• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@misa.77 zdravím tě zpátky z lázní :slight_smile: Já v těch svých byla spokojená vzhledem k tomu, že jsem byla uprostřed krásné přírody a mohla jsem chodit na výlety, což mi vylepšilo kondičku (kterou jsem teď bohužel zase ztratila). Jinak to byl taky vopruz... ale snažila jsem se užít si to a odpočinout si.

@ahojkyholky
@petra7788
To to máte holky pěkne spárované, každá tři vajucha, uvidíte, že se udrží a budou se vzorně vyvíjet! Držím vám pěsti. A je to šílený jak to letí, přijde mi to jako včera, kdy začínala ahojka tuhle stimulku.
Ten odběr bývá 8-14 dní po začátku stimulky, nebo 8-14 dní se týká toho termínu zavádění embryí? Začínám si tak počítat, kdy bych teoreticky mohla jít na odběr já....

Jak se zkracují ty prohlídky? Teď půjdu po pěti dnech na tu první (po pěti dnech injekcí). Je možné, že další kontrola pak bude hned po dvou dnech? Kontrola je v pondělí, je možné, že na další půjdu ve středu? Docela by se mi to totiž hodilo.
5. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
Jo, Sovi, to se těžko odhaduje, dle kontrol, já šla vždy na OPU 11DC, 8-9dní jsem píchala.
Peťo a Ahojko-Jinak ta prodloužená kultivace je to nejlepší k uchycení, mně se na ni chytli mý dva první embroušci, zaváděli mi je po 4 dnech, ale Berykovi v Brně myslim až 6.den dokonce, tak to se musí chytit :wink: a po stimulce budete mít hlavně mega sliznici :sunglasses:
Lady-já jsem zas ráda, že si jsem doma v klidu bez stresu a fakt mi to vyhovuje-i když teď mám jakoby prázdniny, ale jsem stále na neschop. A nejsi sama jako já-manža teď zůstává i přes noc v práci a ty máš doma trhače :dizzy_face:
5. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
Jo a s těmi prohlídkami Sovi, je to tak jak píšeš: 5DC, 7DC a 9DC UTZ a KO, 11DC OPU a 14-16DC ET
5. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
@sovicka_
Strašně moc se bojím jak to dopadne.Doktor mi říkal při poslední prohlídce,že mám jen jedno vajíčko,tak to bylo docela překvapení..
5. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@rozinka007
jezdíš taky do JI?
5. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
No já to nemám na DC, protože mám dlouhý protokol, ale ono to odpovídá vlastně dnům píchání, že? No 1. den píchání byl včera a v pondělí bude už 6. den píchání, ale kontrola 8. den píchání se dá tedy čekat, to je fajn, fakt se mi to hodí, poniváč mi to ušetří jednu cestu.
5. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
Jsem holky říkala Petře,že mě dvě vajíčka chybí dle prognoz a jí dvě přebejvaj,tak jsme se tam tomu zasmály.
@rozinka007 já jsem s prodlouženou kultivací počítala,říkala jsem si pět vajíček,čtyři budou ok,dvě zamrazíme,dvě zavedeme a houby,teď se bojím,bojím,aby ty mý trpaslíci vůbec byli.Zítra se tam telefon přehřeje až si všichni budem volat jak to vypadá.

