• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu-jojo-progesteron zvedá teplotu, to už vím. Teda vy makáte, nás teď čeká fasáda.
Dabli-tož to já jsem taky zvědavá,ale bojim bojim. :confounded:
Ahojko-při ET je to rychlovka, vyskočíš na kozu, pak tam 2 HOĎky ležíš a pak se sklopeným sedadlem jsi odvezena dom a doma leháro. :sunglasses:
Tygr-laparoskopie je velice důležité vyšetření, kde se pozná, jestli máš průchodné vejcovody, dělá se když vše funguje OK i manža má spermigram OK a ne a ne otěhotnět. Divim se,že tě na ni dr. už dávno neposlal, :unamused:
6. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
Dobrý večer ahojko a spol. babimec :slight_smile:. Petra 7788 se ptá ahojky kdy bude to vracení vajec :slight_smile: prý?? Který den. S pozdravem její ..........
6. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj kočky,
tady se to parádně rozjelo, to je bomba :slight_smile: , ale kdy to dočtu netuším :pensive:

včera uklízecí a žehlící den, dnes pečící, zítra vařící :grinning: ......máme pouť a přijede švára s kámošem a jeho snoubenkou, tak ať máme nachystáno a pak už jen zábava a žvanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

zítra bude mamka hlídat malého večer, tak snad to bude v klidu, doufááám

chtěla bych aspoň něco málo dočíst, ale holky snažilky to rozjely v plné míře :sweat_smile: :grinning: , tak uvidíme
6. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
ten, kdo popisoval OPU, má pochvalu :grinning: zavzpomínala jsem si, pobavila jsem se, je to přesně tak.
Jak probíhá ET? To je mnohem jednodušší... přijdeš, přehodíš se do košilky (svojí) a čekáš na posteli (v HK to bylo na posteli, nevím, jak je to v Jihlavě). Přijdou, převezou Tě i s postelí na sál, tam už čeká doktor. Až tam si rozhodíš ctěné nožky, embryolog přinese brčko, doktor to tam šoupne, embryolog zkontroluje, zda se to tam fouklo všechno, ctěné nožky jdou k sobě a postel odvezou na dospávák, kde se leží asi 2 hodiny. A dostaneš něco k papání. To je tak asi vše. Oblíct, domů, modlit se :wink:

@petra7788 s pozdravem její... :grinning: :grinning: vracení vajec (tedy už embryí), neboli transfer, bývá za 3-5 dní, dle dohody s doktorem, počtu embryí a jejich vývoje :wink:

Tygr, někteří doktoři neradi řežou do zdravých ženských a proto zkusí 1. nebo i 2. IVF a až pak když to nevyjde, jde se na laparoskopii na zjištění průchodnosti. Je to názor od názoru, třeba MUDr. Novotná laparku nevyžaduje a já ji chápu. Já třeba bych si do sebe "zbytečně" řezat nenechala a vývoj mi dal za pravdu, ale chápu, že někteří doktoři chtějí mít brzy všechny informace a pak je laparka nezbytná...
6. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
Bery jedeme jen do Chorvatska, ale za to s celou familii i se psem, bude sranda :wink:
6. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@petra7788 zdravím manžu Petry,teda alespoň v to doufám,že jsi její.....Jak jste dopadli vy?My si budem volat ještě zítra a transfér buď neděle či pondělí.

@verysek1 až bude po pouti,tak maj být zase vedra,takže u bazenku to jistí.
@misa.77 no jo vlastně tobě běží ta výpověď,takže od září bez práce?Dovču si užij.
6. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
Míšo, užijte si dovču!

Holčiny, odhlašuju se, ozvu se v neděli večer, máme výjezd do Nymburka za dvojčatama. Tedy, já se víc těším na jejich maminku, neviděly jsme se strašně dlouho... vlastně od předvánoc, dáme si vínko a bude pohodáááá

takže na transef držím palce a myslím na Vás!! :wink:
6. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
Zdravím.Tak jsme objednaní na září k paní doktorce Novotné do Pardubic.Oni výsledky z genetiky a imuna stejně dřív nebudou tak at je máme sebou.Tak jak čtu tak Vás ted dost stimuluje ,čeká na ET a je po ET to je fain tak doufám,že se také pak přidám a držím také pěstičky.Musím letět od pc Tomík je dnes nějaký pořád mrzutý a nechce pořádně spinkat.
6. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
@ahojkyholky
Ahoj tak jsem přišla z práce.Dnes jsem volala, a říkala mi že ze tří se uchytili jen dvě.V neděli mají toho moc tak prý se mám dostavit v pondělí,ale ještě zavolat v neděli.
6. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz
Tedy, jsem si jistá - nebo chci si být jistá - že v Sanusu vědí, co dělají, ale... neměl by se ET podřídit potřebám ženského těla než časovým potřebám doktorů a personálu? :confused:
Jo a jinak Ahojko, díky za info, to jsi mě s tím křeslem trochu uklidnila :slight_smile: I když teda nechápu, proč tam nemají postele :grinning:
Všem přeju dobrou noc, já jsem dneska úplně vyřízená :pensive:
6. srp 2010 ve 23:26  • Odpověz
téda tady se pěkně kecalo

