dočítat,je toho straaaaaaašně moc.Tak se nezlobte.Budu se snažit dostat do obrazu postupně.
Tak jsme zvládli 14dní bez Adélky.nejdřív byla s jednou babičkou,pak s druhou.No a od včerejška je s tatínkem na chalupě.Takže jsem sama doma.
3. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky, uf, hlásím přestávku v práci :slight_smile:

Před chvílí tady taky sprchlo, ale teď to zase jde, tak asi za chvíli udělám přesun na nákup a domů. Něco jsem popracovala, ale začíná mě bolet hlava, tak toho asi nechám...

Tygr, to je mrzuté.... a kolik IVF už jsi absolvovala? My máme příčinu jasnou, ale co já vím, jestli je to jediná příčina? Třeba je chyba i na mojí straně, nevím. Je fakt, že první rok neúspěchů jsem řešila mimino šíleně, druhý ještě víc a teď třetí rok mě to přešlo a začala jsem se smiřovat s realitou. Je to už skoro tři roky, co jsme se začali snažit. A teď ten poslední rok (kdy mám paradoxně nejmíň starostí se zařízováním nového domu, člověk by řekl, že ty starosti mi měly převést pozornost jinam, ale nestalo se) mě to trápí nejméně.
3. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
No jo,nemáme to jednoduchý.Ale taky se dočkáme.Aspoň si toho pak budeme víc vážit a miminko si víc užívat.
3. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj všem,
tak nám počasí překazilo výlet, chtěli jsme do Pce na zámek tak sedíme zase doma :angry:
@beryk teda už to utíká už 18tt
3. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
madlina, já se děsím toho, že ze mě pak bude taková ta šílená matka, co se jednak furt o dítě bojí a jednak řeší jen a jen dítě - právě proto, že budu mít potřebu vynahradit si to bezdětné období :slight_smile: Nechci tak skončit a neskončím - a just ne :grinning:
3. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj,
@gaban nová profilová fotečka i v albu,hezký a Val se má dobře,když jí brácha takhle vozí za traktorem....

@sovicka_ i mě dnes přepadají deprese co když z toho nic zase nebude,na každou to občas asi dolehne.Hodím znovu dotaz jako co pracuješ a smím-li býti zvědavá kolik ti je?
@delf14 tady taky prší,ale je teplo,ještě si sluníčka užijem.

@beryk stále trápení,ale snad bude líp až budeš držet ten malej uzlíček v náručí.

Holky nevíte jak Rozi,kolik si nechala dát embroušků???
3. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz

Ahoj ahoj ahoj

Dneska večer doufám, budu moct nakouknout, že Sel dovolí..... dneska vezu mamul dom.....

Ve strašné rychlosti jsem koukla......

@ahojkyholky Tak jsem přišla na další věcičku co mi píchlo neplánovaně na atopák - solárko, 2x jsem byla a normálně to mám pryč a to jsem jedla i čokošku, tak jsem si dneska hned dala další dávku a budu to lehce udržovat...... :slight_smile:

@gaban Krásný fotky!!!! Moc vám to sluší! :dizzy_face:

Večer pa (snad) :wink:
3. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Bery, přeju, ať se konečně dobře vyspíš. Ale jak toho docílit, to neporadím... No a bříško, to snad bude dobré, je to ale votrava, když to bolí, viď...

Dabli, hlavně, že jsi v pohodě.

Tygr, 2 roky není tolik... vydrž a doufej!!

Odesílám, Anežka tu kouká na tlačítko on/off, tak ať se mi to nesmaže...
3. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
Díky za odpověd.Uvidí se,až pujdu na kontrolu,co mě řeknou.Do 40ti času dost,snad se to jednou podaří.
3. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
Sovi, pokud just ne, tak just ne, to záleží (naštěstí) jen na Tobě. A souhlasím, kdo řeší jen a jen dítě, je dříve nebo později na zabití (nejen od jiných matek, ale hlavně od "normálního" okolí....

Sanusko, já jsem Ti to říkala, že mi solárko pomáhá na vyrážku nebo exém, nebo co to mám. 6 minut týdně bývala vždycky moje dávka. Teď ne, nestihám, nepotřebuju, ale jinak doporučuju, solárko (mě) léčí! (a kamenovat pouze lehce, prosím).

Večer kouknu, teď jdem ven, přestalo pršet, a večer s holkama na badminton, tak se těším :wink:
3. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@rychnov3 Dančo kamenovat nebudu. Mě solárko pomáhalo na akné.
3. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@rychnov3 no já se jen bojím, že předsevzetí je jedna věc a realita druhá :slight_smile: :grinning:

Solárko je každého věc, jen - nemáš strach, jak jsou teď ty nové studie, že je to nebezpečné? :confused:
3. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@tygr21 čím dřív tím líp,když se ti to blíží ke 40,tak si pak říkáš,jestli na to vůbec budeš mít síly a pokud se nedaří,bývá ti věk zdůrazněn.Bohužel.

