• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rychnov3 jj, dala jsem tam fotečku takovou malou - pokud jí smáznou, budu zase holt bez....
@ahojkyholky mě by právě zajímalo, zda mimino vyležet jde. Já si myslím, že vyležet asi fakt nejde, je to nesmysl, nicméně nevhodným pohybem po ETu se asi může "poničit". A proto se má odpočívat.
@ahojkyholky na zítřek tfuj tfuj tfuj, držím palce!!! Jak vám závidím, že už budete mít za sebou všechny i toto, já jsem poslední na řadě... Rozinka, Petra, Ahojka a až potom se zpožděním já :slight_smile:
7. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@cardulka27 nevím, co bych ti na to odborného řekla, nejsem dr., ale připomíná mi to mě, vysazená HA jsem to neměla půl roku, brala jsem proveru, neroste mi sliznice bez hormonů a mám polycystický vaječníky,takže anovulace, v Sausu mi nasadili utroš a mám to na den. tak uvidíš, co ti dr. řekne
7. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
dobrou s kobrou :grinning:
7. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@cardulka27 se sliznicí neporadím,ale jsou tu holky,který určitě zareagují.

@rozinka007 na to jak se nám dělí jsem se ani jednou nezeptala,zítra napravím,mě stačilo slyšet,že se vyvíjí.
@sovicka_ náš dr. by se alespoň pousmál,myslím,že vtipu rozumí a občas i zavtipkuje,na naší první návštěvě vtipem jen sršel.Myslím,že tobě to desítkový platíčko stačit nebude a neboj ko v po,ve středu a v pátek opu a jsi na stejné lodi.
7. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@ahojkyholky náš se bohužel nesměje. Manžel často vtipkuje ve snaze odlehčit atmosféru - a kde nic tu nic :grinning: No nevadí, my se zasmějeme pak sami :slight_smile:
Ve středu ko a v pátek opu? Že by? Třeba to tak bude - teoreticky by mohlo být :slight_smile: Jsem zvědavá na pondělí. Po těch pěti dnech už je asi na UTZ docela jasno, ne?

Všem dobrou, já jdu zalehnout již :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@ahojkyholky zítra hodně štěstí,at to jsou ty správný bojovníčci

krásnou dobrou noc
7. srp 2010 ve 23:29  • Odpověz
dobré ranko všem, že by 1. :sunglasses: ?
@sovicka_ u mě po 5ti dnech ješstě moc jasno nebylo, ale já mám SPO, takže u tebe už třeba budete počítat folíky, zítra dej hned vědět
@ahojkyholky dnes je už budeš mít u sebe :wink:
8. srp 2010 v 06:51  • Odpověz
@beryk ty zas ponocuješ :dizzy_face:
8. srp 2010 v 06:52  • Odpověz
kde jste kdo, mě to přestalo utíkat :sweat_smile: jdu na houby
8. srp 2010 v 07:53  • Odpověz

Dobré ráno při neděli... :slight_smile:

Rozi foto good, ale teda jsi jiná paní na té fotce, nevím jestli bych tě poznala jako jen podle téhle fotky :wink:
A to tě svrběla ruka, že by jsi testla, že jsi takhle vyrazila.....??? A pak napiš, jestli a co jsi našla.....

Já potřebuju do Baby centra a maj AŽ od 10 v neděli no cháptete to :grinning: :rolling_eyes: :grinning: Já už jsem od 6 vzhůru, jela bych klidně teď hned a ještě další 2 hodiny musím čekat..... :rolling_eyes:
8. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
@ahojkyholky jsem jak na trní, ať je všechno ok!

@rozinka007 hele kdybych měla mizernou sliznici, tak bych asi taky ležela... kdo má problém jinde, tak pak už na tom myslím zase až tak nesejde...

@cardulka27 tak tak, loni touhle dobou jsem stimulovala :wink: takže mám tříměsíční mimčo, zatím je na druhé brzo, ale nechceme s druhým otálet, takže třeba příští rok touhle dobou... každopádně antikoncepci nepoužíváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohužel Ti moc neporadím, já jsem pravděpodobně zdravá - manžel má tragický spermiogram. Ale problémy se sliznicí má Míša, Rozinka, Lady... dej jim čas :slight_smile:

@rychnov3 no to já bych dvojčata taky nezvládla... jenže jsem zjistila, že ty naše potvůrky jsou zamražené po dvou :sweat_smile: takže to bude na nich, jak zabojujou... ségra říká, že to je ten osud, jestli se chytnou obě, tak to tak mělo být...no rozhodně budu ráda, když bude ket stačit :pensive:

