• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zdravíííím kočky :slight_smile:

dočetla jsem něco málo co jste napsaly.
My jsme stále po městě nebo u našich a nebo u tchánovců, takže to hodně flákám, ale načuhuji.
Dnes jsme byli na prvním očku, máme za sebou první Hexu, tak snad to přečkáme bez újmy, zatím je v poho, uvidíme ještě zítra, ale prý tahle první dávka bývá bez reakce :wink:
Příkrmujeme a zatím dobrý, Mišan baští, sní celou přesnídávku tu malou teda, ale myslím, že mu to zatím stačí, jen to co je zelené, není úplně tak ono :sweat_smile: :grinning:, holt brokolice není jeho oblíbená :grinning:, ale špenát s bramborem se dá s ksichtama sníst :grinning:

Dančo, téda jste měli kovbojku, ještě že z toho nakonec nic nebylo :wink: , Anežka je pohodová a přisuzuji pláč jak si psala, leknutí a ospalosti, znám to :wink:

Gabi, krásné fotečky :dizzy_face:

Woblu, moc hezky si to holkám napsala, spravedlnost v tom fakt není

snažilky nezbývá než čekat a věřit, že i na vás to miminko čeká :pensive:

Rozinka, má drobečky u sebe?, tak hodně moc štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

Beryku, na tebe myslím moc, ať je brzy všechno za tebou a už máš jen dobré zprávy pro nás, ale víš jak je na tom Květka, ta také bojuje neustále s něčím :confounded: , takže nezoufej i špatné věci se v dobré obrátí :wink:

asi moc nebudu, těším se na srazík v září, páč teď moc nestíhám
o víkendu máme pouť, tak mě čeká úklid a nějaké menší pečení :sweat_smile:
3. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@ahojkyholky myslím, že 74 :unamused: fyzicky v pohodě, ale není soudnej... jen co jsem tam byla, tak někdo volal, že cosi vyhrál, ale že musí udělat nějakou párty pro x lidí, no samozřejmě si je hned pozval :frowning2: on to už prostě nedokáže domyslet :pensive: protože on je přece mladej a nudí se, tak co by si nepopovídal, prachy má, tak mu to je jedno... jenže takhle je to se vším, kdysi kdysi se k nim vloupala nějaká cikánka a ukradla mu asi 20tisíc, normálně ji chytli, jenže byla furt těhotná, tak se to promlčelo, no samozřejmě se na něj nalepili nějaký vymahači dluhů a děda se toho hned chytil, že dluh má, tak ať si to vymůžou a klidně si to nechaj... tak jen čekáme, kdy nám cikáni přijdou podpálit barák...no jsou to starosti větší jak s dětičkama :pensive:

@verysek1 první hexa až teď?
3. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@wobludka přesně tak a pak že jsou starosti jen s dětmi chi chi.Ne k smíchu to není,oni lidi na stará kolena opravdu blbnou a může se jim něco říkat dokola,stejně si nepomůžem.
Kdo ví jak Míša,dnes má před sebou poslední noc,zítra si určitě doběhne pohladit ještě Frantíka a hurá domů.
Sovi,tobě na zítra přeji pohodové píchando.
Verýsku,sem si tuhle říkala,že nás flákáš,no jo,ale skoro každá po porodu zmizí,přibude práce a starosti,takže dík všem co tu zůstáváte.Jasně až bude chladnějc zas nás bude víc.
Loučím se,jdu se nachystat a pádím na pregnylovku.
3. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
Woblu, teda dědula vás zásobuje starostma :confused: :confused: :rolling_eyes: , ale mamka si vzala domů babičku a je to taky na palici, né nadarmo se říká, že staří jsou jak děti, jenže dítěti můžeš nařezat, ale starému....???? :sweat_smile: :pensive:

jinak první hexa - malýmu se hůř hojilo očko z porodky, tak to Dr. nechtěla zbytečně bouřit dalším očkováním, byla jsem ráda, že není hrrrr to do něj hned natlačit

