• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo, to jsem nevěděla, že pejskové maj taky pasy
7. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@verysek1 ach jo je to nadělení tohle to hrůza fakt.

@ahojkyholky já jak jsem přešla pak k mé doktorce tak jsem se zeptala zda by to nešlo změnit a změila mi je od 8-18:00tak už to je paráda

@sovicka_ no radši to střídej myslím,že to je lepší aby se ty hormony dostávali na obě strany a né na jednu
@beryk no páni tak at se rychle uzdraví a z čeho to má nevíš?
7. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
Veru,tak to je fakt mazec :frowning2: Vím jaký to je.Tchánovci to měli v baráku ve sklepě a to 2x v průběhu asi 5ti let.A jestli to mají vaši i výš,tak teda potěš :frowning2: :confounded: :pensive:
7. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
Holky a to bolení břicha je normální? Bolí mě podbřišek. Ne moc. Občas když si špatně lehnu, občas to zabolí více.
7. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@sovicka_ uro to je normální pícháš si hormony tak se vaječníky zvětšují tak proto :grinning:
7. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@delf14 asi z vody,byli v aqaparku

@sovicka_ mě taky pobolíval pokaždé, , nesmí to být že by tě to bolelo hodně
7. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@sovicka - jo bolení břicha je normální.Počkej,až budeš poslední den stimulky - to já chodila jak podělaná :grinning:
Nám se z 15 vajíček oplodnilo 10 a každej den ubejvaly,až zbyly jen tři a ty mě zavedly...A sněhuláček žádný. :frowning2:
7. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ty povodně - to je strašný :angry:
7. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
no dasty třeba byl blbí protokol nebo léky blbě skombinované hlavě to vše řekni doktorce,kdy tam jdete?
7. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jsem zvědavá co navrhne doktorka.Až v půlce září.Normálně by mě vzali tak do týdne.Ale teď střídaj dovči.
Ale to mě neva.Stejně jsem se do dalšího snaženíčka chtěla pustit v září :slight_smile:
7. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@sovicka_ :grinning: to nic,já taky takhle plašila, ale volala jsem tehdy do Sanusu a oni mě ujistili, že je to ok, jako Tebe holky :slight_smile:

@vm72 á, nepříjemné, ale je fakt, že to se stane každému... tak hlavně že jste ok a pán byl slušňák

ahojko, petro - dva kousky ze tří je určitě úspěch!
7. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
Holky, tak pěknej večer.My frčíme na ohňostroj :slight_smile:
7. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@dasty79 kdeže to je ohňostroj?
@wobludka já jsem ráda,měla jsem fakt strach,že z toho zas nic nebude.
@sovicka_ to by mohlo být znamení,že bude víc foliků,mě při prvním vůbec nic ani před ani po a tentokrát i před i po bolí na stranách.
Petro,nezapomeň poreferovat jak zítra dopadneš,pondělí to jistí.
7. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@dasty79 u dr. Novotné jsem 2 měsíce, je možné, že se bude chtít podívat, jak na tom jsi normálně v onen den bez stimulky, pokud nebudeš mít mršku a na spermio nevím, já tam poprvé byla sama a pak ho manžovi dělali až při IUI.
7. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
dočítám na etapy, tak píšu jak tatar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
všechny nové snažilky vítám a přeju, ať tu najdete spřízněné duše. A ať ten boj všechny vyhrajete :slight_smile:

@cardulka27 já taky chodila ke Štěpánovi, je fajn, snad nás vezme i na druhé kolo :slight_smile:

dnes betonáže - zítra by měl být podklaďák hotov :sunglasses: jo a vyražte na houby, rostou! Sice samý babky, ale jsou krásně čerstvý, havěť to ještě nestihla ožrat :slight_smile:
7. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@sovicka_ jo sovi, počkej před OPU :grinning: to je jak když máš v břiše kamínky :slight_smile: a s tím úklidem - já neuklízela devět měsíců a taky jsme to přežili :grinning:
7. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
zase ta strašná povodeň, to je hrůza a V Orlovi taky, někdy tam tudy jezdíme ke tchánovcům do Proseče.
Beryku-to je jiný, to už znám :frowning2:
Ahojko-zítra tam taky voláš?
7. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
@wobludka hehe, devět měsíců :grinning:
My naštěstí nejsme nějak přehnaně pořádkumilní :slight_smile:

Ta bolest mě nějak neznervózňuje, spíš mě zajímalo, jestli to třeba neznamená, že folíky rostou :dizzy_face:

Manžel pořád u doktora vymýšlí blbosti a vtipkuje, ale náš doktor na to není. Tak jsme si říkali, že kdybysme tam k němu přišli s takovým tím papírovým deklem na vejce, co se v tom vejce prodávají se slovy "tak si jdeme pro tu snůsku, pane doktore", že by se asi nezasmál :grinning:

7. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
Sovi-neboj, to ti rostou folíky, v pondělí jdeš na UTZ?
Já nejsem nijak pořádkumilovná též, ale manža má někdy úlety :wink:
7. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@wobludka jo, díky, zítra vyrazím na babky u nás v Sezemkách, aspoň mi to bude zítra rychleji utíkat :wink:
7. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
Hoj

Rozi já testila 8. den po KETu..... odpoledne a byla tam i když až polimitová neboli čárka "košová" :grinning: Pak už jsem testila každej den i třeba 2x denně, v limitu se mi ukázala i když duchařská až 10. den po KET :wink:

Very, tak k vašim to čošlo, koukala jsem na zprávy no je to děs..... Tak hlavně, aby to rychle zmizelo.....! No zmizelo, to asi těžko co, ale aby bylo teplo a pěkně to vysychalo...! :unamused:
7. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz

Houbičky bych si dala, holky ale bacha na klíšťata!

A nevím kdo se tu ptal je tu nějak teď hodně nově "přejmenováno" :slight_smile: Šári je fakt třída, Rozi tady o ní už napsala vše :dizzy_face:

A už se klepu, aby byl začátek září, se těším na srazíčka... :sunglasses:
7. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@sanuska díky za info, klíšťat se bojím :frowning2: košová čárka je dobrá :grinning:
VERU- jak skloňujete Orel tu Vaši vesničku, manža říká, pojedeme do Orle, což mi jako učitelce nesedí, ale u nich na Prosečsku toho vícero neskloňují :angry:
7. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@rozinka007 nevolám,zítra už mám ET v jedenáct a pak už si musí moje tělo poradit samo,jen mám takové to dilema zda odpočívat či néé,vidím to tak dva dny a pak už něco zlehka podnikat.Právě mě lákaj ty houby,tak nevím,kdybych v úterý vyrazila jestli to nebude moc brzo,ale někdo tu psal,že si mimčo nevyležíme,i když si myslím,že u někoho to prostě jináč nejde a na druhé straně souhlasím,že když se to má udržet tak se to udrží.
7. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
... Sovi má novou fotku...
¨
jen nakukuju.... ahojko, žádnou inspiraci, dvojčata neeeeeee, to bych nezvládla, přiznávám bez mučení....

Užijte si večer, dočítat nestihnu, asi až zítra....
7. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojko, držím palce na transfer!!

Sanusko, reportáž dobrá a hrdost chápu... já jsem dnes taky v sedmém nebi, jaké mám společenské a pohodové dítě, ťukám....
7. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@ahojkyholky držím se hesla, že první 3dny jsou nejdůležitější, píšou to i v Brněnských Carech, když nevydržíš ležet, tak aspoň sedět,ale je to na tobě :wink: a zítra na tebe myslim, jsem zvědavá, kolik budete mít buněk, tak ať se přes noc ještě pořádně dělej o 106 :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@wobludka ahoj děkuji za odpověď jestli jsem to dobře pochopila už mimčo máš a chystáš se na druhé?Nějak se tady ještě pořádně neorientuji.Jaký jsi měla problém?Nevíš něco o mém,nebo aspoň něco podobného?Jestli je nějaká šance?Potřebuji se hlavně uklidnit a trošku věřit jinak to asi moc dobře pokračovat nebude a zatím bohužel od nikoho žádné zmínky na můj předchozí článeček.Předem díky.Jo a chodíš k dr. Štěpánovi nadále?
7. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@rychnov3 dobrou, zítra dočti, jsou tu nové snažilky :wink: jsou společenské, pže jsou ze Sanusu :grinning:
7. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
čauky holky

koukám tady to dnes frčelo a zdravím nové snažilky :wink:
7. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.