• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@wobludka děkuji za rady Rózinka už se ozvala :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj kočky,

vy teda jedete :astonished: Jak jsme furt někde v tahu, tak Vás nestíhám, ale to se 1.zářím změní :grinning:dítě mi půjde do školky, já už nebudu chodit do páce a budu mít hooodně času :grinning: :grinning:

Vítám nové snažilky..určitě budete v Sanusu spokojené :wink:

@dasty79 my se známe z diskuze IUI :slight_smile:

Držím pěsti rozi, ahojce, sovičce,... prostě všem, co jsou ted v akci :dizzy_face:
@sanuska dvojčata mě taky děsí :sweat_smile:

Anetka odjela s našima na návštěvu mojí babičky, tak jdu uvařit mojí letošní 3.smážu a půjdu zalehnout, pže jsme byly včera s holkama pařit a přišla jsem ve 3 a to moje dítě mě v 6 vzbudilo :rolling_eyes:
8. srp 2010 v 11:34  • Odpověz

Holky do kdy se vybarvujou prckům oči?????
8. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@sanuska ,,Mnoho dětí, zejména bílé rasy se rodí s neutrální barvou očí. Jako jsou oči vystavovány slunečnímu záření, melanocyty v duhovce začínají produkovat pigment melanin a barva očí se postupně začíná měnit a podobat se na oči rodičů. Hustota melaninu v 1. roce života představuje asi 50% hustoty oproti dospělému člověku. Pigmentace je kompletní ve třetím roce života."
8. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj Rozi,já jsem byla těhotná na Vánoce.Dala jsem mamce hrníček s babičkou.a den na to jsem krvácela a tak jsem šla do Sanusu co se děje,a doktor mě řek,e jsem o to přišla.Ty si to měla podobné?
8. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
tak jsem zpět-foto je z letadla do Bulharska před 2ma roky, kde začalo naše úplně 1.snažení, to jsem sem tedy dala schválně pro štěstí :dizzy_face:
jinak jsem našla 3 babky, ale jednu jsem tam nechala, byla už ementálová,takže mám 2. Manža babkám nevěří a mně také ne, tak si večer udělám polívčičku jen pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sanu-zatím mě nehlodá tolik, jako při 2IVF, hlídá mě manža až do úterý je doma, ve středu půjdu radši z domu. Navštívím pěšky babču.
Představte si, že jsem začala i malovat na sklo :grinning: docela to žere čas :grinning:
Woblu-při dvojčatech jsem hned druhý den po ETu nevydržela a seděla na zahradě a taky se zakousli,ale je fakt, že díky gonalu jsem měla mega peřinu, tak teď jsem radši poctivější.
Sovi-u mě jak u Woblu a Delf-5.DC menší zklamání a pak 23 vajuch, najednou jich bylo, až se embryoložce kouleli oči :wink:
Hojky těhu a maminy-co prvotní příznaky-byly? :angry:
8. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@wobludka tý jo, ty jsi optik?
@sanuska no já slyšela v půl roce,ale Woblu má odborný popis, se musím ještě hooooodně učit :sunglasses:
@luucia čau, tak září se ti překotně blíží :wink:
@tygr21 já o ně přišla ve 22tt, taky jsem mamce koupila něco-čaj pro babičky, nejsem moc pověrčivá,ale kolem snažení a těhu mi ta pověrčivost sílí :sweat_smile: takže při dalším těhu, nic nekupuju,ani kočár, jsme s manžou domluveni, že ho půjde sám koupit až porodim :confused:
8. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@rozinka007 ale prdlajs, to jsem vygooglila :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@rozinka007 jj, blíží :dizzy_face: nikdy jsem se netěšila na podzim tak, jak letos :wink:

Holky, vám dělali před 1.IVF nějaký vyšetření??
8. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
8. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@luucia jo, oběma genetiku a manžovi ještě spermio a mně laparku, ale to vše v G-medu, v Sanusu nic
8. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@rozinka007 tak laparoskopii mě dr řekla, že není důvod před 1.IVF dělat a jiný vyšetření nenavrhla..ale je fakt, že spolu jedno dítě máe, tak by neměl být problém :wink:
8. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
@luucia Luci, já zastávám názor, že čím víc šetrných vyšetření, tím líp, ale u vás bych to fakt nehrotila... prostě se uvidí :wink:
8. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
@luucia jasný, jinek dr. jinej názor, a co IUI?
8. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
@sovicka_ střídat se to musí kvůli reakci vaječníků

@ahojkyholky neschopenku mi znovu dali v Sanusu páč lázně mi ji museli ukončit, nechali by mi ji jen pokud bych musela do nemocnice či co
8. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@rozinka007 IUI máme ted za sebou 3 a nic..pak mi už dr řekl, že s manželvým spermiem to dál nemá cenu :wink:
@wobludka jj, to mám stejný názor..v práci jsem si nechala udělat aspon hormonální profil a štítnou žlázu :wink: jinak nic nemáme :wink: uvidíme...dr mi pořád tvrdí, že by u nás neměl být problém :confused:
8. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@misa.77 čus "stará" lázeňačko :slight_smile: já mám neschopenku od dubna stále u svého obvod.lékaře a budu tam dokud prostě neotěhotnim, jak jste na tom s KETíkem? :wink:
8. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@luucia aha, jasný, takže tz bys měla být OK, akorát to spermio, tak už to začínám chápat proč IVF
Sanu-koukala jsem na tvé testíkové dálnice a nahlodává mě představa je vidět na vlastní oči,ale držím se, a dneska jsem stejně jen 7 po KETu. :wink:
8. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
@luucia já: genetika, vyšetření štítné žlázy, zjistili mi závažné onemocnění, přeléčení. 3x UTZ vaječníků, 2x odběr krve (vždy takové to 2. DC a 13.DC). Manžel: krev, moč, 3x spermio, genetika, sono.

