• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Madli, já jí to původně říkat nechtěla, ale bylo mi blbé se celý srpen vymlouvat, proč nechceme jet k ní na chalupu a podobně. Navíc ona je taková, že když jí řeknu "nešiř to dál", tak to šířit nebude a stresovat mě mnoha otázkama taky nebude. Asi se mě sem tam zeptá "tak co?", ale nebude to přehánět - a kdyby ano, stačí abych jí řekla a přestane. A manžel mi říkal - sdílená starost je poloviční starost. U nás to taky ví pár lidí - nějaké kolegyně v práci - ale těm neříkám podrobnosti, přijde mi, že to až tak nechtějí poslouchat, pak tady na diskuzi a v dalších diskuzích na které chodím, pak jedna kamarádka a jedni známí přesně taky vědí, že už jsme uprostřed toho všeho - jenže je taky nechci moc zahlcovat podrobnostma... ale jinak nikdo. Například rodiče od manžela ani netuší, že něco takového podstupujeme a vědět to nebudou. Tak doufám, že se nebudu litovat, že jsem to mamince řekla.
5. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
Sovi určitě toho litovat nebudeš,neboj.My asi taky budeme muset s pravdou ven.Dokud sem byla s Adél doma,tak jsem po KETu neschopenku nepotřebovala.Ale teď co chodím do práce to bude těšší.nemyslím v práci ale doma.Hlavně tchánovci bydlej s náma na patře takže budou vyzvýdat proč nechodím do práce atd.No uvidíme,nějak to dopadne.
5. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ségra,abyste na tom nebyli líp než my.Ale držím pěstičky. :confused:
5. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ono se to povede neboj.My jsme oba relativně v pořádku a nic z toho.Holt si musíme počkat .Ale dočkáme se.
5. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
... tak tu máme ségry, Tygr a Madli... jestli se nepletu. Jak Vás neznám osobně (tedy ze sester půlku osobně znám :grinning: ) tak se mi to nějak motá.... My jsme tři ségry a vůbec by mi nevadilo, kdybych tady v partě nějakou měla. Né, že bych jí to přála, to né, ale na ten pokec to není k zahození.

Sovi, litovat nebudeš, opravdu sdělená starost je poloviční...

jj, Míša by se měla ozvat po lázních, už je doma...

Holčiny dnes na OPU, jsem zvědavá na výsledky...

Tak a pádím, jedem k mé mamce, těším se, nebyly jsme tam od víkendu...
5. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
A vy jste fakt sestry? To je tedy opravdu náhoda... a pech zároveň.
Moje sestra je bohužel velice plodná. To bohužel je samozřejmě v uvozovkách. První dítě má napoprvé, druhé dítě "až" napodruhé. Život je holt nespravedlivej.

OPU-ařkám držím taky palce.
5. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahoj vespolek,

hlásím se z domu, hurááá, už mě to tam nebavilo
utahaná jsem jak kotě, vůbec jsem si tam neodpočinula a teda ty co byly z lázní nadšené, tak by mě strašně zajímalo z čeho, nic tam není
nebýt paní co přijela vzápětí po mě, tak se tam zblázním
hlavně jsem zvědavá, jestli to k něčemu bylo
jsem objednaná na mojžíšovou a mobilizaci kostrče, tak uvidím, budu si to platit sama páč nemají s mojí pojišťovnou smlouvu

