• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sovi, krásné výsledky!! Co já bych za to tenkrát dala, se svýma 6 vejcema, nebo pěti...

Já měla prádlo taky pod střechou, protože nad naším balkonem je ještě jeden stejně velký, ale stejně jak se ta voda tříští a občas sprchne z boku, bylo to takové vlhčí...

dočtu večer..
9. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@rychnov3 no 12 folíků neznamená 12 vajec, navíc ta naše morfologie... budu přešťastná, kdyby byli 2 na zavedení a třeba 2 na mrazák... tož uvidíme.

Zajímalo by mě, zda se ty folíky mohou ještě do konce týdne namnožit, nebo zda mohou třeba vymizet...
9. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@ahojkyholky hehe :grinning: no, nakonec nebyla vášnivá noc.... :slight_smile: :wink:
9. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@ahojkyholky
ahoj,jak se máš?
9. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@sovicka_ že by vášnivé odpoledne?Když musíš tak musíš hehe....Užívej.Nějaký folík může být navíc a nebo jich může být míň,to v případě,že se k nim třeba nedostane,někdo to měl,že mu z jednoho vaječníku folíky vůbec neodsáli a podívej na mě,místo 5 tři,ty dva už nebyly vidět,zřejmě předčasně praskly.Ale neva,ty dva nej mám u sebe.
@petra7788 ahojky,jo pohoda,jen mě teď navečer pobolívá břicho jako bych to měla dostat,dnes jsem v půlce cyklu oficiálně,ale doufám,že to je z toho jak se potvůrky zavrtávaj.A co ty?
9. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@ahojkyholky
ne bolelo břicho jak jsem jela domu z nemocnce,ted už je to lepší.Držím ti palce at ti to vyjde :slight_smile:
Strašně moc se bojím
9. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@ahojkyholky
nevíš za jak dlouho by se měli zavrtat?
9. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@petra7788 to mě včera ani né,jen při výkonu od té křeče,pak jsem drobně krvácela,jen na otření ,že to tak píšu a večer to bylo zas hnědý spíš cucky,tak jsem malinko panikařila,ale došlo mě,že to je ten crinone.Po propuštění jsem si skákla ještě nakoupit do kaufu,páč jsem to před nestíhala.Hlavně teda vložky a do lékárny testík.Budeš chodit do práce?Ty a nestresuj.Jo a kolik jste dnes platili?
9. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
@petra7788 myslím,že se uvádí tři až pět dní,ale nejsem si jistá,abych nekecala.
9. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@ahojkyholky
půjdu do práce až ve středu.Nic jsem zatím neplatila.Udělala bych si těhotenskej test tak ve ve čtvrtek nebo v pátek.
Äle nechci to uspěchat.
9. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@petra7788 doufám,že myslíš čtvrtek nebo pátek příštího týdne,tento týden to je blbost.
9. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
9. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
Jasně, Sovi, že 12 folikulů není 12 vajec, ale taky může být, navíc bývají nějaké schované jako ve stínu, takže teď nemusí být vidět. S morfologií je to horší, zkrátka aby 12 spermošů normálně vypadajících našli... ale uvidíš, třeba drahý překvapí a bude morfologie dobrá :wink:

Kdepak lanová dráha, je to lanové centrum s přejezdem přes údolí, ten přejezd je nejdelší v republice. Těhotná Bery si to moc neužije, ale jinak je to prý super, já to ještě nestihla, s břichem a kojící jsem nechtěla...

Čepeček, opatruj se! A císař je fajn (můj názor), doporučuju částečnou narkozu...
Houby krásný!

Tygr, je tady zástup holek, co na laparce byly a doporučují to, tak proč to nezkusit, asi se nic nezkazí. Ale domluv se hlavně s dr., co doporučí, my jsme tu klub kecalek a ne doktoři. Můj názor zůstává, že jsem ráda, že jsem do laparky nešla, byla by u mě zbytečná, nevím, jak u Tebe.

Lady, ať to utíká!!

Holčiny po transferu, držím palce! A doporučuju testovat 4 dny před krví :wink: tj. čt příštího týdne, jak jste to psaly...

9. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
Zdravím.Tomík už spinká/abych to nezakřikla/.Jé Ahojko a Petro se máte už po transferu tak držím palečky.Sovička to je supr náhodou 12.Dasty my jsme chodily také do Arlety .rychnov3 já tam nějaké foto dám/až příjdu na to jak/tak tam dám jinou copatou Anču.Já myslela,že se zavrtají do 24 hodin po transferu taky přesně nevím.
9. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
dočetla jsem sobotu, nebudu reagovat na všechno, ale pobavila jsem si u Woblud krucipísek a "parazit vysává" a taky skloňování Orle - je to jak tady u nás, vzor Solnice, bydlím v Solnici, vzor Semechnice, bydlím v Semechnicích, byli jsme v severních Čechách v obci Kytlice a je to podle vzoru Semechnice, takže v Kytlicích, nikoliv v Kytlici, jak jsme si mysleli... :grinning:

... žehlení u Madli už nestihnu (stejně bych tam nejela, ale cítím s Tebou) :grinning: :grinning: ... radši bych se cítila jako Ty, toho času na dovolené :grinning: :grinning:

Jdem si sednout na balkon, je krásně :dizzy_face:
9. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jen jsem rychle prolítla, zítra jedeme na pár dní k babičce do Plzně, tak nebudu :wink: snad jen Sovi - výsledek moc pěkný, počítej, že embryií by mohla být tak třetina (co jsem tu tak za ten čas vypozorovala) :slight_smile: ale na závěry je brzo, ono nějaké možná ještě přibudou - ještě stačí dozrát

Dneska jsem v Sanusu poděkovala, taky jsme byli na 3m prohlídce a Marthas má přesně 6000g a 61cm. Prý ideální průměr a v dospělosti bude mít pravděpodobně 180cm :grinning: sakra, abych na něj dosáhla, až mu budu chtít jednu vlepit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dostal hexu a toho pneumokoka, to byl řev, to jsem nezažila, nehla jsem brvou, ale musela jsem být totálně zelená...
9. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz

Hoj

Rozi se neukázala nebo jsem něco prošvihla....????