My jsme byli venku na procházce, potřebovala jsem na chvíli vypadnout. Stejně jsme řešili pořád jen to jedno :slight_smile:

8. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
Sovi, tím že jsem píchala i 3x denně, jsem pak píchala jen tam, kde nebyla žádná modřina, měla jsem jich asi 20,ale já mám poněkud větší bříško :grinning:
8. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@rozinka007 obdivuju tvojí trpělivost, obdivuju trpělivost vás všech, jak zvládáte to čekání na testování.. a děsím se toho svého :slight_smile:
8. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@rozinka007 já mám taky pupec, poslední dobou jsem strašně přibrala... ale neřeším to, co už :slight_smile: Modřiny mám zatím dvě :grinning: A co že jsi toho píchala tolik? Mám pocit, že jsem o něco ochuzená :grinning:
8. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@rozinka007 jj, jen to spermio :wink: Anetku máme z 1.IUI :wink: ale ted je spermio horší..takže IUI už asi nestačí :confounded: držím pěsti na testování?? kdy to chceš zkusit?

Venku je teda luxusně :dizzy_face: manža půjde s Anetkou ven, já ju od 6ti cvičit :wink:
8. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
Holky, tou genetikou se zjištuje co???
8. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@rozinka007 ahoj, zatím nijak, jedeme na dovolenou, tak to neřeším, je budu na nemocenské dokud nenajdu práci

joo Ahojko vycházky mám neomezeně, doktor se mě ptal jestli jsem posledně měla problémy, když sjem řekla, že ne, tak mi je napsali, jinak vám kolem Jihlavy je psát nemůžou páč je na sociálce nějakej pablb a nedokáže pochopit některé věci
8. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@luucia karyotyp - jestli nejste nositelem nějaké genetické mutace, která by způsobovala neplodnost. Jelikož máte Anetku, tak ikdyby jste byli, tak to nebude nic zásadního. U ivf by se to projevilo - většina embryií nebo všechna by byla neživotaschopná, obejít se to stejně nedá - jen pak při ivf otestovat (PGD)
8. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@wobludka ty seš normálně chodící encyklopedie :grinning: ale díky za info..tak snad v tomhle by problém být neměl :wink:
8. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj,tak se v mezi čase hlásím,transfér pro mě nebyl zrovna příjemný,páč hned jak mi tam dal zrcadla tak mě chytla křeč na té mé pověstné levé straně až jsem se orosila.Mám u sebe dva trpaslíky osmi a pětibuněčný.Paní laborantka říkala,že vývoj odpovídá dnům tak mě potěšila.Polehávám,protože drobně krvácím,tak,aby mi hned neupláchly.Snad to vydržím i zítra,protože teď přijeli sousedi z hub a maj hříbky,jeden výstavní,a já jsem taková lesní divoženka houby,borůvky,dřevo.

@sovicka_ tak držím na zítra pěsti a dnes jsem měla čest s dr. Kučerou.

@misa.77 já spadám místem bydliště pod brodskou sociálku,zatím to nechám a když to dopadne požádám o upravení.

@rozinka007 dnes jsem si koupila dva testíky,tak mě bude taky svrbět ruka příští týden.
8. srp 2010 v 16:48  • Odpověz

Woblu mede, ty jsi googlista :grinning: Do 3 let jo :confused: Trochu chytáme podezření, že jdou Sel oči do zelena, ale nebudu se radovat, tohle podezření jsme už jednou měli............ manža z toho byl zděšen (nevím proč, když je jeho úúúúplná kopie) a já se radovala :grinning:
Jsem myslela tak do roka no......

Rozi to byla testománie :sunglasses: :dizzy_face: Škoda, že člověk neví dopředu jak to doopadne, by si to mohl s naprostým klidem užívat..... to bylo krásný když to vemu zpětně, jak mi ta čárka sílila a já místo toho, abych skákala radostí, tak jsem se čím dál víc bála..... ani jsem se neradovala když mi řekli HCG 365 (taková ta radost, co jsem si vždycky představovala.... :rolling_eyes:
A ty to chceš nechat až na krev??????????????????????????
Jo a jestli jsi se ptala ty na příznaky, tak já nic, sem tam lehce podbřišek, ale to nebylo nic divnýho, prsa až po krvy. A pak už jen úúúúnava až do porodu a po porodu taky :grinning:

Very tak jak u vašich???????????????????????????????
8. srp 2010 v 16:49  • Odpověz

Ahojko držím pěst!!!!! lesní divoženo (houby borůvky dříví) :grinning: :grinning: :grinning:

Luc už máte přesné datum??????????????
8. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.