• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
chmmmm... tak myslím, že teď budu prostě bez prášků na bolest. Zítra se zeptám dr.
Jdu spát... zítra to mám v 7.30 a jedu tam 100 km, achjojojojojo to bude těžké vstávání :frowning2: Držte palce, začínám chytat nerva, jestli tam něco bude :slight_smile: Jedu sama, manžílek tu má práci. Jak se vrátím, hned dám vědět :slight_smile:
8. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
všem dobrou noc :slight_smile:
8. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
@beatris
@cardulka27
ahoj holčiny, vítám Vás u nás :slight_smile: Já jsem tu inventář, skoro 3 roky, pravdou je, že z inventáře jsem ta šťastnější část, které se zadařilo.... Přeju Vám, ať se brzy přesunete ze snažilek do těhulek. Jinak, kdo se ptal, MUDr. Novotná je dobrá, všechno vysvětlí, pravda je, že občas je to na dýl, to jo, ale zase je to tím, že se snaží fatk všechno podrobně popsat (a namalovat).

Jo a ještě někdo tu je nový, musím se zorientovat, jdu dočíst.
8. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
tédy, tady je nových tváří.... to mi bude trvat, než se v tom pohrabu a zjistím, kdo je kdo...

Sovi, dobrá profilová fotka!

Holčiny, my jsme zpět z výletu, dvojčata ve věku 3,5 roku už jsou zvladatelná, ale stejně, obdivuju matky dvojčatovky a divím se, že všechny nejsou zavřené u Chocholouška..... Jinak Anežka zvládla návštěvu skvěle, já myslela, že před tím rámusem uteče a ono ne, užívala si svých 8 schodů (nahoru), já zas stejných 8 schodů dolu, stačila by jí ta zábava na celý víkend, mě ne, mě to nebavilo :grinning: :grinning:

... jinak 8 stránek za den??? to snad ani nedočtu!! Že bychom se vracely do tempa před rokem nebo dvěma, kdy jsme zvládly i 20 stran denně??? Ale to tu byla Majerka, Žofka, Luci, Artep, Agis a další holky, teď bylo rok klidněji, tak uvidíme, zda to tu nové snažilky rozjedou :wink:
8. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
@sovicka_ Sovi, píchání je normální...

Bery, aquapark a další atrakce - největší líheň na bakterie, plísně a různé jiné potvory (nejen ženské choroby), mimochodem, v oku můžou být staré známé chlamýdie, takže když ATB nezaberou, myslete na to, ať se udělá vyšetření a přeléčí se to....

jj, s vodou je to hrůza....
Verčo, přeju, ať brzy vyklidíte ať jsou škody co nejmenší...

Rozi, kolikátý den jsi.... já to beru tak, že 2 dny před krví už je jasno a 4 dny před krví už tam může něco být (myslím na testu), ale kolikátý to je den po ET (KET), to nepočítám, na to má vysokoškolská logika nestačí :grinning: :grinning:

Houby prý fatk rostou!!

@cardulka27 ... Tebe asi nepotěším.... už jsem se setkala s tím, že je malá děloha. Výsledkem je teď už zdravé dítě, které se ale narodilo v 28. tt, protože ta děloha už dále nemohla růst. Otěhotnění tam proběhlo normálně doma, ale pak byl takhle předčasný porod, holčička s 750 g a hromada problémů. Ale teď ve 3 letech (krom ručiček jak hůlčičky) je zdravá a čilá. Takže to nevzdávej, k otěhotnění Ti pomůžou, sliznice se obvykle dá řešit, chybějící ovulace taky a neonatologové zvládají zázraky... nejen v Praze, tady jsem mluvila o Ústí nad Labem. Tak se drž!
8. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz
... tak Rozi byla na houbách...

A Sovi jsem pochválila fotku dvakrát.... ale to je tím, že každá fotka lepší než copatá Anča, tím se nechci nijak dotknout Aja75

Rozi, dobrá fotka... já Tě poznávám, podle mě to jsi Ty :wink:

... bojuju, zda jít spát nebo dočíst.... mám toho docela dost, po tom cestování, ale ještě chvíli vydržím, jsem zvědavá, co je tu nového..

Dasty, bude-li tam manžel, bude to asi dobře, nebude-li, svět se nezboří. Zkrátka zkus brnknout sestřičkám a přeptat se, nebo když to mužovi vyjde, ať jde s Tebou, když ne, skočí si tam jindy, záleží, zda ho potřebuješ zasvětit do problému, mému drahému se mudra líbila a rád ji poslouchal, takže chodil se mnou....

Sovi, zda jsi zdravá... to nikdy nevíš... mě k Anežce pomohlo i vlastní přesvědčení, že já zkrátka zdravá jsem... samozřejmě to nevím (stejně jako Ty nemám žádné testy krom UTZ, genetiky a hormon. profilu), ale sama sebe jsem přesvědčila... zabírá to, to si piš.... a ty pocity toho "kdo za to může", to bylo u nás velmi, velmi podobné...

