• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no jo ahojkyholky já jen že mě to takhle říkala sestřička ono je to asi jedno,já jen že mi to takhle řekla sestřička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Sovi-já taky dopíchávala,ale je to fakt fuk, mně tam vyšlo kolem 1050 IUI, dávaj tam toho víc narozdíl od Gonalu.
Jo, Věru-hlavně, že jste OK, hojky jedny.
Ahojko-přesně tak, ležím a čumím :wink: taky jsem se pár dní před KETem div nestrhala, aby jsem týden nemusela hýbat brvou :sunglasses: vše uklidila, zamrazila jídlo, udělala 4L guláše a nákup v Makru :confused:
7. srp 2010 v 11:42  • Odpověz

Ahooooj

Holky já vás totál nestíhám a nejen přispívat, ale i číst... :confused:

Toliko nových tváří....všem držím pěst, aby se v Sanusu nikdo dlouho nezdržel.... :wink:

Věru tak hlavně, že to jsou jen plechy i když taky starost na prd...... a 50€ na zmrzku....hmmmm to bude pár kopečků :grinning:
A jak to je jen za prst, tak to se už za nedlouho pustí, to se jen tak sichruje nooo, já se prej taky nechtěla pustit :sunglasses:

Rozi držím pěsti!!!!
Kdy se bude vůbec testit?????

Danu, Sari, Very užijte si to , počasí na cestu autem přeje na kočárkování to už je horší, ale tak aspoň se nepadá hicem......

Na hodně z vás jsem nestačila reagovat, protože to nemám ani dočtené, tak nemám páru :frowning2: Ale myslím na vás každej den......

Sel v pohodě, hodně se rozjela, má zájem o vše, hračky knížky, lezení, ťapání (to pokaždé jde jak po 3 pivech :grinning: ), docela už dost věcí "pojmenovává" samo po svém, ale já už vím vo co go (no pořád taky ne), sem tam proběhne nějaká ta "líbačka" a tulení, tleskání, mávání, posílání pusy, miluje říkat "aha tě" a kyti, do mě buší a říká máma............................................... no prostě to je už supr.
No jsem na ni hrdá no, jako každá máma na toho svýho drobka :sunglasses: :grinning: :sweat_smile:

A loučím se, večer snad najdu už ten "ztracenej čas" a něco počtu...

My frčíme do Hornbach na výlet :grinning: :grinning:

(To je určitě zase story.... sorry) :sweat_smile:
7. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojko, tak pokud PK platit nebudete, tak pak mi to přijde jako solidní a normální přístup :slight_smile: Tfuj tfuj na transfer, zítra na tebe budu myslet ani nevíš jak :slight_smile:

Já bych nejradši sdělala taky vše. ano, na peru si nastavím 225, až se to zarazí, tak si zapamatuju, na kolika se to zarazilo (případně to tam nechám), vezmu novou jehlu a dopíchnu zbytek z nové ampule.
7. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@rozinka007 taky díky za názor, udělám to tak :slight_smile:
No jo, velký úklid, už bych jej měla začít plánovat :grinning: Ale co, já kdyžtak zaúkoluju manžela anebo budeme v bordelu, neřeším... a jídlo si také sám zvládne udělat, případně přiveze z místní pizzerie pizzu, dělají tak obrovské, že se z ní najíme dva a to ještě s problémama :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
Holky - nevíte, jestli se v Sanusu Pardubice prodvádí laparoskopie?
A jaký máte názor na dr. Novotnou z Pardubického Sanusu???
7. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj,doktor mě na ni neposlal,ale jdu tam ve čtvrtek,tak se ho zeptám,jestli to má cenu.Ale kdybych nebyla pruchodná,tak nebudu těhotná,sice jenom 14dní,ale byla,a odtý doby ani tuk.
7. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
tygr - to jsme na tom obdobně.Taky nemůžu otěhotnět po samovolném potratu před půl rokem...
7. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
@sovicka_ je to tak nejlepší,protože to neni levná záležitost,dopíchnout vše,pamatovat si nemusíš nic,zůstane ti to nastavené a někam na papír bych si třeba jen tak ze zvědavosti napsala kolik jsem z tý ampule dostala.

