• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo, neboooj, mi ti pak taky něco vyberem až budeš nakupovat pro prtě nebo prcky :wink:

sanu, nooo, mohli by tam být dýl...třeba už pořád :sweat_smile: :pensive:
11. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Sanu jo jo, trhač ostříhanej a vypadá jak trubka, vypadá jako by strčil hlavu pod kambajn

asi si najdu jinou střihačku, tahle mu tu šešuličku vždycky oholí, vypadá to děsně
11. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Míšo blejskni hoo :dizzy_face:

Luci ty vogo to ani snad takhle veřejně nepiš :grinning:
11. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
luuci koukám, že to je jak u nás, já bych taky brala, kdyby švagrová zůstala v england

Sanu on chrní, až se probere tak ho vyfotím
11. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Luuci, noo to mi asi budete muset něco vybrat páč já budu úúúplně mimo :grinning:
11. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdu dát vanu.

Luci kdyby u vás už bylo "kdyby náhodou", tak se mějte krásně a opatrně na sebe :wink: v sobotu pa.

Míšo tak to jooo to ho nebuď. Mě dneska volala mamka, že trhač spal na zádech a něco se mu zdálo, tak 8x za sebou strašně srdceryvně zavil ježíš nebo zavyl? Ne zavil :grinning: Brouček asi viděl nějakou fenu ve snu :sunglasses:

Jdu na cachtando
11. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Míšo, švagrová je na štěstí pořád pryč..žije v Bruselu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s výbavičkou poradíme, sanu bude zasvěcená :grinning:

sanu, proč? mě se*ou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Sanu jsem se ted pobavila, ten náš taky spává na zádech a minulej týden zase ze spaní štěkal, jsem se válela smíchy po zemi a v noci na dnešek zase chrápal, regulérně chrápal, jsem se lochnila pod peřinu abych nikoho nevzbudila :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Luuci tak máš super, ti naši dva ...., myslím bratra a jeho ženu, se chtějí vrátit as soon as possible, paráda, naštěstí budou bydlet na druhou stranu od nás
11. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
holky ty kombošky teda jsou, :dizzy_face: mím tempem budu mít třeba letňátko. :wink:
to mám namakaný
11. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Míšo to jsou broučánci noooo :dizzy_face: :grinning:

Gab hoj, je už líp?

Luc tak to jooo, když tě s-rou :grinning:
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jsem zde STOP... odpoledne návštěvní den STOP... jdu dočíst STOP... :wink: :wink: :wink:
11. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Míšo, to tě lituju :pensive: mít tchýni i švagrovou v jednom městě...to by bylo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sarii, :grinning: :grinning: :grinning: jaký byly návštěvy??
11. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hele STOPE tě začnu podezírat, že máš doma chůvu :grinning:

Luci co tady ještě děláš?
11. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Sanu už jsem ho vyfotila :grinning:

Luuci tchýně bydlí 20km odtud a švagrová s bratrem asi 15km
11. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
sanu, no coooo?? koníkuju..manža si dal pivo...to na akci nevypadá :grinning: :grinning: zbytečně jsem se namáhala :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Míšo to je miláček :dizzy_face: To je strašný já jsem hroznej pejskomil a v těhu to mám ještě horší :grinning: To je asi jediný co pociťuju jako nějakou emocionální změnu :grinning:

Luci jo taaaaak :grinning: A to jako když si dá pivínko, tak to je jako znamení že ee jo :grinning:
11. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Luci měla jsi do autosedajdy extra zavinovačku? Mi teď psala jedna holčina, že bylo dosti na palici pořád přendávat fusak z kočíku a provlíkat ty pásy do sedačky a teda já jsem v autě dost.....
Koukala jsem taky od Emitexu

http://www.slune-cz.cz/emitex-zavinovacka-do-autosedacky-zimni-verze/
11. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sanu no miláček to je, ale příšerně oholenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem pejskomil a to nejsem těhu :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Míšo, tak to nif mof...nezávidím...mě dost zaměstnává tchýně s tchánem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, no jako úplně znamení to není...ale většinou spíš joooo :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
luuci to je ready, nemá papíry a jezdíme tam jen v neděli, jinak je tchýně celkem v pohodě, jen je trochu hlučná a mě pak bolí lebka

švagrovka mi neva, když ji vidím jednou za půl roku, když je to častěji tak je to na kriminál
11. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
No jooo ale stejně je Míšo krásnej. Účes mu doroste, taky musím zítra trhače obědnat na frizůru :sunglasses:

Luci no jo tak co dělat co, ukllizeno máš, vlasy, boubín upraven, tak jedině připravit nějakou ňamku Anetce na noc a nebo koňovat.... :wink:
11. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
sanu, už mám v sobě okurek s kefírem a ted jím jahodovou dřen :grinning: od tchýně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já se cpu těma jahodama, jsou super, mrzí mě, že jsem tam nekoupila i ty brambory. Neva, příště.
Okurek jsem nechala zítra k těm placičkám, protože jsem si dala před chvilkou ještě plátek toho chleba, to radši normálně nekupovat to je jak droga :confounded:
11. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Luciiiii co ten fusak, sis to nepřečetla.
11. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
sanu, ted budeš ve Zlatý uličce každodenní zákazník :grinning: :grinning: :grinning: Globusáckej chleba je neeeeeeeeeejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnam se mi na něj sbíhaj sliny :zipper_mouth: ještě, že ho tady nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Huš jsem to zmákla... jsem ještě ukládala manžu ke spánku :wink: .

STOP fakt žádnou chůvou nedisponuje :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
sarii, ukládala jsi manžu, joooo?? :grinning: :grinning: :grinning: a Marinka došla do postýlky sama, vid? :wink:
11. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sari dorazíš na sraza viiiiiiď
11. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.