@sovicka taky mě to udivilo časové důvody :stuck_out_tongue_closed_eyes: ¨

@petra7788 at se ty dvě vajucha krásně vyvíjej

@aja75 super ,září je za chvilenku,hodně štěstí

@rychnov3 krásně si to užijte

@misa.77 týjo i se psem,co to vše obnáší,aby hafan mohl do ciziny?

@verysek1 co jsi pekla? Užij te si pouť

Já jdu zas zkusit postýlku,jestli se mi podaří usnout
7. srp 2010 v 00:30  • Odpověz
Ahoj...
Jdu pozdravit a rozloučit se. Jedeme na dovolenou...

Very... užijte si pouť...

Dani... vy Nymburku. To mi připomíná Hrabala... a taky myslím, že jsem tam nikdy nebyla. Se bude muset napravit.

Míšo... všude dobře, doma je doma. Ale Chorvatsko taky dobrý!

Sanuska mě poinformuje, co se tady šustne. Hlavně, jestli bude Rozi testovat, jak Ahojka a Petra... Co Sovi, Bery... Taky Jusi, jestli se ukáže, Woblu, jestli nezůstala u "babičky". Jooo a jaký efekt měla Nelušina výkrmna na Kubíkovi.

Hezký víkend :wink:

7. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky!
Na víkend jsme s Klaudi doma,tak se hlásím.
Pořád jsme u našich a hodláme zůstat do konce prázdnin,jen Amálka nám trošku zkomplikovala situaci tím,že začla hárat o měsíc dřív a našich Tedík (též jezevec,ale dlouhosrstý) chudák šílí.A tak ho taťka sbalil a jeji v půlce týdne na chalupu a aby mohli na víkend domů (do civilizace :grinning: ) sbalila jsem zase já Amču a jela jsem s ní dom.No a zítra zase přesun k našim a taťka s Tedym na chalupu.Asi do středy,to budou její nejkritičtější dny odbyté,tudíž "štěněčí" riziko zažehnáno. :grinning:
Jinak máme za sebou týden dovči s partičkou na karlovarsku.Konkrétně Vejprty,kde jsme bydleli v jedný pěkný vile a jezdili po okolí na výlety.Všechno bylo naprosto super a já jsem si pochvalovala,jak jsem zvládla všechny ty výjezdy sama odřídit,včetně 250 km cesty tam.No a co čert nechtěl,aby té radosi nebylo zase tak moc,na zpáteční cestě,poblíž Lovosic asi 160 km od Pardubic do mě před jedním kruhákem nabouralo auto.Dostali jsme se tam do takový kolonky,on prostě neubrzdil a prásknul to do nás.Mě klinkla hlava a okamžitě začla bolet jako střep.Holky (Terka s kamarádkou,Klaudi s náma nejela) byly nštěstí v pohodě.Já jsem vylezla,držela se za hlavu a začla dotyčnému nadávat.Měla jsem šok jako prase,klepala jsem se a i kvůli tomu jsem na něj byla opravdu hodně sprostá :confounded: K mému ještě většímu zděšení jsem slyšela,jak na mě šprechtí německy :sweat_smile: Byl to nějaký holanďan s
parádním mercedesem :confused: Naštěstí slušňák,fakt jsem teda koukala.První co bylo,tak se ptal co děti a když mě viděl,jak si držím hlavu,tak jestli nechci zavézt do nemocnice.Mě naštěstí nic nebylo.Jen mi v lebce asi poskočil mozek,proto mě tak ta hlava bolela.Největší štěstí v tom neštěstí bylo,že jsme jeli všichni pohromadě,takže se všeho ujal sestřenky manžel,který umí německy a sestřenka anglicky,tak to tam s ním všechno sepsali,nafotili.Já jsem byla rozklepaná a úplně mimo.Ségra mi dala prášek na tu hlavu,tak se mi ulevilo a pak jsem se uklidnila.Pán se pořád hrozně omlouval a pro děti mi nakonec dal 50 euro na zmrzlinu :fearful:
Když to sepsali,sedla jsem do auta a jeli jsme k domovu.Byla jsem sice vystrašená,ale nechtěla jsem udělat zásek a nechat řídit někoho jiného.Bála jsem se,že už bych pak třeba nikdy za volant nesedla.
Auto je pořád psané na tchána,takže teď má chudák lítání po pojišťovně a o to hůř,že pán byl holan´dan.To se asi všechno pěkně potáhne.Tak uvidíme...
Co se týká Klaudi,tak ta už měsíc chodí jen s přidržením za 1 prst a odmítá se pustit.Když chci,aby šla sama,pár kroků ujde,ale pak se začne vztekat a chce se držet.Je to vzteklina neskutečná.Prosazuje si své a když to nemá,dává to patřičně najevo.Neleze,takže když je někde na místě a chce se přesunout a nikdo není poblíž,kdo by jí dělal "berličku",řve a řve a řve.Hračky ji taky moc nezajímají,chce pořád jen chodit a šmejdit,ale s tím prstíkem,takže je s ní neustále někdo svázaný a tudíž nepoužitelný pro cokoliv jiného.Fakt se už nemůžu dočkat,až se rozhdne chodit sama a tohle období mi připadá už nekonečný. :rolling_eyes:
Abych ale jen nehudrovala,je to jinak zlatíčko.Když se usměje,vše jí okamžitě odpouštím.Umí paci paci,kde je světýlko (ukazuje na lustr),tik-tak (kýve ručičkou),jak je veliká...,tanyny (slyší hudby a začne se kejvat ze strany na stranu)
Je šílenej nespavec.Ráno vstává mezi 6-6.30h,večer jsem ráda,když usne ve 20.30h.Přes den spí 2x 45 min. :confounded:
Takže si ji fakt užívám.Času na to mám až až :grinning:

Koukala jsem,co je tu nových tvářiček.A mám strach,že už nebudu schopná všechno od všech vstřebat... :confused:
Doufám,že hned v září bude srazíček,aby jsme se viděly osobně a všechno napravily. :wink:

Všem krásný den :wink:
7. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
Sari, užijte si dovču!!

Jj, Nymburk je Hrabalův, tedy tam okolo... však máš čas, však se tam podíváš, na výletění s malou je to super.

Sovi, časové potřeby doktorů... ono je to lepší pro Vás, čím delší kultivace, tím líp... jasně, asi to měli odůvodnit jinak...

tak jedem. Pa
7. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
7. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
Věrko, to je story.... hlavně, že jste v pořádku....

Hele, nespavec, Anežka spí asi tak stejně jako Klaudi!
7. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
Dani,ale neřve jako Klaudi :grinning:
7. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahojda holky,užij te si víkend, doufám,že neproprší :sunglasses:

@vm72 pěkná fotečka kočkám to moc sluší, k bourajdě hlavně ,že se vám nic nestalo

@sarii užij te si dovču,kam vlastně jedete?

Ahojky at mají pro tebe dobrou zprávu

Rozi dnes s počaskem to zas vypadá na váleníčko

my dnes máme odjet na chajdu,jen čekáme na synovce až se vrátí z Vranova
7. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ranko,
tak hojky maj obě dva embroušky, tak na pondělí hurá do boje.
Beryku-budu se dnes válet-pro změnu :grinning:
Sariii-užijte si to!!!!!
Věrko-čau, pěkná fotečka, úplně vím, co znamená, když je pes nadrž........., měli jsme to teď taky na chatě, nespal 2 dny a 2 noci - ty chlapi :sunglasses:
Dani-je to názor od názoru-laparka už dnes není řezání-tedy jestli myslíš ty 2-3 vpichy a naplnění kontrastní látkou. Pro mě lepší než 2xIVF s mega hormonálníma dávkama-vpichama do vaječníků, taky narkozou a kortikoidama
Sovi-a souhlas, časové důvody-to by mně mohli říct jednou-jde o vývoj embryí - mých embryí a že nemaj čas mě fakt nezajímá-každopádně si měli asi něco vymyslet-to je jak, kdyby mamka řekla ženský s melanomem,že na ni nemá čas,začíná to být fakt byznys-což jsem už pocítila u jednoho dr. :unamused:
Jdu koukat na další Bondovku- Madli-Golden Eye :grinning:
7. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobré ráno, za chvíli dočtu, teď mám big problem :frowning2: :frowning2: :frowning2: prosím o rychlou radu.
Holky co pícháte Puregon devítistovku, kolik je toho v té jedné ampuli?
Já píchala ve středu 250, čtvrtek 250, pátek 225, dnes - sobota - 225. Tj. když to sečtu, dodneška to mělo být 950. Myslela jsem, že v té ampuli je 900 jednotek, takže mi to mělo dneska dojít. Mačkala jsem pero a čekala jsem, kdy se zarazí, mělo by se zarazit na 50ti - a ono se nezarazilo. Ještě mi v té ampuli tak 50-100 jednotek zbývá. Není tam těch jednotek náhodou víc? Jsem z toho úplně špatná, že jsem udělala chybu - ale nejsem si toho vědoma, dneska jsem tam měla určitě správnou hodnotu, ve středu taky - a nemám pocit, že bych čt či pá píchala špatně...
7. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
...nebo je tam 1025 jednotek jak je taky napsáno na krabičce? To by vysvětlovalo ten přebytek, pokud je tam 1025, tak by tam mělo zbývat ještě 1025-950=75 jednotek, což by pohledově odpovídalo....

