• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak jsem tu,ze tří vajíček bylo jedno nezralé a zbývající dvě jsou oplodněny.ET zítra nebude s časových důvodů z jejich strany,takže zítra volat a buď neděle nebo pondělí.Doufám,že obě vydrží,v neděli má chlap narozeniny a v pondělí já,tak by to byl krásný dárek.
6. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahojko,budu držet palečky.neboj jsou to bojovníci :wink: .
6. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj,

lady já teda zážitky nemám, lítali jsme po výletech a každý večer 15km na bruslích na Ameriku a zpátky, jinak nuda neskutečná

Sovi já potřebuju kolem sebe normální lidi a ne to co tam bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

madli nestraším, třeba budeš mít větší štěstí, mě už by tam znovu nedostali

Bery u Dr. už jsem byla hned po cestě zpátky z lázní, sliznice 3mm byla jsem 24DC, takže žádnej zázrak se nekonal
Ahojko držím pěsti!!!!

Rozi tobě taky!! tfuj tfuj tfuj :wink:
ahojky holky.tak jsem byla na utz na nt scree.a dopad na výbornou jupí mám radost.
6. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@delf14 gratuluju,jen tak dál,vypadá to u tebe na pohodové těhu,tak ať vydrží.

@misa.77 děkuju,doufám a doufám a jak ty,zkusíte mrazáčky a nebo dáte ještě tu avízovanou dovču?

Madli,jasně,že jsou,ale fakticky jsem se bála,aby byly zralý,tak nějak jsem tušila,že jedno odpadne a o za ty dvě se modlím.
6. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahojko-tak mooooc držím palečky-na narozky-to se povedlo=2 embryjka na těhu stačej-znám z vlastní zkušenosti :wink:
6. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@ahojkyholky děkuji kéž by jsi měla pravdu tak at se prdolky drží mačkám vše co mám aby to dopadlo
6. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@delf14 a pohlaví zatím nevíte nebo to bude překvapení?
6. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
Míšo-díky, mooooc na Tebe myslim, bez estrofemu jsem na tom stejně :confounded:
delf-gratulka :dizzy_face:
ahojko-to jsou ty pravý narozeninový-budou to už blastocysty,že :slight_smile: v neděli a v pondělí
6. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@ahojkyholky pohlaví nevíme,já bych to chtěla vědět,ale přítel né no ale na každém utz nebude se mnou že :wink: :grinning: no ale při mé smůle se určo neukáže a bude to překvápko
@rozinka007 a jak jsi na tom te ty teda?
6. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
delf-v pondělí jsem byla na KETu
6. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
no páni tak hlavně aby to dopadlo moc moc budu držet pěstičky
6. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
a budeš testit a nebo to necháš až na krev?
6. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahojko, to je krásný! To bude narozeninový dárek jako bejk!

Sovi, díky za tabuli. Chtěla ji vést Luci, ale nějak teď zmizla, tak uvidíme. Však Vy se dohodnete.

Delf, gratuluju k NT!! Super! :dizzy_face: :dizzy_face:

6. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ahojko příští sobotu jedeme na dovolenou a pak se uvidí, každopádně bez práce žádný další pokus nebude, nejsem milionář

Rozi mě je Estrofem k ničemu vůbec na něj nereaguju
6. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj,někdo se mě ptal proč nemohu otěhotnět,když to zkoušíme už skoro 3roky.To nikdo neví.asi mám slabou sliznici,ale doktor mě říkal,že ji mám v pořádku,tak to nevím.
6. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
Delf-díky :wink:
Míšo-aha, asi ti i dávky zvyšovali, viď. A nic jiného není? Leda máš tu bylinářku ještě.
Tygr-to jsem se ptala já a všechna vyšetření máš asi taky za sebou. A laparka byla?
6. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
ad tabule - já jsem jí tam plácla jen tak, aby se vědělo :pensive: Nic jsem v ní neměnila, jen jsem udělala přesun u Lady a Rozinku jsem dala do čekatelek na // a sebe taky. Určitě jí přenechám na vedení Lucce... jen jsem si prostě říkala, že aby se vědělo, kdo je teď těhotný a kdo je uprostřed stimulace.

ahojko, gratuluju ke dvěma bojovníčkům !!! Budete mít k narozkám pěkný dárek !!!
6. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahojda,,
já jsem se před chvílí vrátila z kafíčka,byly jsme pokecat s kámoškou, ta si ted bude žádat o Frant. lázně

@misa.77 kam razíte na dovču?

@delf14 velililika nánská gratulka k výsledkům,jen tak dál

@ahojkyholky určitě ty dva budou správný bojovníčci a a bude to ten nejhezčí dárek k narozkám

Peto myslím na tebe jak tvoje vajucha?