@beatris počkej si až se tu někdo objeví z pardubického sanusu,ale myslím,že na dr. Novotnou holky pějí chválu jestli se nepletu a přeji ať se brzo zadaří.

@sanuska jaká pak story,dyť si tu taky dlouho nebyla,je hezké,že jsi pyšná máma,tak to má být.
7. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj jsem tu poprvé a pořádně nevím jak začít. Dostala jsem se na tyto stránky asi stejně jako vy. Tak teď jak začít no asi před dvou a půl roky,nebo třemi jsem šla na krční mandle a přestala jsem brát HA a jen co jsem přeštala polikat pilulky tak se mě menstruace nedostavila.Asi po půl roce pořádně nením jsem šla k doktoru a ten mě dal injekci po které se nic nestalo tak mě nasadil PROVERU s ESTROFERM, jelikož jsem tam chodila takhle snad dalších půl roku a bez vysvětlení přešla jsem k jinému doktorovi a ten mě tyto léky nechal jen trošku poupraqvil léčbu týden jsem brala jedny druhý týden po deseti dnech k nim ty druhé a týden pauza rozhejbalo se mě to až loni v srpnu pouhým špiněním a pak tak na dva tři dny menstruací.Obadva doktoři mě řekli že mám menší dělohu,ale že miminko se přizpůsobí a neměl by to být problém.Jenže jsme začli chtít rodinu a můj lékař,jelikož jezdí operovat do Sanusu do HK tak mě tam poslal k panu primáři.No už minimálně půl roku jsem to po těchto lécích měla a poslední čtvrt roku normálně jako při HA přestala jsem Proveru a Estroferm užívat a opět nic.Doktor začal pátrat jak jsem měla menstruaci v pubertě a tak že to může být dané geneticky,nebo od narození,což mě příjde divné u nás v rodině mají všichni zdravé děti.Už jsem z toho psychycky docela nadně pořád na to myslim a občas mám stavy že se rozbrečim jen tak.Teď mě nasadil injekce Fostimon že mě momentálně nefunguje děloha.Vůbec nevím jak si to mám vyložit.Už ho mám asi 15dní a sliznice se mě zvětšila na 4mm minimálně má být prý 8mm.Teď už třetí den piji jednou deně kontrihel,polikám vitamín E3X a polikám pilulky kyseliny listové1X což jsem se tady díky vám všem dočetla.Jenom nevím zda to jseště půjde uravnat a budu moct mít miminko,nebo nevím v HK jsem krátce ale mám sakra velký strch a u mě je nejhorší ta psychika.... Předem děkuji za radu a nové informace.
7. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@beatris Vítám tě tu u nás, tedy jestli se k nám přidáš :dizzy_face: , mudr. Novotná je moc hodná a opravdu supr paní doctor. Myslím, že se ti u ní bude moc líbít, i sestřičky jsou opravdu moc a moc milé :dizzy_face:
@cardulka27 Ahojdy, je dobře, že jsi mezi nás přišla, myslím, že se Ti tady bude líbít, holky jsou moc fajn a co se tu probere věcí :dizzy_face: :dizzy_face: , aspon přijdeš na jiné myšlenky a můžeš se tu vypovídat. Každá tu máme nějaká ten problém, ale společně je zvládnem :grinning: .
Rozinko a kdy se bude testíkovat :grinning:
7. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
hop - díky :slight_smile: a dělaj tam i laparku?
7. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
@hop ty taky chodíš k dr. Novotné?a jak dopadl Ketík?
7. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@hop já děkuji jen chodím k panu Štěpánovi v HK (sanus)
7. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
Zdravím.Beryk jo to uteče do září a docela se těším na konzultaci co se vymyslí co s námi.No byla bych ráda kdyby to 2 ivf bylo tak v říjnu uvidíme dle výsledků.Tygr já chtěla už po 1 potratu na laparoskopii nebo hysteroskopii ale dr.mi řekl,že u mě není potřeba,že při revizi by se něco zjistilo tak nevím.Je fakt,že jsem pak otěhotněla a máme Tomíka.Pak jsme šli do ivf kvůli spermiogramu a 1 ivf skončilo také potratem.Tak ted čekámena výsledky z genetiky a imuna.beatris my jdeme poprvé k dr.Novotné v září ale pějí na ni samou chválu tak to je dobře.
7. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky.Můžu se k vám přidat??????Tak přecházím z jednoho CARu do Sanusu Pardubice - také k dr. Novotné.Všude na ní slyším samou chválu.Tak už se těšíííííím na září :slight_smile:

@aja75 - taky jsme objednaní na září k dr. Novotné :slight_smile: a taky nás pravděpodobně čeká 2.IVF.
7. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
Teda to je nových tváří... všechny zdravím!!

dám si zase do profilu nějakou fotku, musím pohledat nějakou rozumnou aby mi jí nesmazali, ale chci zatím zůstat pořád anonymní. Vyznat se tady v těch copatých Ančách je fakt šílené!

7. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
no páne jo toli tváří novích paráda vítejte holky :wink:
7. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
@beatris když jsem chodila do sanusu v Pce, tak ji tam nedáli, ale dr.mi řekl ,že to dělají v G-medu Pce

@dasty79 ,@cardulka27 vítám vás a přeji hoooooodně štestí,ať se co nejdříve zadaří

@aja75 kdy mají být hotové výsledky ?
7. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
Všechny nové snažilky vítám :dizzy_face:
Jojo, já k dr. Novotné přešla a nemůžu si ji vynachválit, je fakt super, vše sama vysvětlí, já se ani nepotřebovala na nic ptát a ona vedla snad 30minutový monolog, je velice příjemná, taktní a pěkná a hlavně vymýšlí to nejlepší pro tebe a ostatní sestřičky jakbysmet. Myslim, že by tam laparku měli dělat, je to gynda a to je chirurg. obor.
Sano-ahooooooj,tak nám Celinka dělá jenom radost, já se furt musím smát tomu, že do tebe furt řeže :grinning: sorry :sweat_smile:
Jo a když mi byl proveden KET v pondělí ve 12h, tak kolíkátý den jsem dnes po Ketu-5.že?
7. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
jak píše Beryk-mě dělali laparku v G-medu, ale protože DR. Galát je můj obvodní gyn.
7. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
beryk počítám tak do 20 ,že by mi přišli domů.Tak jsme to objednání nechali na září a i Tomík bude už ve školce tak to bude lepší.dasty také 2 ivf a také jdete poprvé k paní dr?sovička já se jmenuji Anča a jsem také copatá tak mi zatím ten profil teda sedí.Musím nějak přijít na to jak se tam dá fotka.
7. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@rozinka007 jo jo rozi dnes jsi 5 den a kdy máš v plánu testit teda :wink:
7. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
Sano=Sanu :grinning: a zatím se bojím testíkovat, kdy ty bys testila
7. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
Delf-kdys testila před 14 týdny ty? :wink:
7. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
já když jsem byla po et 7den et jsem měla tenkrát ve středu a testila jsem odpoledne v úterý takže 7 den já byla nedočkavá strašně
7. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
Delf-No a byl už nějaký duch?
7. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
Delf-pokud já jsem dnes 5 den po KETu,tak tys byla to úterý 6den, nebo to nechápu asi :fearful:
7. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
Cardulka-chápu- psychikam je pěkná sviňa, vydrž, stojí to za to :wink:
7. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@aja75 - jo taky poprvé k dr.Novotný :grinning: kdy jdete,jestli se můžu zeptat?a jestli 2.IVF - to se uvidí, co nám dr.vymyslí :slight_smile:
7. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.