@sanuska v solárku jsem nikdy nebyla,su nemoderní žena,ale fajne,že něco zabralo i bez mazání.
3. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
Sovi, já nemám strach, že je to nebezpečné... rozhodně nejsem hnědá, jsem jen trošičku tmavší než bílá :grinning: :grinning: v těhle pidi dávkách, co já chodím, to podle mě nebezpečné není... myslím, že je to jako přejít občas po ulici na sluníčku :wink:
3. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
rychnov, oká, mě to jen zajímalo :slight_smile: Sama mám ráda, když jsem opálená. Když jsem sýrovitá (jaro, podzim, zima), tak jsem ble-é :grinning:
3. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po delší době. Teď nějak nestíhám ani počítač. Máme stále nějakou akci, nebo návštěvu. Zastavím se asi až v říjnu. Jinak mimi jsou ok. Já se taky držím. Otoky 0, tlak se drží.Jinak v pondělí jdu k jinému dr. do poradny (můj má dovolenou až do konce srpna), tak jsem zvědavá jak to dopadne. Moc se bojím, protže, když jsem s Maruškou byla 3x za těhu u jiného dr. tak pak jsem jela do nemocnice a ležela tam 14 dní.

3. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
ahoj holky, zase se hlásím. Nákupy za mnou, ach bože, jak já to nesnáším :frowning2: Ale ještě že se počasí umoudřilo a nepeče tolik :slight_smile:
Tygr21-jestli to číslo za tvým nickem znamená, kolik ti je let, tak máš času habaděj. Je nás tu spousta, co nám běží na třicet a nebo už dávno bylo. I já budu letos slavit kulatiny, čtyři roky se snažíme a ani jedno otěhotnění. Příčina se u nás v podstatě neví. Prostě za vše může psychika. Ale když koukneš do nějaké poslední tabulky, tak zjistíš, že Sanus má hooooodně velikou úspěšnost. Takže nezoufej, bojujeme společně všichni a dotáhneme to dokonce :slight_smile: MY, Sanusky, se nevzdáváme :wink:
3. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@gaban Gabčo, nádherný fotky, moc se povedly, jednotlivě komentovat nebudu - moc vám to sluší :dizzy_face:

@ladybeetle
@ahojkyholky nezoufejte, ono mezi náma, stejně si tím člověk nepomůže... někdo je hned v tom, někdo si musí počkat, spravedlnost v tom nehledejte. No já se svým ksichtem - na mě se zase každej kouká jako kdybych se zapomněla někde v příkopě cestou z diskotéky :sweat_smile:

@cepecek jsem ráda, že se vám dobře daří :dizzy_face:

o solárku nic nevím, nikdy jsem tam nebyla...

Do Sanusu bych se chtěla zítra objednat, tentokrát ne na gynekologii, ale na plastiku - v těhotenství mi vyrostla spousta pih a některý mi hodně vadí, zatrhávám si je za oblečení a tak :confounded:
dneska jsme byli u babičky a dědy, no teda babička už musí mít svatozář... náš děda děsně blbne, skoro nevidí a jezdí autem (toho doktora, kterýho podplatil, aby mu nechali řidičák, by měli zavřít :angry: ), utrácí majlant za děsný krávoviny, což o to, ony mu ty peníze brzo dojdou, ale aby si nenasekal nějaký dluhy :confounded: nalepila se na něj nějaká třicítka kvůli prachům a tak je děsnej king, no prostě už je starej a nesvéprávnej, jenže každej soudce by jen řekl, že mu závidíme :unamused:
3. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@wobludka to snad nééé,kolik je dědovi,že tak blbne???

@ladybeetle ahoj,tak jak máš neschopenku nebo chodíš do práce?

@cepecek zastav se častěji,to víš dvojčata mohou být dřív než je termín,tak ať nás nezaskočíš.Jo taky pocítím že dr. má dovču,sem se dneska ptala,jestli mi dá dárek k narozeninám v podobě ET a on,že to bude muset kolega páč on už má dovču,škoda,ale už prý potřebuje oddych,což je pochopitelné.
3. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahojky- mám neschpenku, ale nebaví mě to vůbec. Jsem barákovej typ, tady v bytě mě to šíleně nudí a rodiče máme daleko. Raději bych do práce, ale finančně se mi to na ty tři týdny nevyplatí. Hold to musím vydržet :frowning2:
3. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.