• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@sovicka_ přítel sice má dětičky,ale synek je přivlastněný a přítel má obavu když půjde na vyšetření a náhodou se zjistí že je problém v něm tak je možné že se zjistí že ani dcerka není jeho...tak proto má obavu z toho...
8. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@janicka88
Vyšetřuje se kolik má spermií,jestli je to vhodné pro oplodnění.To s tím nemá nic společného.To by musel jít na test otcovství,to by museli odebrat krev dětem,nebo něco takového.Když bude mít špatný spermoigram,tak mu dají léky aby je měl lepší.
8. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
uvidíme tenhle měsíc zda to dostanu pokud ano tak zajdem no nákého centra asi bez doporučení doktorky když říkáš že je to možné tam zajít i bez doporučení :slight_smile: a co vy jak jste na tom s těhotenstvím?
8. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@petra7788 ne, nemusíš mít doporučení, my do Jihlavy žádné doporučení neměli, prostě jsme se objednali a hotovo. Manžel mezitím oběhal už spoustu vyšetření, takže o manželovi jsme nesli do Jihlavy spousty informací. Ale já žádný papír neměla, vše zůstalo u mého gyn. a v tom minulém CARu. Veškerá vyšetření mi v Jihlavě udělali znovu.
8. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@sovicka_ tak to jo...Jak říkám my uvidíme,ale asi tam zajdem
8. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@sovicka_
tak to jsem nevěděla.
8. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
holky, potřebovala bych poradit :confused: :confused: :confused: :confused: Mám jet zítra na dva dny za mámou, mám tam jet po kontrole v Jihlavě. Máma je na dva dny doma, odskočila si tam z chalupy mrknout se na barák, zalít zahrádku a podobně. Na chalupě je také moje ségra s manželem a dětmi, ti tam tedy zůstávají, uvidím se jen s tou máti. Obě děti teď měly angínu a ode dneška ji má i moje ségra, slízne kde co. Moje máma je opak, ta na angíny vůbec netrpí a 30 let nebyla nemocná. Ale já jsem taky typ "slízne kde co" a bojím se, aby máma nepřinesla s sebou z chalupy nějaký bacil, slyšela jsem, že se to stává, že někdo je prostě přenašeč aniž by byl sám nemocný. Mám ty dva dny u mámy zrušit? Chtěla jsem si tam vyřídit ještě pár dalších věcí, ale nic co by nesneslo odklad (třeba se nechat ostříhat :slight_smile:). Předpokládám, že případná angína by celé IVF zrušila.
8. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@sovicka_ popravdě abych pravdu řekla tak sem si myslela že musíš mít doporučení,ale když to jde i bez tak to asi zkusime bez své dr.
8. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@sovicka_
radši tam nejezdi.Aby jsi to nechytla.Už jsi měla transfér?
8. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@ahojkyholky tak bacha na mravence :grinning: a držím palce :wink:

@sanuska taky jsem si říkala, jaká to jednou bude záplava blaha a nějak to nepřišlo :grinning:

příznaky neřešte, mně nebylo vůbec nic - den po krvi jsem se zeblila a byla zeblitá až do porodu :grinning:
8. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@petra7788 to ještě ne, teprve pořád stimuluju, 5 dní...

@wobludka jé nepovídej, já si to schválně našla a psala jsi, že cejtíš prsa :grinning:
ale je to takové pěkné, symbolické, že je to skoro rok :slight_smile: A jak se říká - do roka a do dne... :grinning:
8. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
@petra7788 a do kterého města to chodíš? Já že půjdu zítra do hradeckého sanusu :wink:
@sovicka_ no hele, já měla embrouše 2x větší než Gabča za stejný počet dní a oběma se chytlo jedno prtě, takže i ty počty buněk ber orientačně - taky s icsi bývají o fous rychlejší než bez icsi