Woblud, druhé těhotenství může být jiné... přála bych Ti to! No a to parkoviště na kočárky nemá chybu!
8. srp 2010 ve 23:19  • Odpověz
a už jdu zalehnout.... ještě pár komentářů:

z Wobludky se stala chodící encyklopedie (na to jsme tu dříve měly Pavlu), Woblud jak byla v těhotenství věčně zavřená doma a pohybovala se mezi kýblem a wc, kde opakovaně vrhala, tak mezi tím studovala IVF a podobná témata :wink:

Luci, u Tebe problém nebude... já bych do sebe (na Tvém místě) nenechala "řezat", myslím laparku, v tomhle souhlasím se Šárkou, že u Vás to první, max. 2. IVF prostě dopadne :slight_smile:

Lesní divožence Ahojce :grinning: i všem ostatním divoženkám přeju krásnou dobrou, poslední stránky dočtu zítra, teď už nemám sil... :wink:
8. srp 2010 ve 23:29  • Odpověz
Sovi, držím mooooooc na UTZ palce!!! A cesta ať Ti utíká!
8. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz

Dobré ráno, tady nikdo :confused: :sunglasses:

Rozi stále odoláváš? :grinning:

Jdu dočíst než se Sel začne dožadovat.......zatím si hraje....

Danu, tak to měla Anežka dobrou zábavičku, docela i nenáročnou, 8 schodů je ještě ucházejících :grinning:
9. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno,

my máme dneska pohodičku..jen uvařím oběd, uklizeno mám od včerejška a kdyby Anetka náhodou usla po obědě, tak budu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak zajdem do ěsta něco pokoupit..potřebuju Anetce koupit pláštěnku :wink:

@sovicka_ to vůbec nevím..jen jsem koukala na stimulační protokol a tam mám puregon a ten Ovitrelle :confused: vůbec nevím, na co je :confused:
9. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
@rychnov3 Dani, já bych do laparky taky nešla..jsem ráda, že Šárka je taková, že jí zas tak nehrotí :wink:

@sovicka_ at kontrola dobře dopadne :wink:

rozi, co testík?? nebyl?
9. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno, taky čekám, zda Rozi nepodlehla testovacímu lákání.... a dočítám.

Tady je hnusně! V noci mi zmoklo prádlo. Vždyť nemělo pršet, ne? Jinak Anežka spala od 8 do 7 a ozvala se jen v půlnoci, šoupla jsem dudlík a spala... asi ji budu muset víc unavovat, aby vydržela, jinak k ní chodím v půlnoci, v jednu, ve tři, v pět, v šest, někdy i častěji...
9. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
Sovi asi odjela... jak se ptala, zda může kvůli té angíně...

ta Janička, jak se ptala - upaluj do Car a uvidíš :slight_smile:

pádím, dítě si mě žádá....
9. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@rychnov3 ahoj mám dotaz jsem objednaná do poradny po měsíci od poslední a tři týdny od velkýho UZ, ale jsem na čtvrteka to tam pokuď se nepletu doktor není, Ne? Myslíš, že mám se přeobjednat? Myslela jsem, že mě teď bude chtít pokaždé prohlídnout
9. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
Dabli, ve čtvrtek tam doktor bývá, každý druhý čtvrtek, on to má změněné. A neboj, prohlídne Tě. No a jak se prý zve na kontrolu po 14 dnech a pak před porodem po týdnu, tak pokud jsi OK, jako že jsi, tak nečekej, že to bude takhle často, on to neřeší a bude Tě zvát tak po 3 týdnech, max po 14 dnech. :wink:
9. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@rychnov3 ok děkuji měla jsem strach, že půjdu jenom k sestře
9. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
dobré ráno holky.večer mě pěkně bolelo bříško tak doufám,že je vše ok :unamused: uklidněte mě holky prosím nevím fut si říkám,že jsem pi ivf a ještě jsem měla oplodnění tím icsi tak se fut strachuji,že když to nebylo normálně tak třeba se mohlo to vajíčko jak se napíchlo nějáko poškodit.ach jo neměla bych tak uvažovat :sweat_smile:
9. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
Mariano, přeju, ať KET dopadne!!

Woblud, jak si to psala, tím, že nás doktor poslal do CAR včas, ušetřil nám spoustu času a trápení... to je ještě vzkaz pro Janičku 88, co se tu zastavila. Neotálej, jde to bez doporučení...