@petra7788 do JI jezdím jen já,sovička a Míša a jezdila vysočanka a čepeček / těhulky/ jinak jsou tu holky ze sanusu v Pardubicích a Hradci.
5. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
Mě to docela překvapuje, že tak málo holek jezdí do Jihlavy, přeci jen Jihlava není úplně malé město a přijde mi, že široko daleko žádný CAR... že by všichni jezdili spíše do Prahy či Brna?
5. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
Sovi,do Jihlavy jezdí hodně holek,dnes tam byl fofr,je to o tom,že málokdo vyhledává nějakou diskuzi,já třeba na koníka narazila náhodou a jsem za to vděčná,protože hodně informací mám odtud.
5. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@ahojkyholky
když jsem odcházela,tak tam byl novej pár se zapsat
5. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
jojo, jezdim do Pard., to tam máte hodně lidí, když tam byl takový fofr, já byla na KETu sama a ráno tam byla jen 1 holčina na OPU.
Mě při 2IVF řekl,že jich bude minimálně 8 a byly jen 2 vejce a z toho 1 se oplodnilo, zbytek folíků prý byl prázdný nebo co,ale nějak se mi nechce věřit,ale s tím už nic nenadělám :frowning2:
5. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
Chlap mě to říkal,že tam byl nový pár na objednání.
Rozi,on tam byl spíš fofr,že náš dr. bude mít dovču,takže kdo mohl ten stimuloval,jinak sestřičky říkaly,že na to nejsou zvyklý 4 opu denně.A to má hlavní sestřička a jedna z emdr-oložek dovču,tak to bylo ojedinělé.
Jo a chtěla jsem se zeptat jestli se něco platí za transfér a zabudla sem,nevíte jak to je?
5. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
ahojko-já platila v pondělí 3100,- jsem byla dost překvapená. Jinak 4OPU je dost, v Pard. maj jen 3 pokoje.
Nepodražil Sanus holky, nevíte?
5. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
Mně říkali zmražení 2600, prodloužená kultivace 2600, ICSI 8 tisíc - nebo 7? Teď nevím.
5. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
A je jasné, že ne všichni, co jezdí do Jihlavy (nebo HK nebo PA) chodí na koně... to by tu byl pěkný chaos, kdyby jo :slight_smile:

Už mám na břuchu jednu modřinu, ach jo :frowning2:
5. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
V Ji maj jen dva,tak jsme byly po dvou a musím vám napsat takovou příhodu,ráno,když jsme přišli tak nám sestřička říkala,že dnes pánové na pokoje nemohou,kvůli soukromý té druhé a povídá tomu mému ať přijde po půl jedenáctý a on se normálně sebral a odešel bez odběru,což jsem já nevěděla a pak když přišla embr-oložka informovat nás o vajíčkách,tak se ptám jak je na tom chlap se spermijkama a ona povídá,že neví,že jí utekl ráno a že ho teprve teď nahnala do kabinky,tak já třičtvrtě hodiny po odběru a nemám matroš.Smějem se tomu ještě teď.
ICSI v JI je 7800,prodloužená 2800 to vím určitě.
5. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
5. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahojko-tak to se povedlo, já bych z toho byla na Chocholouška, hlavně že tam dorazil pak. jinak nevim, asi se platí i rozmražení anebo fakt v Pard. podražili :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@ahojkyholky tak to je fakt dobrý teda :grinning: :grinning: :grinning:
holky nevíte jak je to s tetanem v těhu?může se dát nebo né?
5. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
Zdar...

Přidávám se k Lady, já jsem si lázně fakt užívala (v dubnu a květnu 2005). Ale je tu víc holek, co na to spíš nadávají, vzpomínám na Pavlu např.

Ahojko, Petro, 3 vejce, nu což, není to světové, ale na miminko to stačí. Moc držím palce!!!! A chápu Vás... měla jsem 5 vajec, ale vzhledem ke spermiu jen 2 embrya (takže Vám takové ztráty nehrozí, tenkrát u nás byla morfologie 0%...). Takže ten pocit, že jsem doufala v mražení a pak nebylo co, ten znám.... a není to nic moc.... ale nezoufejte!

Lady, cysta? Snad ne, to by sis začala vyžírat všechno, co jde, na to tu už ale jednu odbornici máme (myslím Neli), jak ta se má???

Sovi, druhá kontrola může být klidně po dvou dvou dnech, i když běžnější je po třech, uvidíš... no a odběr je cca 9-12 dní od začátku stimulace, 14 už je moc, to tu snad nebylo, tuším...

hm, tak to by byl mazec, kdyby všechny klientky Sanusu chodily na koně, to bychom se v tom fakt nevyznaly...

