• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
právě že duch vyšel ač jsem s tím nepočítala jsem si říkala testování odpoledne teda skoro na večír no :stuck_out_tongue_closed_eyes: no 7 den né?počítej ve středu et takže čt 1den pá 2den atd a úterý 7 den né?! :wink:
7. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
rozinka - úplně jsem nadšená z tvého příspěvku - jak chválíš dr.Já totiž znám jen dr., kterých se musím pořád něco ptát a pomalu si navrhovat léčbu - pořád by jen na něco čekali....Asi až zahřmí :grinning: A konečně že bych trefila na super dr., která nám o problému poví vše?Super - už ať je září a frčíme tam :grinning:
7. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
dasty určo bude dobrá a dopadne to na výbornou uvidíš :wink:
7. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
dasty-budeš opravdu mile překvapena :wink:
delf-mě vychází 6 dní :sweat_smile:
7. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
rozinko - jsi 6.den po KET -tak to přeju hodně štěstíčka,ať to vyjde :slight_smile: Tak pěkně odpočíváš?a předtím jsi měla 1.ET?a kolik máš bobísků v bříšku????
7. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
no jo šest :grinning:
7. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
asi neumím počítat na prstech :grinning: no alew testila jsem v úterý navečír no :wink: protože jsem byla moc moc nedočkavá :grinning:
7. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
Delf- v poho, dle tvého testování bych měla testit už zítra, ale naštěstí je doma manža a v pondělí taky, gže to vydržím, jen jsem zvědavá na úterý :sweat_smile: jsem zvědavá, kdo zvítězí, jestli ten červíček nebo já-zatím vedu :sweat_smile:
Dasty-jsem po 3.IVF (2x ET a teď poprvé KET), mám 2 embroušky-byli 4 a 10 buněčné)
7. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
rozinko - tak ať se zadaří :slight_smile: Pěkně odpočívej.a čím jsi stimulovala?a ponezdařeném IVF ti dr. udělala nějaké kontrolní vyšetření?
7. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
Dasty-všechna vyšetření mi udělali v G.medu než mě předali do Sanusu. 1.IVF se zdařilo, 2:IVF se nezdařilo, a při 3.IVF nebyl ET kvůli OHSS, tak teď jsem na KETu poprvé, z předchozích IVFžádní sněhuláčci, což mi bylo divné, tak jsem na 3.IVF přešla k DR. Novotné a mám jich 16, tedy 14 sněhuláčků-zygotek a 2 embroušky pod špekama :grinning:
7. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
JO a Dasty-stimulovala jsem 1 a 2 IVF gonal+cetrotide, 3IVF puregon+orgalutran
7. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
rozinko - já taky nemám žádnýho mrazáčka z 15 vajuch. :frowning2: Tak jsem zvědavá jak to bude v jiném CARu...Tak tys taky změnila centrum?
7. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
@dasty79 nene, nezměnila, jen jsem přešla k jiné dr. a děkuju za podporu :wink: uvidíš, že u dr. Novotné budeš spokojená a bude i zásobička. :wink:
7. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
Tak to vypadá, že jsem zvolila správně.Nejdřív jsem byla v červenci objednaná k dr. Šilhánovi do HK -ale on pak měl dovču, tak mě nevzal.A to bylo asi zanmení :sunglasses: -a pak jsem si potřebovala od všech dr. odpočinout.No a teď dost lidí chválí dr. Šárku,, tak jsem se tam taky objednala :slight_smile: Snad nám paní dr. pomůže k vytouženému mimískovi :dizzy_face:
7. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
@dasty79 věř a splní se to :dizzy_face:
7. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@rozinka007 - věřííííím :slight_smile: Ty taky věř! :dizzy_face: a za pár dní uvidíš // :slight_smile:
7. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@dasty79 jojo díky, moc si to přejeme :dizzy_face:
7. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@rozinka007 - jak dlouho se snažíte?
7. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
7. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
nějak mě už 2.den píchá v levém vaječníku a dnes trošku víc, zkusím jít ven to lehce rozchodit, pak tu zas budu.
7. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@rozinka007 - my 3 roky a 3 měsíce :frowning2: A u dr.Novotný seš už jak dlouho?Nevíte někdo jak tam probíhá 1. konzultace?Jestli mě bude i prohlížet?a manžovi jestli budou dělat spermiogram?
Jdu taky ven s bafanem :slight_smile:
@dasty79 , jakto že z tolika vajíček nemáte žádné mrazáčky?

Mě pobolívá také trošku břicho, při té stimulce je to asi normální, že? Stimuluju 4. den...

7. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
Bery musí mít pas, tetování nebo čip a papíry o očkování, takže nic strašnýho :wink:

Sovi nemůžeš píchat jen na jednu stranu, musí se to střídat

Ahojko mě výpověd doběhla už 31.7. tudíž už jsem bez práce, ale na nemocenské, ale neustále se snažím dostat zpět do firmy
7. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@misa.77 a proč se to musí střídat? :slight_smile:
7. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
ještě změna...
7. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
ahoj
tak my od rána u našich, totálně pod vodou :pensive: :pensive: :pensive:
strašnýýýý, hroznýýý............................žádná řeka, ale kanalizace to nevzala a naše malá vesnička pod vodou a našich barák totálka :confounded:

te´d jsme dojeli domů, čekáme na 8 tu návštěvu, tak sice jsem si nestihla dodělat to všec hno co jsem chtěla, ale napečeno je, hlady nebudeme :sweat_smile: :grinning:

zítra pokračujeme v uklízení a budeme čekat na sluníčko a velké vedro, to budeme potřebovat :wink:

snad už v noci nepřijde žádná vlna, nebo náš plán je jistej....směr Orel :pensive: :frowning2:

tak se tu mějte a já se snad nahlásím, možná dáme ještě i nějaký kolotoč dneska večer, když nezmokneme :confounded:
7. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@verysek1 ach jo, to je pech, já si říkala, že to tu určitě někdo odnese :frowning2: Zítra má být lepší počasí a v pondělí má být už úplně teplo, to bude dobré !!!
7. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
Vítám nové snažilky.

@verysek1 teď na to koukám ve zprávách,je to hrůza,takové bylo sucho a pár dní prší a co to vše způsobí.Na kolotoč,abys měla teplou bundičku.

@misa.77 to ti nechali neschopenku v sanusu nebo jí máš od obvodního?Jak to máš s vycházkama,máš neomezený nebo jen ty čtyři hodiny denně a neřešíš to,nějak bylo nějak bude.Já jestli mám požádat o nějaký prodloužení hodin.
7. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
Holky na chajdu jsme neodjeli,ted jsme přijeli z pohotovosti,byli jsme tam s Petou(se synovcem),oči má červený jak králík, dastal antibiotika prášky a kapičky do očí.Uvidíme jak mu bude zítra a podle toho by jsme vyrazili.

@rozinka007 píchání v podbříšku to je dobré znamení :wink:,mooooc ti držím pěstičky

@verysek1 je to hrůza ta voda, ted jsem čučela na zprávy,no děs
7. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.