všem držím pěsti at už jste v jakékoli fázi, ztratila jsem přehled
5. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@misa.77 Vítej zpět :slight_smile:
5. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj,překvapily jsme vás?My se s přítelem snažíme skoro 3roky a nic.Závidím ségře že má Aduš.Já se taky dočkám.Právě Markéta mě sem navedla,abych se vás zeptala jak a co mám dělat.Jste tu samý skvělý ženský.
5. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky,jestliže jsem včera psala,že budem mít s Petrou společné separé,tak jsem ani netušila jak sem blízko pravdě,protože dnes byl fofr,tak jsme byli na pokojích po dvou a já opravdu s Petrou.Alespoň nám to uteklo.Co se týče mého výsledku tak už nadšená nejsem,mělo být 4 až 5 foliků,ale bohužel ty dva už nenašli,zřejmě praskly tak mám jen 3 vajíčka,teď nám nezbývá než se modlit,aby byly v pořádku a oplodnily se.Budu volat zítra a pokud z toho něco bude tak ET už v sobotu,prodloužená kultivace u nás nemá cenu páč neni z čeho vybírat.Na sále jsem upozornila sestřičku,že mám fialové ruce od borůvek,aby si nemyslela,že jim tam kolabuju a hádejte o čem se mi zdálo při narkoze,no jasně,sbírala jsem borůvky a že jich bylo,škoda,že mě probudili.No nejsem já na palici???
5. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak jsem dnes byla na odběru vajíček.Mám jich bohužel jenom 3 :cry: .
Doufám,že se budou dobře vyvíjet.Zítra budu volat do sanusu,tak uvidím.
5. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
@ahojkyholky
Já ani nevím co se mi zdálo,probudili mě moc brzo,nemohla jsem moc dlouho snít :slight_smile:
5. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
Čauky tygr, určo se dočkáš, jen nevíme kdy, ale jednou to bude, já v to věřím. Jaktože 3 roky? co je v nepořádku?
Míšo- vítej doma, já kdybych tam neměla 2 sparingpartnerky a nebylo tam fitko, tak tam taky asi umřu nudou, ale když věříš,že to pomůže, tak to zkousneš a věř, že to pomůže, Mojžíšovka a lázně a ta kostrč je na nejlepší cestě
Tak hojky-jak dopadlo OPU, jsem zvědavá kolik vajuch, myslim na Vás, je to napínavý.
5. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
@petra7788
Taky jsi dostala domu léky?
5. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@ahojkyholky
Taky jsi dostala domu léky?
5. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
Jojo, hojky, jak jsem dopsala, tak to čtu, to je furt pěkný, já měla při 1IVF 2 vejce a při 2IVF 1 vejce. Jste byly na stejném pokoji, tak máte stejně vajíček? Asi Vás odhadli sestřičky předem :grinning: :grinning: tak aŤ se všechny pořádně oplodní a dělí o 106 - tfuj tfuj tfuj
5. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@petra7788 Jasně crinone na zavádění večer až dojde tak pak utrogestan,ty bys měla mít navíc estrofem nebo jak se to jmenuje,ten by měl být na podporu růstu děložní sliznice,tu mám zřejmě a zaplať pánbů za to, v pořádku.Alespoň ti to říkala sestřička,že ti to daj.Jinak břicho ok,drobně špiním,ale to je v pohodě.
5. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@rozinka007 telepatie funguje,ty napíšeš a mi se zrovna hlásíme a ještě obě najednou.
5. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@ahojkyholky
Sestrička říkala že dostanu léky, a že už to přítel zajistil,že proto byl v lékárně.To jsem teda čuměla.Mě jen bolí trochu břicho,ale nešpiním.Asi se začnu modlit,aby vše dobře dopadlo.Estrofem jsi taky dostala 3x?
5. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@rozinka007
taky se ti něco zdálo,když tě uspali?
5. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
@petra7788 ne já estofem nemám a na modlení jsem se už dala.
5. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahojko-na telepatii fakt věřím :wink:
Peťo-mně se nic nezdálo, ale já zas miluju ten pocit uspávání :grinning: prý z toho bývá závislost :confused:
5. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
já beru estrofem a 6 kuliček utrouše denně
5. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@rozinka007
ja budu brát 6 kuliček denně utrogestanu až doberu crinone.Estrofem budu brát 3denně.
5. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
Rozi, já teď ne. Co blázníííííš :wink: Nenarostla mi ta sliznice, takže teď mám pauzu. V sobotu doberu Duphaston, abych vůbec dostala mrchu. Jinak mám doma Estrofem a až koncem srpna kdyžtak bude transfer :frowning2:
Jdu vařit
Peťo, tak to já beru estrofem 2x denne 2 tabletky
Lady-já myslela, žes už to dostala teď nekdy, takto jo, tak po tom dufastomu se ti rozjede mrcha a 5DC jdeš na KO k Šári, ne? A doma je blaze viď? :wink:
5. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
Míšo, zdarvím tě tady mezi námi. Teda holky, já jsem z lázní nadšená, bylo to super. Fitko, bazén každej den, nádherná příroda a okouzlující kavárničky. Nevím, jestli je to tím, že jsem tam byla v únoru a bylo spousta sněhu a málo lázeňských hostů. Možná bych tam teď taky nadšená nebyla, ale zažila jsem ve Frantovkách jak nádhernou zimu, tak překrásný skorojaro a mám fantastický zážitky.
Ahojko, Petro a Rozi, holky moje, mYslím na vás a držím pěstičky co to jde :wink:
5. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
Rozi, doma blaze není, nebaví mě to vůbec!!!!
5. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
Pátý den na kontrolu nejdu, jdu až jedenáctý den přímo na UTZ, ale doufám, že po Estrofemu se netvoří cysty na vaječnících. Mám totiž blbý tušení, že ji tam mám teď zase :frowning2:
5. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.