A ještě mě mate, že je tam vzduchová bublinka, nevadí to něčemu?
7. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
sovi, to je v pohodě, dávají tam toho víc. Tak buď v klidu, 950 tam určitě bylo!
7. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
ufffffffff... A může to tedy být tak, že je tam těch 1025?
To se mi fakt ulevilo :slight_smile: Já bych byla schopná to zblbnout, fakt že jo... ale přišlo mi to divný, ono než se palcem stlačí do břicha těch 225 nebo 250, tak to dost dlouho trvá - a nemám pocit, že by mi to někdy trvalo nějak "méně". Už sem začala panikařit, že bylo všechno naprd :grinning:
Mimochodem dneska z toho budu mít zase modřinu, levá strana břicha je prostě divná, budu píchat jen napravo.
7. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
Dočteno.
@vm72 nehoda hustá :frowning2: Toho se bojím, že to někdo práskne do mě aniž bych se na tom nějak podílela :frowning2: Hlavně že to dobře dopadlo a všichni jste ok....

@rychnov3
@rozinka007
já si taky říkám, že je to vlastně PK (ale mohli by to zaplatit oni, když to jsou jejich časové důvody, ne? :wink:), ale kdyby mi to řekli takhle, tak by se mi to taky nelíbilo... asi bych na ně lehce vletěla. Ono to asi časově odpovídá - ve čtvrtek OPU, plus 4 dny = pondělí ET, ale co když se začne ten embrouš dělit nějak rychle? Nebo to se stát nemůže? :confused:

Dneska si snad uděláme nějakej výlet... kor po tom šokecu ráno, že píchám blbě potřebuju nějak vypadnout :grinning:
7. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
dobré ráno
@sovicka_ neboj dávají tam víc já dyž to domačkla tak mi tam zbylo 75 jednotek není tam těch 900 ale těch 1025tak neboj to ti vyšlo dobře
7. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
Delf, super, díky moc !!!!!!!!!
7. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
A ještě otázka - ta bublina nevadí? Mám zítra ještě domáčknout ten zbytek - tj. 75 - a pak načít novou ampuli a píchnout 150, nebo rovnou načít novou ampuli?
7. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
načni novou a ten zbytek si schovej kdyžtak ho domáčkneš pak,ale nezapomen kolik ti tam zbylo ano.já to měla přesně tak i sestřička mi to říkala těch 75 schovat a načít novou
7. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj,tak tady od noci prší a prší,takový smutný den.

Petro,bezva,to nám to vyšlo nastejno.

Já hlásím,že embroušci se vyvíjí a ET mám zítra v 11hod.Holky,já bych to tak nehrotila s tím,že jim to nevychází,stát se to prostě může ať už že nás bylo hodně nebo,že někdo z personálu onemocní,jsou to věci,které člověk neovlivní a určitě kdyby bylo potřeba transfér provést,tak ho udělaj a nerisknou ho odkládat.Co se týče platby PK,když jsme jí mít neměli,tak nám včera řekla,že to platit nebudem,takže myslím,solidní přístup.

Věrko,to musel být šok,ale taky byl solidní,když dal na zmzku,že.

Sovi,bublina nevadí,zítra dopíchnout zbytek a pak vyměnit ampuli.Ale nemůžeš si být jistá,že tam máš 75,musíš na tom péru nastavit celkovou hodnotu co máš zítra píchat a po výměně ampule a jehly dopíchnout ten nastavený zbytek.
7. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
Tak koukám,že se s Delf lišíme v odpovědí,ale já to praktikovala takhle,sdělat vše a dopíchnout zbytek.

Dani,tak naber inspiraci od dvojek ať je u vás to snaženíčko veselejší.

Rozi,ještě poleháváš?No dneska neni divu.Já sem zvědavá na sebe,ale v posteli to pro mě bude problém,furt někde šmejdím.Dnes dám velký úklid,aby to celý týden vydrželo.
7. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.