Já ted letím vyvenčit pejsana
6. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahojky,

zrovna nakukuju, když je řeč o tabulce :grinning: mě to vůbec nevadí, že si to upravujete..mě žádný nový info do IP nepřišlo a já fakt nemám čas tady pořád sedět a upravovat :unamused: takže nejlepší by bylo, když by měl někdo nějaký úpravy, aby si našel poslední tabulku, upravil a hodil jí sem :wink:

Jinak ted fakt nestíhám, jsem rozcestovaný nebo někde lítáme :slight_smile: Až půjde Anetka do školky, tak snad bude líp :slight_smile:

Držím pěsti všem snažilkám a těším se, že se za měsíc přidám :dizzy_face:
6. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahojko tak mě tenkrát z pěti zbyli dvě tak i tebe ty dvě už vydrží a v neděli nebo pondělí je budeš mít u sebe.

rozi budeš testit?

Delf velká gratulka jen tak dál
6. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
Dabli-radši nebudu, minule jsem z toho byla na Chocholouška, i když nikdy neříkej nikdy :wink:
6. srp 2010 v 17:00  • Odpověz
@rozinka007 chápu já jsem byla vždycky hrozně zvědavá tak jsem pokaždý testíkovala
6. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@luucia přesně to mě napadlo - že pro tebe musí být trochu schizofrenní zaznamenávat každou změnu, určitě bude pro tebe jednodušší, když si to tam každý nakopíruje :slight_smile:

Holky, jak je to časově s OPU? V kolik hodin se zhruba koná co, jak dlouho se pak musí ležet? Abych manžela mohla už tak nějak informovat... A pochopila jsem dobře, že v Jihlavě jsou dva dvoulůžkové nějaké dospávací pokoje, kde pak budu po té operaci ležet a pokud bude vedlejší lůžko prázdné, může za mnou manžel?
6. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
ahoj Rozi,všechna vyšetření mám zasebou,ale tu laparku nevím,jak se dělá?
6. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@sovicka_ v Jihlavě jsou dva dospávací pokoje,kde máš záchod a sprchu.V pokoji nejsou postele jen ty postel kozy nebo jak to mám nazvat,na té tě přivezou a zůstaneš na ní cirka dvě hodiny.K zákroku se dostavíš na půl osmou s manžou,ten zůstane v čekárně dokud ho nevyzvou k odběru,néé,aby utekl,jak ten můj,a tebe zavedou na pokoj,kde si vše odložíš,zůstaneš jen v erár košilce,posadíš se do křesla a budeš čekat.Zákrok trvá i s přípravami 2o minut plus mínus.Zhruba za půl hodiny k tobě pustí manžela,mezitím ho většinou pošlou do lékárny,aby ti vyzvedl léky,které dr. předepíše.Tentokrát toho bylo moc,tak na prvním pokoji byly dvě postele,ty měly holky co šli první,my s Petrou už jsme zůstaly na rodících lůžkách.
A kdo mi popíše jak to chodí při ET?
6. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
ahojko, boha jeho, to dost dobře nechápu jak se po narkóze dospává na vyšetřovacím křesle? :confused: :confused: :grinning: a jak tam mám jako pak vydržet dvě hodiny? To přece pak už nemáš nohy od sebe, ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
A tedy na půl osmou, to znamená, že když jsou k odběru třeba 4 ženské, tak čekáš minimálně hodinu na svůj odběr, pokudj si poslední, že?
6. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
hola hola, my dnes opět natíraly molo, zítra zase betonujem :sunglasses:
Ahojko, dva kousky jsou fajn, kor jestli jsi starší ročník :wink: tak držím palce :slight_smile: za pár dní se tu rozjede testovando, to zase budou nervy
měření bt bylo fajn, ale jak jsem začala chodit do Sanusu, tak jsem pak už věděla ovulaci podle utz... a při IUI a IVF moc smysl měřit nemá, ono to hrozně hapruje, utroš teplotu zvedá a dává falešný naděje, nebo jsem naopak zažila, jak jedna holčina z mkměla podle bt jasnou ovulaci den před opu, takže byla v psychu, že to popraskalo, přitom to bylo ok a opu normálně proběhlo...
6. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@sovicka_ to je takové to moderní křeslo,myslím,že se na něm i rodí a ty se probudíš už s nožkama u sebe ,neboj ,a tam je pak taková nastavovací část na nohy,takže celkem pohodlná postýlka.Až se tu ukáže Petra ona ti povypráví jak jí rozebrala,když potřebovala na záchod,aby mohla z ní ven.Chichi.A jasně,já šla na řadu poslední,což bylo v devět a před půl desátou budíček a od půl osmý jsem se pohupovala na křesílku a čekala koho zavolají,páč jsme nevěděly jak půjdem.Kolikrát já zas byla na záchodě,no jo nervíky i když už jsem věděla,že to nic není.Ale poruč větru,dešti.

@wobludka já jsem též spokojená,kéž by to bylo to poslední.
6. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.