Musím jít s drakem ven, už mi to tu vypíná... a motá se při tom do kabelů...
9. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
delf, klíííííd, jsi 14. tt, to už by se nemělo nic stát. Máš skvělé výsledky z NT, tak neblbni a užívej si to :wink:
9. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Za mámou jsem nejela - už jsem s ní mluvila a pochopila to, akorát mi to z té Jihlavy trochu dlouho trvá domů, také jsem se tam zakecala se sestřičkou, brala mi ještě krev a moč (teda tu jsem si brala sama :grinning:), taky byli trochu ve skluzu, bylo tam dost pacientek... doma jsem si hned běžela píchnout injekci, mám dávku už jen 200 jednotek a KO ve čtvrtek.

Sliznice je 10,6 mm, nalevo i napravo 6 folikulů viditelných (celkem tedy 12), největší na jedné straně asi 13,5 a na druhé straně asi 12,7.

Teď mi řekněte, jestli je to dobré nebo ne :grinning:

Všem moc děkuju za držení pěstí. V noci jsem téměř nespala :pensive: asi zalezu do pelechu :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@rychnov3 heči heči heči, mně prádlo nezmoklo. Někdo ho uklidil pod stříšku - buď já, nebo můj vzorný manžel :grinning: I když teda - ještě jsem na něj nešahala, doufám, že nepršelo z boku, jestli jo, pak mi můžeš taky ostrouhat mrkev :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@sovicka_ já by bych řekla výborné :grinning: já bych to viděla že opu bude v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rychnov3 děkuji dani já vím říkala jsem si to taky,ale víš jak červík hlodá,ještě,že vás mám vždy uklidníte :sweat_smile:
9. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky,tak myslím na Petru a sovičku,transfér i kontrolu už maj za sebou.
Holky,došla jsem si do obchodu pro čerstvé pečivo,je to kousek,tak snad to neva,já nevím zda ležet či né.Nic teda nedělám.
Lucia,ono se původně mluví o dlouhém a krátkém protokolu,ale je jich víc,na internetu to najdeš.Já měla antiko a první pokus jsem měla dlouhý protokol,kdy kolem 21 DC píchnou zastavovačku nebo si pícháš denně sama a za 14 dní začne vlastní stimulace.Teďkom jsem měla taky antiko,na kontrolu jsem šla zas kolem 21 DC antiko už jsem pak nedobírala,počkalo se na ms a od druhého dne píchando Gonal a od pátýho dne přidáno Cetrotide.Obecně se říká,že je to krátký protokol,ale na stimulačním papíru je napsáno protokol s antagonistou a když koukneš na internetu tak krátký protokol je popisován ještě jináč.
Delf,tak si byla včera jen přetažená,néé.Neboj.
9. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@ahojkyholky to nevadí,že sis došla pro pečivo v klidu zas si lehneš a je to ono asi mimčo se vyležet nedá :sweat_smile: no přetažená no neví asi nebylo z čeho právě dost jsem odpočívala :astonished:
9. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
Á sovička je zpět,já bych řekla,že je to víc než výborný,počet i velikost tak akorát a opu vidím též na sobotu.
9. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@ahojkyholky , myslím na tebe též, šetři se!!
Dneska jsem tam viděla nějakou holčinu která šla na transfer, tak nevím, zda to nebyla Petra. Ale nechci se moc odtajňovat :pensive: :sweat_smile: :grinning:

@delf14 no kéž by to bylo dobré :slight_smile: Hele bříška se neboj, icsi určitě vajíčkon nepoškodilo, je takových dětí z icsi a žádné poškozené :wink: Já měla pocit, že mě pořád bolí vaječníky a docházím k názoru, že to jsou jen nějaké větry :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@ahojkyholky no s tou sobotou uvidíme, jak se to dělá s tím Pregnylem - to tam budu muset jet jakože večer? Aby mi to píchli? Nebo jak? A kdyby byla OPU v sobotu, tak bych jela na KO ve čtvrtek ráno a pak tedy znovu večer?
9. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@sovicka_ no to vypadá víc než dobře :dizzy_face:
@ahojkyholky díky za vysvětlení :wink: a procházka určitě nevadí :wink: aspon ses provětrala :wink:

@sovicka_ na Pregnyl si můžeš zajet bud na pohotovost nebo mě ho vždycky píchala kamarádka :wink:
9. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Tady je nějak zataženo, tak jdem honem do města než začne pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: oběd už mám nachystanej, už jen osmažit řízky :wink:
9. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@sovicka_ jj pregnyl musí být píchut v devět večer a opu v sobotu ráno :wink: to by jsi měla jak tenkrát já. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@sovicka_ co se týče pregnylu tak ti ho může píchnout nějaká sestřička u vás a nebo si sjedeš do nemocnice u vás,aby ti ho píchli,buď ti ho daj sebou nebo ti napíšou recept,píchá se večer,takže je blbost,aby si jela do Jihlavy,ale to se domluvíš.
Tady se taky střídá sluníčko s mrakama.
9. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.