• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojkyholky
přijedem na 7:30
4. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
jo jo najdi si na mapě pastviny a ono ti o vyjede je to přehada a ted tam je nová atrakce,že každou hodinu tam jezdí vláček okolo přehrady je to dost supr doporučuji,mě to mo bavilo,že tam půjdu ještě jednou :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
... tak Rozi je zpět, pečlivě dočetla a třeba se tu častěji objeví :slight_smile:
Rozinko, MOC držím palce!!!!

Delf, šlapadla? To bych si docela dala, to je hudba mého mládí...

Holčiny, přeju krásnou dobrou :wink:

4. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahojko, Macocha je jen na objednání (o prázdninách je to beznadějně vyprodané), ale co třeba zoo ve Dvoře nebo v Jihlavě? Podzemí - Dobrošov u Náchoda, pevnost Hanička u Rokytnice v OH, rozhledna, třeba Suchý Vrch, těch tipů by bylo...
4. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
Já se též loučím.
Petra 7788,tak to budem mít společné separé,takže ráno na viděnou.
4. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
ahojkyholky
Už se moc těším.
Dobrou noc
4. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dani,v Jihlavě byla již několikrát v zoo,byla i ve Dvoře,v Plzni,ve Vyškově,ve westernovém městečku Šiklův Mlýn,ještě běží reklama na western Boskovice,ale mě ten Šiklák nějak nenadchnul,tak nevím.Taky jsem vám navrhovala srazík v Jihlavě,kdyby jste chtěly mrknout,jenže teď nemohu nic plánovat,tak třeba ke konci srpna,kdo by chtěl přijed omrknout naší zoo.
Macocha myslíš,že je tak přeplněná,já už ani nevím jak to tam vypadá,kdysi jako malá jsme tam byli.
4. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
to potkávání se v Caru mi připomíná - dneska tam kromě nás byla jedna paní a pak další paní s manželem, ty dvě se buď znaly z dřívějška anebo se tam potkaly, spíš se tam ale potkaly - a vyprávěly si vzájemně o svých (ne)úspěších s umělým oplodněním... a to dost do detailu a stylem "mně to všechno pochcípalo", na celou čekárnu... dost zvláštní přístup :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
teda sovičko to je drsné to ti povím taková slova co říkali :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ráno,
tak první píchanec doma za mnou, akorát se mi u toho udělalo pěkně blbě, když jsem vytahovala jehlu a zůstala mi na břiše kapka krve... mně se normálně blbě nedělá, ale asi ve spojitosti s tou krví... musela jsem si pak na minutku lehnout :grinning:

@delf14 souhlasím, mně by vůbec nenapadlo to takhle nahlas s někým probírat - i kdybych tam potkala kamarádku nebo třeba někoho odsud, tak si budu povídat o počasí, odkud jsem přijela případně o něčem jiném, ale určitě ne o embryích...natož ještě když by tam ta dotyčná měla manžela (kterej z toho byl "opravdu" vodvařenej) no, každý jsme holt nějaký.
5. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj tak jsem měla úžasnou noc. Mimi se vrtělo a bolel mě podbřišek až do třísel. takže jsem od 2-5 nespala.
5. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojda,chtěla jsem vás pozdravit a letím žehlit.

Ségra nebyla jsi náhodou 5x na inseminaci?
5. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
Holčiny, dobré ráno, my vyrážíme vejletovat do Babičina údolí...
5. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
Taky bych jela.A hned :slight_smile: .Užijte si to.
5. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
wobludka, jéé vy se máte :slight_smile: hezký výlet!
5. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahojda holky,nádherný den přeji :sunglasses:

@ahojkyholky @petra7788, myslím na vás,holky hodně štěstí,at máte krásná vajíčka :wink:

Rozi hezky odpočívej,at se embroušci pořádně u tebe zabydlí :wink:

@wobludka užij te si výlet :sunglasses:

@delf14 jak je ,co nevolnosti?

@rychnov3 jak sis včera užila volna, byl ňýký ten film na DVD?