@janicka88 že by se dotýkal čípku :confused: manžel čípek cítil až pár dní před porodem, kdy už jsem měla mladýho vyloženě mezi nohama... každopádně obvodní gynekolog by Ti měl minimálně říct, jestli podle utz pravidelně ovuluješ. Pokud s ním v tomhle směru nejsi spokojená, tak se obrať rovnou na car... však tam to není (nebo nemělo by být) jen o iui a ivf, pomůžou vám chytit ovulaci, zkontrolují spermiogram... moje gynekoložka tušila problém hned, takže jsme se do car dostali už po půl roce, za což jsem jí vděčná, ušetřila nám spoustu času a trápení

8. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
@misa.77 no jo,jsem já to zapomnětlivka :sweat_smile: tak to si to moooc užijte, jako my, po lázních moooooře a pak by v tom byl čert, kdyby nám to nevyšlo :wink:
@ahojkyholky no tak to musíme vydržet, co nejdéle,já už vydržela týden :sweat_smile: 5 a 8 je krásné, to máme skoro stejné, já 4 a 10, tak to nám musí prostě vyjít :sunglasses:
@sanuska já manžovi slíbila do pátku,to budu 11. DPOKETu, ale sliby chyby, nevím kdy mě to popadne, ale zatím vítězím já :wink: jo a ty příznaky, tak já furt říhám až mě z toho pálí žáha,ale to je asi kvůli jídlu, které papám :unamused:
8. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@sovicka_ fááákt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no to si budu muset najít :grinning: to jsem ještě neměla ani tucha o tom, jak bolej prsa, když se nalejvaj mlíkem :grinning:
8. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@wobludka
do jihlavy
8. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
Jani-nejsem anatom, ale ve vagíně končí děložní hrdlo, jeho část-ten čípek, tam zasahuje, je myslim dlouhý kolem 7cm, takže by mělo být normální, že do něj partner penisem naráží. Já si ho třeba vždy nahmatám když si zavádím utrouše a taky když mě vyšetřovali v nemocnici, jak dlouhý mám čípek, tak normálně do mě strčil dr. ruku a prstem pohmatu zjišťoval. Ale nejsem odborník, jen laik, tak si to tak vysvětluju.
@janicka88
8. srp 2010 v 19:18  • Odpověz

Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla, tak nevím jestli si na mě ještě vzpomínáte, tak vám jen napíšu, že to první IVF nevyšlo a tak jsem teĎ 5 den po KETu....držte pěsti snad to výjde a jak to jde vám? no to si zase počtu.....

@rozinka007 ahojík rozi....kdy že budeš testíkovat... :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
tak padlo rozhodnutí - na návštěvě k mámě radši nejedu. Fakt si to pak nechci vyčítat.

@wobludka hehe :slight_smile: Chvíli jsem sice musela pohledávat, ale našla :grinning:

Ale doufám, že těhupříznaky nejsou nutné, abych nestresovala, až je mít nebudu :grinning:
8. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@sovicka_ no čoveče to je snad na slzu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moc moc všem snažilkám přeju, aby si tu za rok taky tak hezky početly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no čípek určitě musí jít nahmatat...
8. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Tyjo tady to jede :confused:

Jani, jak jsi psala, s přítelem, že by si myslel, že dítko nemusí být jeho, tak to taky tak úplně není. Například už jen během 3 měsíců může být spermiogram naprosto katastrofální a za 3 měsíce může být ok.... jak na houpačce.... Ale taky samo může být pořád stejně dobrý nebo špatný....
Do CAR doporučení není potřeba.
S čipasem nevím, když to tak nebylo a teď to tak je..... zeptala bych se mudry....

Rozi ty mede, tak teda jeslti vydržíš...................... :sunglasses: A koukám, že tady bude testovatelek více..... :dizzy_face:

Dneska Sel nespala odpoledne, tak jsem jí dala vykoupala, dala kaši a vytuhla ještě v lehátku, to je parádní usínání :sunglasses:
8. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
Krásný večer,
nestihla jsem to odpolko tak jdu pozdravit až teď.Dopolko přijela mamka se ségrou (to mladší),odpolko jsme byli u známých na zahredě grilovat.Přiřítili jsme se domů,Adél rychle vykoupat a tlačí do sebe ještě rohlík s paštikou.Fakt nevím kam se to do ní vejde.No a zítra razíme v osm směr Sedmihorky.Teda dámy jak vy mi budete chybět,si ani neumíte představit.

někdo se tu ptal na dr.Novotnou.Přidávám se s kladným hodnocením. Já k ní chodila v HK a když přesídlila do Pardubic,šla jsem s ní.všchnoi nám vysvětlila,takže jsme se nemuseli skoro na nic ptát.