@sovicka_ hele mně na prvním utz řekli, že teda nic moc :pensive: tak jsem z toho byla dost přejetá, pak jich bylo víc a víc a nakonec 24, což je až dost hodně... takže kdyby Tě zítra nepotěšili, tak nepanikařit! Ale věřím, že to bude ok :sunglasses:
8. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
Tak se jdu podívat do lesa,jestli rostou ty houbičky.Včera byl krásnej ohňostroj :slight_smile:

sovicka - a úplně poslední na řadě jsem já :grinning:

ahojkyholky - tak už máš bobísci u sebe?a v jakém stádiu?a kolik?Pěkně odpočívej a přeju hodně štěstíčka :dizzy_face:

rozinka - je ranní ptáče
8. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
rozinko - takže poprvé manža nemusí být u dr.?
8. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@sovicka_ jo jo přesně tak ten první utz je vždy nic moc u mě to bylo taky tak však jsem to tu holkám psala jak jsem byla sklamaná atdd a holky utěšovali,no nebyla úroda,u mě jen 7 folikuí a 6 vajíček z toho 5 zralích tak asi tak u mě,ono někdy stačí málo :grinning:
8. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@rozinka007 aha, aha, tak třeba jasno nebude. No ale kdyby bylo, bylo by to fajn :slight_smile: Začínám být napnutá a manžel 5x denně poslouchá "já se bojím" :grinning: Že jsi šla na houby je jen dobře :slight_smile: A cos ulovila? My tu poblíž žádný les nemáme, prý rostou, jinak bych hned také šla. Koukám, že sis dala fotečku, to je hned lepší, v těch Ančách aby se čert vyznal. Pořád tu slibovali takové ty anonymní obrázky, ale kde nic tu nic :frowning2:

@ahojkyholky ani nevíš, jak na tebe myslím - hlavně odpočívat, odpočívat! Nevím, zda sem dneska zavítáš, kdyby ne, tak tfuj tfuj tfuj a kdyby jo... tak vlastně taky :wink:

@wobludka to je právě otázka - "pokud je problém jinde". U nás přišli na problém u manžela, celkem jasný. Mně dělali celkem 3x UTZ vaječníků: jednou gyn. zhruba v 13. DC před dvěma lety, jednou v Brně v Caru v 14. DC před rokem a teď v Jihlavě. 2x tam neviděli ovulaci, v tom Caru v Brně ji viděli jasnou, velký folík a ještě pár menších. Tak nevím, zda nemám hodně anovulační cykly a přiznám se, že na to hodně myslím. Ale tou stimulkou by se toto mělo asi vyřešit - snad jsou moje úvahy správné. Na jiný problém nepřišli, kromě toho, že špiním vždy koelm 20. DC až do začátku MS, ale laparku nebo tak mi nedělali. Dle krve jsem v pořádku, dle genetiky také. Víc nezjišťovali. Ale co já vím, zda není nějaký problém ještě ve mně? Doufáme, že ne.
Co se týče dvojčat, i na to často myslím. Jedna maminka daleko, druhá v letech a děti bych jí nesvěřila. Peněz doma málo, já chci jít brzy zpět do práce. Vůbec nevím, co bych si počala s dvouma miminama. Manžel říká, že bysme jedno utopili nebo prodali :wink: No zvládnout by se to muselo, jak říkáš, je to osud, a dvě děti jsou lepší než žádné, v každém případě :slight_smile: A já dvě děti chtěla vždy, tak by se to tím vyřešilo.

@dasty79 a kdy začínáš stimulku, spolubojovnice? :slight_smile: Nebo už stimuluješ?

@delf14 to jsem ráda, že to vím, páč bych zítra už panikařila, kdyby tam ještě nic nebylo :grinning:

Zítra tam jedu na půl osmou a pak pokračuju služebně na Prahu. Prý tam teď něco dělají na silnici, tak to budu objíždět... počítám, že se vám zítra ozvu až kolem poledne.
8. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
jo a někdo se tu ptal... v tom Puregonu mi zbylo ještě 75 jednotek. Celkem tam tedy skutečně bylo 1025.
8. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
Holky, tady http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/sanusky/?page=978&post=last&collapse=true jsem naposled vkládala seznámek... tak se tam připište do příslušné sekce, pokud chcete :slight_smile: ať se vás nemusíme dokola ptát na to samé :grinning: I když já když před třemi měsíci přišla jako nováček, tak jsem byla ráda, že se mě pořád někdo ptá a že svoje trápení můžu ventilovat :slight_smile:
8. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@sovicka_ já si pamatuji sovi že jsem to měla takhle od 4.5 jsem začla píchat to bylo út,první kontrola po týdnu v út 11.5.folíi nic moc další kontrola za dva dny to je 13.5. a naplánovaná opu na sobotu15.5. :grinning:
8. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
@ahojkyholky koukiej ted aspon dva dny odpočívat pořádně držíme pěstičky moc moc
8. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@sovicka_ Tím se netrap, nikdy nemáš 100% jistotu, že jsi zdravá... při ivf se spousta potenciálních problémů obejde, a ono možná i pro psychiku lepší, přece jen si ten druhý tolik neříká ,,já jsem ten, který za to může". Nevím, jak u vás, ale třeba my jsme měli zhruba půl roku před ivf, kdy na tom byl manžel hodně psychicky špatně a fakt to ten půlrok trvalo, než se s tím vůbec dokázal srovnat...

dvojčata jsou masakr, ale vidina dalšího těhotenství mě tak trochu děsí :sweat_smile: kéž bych to už měla odbytý... ikdyž jsem se teda oklepala kupodivu rychle, no ono mi zase sklapne :grinning:
8. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@wobludka no mě taky děsilo že bych měla mít dvojčátka,pak jsem se smířila,když byli v bříšku a bum ho jedno mi vzalo roha :grinning: bylo mi to pak i líto,když jsem ho na utz neviděla,nu coš,hlavně že máme jednoho bojovníčka zdravého že jo.neboj druhé těhu taky zvládneš a kdo ví třeba bule lepší a propluješ s ním,že ani nebudeš vědět,že jsi byla těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nebylo by to špatné
8. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
no ale abych se nerouhala, právě mám dvě děti na krku a je to docela pohodička :grinning:
8. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
kdo je vzbudí, je synem smrti :grinning:
8. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
hezký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
to je přímo parkoviště pro kočárky jak dělané
8. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@wobludka máš to krásně zařízený, ano ano ano, sem s dvojčaty :grinning:
manžel měl špatný období těsně poté, co se zjistilo, jak na tom je - taková ta chlapská ješitnost. Ale nedával to moc najevo, on tyto věci umí dusit v sobě. On si plně uvědomuje, že "chyba" je v něm a že všechno "musím" "podstoupit" já a že jsem na tom jakoby "bita". Dávám to schválně do uvozovek, není to tak úplně myšleno, až tak to neprožíváme. Ale mluvíme o tom tak, jak to je, že jsem to já, kdo musí podsoupit ty procedury - ono ho to alespoň nutí k jisté ohleduplnosti. Musím ale říct, že ohleduplný je a podřizuje se naprosto tomu, co je potřeba dělat. Jak v CARu, tak doma :slight_smile:
S tím obcházením díky IVF máš vlastně pravdu, oni tomu pomáhají jak nejvíc umí...
8. srp 2010 v 11:03  • Odpověz

Woblu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je parádička, když takhle spolupracujou, hlavně, aby jim to vydrželo :sunglasses:

A téma dvojčata je u nás taky sem tam otázkou. Taky máme po 2 zamraženo (asi jako každý), ale teda když už prcka máme, tak pak ještě dvojčata to si teda nedovedu představit...... Ale zase jen jedno dávat, to je nižší šance a co s tím druhým, kdyby se taky pěkně vyvíjelo...................... No je to ještě hudba budoucnosti, ale v hlavě mi to leží ( a taky přemejšlím o tom, jak to druhé půjde, kdyby to bylo jako teď, tak by jsme už měli začít se snažením..... chjo) Aby pak děti nebyly od sebe třeba 6 let..... :unamused:
No to byla jen taková úvaha, rozhodně si chci Sel ještě tak rok v klidu užít....... :slight_smile:

Holky pak písněte jestli jste houbičky našly, já je miluju, ale nejsou lidi, kdo by se mnou šel.... :frowning2:
8. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
S tím "pěkně vyvíjelo" bylo myšleno ještě po rozmražení ne v břiše....... Redukce by u mě nikdy nepřicházela v úvahu, kdyby bylo zdravotně vše ok.......

No ale to je fuk, jak píšu, hudba budoucnosti.....
8. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojda kočky, jsem tu jen na skok, odjíždíme na chajdu,takže nevím kdy zas budu na přijmu
8. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
to my máme les skoro za barákem když to tak vezmu,ale ještě jsme nebyli prý nerostou aspon u nás teda né,ale už by to chtělo miluji smaženici nebo obalované :grinning:
8. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.