@madlina taky tam mám velkou kupu na žehlení, vůbec se mi do toho nechce

@dablikolik jj ty noce to je labůžo :grinning:, aspon at přes den podbříšek nebolí

@sovicka_ první píchanec máš za sebou, zed už to bude lepší
5. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
dobré ráno holky.
@beryk jo jo musím zatukut asi už jsou pryč tak snad už to tak zůstane kéž by.
zítra mm ten utz o půl jedenácté NT screenig snad bude ve ok pak nahlásím,snad teda je a jen dobré zprávy začínám chytat nerva z toho.
tady dnes svítí sluníčko,dcera stávala o půl desáté :grinning: tak paráda,jsem zvědavá co dnes podnikneme,když je tady pěkně,přítel jel do polska pro naftu a pro brambory a my se válíme ještě v posteli :grinning: :grinning: :grinning: no ale už pádíme se nasnídat zas něco přibrat,včera mi řekl přítel,Ty hele nějako se nám zakulacuješ no povzbudivé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@sovicka_ to se stane hlavně ,že je dobanec tam a je to :wink:
@wobludka vy se máte taky bych někam teda vyrazila no aspon,že jsme včera byli na těch šlapadlech
beryk a jak se máš ty?už 18tt no páni letí to vid?!
5. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@delf14 u mě nevolnosti jsou porád, ale jak říkala dr. není se čemu divit, když mám porád vysokou hladinu HCG,už se nemůžu dočkat gen. UTZ v 20tt a modlím se ,aby mi řekli,že je mimísek v pořádku. Tobě zítra budu držet pěstičky
5. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
beryku ,věřím tomu že ti ani nic jinýho neřekne.

Ženy,mám vyžehleno.Teď si dám kávičku,oběd a pak "hurá"do práce.Aspoň že se večer vrátí Petr s Adél.Takhle dlouho jsem bez ní ještě nebyla.Během třech týdnů jsem ji veděla snad jen 3x.A příští týden vyrážíme pod stan.jen maminky s dětma.Šest maminek a šest dětí.Jsme zvědavá na nás.Adél ještě pod stanem nespala.
5. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
tak jsem právě prozradila mojí mamce, že jdeme na umělé oplodnění - a že už tam vlastně dávno chodíme. Byla z toho celá paf a nevěděla, co mi na to má říct :grinning: Říkala jsem si, že to nebudu tajit, ona to dál šířit nebude a já měla nutkání to někomu říct, nějak jsem to v sobě už potlačovala.
5. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
Sovi ono je lepší se někomu svěřit.Třeba jen jednomu člověku.O nás to ví jen pár vyvolených ale z rodiny nikdo.Po zkušenostech než jsem otěhotněla s Adél,jsme se chtěli vyhnout otázkám typu: tak kdy na to jdete? tak co,povedlo se? atd.Moc jsme si nepomohli páč se nás teď ptají : a co druhý?,máte nejvyšší čas. Vy druhý nechcete? A půjdete zase do umělka? atd. No tak nevím co je lepší.Zatím každýmu stačí odpověď že to necháváme na přírodě a pak se uvidí.Teď si chci užívat Adélku a né se ještě honit kolem mimina.I když mě to pěkně s..e,že furt nic.
5. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
Jo jo,kdyby věděli že zase lítám do Sanusu.

Ségra, ty koukej doma mlčet.Zatím to nechci šířit dál.
5. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoooj...

Jsem ráda, že se Vysočanka ukázala :wink: ... Snad i snažilkám dodala nové naděje... A gratuluji k hošíčkovi :wink: ...

Sovi... když jsi to tak cítila, že to musí ven, tak jedině dobře :wink: .

Woblu... užijte si vejlet a bude foto s babičkou :sweat_smile: ?

Rozi... tak co mastíš za hry :dizzy_face: ???

5. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
Petra 7788:Nevím proč to nešlo,ale musíme na to přijít.Na kontrolu jdu až za týden,tak se uvidí co na to řekne doktor.
5. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
Woblud, užijte si výlet.

Bery, jj, odpočinula jsem si, dvd sice nebylo, ale koukala jsem na internetu na ano, šéfe, v úterý jsem to propásla a ten díl ze Šumavy jsem ještě neviděla..
A věřím, že ten UTZ za pár týdnů bude v pohodě :slight_smile:

Delf, hodně štěstí na kontrole, ale věřím, že jo.

Sovi, píchando zvládáš dobře, jen tak dál!

Přeju všem krásný den!
Ahoj ségra,doma nic neřeknu.Kdy jdeš do Sanusu? :wink:
Čauky hojky, děkuji za podporu všeeeem!!!! A zdravím nové, které zatim neznám.
tak dneska maj holky OPU, tak pořádný gule.
Dani-teď jsem tu furt, když jsem přikovaná, chtěla jsem se pořádně vylítat, když pak budu doma a ležet.
Sari-takový prostý hry :grinning: jako hada, tetris a tak :grinning:
Beryku-krátí se nám čekání, už je čtvrtek :wink:
Lady-mám 2 :dizzy_face: doporučovali mi to oba hlavní embryologové,když je to prý potřetí a po kryu
5. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Půjdu asi až v září.
5. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Tak jak Míša? Vylázńovaná?
dELF-HOLKA HLÍDEJ SE! toto letí už 14tt :slight_smile:
Lady-ty bys teď měla jít na UTZ ne?
5. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.