• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
takže si prostě budu muset někam zajet, oki. Bohužel v okolí žádnou sestřičku nebo doktorku neznáme, tož pojedeme asi na pohotovost :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
já měla štěstí,že mme sestřičku ve vedlejší vesnici už je v důchodu,ale stále dobrá a ochotá tak mi jí dobla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj Rozi,my jsme s přítelem taky říkali,že to nikomu říkat nebudem,až budu těhule.Třeba se to leklo a odešlo,jinak si to neumím vysvětlit.Uvidí se ve čtvrtek.Zdravím všechny holky.
9. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@sovicka_
dnes jsem byla na transféru v Jihlavě.Byla jsem to já.
9. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@petra7788 a jak se cítíš? :slight_smile: Už jsi doma?
9. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@rychnov3 moc děkuji uklidnila jse mě dnes jsem přijela ze sanusu a na injekce zatím sliznice a vaječníky nereagují,ale mám tam folikuli tak to snad půjde jen to bude trvat dýl.Na kontrolu mám jid 1.9. tak se do té doby tělo snad zmátoří příjme ty hormony a dostaví se i menstruace.Uvidíme hlavně se musím uklidnit psaychycky jinak nepůjde nic.Strašně děkuji za odpověd aspoň trošku jsem se uklidnila.díky ahoj
9. srp 2010 v 11:19  • Odpověz

Delf klid, taky jsme měli ICSI.... :wink: Děloha, svaly............. vše se bude roztahovat, břicho bolet bude, vše je určo ok :wink:
A moc se Danče nesměj, když jsi prádlo měla venku i když pod stříškou a pršelo, tak ho budeš mít stejně navlhlé :grinning:
Já ho pro sichr pověsila dom :wink:

Sovi to je parádní výsledek, jak folíky, tak sliznice.... :sunglasses:

Ahojko neboj se nic, když bude vše v klidu a pohodě, tak se nic nestane, normoš funguj, ale nic nepřeháněj, sem tam si polež...... prostě na pohodu.
Taky jsem po posledním KETu neležela..... :sunglasses: Jen první den jsem se tak poflakovala mezi gaučem a kuchyní :wink:

Tady teď pořádně sprchlo, ale už je to pryč......

9. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahojda holky,
hlásím se z chajdy z Pekla,chlap mě na chvíli zprovoznil internet, ale je to tady s tím špatný už mě to 3x spadlo.

Rozi dneska týden, jak se cítíš?¨

Petro at je transfér v pohodě a embrouškům se u tebe líbí a hezky se zakousnou

Ahojko hezky odpočívej, opatruj se pohlad bříško a ukecej je at se hezky zabydlí

Sovi sliznice ukázková, počet 12 paráda

Dani doufám , že mu to na ty oči zabere

Jakpak asi Jusinka s Marou.....

Dneska asi budem na chajdě, zítra by jsme chtěli na výlet do Říček je tam prý ňáká lanová dráha s různýma okruhama,nebyli jste tam někdo?
9. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@beryk jé tamtudy jsem párkrát jeli už :grinning: tak bacha na čerty at si tě nevezmou,taky jsem slyšela že tam je ta lanová dráha a není prý špatná,já nemohu posoudit nebyla jsem to jen jsem to slyšela
9. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz

Bery a když to zadáš do vyhledávače, tak ti nic nevyjede????

Jdu si vařit kááávu.
9. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
už jsem doma a cítím se dobře. Byla jsi taky na transferu dnes v Jihlavě????
Nebyla jsi to ty na druhém pokoji?
9. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@sovicka_
už jsem doma a cítím se dobře. Byla jsi taky na transferu dnes v Jihlavě????
Nebyla jsi to ty na druhém pokoji?
9. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jo jo na pohodu......
Petro,tak povídej,přeháněj,kolikabuněčný máš u sebe,kdy kontrola,jaký dojem na tebe zanechal dr.atd....
Sanu,káva jdu na ní též nějako se mi motá šiška,as nějaký tlak ve vzduchu,z jedný strany svítí sluníčko a z druhý se žene mračno.
Beryk,užívej chaloupky.
No jo jakpak válčí Jusinka???Myslím,že tenkrát psala,že bude mít manžel dovču,tak asi užívaj radostné chvilky spolu.A taky tu nebyla dlouho Andi,snad je v pořádku.
Agi a Sarii jsou myslím na dovolené.
9. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@petra7788 naše tajemná sovička ,škoda,že nemám ty smajlíky,byla dnes jen na kontrole,myslím,že na druhém pokoji musela být ta blondýnka ze čtvrtka.
9. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@beryk přímo v tom lanovým centru jsme nebyli, ale když jsme jezdili lyžovat, tak jsme chodili kolem :wink: vypadá to tam dobře :wink:

Zvíře mi uslo, tak si jdu taky uvařit kávu a žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj, dneska jsem byla v poradně u jeného Dr.,tak jsem se moc bála, ale kontrola dopadla dobře. Jen se začínám otvírat už jsem na 1 prst a doporučila mi podpůrný pás a taky mi napsala, že doporučuje císařský řez, protože B je stále příčka a vypadá to, že se už neotočí. Jinak mimi mají A 1060g , B 1020g .