Ahojko, no starostí ani moc není, malý je hodný, ale my se doma vůbec neohřejeme, brouzdáme všude možně, kde jaký obchod prolezeme, obchoďáky prošmejdíme a jsme u našich na dvorečku, páč v létě v paneláku toho moc nemůžeš a teď pár dní jsme trávili na Vysočině, manža pracovně u tchánovců a já jako doprovod, občas nějaká výpomoc v kuchyni :grinning:

říkala jsem si, že za čas už nám na srazík ani ten velký salonek nebude stačit, maminky potvrdí, takže bych to viděla na zamluvení kongresového sálu :grinning: , nééé teď fakt třeba zamluvit nějakou chatu na víkend + nějaká grilovačka, výlet nebo výšlap někam do přírody
3. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
Moc Vám děkuji za názory.Tak jsme se rozhodli pro Pardubice k té paní dr.Novotné.A když tam budu volat tak můžu říct že chci přímo k ní?Jestli nás k ní objednají?My jsme chodili předtím do kostelce ale přístup teda se nám moc nezamlouval a ted po 1ivf a potratu by nedělali žádná nová vyšetření před 2 ivf tak jsem si sama zajistila imuno a genetiku .Já mám za sebou právě 1 potrat v 7 tt pak byl zázrakem Tomík a pak dlouho nic až 1 Ivf a z toho potrat v 9tt a na ivf jsme šli kvůli spermiu manžela.Moc vám děkuju sanusky.
3. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
holky moc díky za pochcalu fotek, myslím, že velkou zásluhu, že jsou hezký má fotograf.........a hlavně na spoustě fotek co máme to dětem kazím hlavně já :pensive:

Very dobrý nápad ohledně srazíku :wink:
3. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
@aja75 čoveče já tenkrát šla do sanusu a jen se mě ptali jestli chci doktorku nebo doktora , vybrala jsem doktora a moc nám vyhovoval , hodný :wink:
3. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
holky a já po tý hexe můžu píchnout náušnice????
3. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
pochcalu........pochvalu :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
tak jsem dnešek teda už včerejšek proválela v posteli ,krom menší prochajdy se psem

@gaban nádherný fotečky,mooooooc vám to sluší!!!!!!!!!

@aja75 jj až se budeš objednávat,rovnou řekni, že chceš k dr. Novotné

@verysek1 at máte s Míšánkem noc v pohodě :wink:

@wobludka to teda s dědou máte mazec

@ahojkyholky ve čtvrtek jdeš na OPU?

Rozi hezky odpočívej,nechej se hejčkat

Míša dnes návrat z lázní

Jusi jak pak se s Marečkem máte?

čepečku supr, že kontrola dopadla OK

Lady at ti to utíká a naroste ti pořádná peřina a už je KET
4. srp 2010 v 00:35  • Odpověz
tak jsem si myslela jak krásně usnu, sice jsem se přes den válela, ale nespala jsem a ono prd, zas mě pobolívá bříško.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pohyby zatím necítím
4. srp 2010 ve 02:18  • Odpověz
@beryk neboj já jsem plašila, že pohyby pořád necítím a začla jsem je cítit až ve 22tt. Do té doby jsem ani nevěděla zda to pohyby byli.

Jinak u mě noc taky na nic. Pořád lítám na záchod.
4. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoooj...

Hapruje mi prohlížeč, to je děs... musím s tím něco udělat. Ale ne já, to by dopadlo :sweat_smile:

Holky těhule a předtěhule... jen se povalujte. Já bych někdy taky ráda, ale jaksi to nejde...

Gabi... sluší vám to, moc :slight_smile: . A i tobě, kecko...

Woblu... hmmm, s takovým dědou se nic neudělá. Jen tím zadělá na zbytečné starosti :rolling_eyes: ...

