• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luuci a nevíš náhodou jestli mají v druhý půlce srpne v Sanusu otevřeno.Zvažuju,že bych nečekala do září a vrhla se na to už teď.
8. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@rozinka007 aha, díky za info :slight_smile: radši to teda nebudu přehánět..uvidím :wink:

No mě právě bolí břicho při normální ovulaci, kdy mám jedno vajíčko..jak jich tam budu mít víc, tak se asi ani nepohnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sanuska no, příští týden má dorazit mrcha a začnu brát HA..18.-21. den brání HA mám přijít na UZ a pak začne píchando :wink: ale přesný datum zatím nemám :wink:
8. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
děkuji za reakce, už snad zažehnáno, v rámci možností uklizeno a snad i sucho, jen jedna místnost bude schnout dýl :unamused: , ale v pohodě už je dobře, jsou na tom lidi mnohem hůř :pensive:

vy jste se tak rozjely, že tohle nedám je tu tolik nových tvářiček a spoustu zážitků, chjooo, mě to štve :confounded: , moc ráda bych to dočetla

pouť super, chlapci nezklamali :grinning: :grinning: , tak jsem si tam pobrečela, ale smíchy, nestihla jsem nic, jen mít hubu dokořán a slzičky tekly :grinning: :grinning: :grinning:

@rozinka007
Rozinko, ano manža má pravdu Orel, se skloňuje jako ta Orel, když jsme se tam nastěhovali a já si vyplnila průkazku na autobus a napsali si odkud kam: z Orlu do Pardubic, tak se mi všichni vytlemili :sweat_smile: :grinning: :angry: , prý z Orluuuu :grinning: :grinning: , je to ta vesnice, tak prý z Orle, ale je to nelogické protože hned za náma je Vlčnov a ten se skloňuje normálně jako ten Vlčnov, takže PRASE aby se v tom vyznalo :grinning:
8. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@madlina otevřeno maj, ale Dr Novotná má posledních 14 dní v srpnu dovču :wink: proto my čekáme s IVF až na září, jinak bysme do toho šli už v srpnu
8. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
Díky.Takže září to jistí.
8. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@luucia tak držím pěstičky aby už bylo píchando grando a ty jsi měla bobíska v bříšku
8. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@verysek1 díky, ještě,že jsme se nevsadili :grinning:
8. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@luucia haaaa tak ty jsi další na ráně :slight_smile:
8. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@sovicka_ jj, zatím podle vás okukuju, co mě čeká :wink: a těším se :slight_smile: čím ty stimuluješ??
@verysek1 to je dobře, že je nejhorší zažehnáo..v televizi to vypadá teda děsivě :pensive:
8. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@janicka88
@sanuska přesně tak, sanu Ti to krásně napsala...

@luucia no já taky myslím, že to s tím cvičením nebude tak žhavý :grinning: já pak byla ráda, že se nemusím hejbat :grinning:

8. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
Prďoch se teď poprvé tlemil nahlas :grinning: Mu povídám - Krucipísek, si mě zase zeblil! :grinning: Z krucipíska je úplně odvařenej :grinning: a já z něho :sweat_smile:
8. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@wobludka to si už ted taky myslíma na co ted budu dřít, když pak budu třeba 9 měsíců kynout :grinning:
8. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
Sovii- jo z těch hormonů šiška bolí, to už jsem si zažila taky :unamused: To nikomu nepřeju. Já si brala i brufeny, při stimulce. Nemá to čemu zatím vadit. A prý při Estrofemu to bude ještě horší :frowning2: To snad nechci ani zažít :frowning2:
8. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@luucia bodejť, přece nebudeš posilovat břišáky, aby se pak horko těžko uvolňovaly a roztahovaly... :wink: já teď žeru jak zjednaná a ten můj parazit to ze mě vcelku bezbolestně vysává :grinning:
8. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
Bodejď luuci,vykašli se na to.Kámoška si nechala sestavit jídelníček,vozili jí jídlo za těšký prachy,pak začala chodit za ještě tešší prachy na nějaký hubnoucí stroje a když na ní bylo vidět že zhzbla,tak otěhotněla a zase všechno +něco navíc přibrala.No stálo ji to za to?
8. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky pomoooooc.Dělám Petrovi sýrovou omáčku a musím ještě na zítra vyžehlit pár kousků hadříku abysme nechodili nahý.No neví nevím jak to do zítra stihnu. :frowning2:
8. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
mě po estrofemu hlava nebolí a to beru 4 denně a při stimulce taky nic, tak aspoň něco se mně vyhnulo :fearful:
dobrou kočky, tak zase zítra :wink:
8. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj tak jsem po dlouhé době jela kouknout na manžu na fotbal a mám toho plný zuby.
8. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj všem :wink:
8. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ještě jednou díky všem za přivítání.

@luucia - ty jezdíš taky do Pardubek?Já myslela,že do HK?a v září začínáš stimulovat?
8. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
Copak copak,výhra se nekonala?

dasty ahojda.
8. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@dasty79 jj, já chodí do Pce..dřív jśe chodila do HK, ale dr Novotná přešla do Pardubic, tak sje šla za ní :wink: jj, v září bych měla stimulovat :dizzy_face:
8. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj madlinko :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
My jedem do Pardubic poprvé v září k dr. Novotný - tak jsem zvědavá,co na nás vymyslí....
Ale chtěla bych nějaké pvyšetření určo udělat, než začnem se stimulkou....
8. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@madlina :grinning: jako že bychom se stavily a něco vyžehlily :grinning:

dotaz - za jak dlouho zmizí ta čára, co mám na břiše ještě z těhotenství?
8. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jsem chtěla jít do pelechu a vy se tu začínáte rozjíždět.
Na žehlení prdím.Kvůli jednomu triku nebudu vytahovat žehličku.By se mi stejně v tašce rozmačkalo.
Holky jsem jak magor lítala po bytě a scháněla Adélky kufr.petr mě chvílu pozoroval a pak povídá:"Vždyť ho maj pučenej kluci od bráchy". No měl štěstí že jsem ten kufr neměla po ruce. :grinning:
8. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
Já taky musím jít chrnět - v 4.50 vstávám :unamused:
8. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
Woblu,neříkej dvakrát.jestli nemáš co dělat :grinning: :grinning: :grinning: .I kávičku bych ti k tomu uděla :grinning: :grinning: :grinning: .

Dasty bude další s kým se budu v Pardubkách potkávat.Páni nás už na to září je. :wink:
8. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
Woblu,já už tu čárku nemám.Ale kdy zmizela si fakt nepamatuju.Hlavně že je fuč :slight_smile: .
8. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
madlinko - a vám se Adélka podařila přirozeně?
8. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.