Ahojko, příhoda dobrá.... ale nedivím se mu, oni ti chlapi jsou občas vyklepaní, jak se uspává a budí a šťourá někde, málokdo to nese lehce... zvlášť když jde o jejich květinky, že? :grinning:
5. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
Delf, tetanus nevím....

a zda zdražili, kdo se ptal, netuším... ale možná by mě to mělo začít zajímat... vypadá to, že se zas přesunu ke snažilkám :sunglasses: , zatím tedy doma, ale uvidíme časem.. :wink:
5. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
no neke dani že by?to je paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
@delf14 teoreticky může (je to mrtvá vakcína), ale obvykle se nedává
@rychnov3 tak ať vám jde práce pěkně od ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
@ahojkyholky :grinning: a je fajn, že jste se potkaly :slight_smile:

jsem ko, jdu odpadnout do pelechu...
5. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@wobludka jo jo díky už to vím psala jsem kámožce tak už vím
5. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@delf14 já myslím,že v těhu se nesmí píchat tetan,švagrovka to tak nějak měla taky,ale už nevím jak to bylo.
Nějaké zdražení v sanusu bylo,ale to nám už říkali na podzim,že se u něčeho zdražovalo.Mě osobně stál gonal víc než puregon a to sem měla ve finále míň jednotek,protože jsem si píchala víc a kratší dobu.
A příhoda-prý jí jen špatně pochopil a faktem asi zůstává,že kdyby to bylo akutní,tak mě požádaj,abych si ho sehnala,ale takhle nikdo nic neřekl až když já se scháněla po výsledku.Sestřička říkala,že to budem mít alespoň čerstvý.
5. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
dani-tak vítej k nám snažilkám :grinning:
lady-taky jsem se bála cysty, ale naštěstí nic, tak neboooooj, to teď už dopadne :wink:
holčičky dobrou, tak další den za mnou :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
Rychnovko, já s těma cystama mám problém. Než jsem šla na první ET, tak jsem to měla o měsíc oddálené kvůli cystě. Musela mi nasadit na měsíc antikoncepci, aby zabránila hormonům a aby se mi přestala zvětšovat. A úplně stejnej tlak v podbřišku, jako tehdy, mám teď taky. Ostatně, ten jsem mívala při každé mé "ovulaci=anovulaci", prostě plus mínus v polovině MC. Prostě jsem si na 85% jistá, že tu cystu mám opět :frowning2:
5. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
mě tak napadlo, podle toho co tu píše rychnov... když je málo těch spermií, nejde to udělat tak, že se vezmou spermie dárce a zbytek vajíček se "dooplodní" tím dárcem? To asi není tak easy, co? Na to se určitě sepisuje nějaká žádost...
5. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
Lady, chjo :confounded: :pensive:

Rozi, díky za uvítání... ono to nebude tak hned a tak rychle... abychom se nedivili, že :grinning: :grinning:

Sovi, jj, na to je žádost podepsaná oběma. Ale u morfologie nejde o to, že by jich bylo málo, jde o to, že nejsou tvarově v pořádku, takže velmi pravděpodobně nejsou zdravé ani uvnitř a nevytvoří životaschopné embryo. Ano, nejčastější řešení je dárce.

Brou :wink:
5. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
tak já jsem zrovna měla tu poslední stimulku 14 dnů(ze začátku stimulky jsem měla velké rozdíly ve velikosti folikulů)

Rozi tak dnes už to bude lepší,už to nebude jen ležení

Ahojko,Peto ,at mají pro vás dobrou zprávu,v kolik budete volat?

Lady tak neskočíš k dr. na UTZ, aby se na to podívali?

Sovi at je dnes píchanec hračka

Danča snažilka tak šupky hupky do postýlky,at se země otřásá

6. srp 2010 v 00:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.