Přeji hezký den.
4. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoj,já si myslím že je chyba ve mě,protože je nemuzu u sebe udržet,ale uvidí se,až pujdu na kontrolu.Já už tolik na mimčo nemyslím,protože přestavujeme a tak máme jiné starosti.Za měsíc mám narozky,takže ta 40ka se rychle blíží.Nedá se čas nějak zastavit? :rolling_eyes:
4. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@verysek1 ahá, to je rozumné, nějak mi to vypadlo...
@beryk ještě vydrž, za chvíli začneš prďolu cítit a bude to zase o něčem jiném - nechci psát lepší, ono zase pak budeš někdy ráda, když si dá pohov :sunglasses: a vůbec, už víme, jestli je to kluk nebo holčička?
@aja75 ono někdo na kostelec nadává, někdo si ho nemůže vynachválit, to samé se sanusem, já znám jen sanus, tak nemůžu soudit... určitě si řekni, koho chceš :wink: já si taky řekla a neukousli mě :slight_smile:

Tak já jdu do sanusu v pondělí, oouknou mi ty pihy, budu mít s sebou mlaďocha, ta nevím, jestli tam mám na ně ťuknout - asi jo, co myslíte, že jim mám vzít, kafe jim asi nosí každej, co?
4. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahojda holky,
ted jsem se vrátila z města, byla jsem tam jen na otočku,no půl hoďka to byla,musela jsem na úřad podepsat papír,náš pejsánek zůstal po dlouhé době sám doma a když jsem přicházela ke vchodu,tak jsem slyšela to šílený štěkání,chudáci sousedé, ale snad většina jsou v práci nebo na dovče,tak doufám,že ve schránce nenajdu stížnost .

Sovi at kontrola dopadne OK :wink:

@wobludka zatím nevíme co to bude,minule na UTZ jsem byla mooooooooooooocinky šťastná, že po 5Ominutách mi našla nostní kůstku,uvidíme ted v 20tt,jestli nám to mimášek ukáže, chlap říkal, že hlavně at je to zdraví a můžem nechat překvápko,ale já jsem holka zvědavá.......,
4. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahojda,
jsem doma z nákupu.Pánové mají na chalupě 3 auta a mě slabou to ženu nechají tahat nákup na kole.Stydět by se měli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gaban, k fotečkám nemá co dodat.Jsou úžasný.

Soviska a Ahojko,nebojte,já ve svým věku taky nejsem přecitlivělá matka.Nějakej ten škrábaneček nebo odřeninu neřeším.A že je naše Adél pěknej lump. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A takový blázni jako známej určitě nebudete.Ty malou hlídaj aby se někde trošku nezhodila,hračku která ji spadne na zem skoro dezinfikujou.A Adél slízla i nějakou na zadek.

Tygr21,teda ségra tys mě pobavila.Prej 40se blíží.Ale hooooooooodně pomalu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my jsme od rána zase u našich, noc se obešla bez problémů, takže super :slight_smile:

@sarii
Šári, taky vzpomínám na časy válení

@gaban
Gabi, ty truhlo, sluší ti to na fotkách moc :dizzy_face:

@beryk
Beryku neboj, pohyby se brzy ozvou, u někoho dřív a u někoho dýl, je to i podle citlivosti každé z nás :wink: :slight_smile: , hlavně ať je miminko v pořádku a pohlaví-já jsem taky zvědavka :grinning:

@wobludka
Woblu, ty pihy mě taky čekají už to odkládám takovou dobu, ale budu muset vyrazit, tak pak informuj co a jak, tenkrát mě Dr. říkala, že některé odstraní i na pojišťovnu, tak uvidíme

@tygr21
tygr :grinning: :grinning: , kolikátku slavíš, že už myslíš na 40??? :grinning:
4. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@madlina
Madli, no to jsou chlapi :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jsem se Petra ptala když jsem mu volala a prej mu to blbý není.Ale sál se,takže to vážne nemyslel. :wink:
nevíte prosím některá jak má dr.Novotná dovolenou? Psala mi to už Luca ale je to dýl a nechce se mi to hledat.
4. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
čus všem,

@verysek1 to jsi neviděla všechny :sweat_smile:

Valunka spí, Důša je venku se psem a já povlíkám peřiny tak budu večer žehlit.Večer se nám vrací taťka, ale jen na otočku, dá ještě Francii a bude mít dovolenou.....hurá :slight_smile:
@madlina no teda......