Jinak jednotlivě reagovat nebudu.probrali jste toho tolik,že jsem měla co dělat abych to rychlostí blesku přelouskala.

Vítám nové tvářičky.
8. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
No to je mazec..přijdu z cvičení a tady tolik stran :astonished:

@sovicka_ radši bych nejezdila...angína ti nic nezruší..už seš nastimulovaná, takže OPU proběhnout musí :wink: ale narkoza by nebyla asi moc příjená a oslabení těla pro přijetí emboušků asi taky ne :unamused:
@sanuska přesný datum čeho?

Holky, jak je to s cvičením při stimulce?? můžu chodit nebo ne?
8. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
K tomu spermiu.My měli jeden měsíc spermio úplně úděsný.Byla jsem zrovna na IUI a dr.říkala ,ať si moc naděje nedělám,že je to opravdu jn pár jedinců.No a další měsícbylo všechno jinak Spermio úplně na jedničku a spermií miliony.No a pak se v tom vyznejte :confused:
8. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
Luuci,jaký cvičení máš na mysli? Já myslím že by ničemu nemělo vydit.Ať cvičíš cokoli.
8. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@wobludka jo jo já si počtu... jak jsem řešila angínu :grinning:

@luucia no právě, ta narkóza, oslabené tělo... taky jsem kdesi četla, že při tom Prednisonu nefungují správně antibiotika, takže - děkuji, nechci. Máma se asi urazí, ale zkusím jí to vysvětlit :slight_smile:

Hele holky, jak je to s práškama na bolest, ty se teda smí nebo ne? Mě teď bolí každý večer šíleně hlava, počítám že je to těmi hormony, obden beru rozpustný Panadol... ale mám strach, jestli to nějak nevadí :frowning2: Asi se to nemůže brát to ETu, to je mi jasné, ale teď?
8. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@sovicka_ určitě to pochopí :wink: lepší než aby sis pak něco vyčítala :wink:
@madlina myslím spininng..je to dost náročný cvičení, tak abych něco nepo..... :confused: no zeptám se na to dr
8. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@sovicka_ při stimulce prášky na bolest nevadí :wink: i v těhu se může Paralen a Panadol je to samý :wink: takže v pohodě :wink:
8. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@mariana75 no manžovi jsem slíbila, že v pátek 13. :confused: a ty? :wink:
@sanuska uvidíme :sweat_smile:
@luucia dr.Provazník mi to ke konci, kdy jsem měla velké těžké vaječníky, nedoporučoval, při rychlem otočení horní části těla, by mohlo prý dojít k torzi vaječníku a následné zaškrcení vejcovodů a pak odumření vaječníku,takhle mi to řekl,tak jsem se hojky pak bála otočit, cvičila jsem(spinning a kruh. trénink) do 8. dne stimulky, tak uvidíš, taky jak ti bude :wink:
8. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz

Já bych angínu nepokoušela.................

Luc no dat kdy máš první návštěvu Sanusu v září :wink: A cvíčo by vadit nemělo, ale ke konci stimulky bych na to hodila bobek, já jsem teda už při prvním UTZ (myslím 4. den stimulace) šplhala po lehátku, už jsem měla vaječníky hoooodně naběhlé, jsem byla ráda, že v pohodě chodím, natož civčit, uvidíš jak ti bude a co ti řekne mudra :wink:

Madli a na jak dlouho jedete?

8. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
Sanu ,zaplatím to jen do středy a pak to kdyžtak prodlouží.Je to Adélky premiéra pod stanem,tak uvudíme.Pokud to půjde,viděla bych to do soboty.Pak už jde do školky.
8. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.