• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
bylo to smutny kdyz mi to rekli o tom jednom mimi ale zivot jde dal hlavne ze to jedno je ok.
My meli problemy oba a podarilo se nam to defakto az po roce v sanusu.. byla jsem i na laparo, na trech inseminacich, pak v laznich... bylo toho celkem dost. ale po trech letech se to podarilo konecne.
Zaplat panbuh ze dneska sou takovy metody a muzou nam pomoci.
4. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
vysocanka
Doufám,že to vyjde na poprvý.Problém je jen ve mě.Přítel je v pořádku.
4. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
Peti budu drzet palecky. Kdyby si cokoliv chtela vedet nebo poradit tak klidne pisni moc pravidelne sem nechodim ale nech vzkazik v IP na to koukam casto. Drz se je to boj, ale stoji to za to|!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
vysocanka
Diky.
Ja jsem taky moc nechodím.

4. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky,já vím že do 40ky mám ještě dost času,ale do tý doby,třeba už budu mít mimčo.Za týden jdu na kontrolu a tam se uvidí.Ted nevím jak se to jmenuje,ale cca5krát jsem byla uměle ze zkumavky a 4krát na transféru,ztoho 2krát na odsání vajíček.
4. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
tygr21
Proč to nevyšlo?
4. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@vysocanka Vysočanko, už 28. tt, to je pěkný!
4. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@rychnov3 jojo leti to co? :grinning: , ale uz bych brala tak 35 aspon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
vysocanko, četla jsem tvojí story ve fotoblogu, taky sis teda užila :slight_smile:

Vždycky když se koukám na ty testíkové fotky, tak vám je táááák závidím :slight_smile: :slight_smile:

Holky, manžel se mě ptal, kolik folíků se v průměru vytvoří při stimulaci. Ví, že je to individuální, ale pro ilustraci chtěl znát nějaký odhad - ale já mu neuměla odpovědět. Tak 5? :confused:
4. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahojky děvenky, děkuji za držení palečků, nemohla jsem dát vědět, neboť jsem lítala od DR. rovnou na chalupu za mamkou a babičkou. V pondělí jsem byla na KETu a mám je u sebe. V úterý byla sliznice přes 7mm a v pátek kolem 9mm, embryjka mi rozmrazili v sobotu, v neděli mi volali, že se obě dělej, že jsou2 a 5ti buněčný a v pondělí byli 4 a 10ti buněčný. Tak jsem mooooooooc napnutá. Tak snad dotřetice :sweat_smile:
Woblu-jinak vím, jaké to je se starými lidmi, mamka má u sebe už nějaký pátek svoji mamku a je to mazec.
Vysočanko-toto letí, už se určo pškně kulatíš a souhlasím s tebou, že do práce bych určo nešla, leda po přirozeným otěhotnění do 7.měsíce max, nechtěla bych si pak něco vyčítat, že do mě někdo vrazí nebo někde škobrtnu o přestavce a nebo dostanu míčem. A na nervy bych jako úča taky určo byla.
Těším se na Vás na srazík, jinak já jsem domluvená s ředitlkou, že zůstávám na neschopence i když neotěhotním, že budu zkoušet každý měsíc KET, tak bych toho ty mý žáčky moc nenaučila a ona uplně jasně a v pohodě řekla, že to bude pro mě lepší, ať jsem hlavně v klidu a otěhotním :wink:
Jinak jsem dnes dočítala celé odpolko 20 stránek,gže vše o Vás vím. :grinning:
Ahojlko a Sovi- vítejte brzy do nejhoršího čekacího období, Lady se k nám již zanedlouho přidá. Jinak od pondělí poctivě ležím, ještě zítra a pak už půjdu i posedět na zahrádku.
4. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@petra7788 máš dlouhé tmavé vlasy svázané do culíku???
4. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@vysocanka Ahoj, mrzí mě, že dvojčátka nedopadla, ale i jedno mimčo je moc fajn :dizzy_face:

@sovicka_ Sovi, to je vážně hrozně individuální, obecně by lékař měl stanovit dávky tak, aby z jednoho ivf bylo jedno těhotenství - aby jich nebylo málo, aby se to povedlo, protože skoro nikdy nejsou všechna životaschopná, ale zase ne moc, protože jsou to embrya a je neetické, aby jich patnáct zbylo a pak se rozmrazovala a vyhazovala, hrozí OHSS apod... Většinou je ideál tak těch deset... Víš, ono taky ne každý folikul obsahuje kvalitní zralé oplodněníschopné vajíčko, takže někdo má deset folikulů a z toho dvě vajíčka, jiný pět folikulů a z toho čtyři vajíčka... Na počet a hlavně kvalitu vajíček má hodně vliv věk, takže pokud jsi relativně mladá, tak ta vajíčka budou spíš kvalitnější. Ale třeba sem chodí holčina, která rozhodně stará není a vajíčka tvoří nepoužitelná, těch variant je spousta, takže to nemůžeš brát doslova, ale snad pro představu :slight_smile:
@rozinka007 Ahoj, moc jsme na Tebe myslely, je fajn, že se nemusíš stresovat kvůli práci :slight_smile: Tak teď je to na nich na prďolouších mrňavejch.
4. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@rozinka007 teda tak embroušci hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a věřím tomu , že se zakousnou :wink: :wink:
4. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@wobludka čili deset folikulů není nic zvláštního.
Mně by se samozřejmě líbilo co nejvíce folikulů s co nejvíce super vajci :grinning:

@rozinka007 holka, jak ti závidím, že už jsi po transferu a "jen" čekáš, já to mám celé před sebou, no - zatím to nepříjemné není, ale taky jsem sotva začala, že :grinning: Jak to tak čtu, tak ty dodržuješ opravdu ten pár-denní klid po transferu, ale zase chápu, že když je to potřetí, že chceš udělat to nej nej nej.
4. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
Jeeee, Rozinko, konečně nějaký zprávičky. Tak kolik těch embroušků máš zavedených? Ty dva???? Drž se kočko, hajej pěkně a nic nedělej. Opravdu nic. Máš to zakázaný :wink: Tfuj,tfuj,tfuj, myslím na tebe :wink:
4. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@rozinka007 Pekne hajej a odpocivej ja taky dva dny mela klid po transferu :slight_smile: hladila pupika a podivej na nej dneska!!! drzim moc moc palecky.
4. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
holky prasatko pro stesti:slight_smile: moc se mi libi.
4. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@rozinka007 držím pěstičky at to vyjde a koukej odpočívt v mezíéch ano :wink:
my dnes byla na šlapadlech supr odreágování taky jsem si zašlapala aspon jsem dnes něco třeba schodila,protože žeru jak na mlejn :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@rozinka007 díky za přivítání do nejhoršího čekacího období,ono už teď je to těžký,zda budou, zda se oplodní atd..však to znáte.

@delf14 kde jste byli na šlapadlech?
4. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
ahojkyholky-mám hnědé vlasy do culíku
4. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
ahojkyholky
Byla v uterý v sanusu?
4. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahojkyholky
V útery jsem byla v Sanusu.Nebyla jsi tam taky?Jak vipadáš?
4. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@petra7788 jo jo byla i v neděli,ty jsi měla růžový tričko viď?Všimla jsem si,že máš taky protokol s antagonistou a že už se budeš blížit ke konci a sestřičce si ukazovala puregon pero v neděli,kvůli dokoupení.Já teda jako dost pozoruju,to mám deformaci z bývalé práce.
4. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahojkyholky
Jo byla jsem tam i v neděli.
Zítra jdu na odběr vajíček.
Můžu se tě zeptat jak vipadáš?Jsi už taky na konci?
4. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@petra7788 v úterý jsme seděli naproti vám,čekala jsem ještě na neschopenku,kterou mi nechali v protokolu,jsem též na konci,takže se zítra uvidíme.
4. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
ahojkyholky
Byl tam i s tebou manžel?Možná už vím,ale nejsem si tím jistá.
4. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
V neděli néé,v úterý ano,mám brýle,v úterý jsem měla triko barvy khaki a černý ryfle.
4. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
ahojkyholky
Ja si moc nevšímám ostatních :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@ahojkyholky byli jsme v pastvinách na šlapadlech jé holky vy jste se potkali no supr
4. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@delf14 to je někde u vás?
Holčiny scháním tip na výlet se sedmiletou neteří,nenapadá vás něco,já nevím snad výlet parníkem nebo zkusit macochu,nebyl tam teď někdo jaké to tam jééé?????
@petra7788 a to já zas joooo,tak se ráno uvidíme a společně se prospíme,na kolikátou jdete?
4. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.