Woblu si to v Plzni užijte, další dovolenkářka, ještě že nám přibyly další holčeny, by tady bylo pusto...... :wink:

Já se dneska loučím, mám toho plné brejličky, zítra zase pa
9. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Čus bus,

nemohla jsem se urvat , manžel doma, nasadil pracovní tempo a makáme nabaráku o stošest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu prolítnout co tu nového :wink:
9. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
Tak ted koukám na ten stimulační protokol a pomotla ajsem to..nemá Ovitrelle, ale Oragultran nebo jak se to píše :confused: No asi to bude něco podobnýho :sweat_smile:

Nojo, rozi se neozvala :confused:

Tygr, ty chodíš k dr Novotné? Myslím, že ta tě do laparky hnát nebude :wink: a ikdyby jo, taks e nemáš čeho bát, je to v pohodě :wink:
9. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@luucia koukám ty už se taky chystáš do IVF..... lepší na nic nečekat :wink:
9. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@wobludka no to je Marťa teda parádní chlapák 6kg?? Kam se naněj hrabem tak 5kg máme.... užijte si Plzeň
@rychnov3 a taky trochu češtiny na večer jsem se to Dančo snažila pochopit :sweat_smile: od září mě čeká škola.si to dám ještě jednou od první třídy, to jsem zvědavá, ve kterém ročníku začnu mít broblémy :sweat_smile:
Sanu už koukám odpadla :confused:
Čepečku odpočívej :wink: a císaře zmákneš :wink:
Sovi úroda folíků je pěkná :wink:
9. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@gaban Gabi, já na IVF čekám už od dubna :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to dloooouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už se to blíží..ted už jen dostat MS...klidně by mohla dorazit i dřív :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@rychnov3
@wobludka
odpovím oběma najednou, bych se jen opakovala :grinning: No jo, bojím se té morfologie, bojím, co vám mám povídat :confused: ale na druhou stranu s tím nic nenadělám, už to tak je - a byla by škoda to nezkusit s vlastním matrošem. Když to vyjde katastrofálně, tak to obulím a zkusíme nový cyklus třeba i s dárcem. Ale já pořád věřím, že aspoň něco na zavedení bude, zase si říkám, že když se embrouš bude vyvíjet normálně, měl by se vyvíjet pak i v děloze. Mám pocit, že oba vaši muži mají tu morfologii špatnou, že? Obě jste pro mě velkou nadějí :slight_smile: Kdyby tobyla třetina, bylo by to nádherné.

@wobludka čoveče, to jsi jak ten můj manžel, tomu se dělá blbě, když se jehlou píchám do břicha. A já naivka si myslela, že mi to bude píchat on, heeh, zlatý voči! Už jsem mazák, dneska stál mezi futrama, povídám mu "pojď se podívat, jak se píchám, pojď". Zdrhnul :grinning:

Rozinka určitě odpočívá, a je to dobře :slight_smile:

@luucia a co je příčinou toho čekání, smím-li se zeptati?

Valím pomalu spát, to vstávání bylo dneska fakt děsný :pensive: Všem dobrou noc a zítra ahoj :slight_smile:
9. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
@luucia tý jo tak to je na prd........ vím jak mě se to posouvalo a ono to letí a najednou je půl roku fuč ani nemrkneš.
9. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz
taky se loučím zítra brzy stáváme a betonujem terasu.....podruhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hošani se chystaj ráno v 6h na houby , tak jsem zvědavá jak vstanou a zda houby vůbecbudou????
9. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
Sovi, s tím, jak zdrhá od píchačky, to chápu, to znám...
A fakt držím palce!!! Jj, bylo by to ideální, kdyby se tak jako ve zkumavce vyvíjelo i v děloze (ale u mě to tak nebylo, embryo na jedničku s hvězdičkou se nechytlo, ale to je život....).

holky, brou :wink:
9. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ráno,

být první už se mi dlooouho nepovedlo :sweat_smile: Anetka mě v 6 vytáhla z postele, s tím, že chce pribináček :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no to bude dlouhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sovicka_ nechtěli jsme do toho jít před dovolenou :wink: už jsme jí měli od ledna zaplacenou, tak jsme se těšili a pak měli dovolenou v Sanusu a ted ji bude mít dr Novotná :wink: nechtěli jsme to uspěchat :wink: nejdřív jsem si říkala, že se s tím aspon tak nějak smíří a budu v klidu, ale to čekání je už hodně dlouhý a stejně na to pořád myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 v 06:52  • Odpověz
Ahoj Luci,já chodím do Hradce k primářovi štěpánovi staršímu.K dr.Novotný chodila ségra Madlina.
10. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:

@luucia Tak to naprosto chápu. My jsme teoreticky mohli už v dubnu, ale ještě jsem měla lázně a měli jsme také rezervovanou dovču, o kterou jsme určitě nechtěli přijít. Všechno má prostě svůj čas :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@sovicka_ taky si myslím..i dr nám říkala, at si opočinem na dovče a pak půjde všechno líp :wink: ale je fakt, že od dubna už je to dlouhý :confounded:
@tygr21 aha, tak to nevím, jak dr Štěpán přistupuje k laparkám :wink: uvidíš, co ti navrhne :wink:

My jedem na výlet do HK vlakem..Anetka se děsně těší :sweat_smile:
10. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.