• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jasan,to je na tobě.jen předávám své zkušenosti dál.
4. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
madli, aspoň se pocvičíš, máš to místo činek :grinning:
4. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
Holky krásně by semi s váma "drbalo" ale musím do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Kouknu zítra dopolko.
Pa pa.
4. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
Sovi, mě stačí zvedat toho našeho 18ti kilovýho drobečka. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
madli, každopádně za info díky :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Zdáreček,Anii gratuluji a s kontrolama neporadím.
Sovičko,vidíš,první píchanec za tebou,hlavně,aby si nebyla jak já,čím dýl tím hůř.Hlavní sestřička má dovču,zřejmě tam byla sestřička ze sálu Gábina,ale i ta je moc hodná.
Beryk,jasně,zítra jdu na opu,tak doufám a doufám.
Madli,nákupy na kole se tahaj blbě,se převažuješ sem a tam.
4. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
.... včera jsem se už nestihla nahlásit, tak dočítám...

@cepecek Držím palce na kontrolu a objev se občas :slight_smile: ... a jsem ráda, že jsi v pořádku! :dizzy_face:

Lady, pěkně popsáno, s tím zkoušením a čekáním... A ať Ti to čekání utíká!!

Gabi, jdu najít fotky, jsem je neviděla...

Woblu, držím palce, ať se děda srovná... je to občas těžké, taky to znám...
A poznámka o spravedlnosti naprosto sedí...

Ajo, myslím, že je to dobré rozhodnutí. Jj, řekni, že chceš k Dr. Novotné. A moc držím palce!!

Verčo, užívej si venku, v bytě to fakt v létě není ono. A na sraz se taky těším! Bude nás "jak much.."
4. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
ahojky, a kolik máš folíků, jak to vypadá?
4. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
Gabi, fotky jsou nádherný!

Tygr, čas nezastavíš... je to votrava, ale bohužel taky pravda... no ale myslím, že do 40 daleko (u Tebe), co mám říkat já, letos Kristova léta...

Bery, kdy Ty se vyspíš???

téma pihy... taky bych měla zajít a můj drahý ten přímo musí, jinak už se mnou nevydrží, pořád mu to vopovídávám, že se nehlídá, že má dvě opravdu ošklivé, aby na to nedojel... takže na podzim bude lékařská sezóna (u nás).

Madli, s nákupama na kole, nevím, moc bezpečné to není... já to tahám na kočáru a v rukách, taky žádná velká pohoda, ale když nejsem organizovaná natolik, abych nakoupila všechno, když jsem autem, tak to musím oddřít... :grinning:

@aniii Aniii, hurá, už 9. tt! S kontrolama nevím... když je pošle zaměstnavatel, musí tam jít. Máš zaměstnavatele magora??? Jinak chodí vždycky na celou ulici, když už tam jdou na jednoho, vezmou všechny, pokud bydlíš na okraji nebo na vesnici, nemusíš se bát. No a většina doktorů by Ti napsala, že si byla u nich (zubní pohotovost, kožní pohotovost po kousnutí hmyzem, gynda apod.), no a Fantomas vždy napíše den a hodinu :wink: vlastně jako pošťák. Myslím na Tebe a držím nadále palce! Jo a... zajdi častějc :wink:

Ahojko, držím palce na OPU!!

Sovi, přeju příjemné píchando a hlavně ten správný výsledek!

... mám volno, babička ski zpestřuje s Anežkou dovolenou, tak toho využívám... mýt okna nebudu, poklidím a... asi něco zkouknu na DVD.
4. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
Sovi,nic moc 4 až 5,ale pokud budou 4 zralý vajíčka dobře se vyvíjející budu štastná jako blecha.U mě už s větším zázrakem nepočítám i když Rozi taky měla málo a teď takový nadělení,věda je všemožná.
Dani,jasně odpočiň si jak to psaly holky první den prospat,druhý po obchodech a možná třetí poklidit???Ale Anežka bude večer zpět tak vyhrává odpočinek.
4. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
ahoj holky.Zítra jdu na odběr vajíček.Nevíte za kolik dní de vracejí zpět?
4. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
petro, myslím, že za 2-4, někdy i až za 5, podle toho, jak rychle se rýhují a jestli máš prodlouženou kultivaci.

4. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
Mám prodlouženou kultivaci.
4. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
Sovicka
Chodíš taky do Sanusu do Jihlavy?
A jak jsi daleko?
4. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@petra7788 ahoj Peti taky sem chodila do JI ke komu chodis? urcite ti pomohou:slight_smile: klidne pisni do IP
4. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
Petro, dneska jsem začala píchat :slight_smile:
4. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
Holky ze Sanusu JI kdyby ste nevystacili s Puregonem mam pul pera cca 450IU mohu ho za symbolickou cenu prenechat v pripade nouze. Na dopichnuti postaci. ptala jsem se na to sestricky. Nic tomu neni je to v lednici od ledna co jsem byla na IVF
4. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
vysocanka
Ty už nechodíš do Jihlavy?Tobě nepomohli?Chodím k Fikerovi.
4. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
Sovicka
Jak ti to jde?
4. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
jojo chodim cekam krasnyho kloucka taky od Fikera :slight_smile:)))))
4. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
Nebo spise uz nechodim. pomohli mi takze uz me propustili vis :slight_smile:)))))))))
4. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
Petro, no zatím v pohodě :slight_smile: Jehla tam zajela jak nůž do másla.
Vysocanko, díky za info. Já jsem dneska platila za dvě krabičky Puregonu, to je peněz, to je peněz, fakt šílený :frowning2: Čekala jsem, že to bude trochu méně a to počítám, že mi to stejně nemůže stačit - no nevím... Teď píchám 250 na 3 dny, pak 225 na 2 dny, dál se zatím neví. Takže po neděli už budu mít jen 600 - to asi fakt stačit nebude :unamused:
4. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
vysocanka
Tak blahopřeju :slight_smile:
Vyšlo ti to na poprvé?Bylo to umělé polodnění?(ve zkumavce)
Jsi na neschopence?
4. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
Holky fakt kdyby ste potrebovaly tak vam to necham protoze to stejne neuziju a lepsi to nechat nekomu kdo to potrebuje nez to vyhodit.
:dizzy_face:
4. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
@petra7788 jo holky u me to bylo troskus lozity cekala jsem dve ale o jedno sem prisla. vyslo to napodruhe, protoze poprve se mi embrya prestavala vyvijet jeste mimo telo. takze ani nedoslo k transferu. Pak sme s manzelem absolvovali temer 4 mesicni lecbu na imunologii a po kontrolnich vysledcich sme se vrhli do dalsiho kola a to vyslo takze super.
4. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
Na neschopence sem. Fiker rikal at me ani nenapadne chodit do prace. A jsem po pravde moc rada ja bych ani nebyla schopna jezdit do prace pres celou JIHLAVU
sovicka
Ja jsem se poprvé bála si to píchnout,ale pak to šlo samo :slight_smile: Pak jsem si píchala asi 4dny Cetrotide
Vysocanko, a to jsi na neschopence celé těhotenství? Mě by z toho asi hráblo, doufám, že mi to dr nezakáže... máš nějaké náročné povolání?
4. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
NEMUZE TI TO PRIKAZOVAT JE TO CISTE TVOJE VEC POUZE TI TO DOPORUCI. JA VZHLEDEM K DVOJCATUM A NASLEDNEMU SYNDROMU MIZEJICIHO DVOJCETE O TOM ANI NEPREMYSLELA ... JINAK PRACI NEMAM ANI TAK FYZICKY NAROCNOU JAKO SPIS PSYCHICKY A NECHTELA SEM SE NERVOVAT. JINAK JE TO CISTE TVOJE VEC. NEKDO DOMA JE NEKDO NE. ONO FINANCNE JE TO KRIZE BYT DOMA, ALE ZASE JE TO OTAZKA CO KDO CHCE A JAK SE CITI.
4. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
vysocanka
Tak to je mi líto.
Docela bojím jak to dopadne.Jestě nikdy jsem nebyla těhotná.Zkoušeli jsme to s přítelem přes 2 roky.Pak mě gynekoložka poslala do Jihlavy.Fiker zjistil,že mám špatnej levej vaječník.A taky že se mi málo tvoří folikuly.Tak mi dával nejvyšší dávky poregonu.
4. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.