Jo a ještě jsem uložila do albumu fotky Marušky a její úlovky z lesa
9. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@cepecek tak hezky odpočívat. Přeju jen vše dobré :slight_smile:

@ahojkyholky :slight_smile: :slight_smile:

@petra7788 jak píše ahojka, já byla jen na kontrole. A nějaká slečna tam přišla na transfer, když jsem byla v čekárně. Tak nevím, zda jsi to byla ty :wink: Kolik vás dnes bylo, jenom dvě tedy?

9. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@sovicka_
byli jsme kazdá na 1 pokoji.Mám hnědé vlasy do culíku.
9. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@ahojkyholky
Na transfér jsem byla obědnaná na osmou,ale doktor přišel kolem půl devátý.Bylo to ani ne za 5 minut hotový.Neříkala mi kolika buněčný jsou.Sestřička mě obědnala na 23.8.A kdyby byli komplikace tak mám zavolat.
9. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
holky,chcise zeptat.Až pujdu ve čtvrtek na kontrolu,mám říct dr.at mě pošle na laparku a co mě tam budou dělat,mám ztoho trochu strach. :rolling_eyes:
9. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@petra7788 transfer ti dělal Kučera nebo někdo jinej? To by tak odpovídalo, já odcházela v 8:23 a ještě tam měl jednu pacientku.
9. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
Tygr 21: z laparoskopie strach neměj, já ho měla taky a nestojí to za to. V celkové narkoze se udělají dva malinký řezy, jeden u pupíku a druhej v podbřišku na levé straně a tenkýma trubičkama se podívají pod kamerou do břicha, zda nemáš nějaké srůsty, neprůchodné vejcovody a nebo třeba něco, co by v tom břiše nemohlo být. Jinak kdyby něco našli, např,endometriozu, tak se udělá ještě jeden malinkej řez v pravém podbřišku a ta endometrioza se odstraní. Takže závěr, u diagnostické laparky máš malinký dva vpichy a u operační laparky máš vpichy tři. V nemocnici si poležíš max. dva dny a jdeš domů. Bolesti po laparce jsou max. bezprostředně po výkonu, ale to ti dají analgetika a pak už se to dá snést i bez prášků a injekcí. Maximálně tě bude bolet u kličních kostí v ramenách, to je tím, jak se při laparce nefukuje břicho vzduchem. Fakt se neboj, nestojí to za to. :wink:
9. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@sovicka_ určitě dr.Kučera,ostatní maj dovolenou,mě včera též.
@petra7788 a která tam byla sestřička,že jdeš už v pondělí?Neschopenku sis teda nevzala?

@ladybeetle a jak ty,už se ti blíží kontrola?
@tygr21 zeptat se můžeš,dr. by ti měla říct,zda to vidí vhodné či né a potvrzuju,že to nic není,přestože jsem měla vždycinky strach,ale to je asi normální.

Tady taky sprchlo,ale sluníčko už zase vykukuje.
9. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojko: čekám,až dorazí mrcha, nasadím Estrofem a jedenáctý den na Uz. Mrcha by měla každým dnem přijít. Je to jaksi dlouhý :frowning2:
9. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
@ahojkyholky oba dva? To je tam Kučera na všechny ty ženský sám??? No ty brďo... :confused: :confused: Nechápu, jak to může stíhat...

@ladybeetle dočkáš se, uvidíš. Já to počítala na měsíce, když jsem sem přišla v dubnu. Říkala jsem si - to než uteče. Než pojedu do lázní. Než pojedu na dovolenou. Pořád se to zkracovalo, zkracovalo... a teď už to počítám na dny :slight_smile:

Holky, co stimulka a sex? Povolen? Dokdy povolen? :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@sovicka_ oba dva byli na dnešek v sešitě proškrtlý.Sexíkovat by jste měli přestat tři dny před odběrem.Tak si to ještě užijte.Dnes bude vášnivá noc,stop......

@ladybeetle většinou,když chcem,aby přišla tak se jí nechce,viď přitom čekání bychom mohly mít ms každý týden,jak jí nemusíme.
9. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@cepecek vidíš,že tě jiný dr. neukousnul,už se otvíráš,hm,přeji ať vydržíš co nejdéle,šetři se,drobečkové maj váhu skoro stejnou,vše dohnáno.Kde chceš rodit???A Maruška je důkazem,že opravdu rostou.
9. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
Holky,moc vám děkuju za odpovědi.DR.ale nic neříká.Prej jsem uplně v pořádku.
9. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
tygr21: nechci malovat čerta na zeď, ale neprůchodnost vejcovodů ultrazvukem nezjistí, stejně tak skrytou endometriozu :wink: Věřím, že jsi v pořádku, ale laparkou se to jen potvrdí :wink:
9. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@ahojkyholky - já budu rodit v Jihlavě. A doufám, že mi dopadne pan dr. Fiker.
9. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.