holky válení jsem si užila, ale moc nevyužila :sweat_smile: teď si kolikrát říkám, proč jsem se v tý nemocnici nevyspala .....padá namě spaní hlavně dopoledne...... v noci šmejdím po pabaráku a ráno bych spala. Jsem tuhle do půl druhý malovala a uklízela ve sklípku.
4. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jsem si říkala jestli nejsem tak trochu líná.Když může nákup na kole vozit tchýně a jiní,proč bych nemohla i já.Ale na druhou stranu když pak vidím jak se kymácej ze strany na stranu a mají co dělat aby udrželi kolo rovně jak ho maj naložený.Zlatý auto na tohle.
4. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
Gaban,taky jsem si včera chtěla dopolko pospat.Nedostanu se do postela dřív jak před půlnocí protože mám odpolko.No a včera mě vzbudil pošťák.Zvonil jak na lesy tak jsem teda vylezla a samosebou jsem už nezabrala. :frowning2:
4. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme doma (teda už déle, ale až teď jsem u počítače), kontrola v pořádku, krev v pořádku, mám Puregon, už mám za sebou jeden píchanec, byly to teda nervy, ale ta jehla není fakt vůbec cítit. Manželovi to nedělalo dobře, takže píchat budu já :slight_smile: Jemu se akorát moc líbí to píchací pero :grinning:
Kontrolu mám v pondělí. Do pátku píchám 250 a pak 225.
Ptala jsem se na to špinění, prý je to normální i po té zastavovačce a prý mi pak dají ten utrouš, takže snad v pohodě.
A ptala jsem se i na to pití, říkal, že teď není nutné nějak více pít a kdyby hrozil hyperstimulák, tak ano, ale spíše iontové nápoje než třeba vodu.
4. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
Sovi,neboj píchání zvládneš.Když jsem to kdysi zvládla já,tak to zvládne každej :grinning: :grinning: :grinning: .Za chvílu budeš píchat jako profík.Budeš píchat jen do bříška?
4. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
madlina, no jo, jen do břicha, nic jinýho mi doktor neříkal.

ahojkyholky, hele, nevíš, co je s tou sestřičkou, která tam bývala dříve? Myslíš, že má dovolenou? Dneska tam byla nějaká jiná... já si už na tamtu zvykla :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holky,
než stihnu dočíst mám na Vás prosbu. NEvíte jak to funguje s kontrolama na nemocenské? Jsem konečně zase těhu v 9. týdnu a jsem v PN. NO a samo teď přes léto mi moc nevyhovuje být jen doma. Co se stane, když přijde kontrola a nezastihne mě doma? Dá mi nějaký lístek do schránky a co na něm bude? Zajímá mě jestli tam bude datum a nějaký čas nebo jestli tam jen hodí "..byl jsem zde Fantomas..." a pak když budu pryč třeba 4 dny, tak nebudu vědět, kdy u mě byli, což se pak bude špatně něco dokazovat.
zatím díky, zkusím pomalu dočíst, hezký den A.
4. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
Holky tak tohle se může stát jenom mě.Včera jsem si koupila do práce vodu.V práci jsem dopila starou tak si večer cestou domů říkám že na zítra vodu mám ve skříňce.Na schodech mi bylo divný co mi v batohu tak divně žbluňká když jsem lahev nechala v práci.Teď vlezu do batouhu abych si vyndala triko a co nevidím? Tu lahev o který jsem si myslela,že ji mám ve skříňce.Fakt magor. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
Anii,já byla domluvená s dr.ze Sanusu že si můžu chodit kdy chci a kam chci,a že kdyby přišla kontrola,že ji mám dát vědět a ona mi napíše papír,že jsem byla u ní.Měla jsem to po celou dobu neschopenky.I když jsem na kontroly pak chodila normálně na gyndu.je to blbost aby na těhulky chodila kontrola ale bohužel choděj :frowning2: .

Sovi,mě taky říkali do břicha ale ségra mi poradila,že můžu klidně i do stehna.6e je to jedno.A hlabně jsem neměla moc rozpíchaný břicho.
4. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
madli, aha... já budu zatím do břicha, zatím si neumám představit, jak moc se to břicho rozpíchá tou jehličkou...
4. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.